Суха весільна статистика

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем natalka-matias, 1 Лютий 2010.

  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 16.07.2011р.
    2. "Акваріус" смт. Брюховичі. Задоволені кухнею, обслуговуванням. Три роздільні зали для самого бенкету, для танці та на фуршет. В плюс також наявність території. Позитив також те, що там відразу готель. Однак, підійде для святкування на невелику кількість людей, до 70, максимум 80.
    3. Фотографів було два Анна Семенова та Євген Щеголський. Анна мала замовлення на репортаж з весілля, а Євген пізніше доробляв постановочні фото. Роботою обох задоволені, особливо Євгеном, бо має гарний підхід до роботи і наші побажання стосовно постановок були враховані на 100%.
    4. Камермен у нас був Юліан Ткач, дуже рекомендую. Має купу ідей, гарне, професійне втілення і взагалі приємний у спілкуванні.
    5.Тамадували Оленка та Ігор Бущаки. Дуже рекомендую до співпраці. Передбачливі, цікаві та компанійські, бавили нас і самі гарно бавились. Оленка дуже вправно допомагає в організації, узгоджує всі питання з кухнею, питання з гостями інші організаційні проблеми. Ігор чудово веде. Задоволені ними дуже!
    6. Хто був у нас музиками навіть конкретно сказати не можу, бо знайшли гурт через оголошення. Керівник п.Віталій. Грають на гітарі, клавішних та скрипка. Задоволені їх виконанням.
    7. Сукню купляла в салоні "Сакура", пошили швидко, якісно. Чудово себе почувала в ній і жодних незручностей не відчувала. Костюм молодого куплений десь на просторах "Південного".
    8. Оформлення залу та машин, букет та бутоньєрку робила нам флорист п.Мирослава. Все відповідно до замовлення, претензій нема.
    9.Родзинками були наш танець, який нам зробила кльовий хореограф Христина. Приємними несподіванками були сольний виступ скрипаля на весілл, такого чардашу ше не чула та сюрпризи-виступи наших друзів які співали для нас авторські пісні і розповідали всякі байки, забавлячи-веселячи та розчулюючи гостей. Ще однією родзинкою особисто для себе вважаю танець із татком, який нам запропонувала танцювати перед зняттям вельона тамада Оленка.
    10. Зачіску робила перукар із салону "Анаталіна" п.Світлана, співпрацюю з нею кілька років, завжди все супер. Манікюр робила також в "Анаталіні", але ним якраз не дуже задоволена, занадто грубий малюнок був. Макіяж - хороша знайома, все трималось до кінця.
    11. Тре було робити весілля хоча б на два-три дні. Бо дуже не вистачало часу на все, а головне натішитись тим одним днем. І торт весільний варто було б замовити, бо ми просто забули.
     
  2. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 01.10.2011
    2. р. «Едем» м. Пустомити. Рестораном і готелем задоволені на всі 100 %, хоча трошки було лячно, коли начитались не дуже схвальних відгуків в інтернеті, але тепер зрозуміли, що то просто наклепи! Офіціанти, кухня та й сам зал то все плюси. Позаду ресторану є стоянка для автомобілів, також є альтанки ну і важливо те, що є готель. Ми самі там замовляли номер і були задоволені - все чисто і охайно!
    3. Фотографи Марічка Кушнір та Юра Трохим. Тут ми також не прогадали. Фотографії шикарні! Так як ми однолітки, то ми відразу знайшли спільну мову. Дислокації підбирала я, бо не хотіла стандартних місць(правда вони спершу трошки бурчали:girl_blum:) але кажуть, що то було того варте – фотографії суперові!
    4. Відеооператор – Юліан Ткач! Ну тут вже в нас є гурток поціновувачів його робіт)Свіжо, не заїжджено. А найголовніше те, що працюється з ним легко і невимушено. Почуваєшся дуже вільно перед камерою! Дуууже рекомендую!
    5. Тамадою був Роман Федоришин! Ну тут словами не опишеш, то потрібно почути! Багато хто з гостей був перші 10 хв. в шоці від нього, думали, що він перед тим собі трохи хильнув…а насправді, він геніально перевтілюється у різноманітні образи! Було цікаво усім від малюків до дідусів та бабусь.
    6. Назву гурту, що був у нас на весіллі не скажу, бо це хороші друзі моєї свекрухи! Їх було 6 - 5 мужчин( двоє з них викладачі з консерваторії, якщо я не помиляюсь) і одна дівчина, грали на різноманітних інструментах (особливо порадував саксофон) та виконували українські та іноземні хіти!
    7. Сукня – салон «Сакура». Уже писала в відповідній тему, що була пошита чудово якби не одне але – кісточки з корсету, вони перегнулись і дуууже неестетично стирчали, хоча коли ми питались про них, то вони запевняли, що вшивають якісні. Там же ми брали на прокат накидку для мене.
    Костюм нареченого – магазин на «Південному», ідеально ліг і дуже пасував!
    8. Оформлення машин та залу замовляли у знайомої власниці ресторану – претензій жодних, все було виконано завчасно та відповідно до замовлення!
    Мої букети на розписку та саме весілля, а також букетики на столи гостей, виконувала Софія, знайшла її в контакті:girl_wink: наша Сансет і ще одна форумлянка замовляли у неї також букетики) Квіточки були свіженькі і взагалі радували своїм виглядом!
    9. Родзинкою був виступ заслуженого ансамблю України «Юність». Цей неймовірно приємний сюрприз підготував мій двоюрідний братик! А також це була пісня у виконанні моєї першої дружки - « You simply the best!». Я просто втратила дар мови, коли почула мелодію, бо це моя улюблена пісня)
    10. Зачіска, мейк і нарощення нігтів – «Студія краси Оксани Ілечко». Зачіска і нарощення на5 , а мейк на 5 + :girl_spruce_up: Тримався до глибокої ночі, а головне, що нарешті мене намалювали не заїждженими сіро-голубими тінями, а зовсім іншою гаммою, що мені шалено пасувало!
    11. Весілля пройшло так,як і планували! Єдине, що шкодую, що не було декількох близьких мені людей, які просто не мали змоги приїхати з далекої Америки!
     
