сучасна ділова жінка - яка вона?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 11 Вересень 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    що вам в першу чергу спадає на думку коли чуєте словосполучення "ділова жінка" чи "бізнес-леді"?
    мені, відверто кажучи, елегантний діловий костюм :xaxa:

    хоча наявність костюма далеко не головна "ознака" ділової жінки :umbrage:
    яка вона - сучасна ділова жінка ззовні і всередині? і чи варто старатися заради такого звання?
     
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Ага, менi тоже :lol:

    Дiловi жiнки бувають рiзнi. Бувають шикарнi ПiАр спецiалiсти чия робота полягає у зовнiшностi. Бувають вiце президенти iнформацiйно технологiчного вiддiлу iнтернацiональної величезної компанiї, якi зовсiм не гламурнi, не носять косметику, i взагалi часто бувають бучами лезбiйками (це в США) але i та i iнша "дiловi" Та що має свiй бiзнес теж дiлова. Дiла є рiзнi .
     
    Останнє редагування модератором: 11 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  3. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Зі мною на шейпінг колись ходила одна жіночка,в неї було декілька кіосків з мясопрдуктами (чим не бізнес леді?),вона їздила на ГАЗелі і від неї пахло ковбасою:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    але знаєте саме Бізнес леді - це для мене насамперед ВІДПОВІДНЕ вбрання.Знаю одну жіночку на високій посаді, а вбрана як феська з села. ну не гарно виглядає, і не викликає в мене поваги. я вважаю , що ця людина не відповдає статусу керівника великої компанії, якщо в неї дешеві капці і стріха на голові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    бачу я не одна "жертва іміджу" нав'язаного рекламою :lol:

    а якщо серйозно, то я дійсно вважаю, що ділова жінка має дотримуватись ділового стилю в одязі
    щоб відразу було видно хто є хто, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?


    та воно то так, але знаю багато жіночок (особливо зі столиці), які мають такий шарм, що дивишся на неї і ніби нічого особливого... а розумієш, хто є хто
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    голі і з шармом? :lol:
    жартую звісно, ти звичайно права :)

    я вела до того, що діловий костюм як форма - дисциплінує і зобов'язує до певної поведінки
    допомагає сконцентруватися на роботі, до того ж "за одягом зустрічають", що теж немаловажно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Ділова жінка і бізнес леді це як би те саме з одного боку.
    Але з іншого боку щоб бути діловою жінкою треба тільки необхідний мінімум умов.
    А от для бізнес-леді цей список є набагато ширший.
    Це щось на подобі того як просто людина і людина з верхівки суспільства.
    Хто дивився фільм "Диявол носить "Прада" з Меріл Стріп у головній ролі....... от як на мене це яскравий приклад бізнес-леді.
    Бо загалом ділова жінка може бути діловою...але ті діла можуть бути різні..... і відповідно вигляд жінки також.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    З цього напрошується висновок, що сучасна ділова жінка, має бути стервом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?


    ну так...
    я також ділова жінка, але не ношу космтюма:lol:
    а якщо серйозно, то важливіше, що людина носить в собі а не на собі.
    звісно, не має бути зморщених колготів і запраної блюзки. але ж якщо взяти до уваги, що часто-густо костюми носять зосмі не відповідно до роду занять (чітоби пиль в глаза)... то... ну його! заплуталася!:lol:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Перше, що спадає на думку - поняття організованості.

    Ділова жінка має бути здатною правильно організувати роботу (свою чи інших). Вона вміє і любить керувати: приймати відповідальні рішення, а не просто роздавати наганяї направо і наліво:)
    В такому визначенні навіть працюючи домогосподаркою, така жінка заслуговує на звання щонайменше менеджера своєї сім'ї:cowboy:
    Заради такого варто постаратися, як на мене.

    Проте, якщо визначати ділову жінку, суто як таку, що вміє зробити великі прибутки - тоді вона просто має вміти продавати все. Її кредо - розрахунок. Така крайність ІМХО позбавляє її жіночності, адже їй треба виживати в жорсткому світі конкуренції та раціональності, треба забути, що вона може бути безпорадною, м'якою і т.д.