  3. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 23 липня 2011 року
    2. готельно-відпочинковий комплекс "Наварія-Нова", весільна альтанка (більший зал). Їжа смачна, обслуга приємна, адміністратор Мирослава давала практичні поради, які дуже пригодилися. Єдине, що потрібно зал суттєво прикрашати, бо без того він виглядає неурочисто і бідненько.
    3.Фотограф Сергій Михалків. Сподобалося, що він поєднує творчий підхід з високим рівнем професіоналізму. Працює фотографом понад 10 років, має досвід, що дуже потрібно в такій справі)) задоволена повністю.
    4.Відеооператор Віталій Ніколишин, техніка нова, працює у парі з братом двома різними камерами, відео дуже якісне і головне, що цікаве. Непевне найбільше зі всього задоволена його роботою.
    5.Тамада Назар Бійчук. Веселий, здатний на експромт і підлаштовується під конкретну ситуацію. В нас, наприклад, після першого столу народ вийшов на вулицю, взагалі не танцювали, спілкувались, пили каву і т. д. Тоді він сам вийшов на вулицю з пультом і почав організовувати конкурси там!
    6. З розваг, якщо це можна так назвати, був Олександр Божик, який грав на скрипці, потім різав струни по одній, продовжуючи грати. Просив гостей потримати скрипку під час гри і т. д. Вагалися чи не буде це надто незвично для весілля, але пішло на ура, чули би ви як йому аплодували!))) Ну і сам Бійчук - розвага № 1)
    7.Сукню купила в салоні "Ninellі", перша сукня, яку приміряла, міряла і інші, але взяла першу. Працюють добре, непорозумінь не виникало. Чоловік купив костюм, сорочку та ремінь в Ramsey. Іздили по багатьох магазинах, але таких хороших костюмів, як там, ніде не знайшли. Але раджу йти в їхній магазин на Гнатюка - там продавці в 100 разів приємніші, ніж на Південному.
    8.Зал прийшлося прикрашати достатньо, щоб виглядало гарно. Знайшла в неті фірму Decoline, які все зробили гарно і якісно. Та фірма, що нам в ресторані порадили, прикрашає теж гарно, але набагото дорожче. Брали в оренду чохли на крісла з бантами голубими, спіднички на столах були тільки з двох кінців, стеля з підсвіткою...не прикрашали надворі, бо не вписувалися в ціну, переживала, що буде не так гарно (в нас фуршет був надворі), але даремно. Вважаю, що треба гарно прикрасити стіл молодих, стіну за ними, а решта по мірі можливостей та побажань. Прикраси на машини та ін. декор замовляла в неті. Букет робили в Cool Box, задоволена повністю.
    9. Не знаю, що сюди віднести...Ми обрали собі колір весілля (синій) і старалися його дотримуватися в усьому: на сукні у мене був синій пояс (з якого все і почалося), в молодого така ж краватка, в дружок мешти, букет з синіми квіточками, банти на кріслах, торт з синіми елементами, запрошення і т. д. Всі звернули на то увагу і казали, що вийшло стильно.
    10. Макіяж і зачіску робила в "Лаванді Ледіс", дорого, але зробили суперово, було так, як хотіла. Манікюр - нарощений френч. Прикраси були срібні з цирконієм білим і синім
    11. Були останнім часом на багатьох весіллях, то перед нашим всіх питали поради , тому були підготовленими, не міняла би нічого! )))