    Бізнес не визнає статі. Тому мене він не дуже приваблює -хочеться бути дівчам, про яке дбають..хоча б іноді, якщо не завжди:shy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Ну певна частка стервозності має бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Я уявляю собі сучасну ділову жінку загнаною та невиспаною, з купою сучасної електроніки типу органайзерів, щоб все занотовувати, бо голова то все в собі тримати вже не може:)...Але при цьому всьому вона може виглядати на всі 100%, якщо того захоче. Інколи дійсно потрібен діловий костюм, ідеально випрасуваний, щоденний манікюр та зачіска в салоні тощо...А інколи це можуть бути джинси зі светром та кросівки, аби зручніше було встигнути скрізь.
    Сучасна ділова жінка практично не має часу на хатню роботу, часто харчується ДЕСЬ і ЧИМОСЬ, їй легше найняти хатню робітницю, аби ввечері не мати стресу від вигляду гори немитого посуду чи пилюки.

    А з таким темпом життя, як в ділової жінки, на стерво перетворюєшся автоматично:)
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 4
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Да я в курсі ;)
    Як би меня зараз сказали що я стервозна... я б це навіть скорше як комплімент сприйняла ажін як образу :xaxa:
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    На жаль, дуже часто доводиться зустрічати таких от панянок, які "з грязі в князі", тому про бізнесовий дрес-код ще не чули. А ще читала дуже хорошу статтю про те, на що витрачають гроші бідніші та багатші верстви населення, і знаходжу тому підтвердження практично щодня. Так от, бізнес-вуман з бідніших верств скорше буде вдягнена яскраво, можливо, з доволі виразним макіяжем без смаку, в одязі "від Дольчі та Габана". В той же час бізнес-леді з багатших верств скорше вдягне одяг невиразний, без видимих лейб та популярних назв, макіяж буде скорш за все природний. В першої будуть туфлі на високих підборах, а у другої зручне якісне взуття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Ну відносно взуття воно має в любому випадку виглядяти взуттям а не лаптями. Дорогим якісним зручним взуттям. Якісне взуття що має вигляд - це набагато важливіше, аніж одяг - піск моди, як на мене.
    А на рахунок одягу...... головне щоб одяг був елегантним і пасував людині. І щоб людина підбирала собі той одяг зі смаком і з врахуванням своєї зовнішності.
    Я думаю що бізнес леді з багатших верств одягне одяг може і не виразний але фірмовий, який би може не кидався в очі яскравістю, але виглядав достойно своєю стриманістю і елегантністю.
    Не знаю чи зрозуміло висловилась ...

    В мене знайома жінка є..... керує підприємством.....
    купляє речі у Хмельницькому...тішиться що супер модний костюмчик....."а-ля наймодніша жінка на селі"...
    Як на мене коли є можливість то краще взяти собі пару речей нормальних, нехай дорожче, але якісних.... яким зносу не буде і які завжди будуть мати вигляд.... аніж накупляти купу барахла яке за пару разів прання втратить свій вигляд назавжди.
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Підтримую! Ніколи таких от "костюмчиків" не купляла.
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Дешеве барахло видно за кiлометр, так само як i дешеве взуття. Я працюю в корпорацiї, нiколи не бачила щоб хтось носив якiсь лейби чи що. У нас є дрес код - бiзнез кежуал (business casual) тобто розслаблений бiзнес одяг. Наша Вiце През. носить костюми наша Шеф Iнформацiйний Офiцер носить костюми. Але вони зовсiм не красавiци. Костюми на них зовсiм не лежать, а висять як на бочках. Але чи вона дбає????? Мала в носi всiх красоток-секретарок чи якихось фiфочок з фiнансiв. Вона є VP чи CIO i вона заробляє в 10 раз бiльше нiж останнi. Так що на глупостi уваги не звертає. Вони явно досягли своїх висот не тому що елегантно вбранi.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    Звичайно висот вони досягли завдяки іншому.
    АЛЕ! Жінці, нормальній жінці, властиво доглядати за собою, за охайністю свого вбрання, щоб на ній то гарно лежало і пасувало ій. І справа не в тому щоб бути фіфочкою, а щоб виглядати елегантно, а не як чучело.
    А як ті жінки не дбають про свій вигляд..... то про таких в народі кажуть "синій чулок". Елементарна охайність в жінки має бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: сучасна ділова жінка - яка вона?

    згадайте про Забужко, яка геть не охайно виглядає, але значно ближчою є до звання леді, аніж тисячі українок у гарних космюмах ;)
    В Україні треба вигладяти гарно, аби себе не виділяти серед партнерів. Але ж насправді достатньо мати джинси і футболку і голову на плечах, і бути успішною.