    7.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2011
  4. Vandamovna

    Vandamovna New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 2010, липень (+: сонячна погода, довгий день, тепло; -: чоловікові було трохи спекотно у костюмі, починав "нити")

    2. Кафе - ресторан "Купол" (+: ідеально для невеличкого весілля (17 чол.), смачна неважка кухня, власниця дозволила найдорожчі продукти узяти свої, своя жива музика (дійсно жива, не "йоніка", потім взагалі прийшла співачка і почала виконувати романси!), літня площадка, помірні ціни (235 грн.\чол.), аристократичний інтер"єр; -: через наш зал мусили ходити до туалету, бо по - іншому ніяк, заклад працює до 21.00, але й у цьому свій +)

    3. Фотографували знайомі та брат чоловіка (+: було весело і ми отримали хороші фото, не постановочні, як усюди прийнято; -: таки платили гроші, але небагато)

    4. Хоум відео (камера не фонтан, а так все +)

    5. Відсутній (+)

    6. Розвагами були розмови, музика, танці та вишуканий стіл (+)

    7. Плаття шили на замовлення із шовку по моїм кресленням і без корсетів\пишних спідниць, бо спека і не хотілося шаблонної моди. Ательє зараз не пригадаю, нажаль. Костюм купували в "Donatto", дуже задоволені.

    8. Букет був складений із простих рожевих троянд, перев"язаний атласною стрічкою. Бутоньєрки купувала. Зал декорували самі працівники, безкоштовно і стильно. Авто не було взагалі.

    9. Родзинка була в простоті, вишуканості і, звичайно, - у весільному торті "Шварцвальський" (кондитерська "Надія"). Ще одна полягала у тому, що я пішла до місця розписки пішки (саме біля нього ми вперше зустрілися і недалеко від дому). А ще одна - у номері готелю "Шопен", смачним пізнім сніданком та нічним поїданням торта!

    10. Зачіску робили в перукарні "Волошка", манікюр я сама зробила (почистила нігті і покрила напівпрозорим лаком). Теж саме і з макіяжем: злегка підмалювалась за 10 хв. до виходу. Ніжний срібний гарнітур із перлинками подарувала мама.

    11. Гостей мало бути восьмеро: моя мама із своїм чоловіком, мій друг, батьки нареченого, його брат та друг нареченого із дружиною. Нас просто поставили перед фактом, що буде ще тітка нареченого із чоловіком та донькою і дядько нареченого із дружиною. Фактично, люди із якими ми не спілкуємось. Вартувало взагалі просто одружитись і посидіти із друзями (як ми й хотіли).
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2012
  5. Viktosha

    Viktosha New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    травень 2011
    Ресторан "Княжий двір" в Сокільниках. Зал дуже гарний, розрахований на 120 чол, в нас на весіллі було 60 (було де розгулятись). Дуже гарний інтер"єр, смачне меню та гарне привітне обслуговування
    фотограф Галина Ільїна (ARS Studio), відеооператор Арсен Ільїн, вони майстри своєї справи
    тамада Олександр Цирюльник (дуже цікаві конкурси, не нав"язувався гостям з тостами)
    музичний колектив "Дует Унісон", дуже переживала за музику, але всі були задоволені. Про деякі пісні попереджали завчасно...все вивчини і виконали на досить високому рівні.
    Весільний салон "Гойра", перешивали сукню по моєму дизайну. Дуже здоволена обслуговуванням та й ціни привітні....))
    шлюбний букет, декори, прикраси для авт,залів і т.п (флористи з магазину ЮККА), букет був не зовсім такий як я замовляла, але досить милий, дуже гарні екибани на машини, а прикраси в залі підкорили всіх.
    візажист Олена Самсонова
     
  6. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 30/07/2011
    2. Хмільний Дім Роберта Домса
    (плюси: інтер'єр!, дуже смачно готують, порції великі, багато місця для танців (у першому залі), достатньо місця для застілля до 120 осіб (у нас було у 3-му залі), наявність залу для курців - він же і фуршетний зал (2-гий зал), смачне розливне пиво, наявність великого екрану для відео (друзі нам змонтували ролик, тому це було актуально для нас)
    мінуси: немає дворика, офіціанти як і всюди трохи "забирають" зі столів собі у торби)
    3. Ленка Красовська, Андрій Полупанов (наші знайомі), фото супер! дуже задоволені!
    4. небуло (зекономили), і не шкодуєм, але батьки шкодують)
    5. окремого небуло (не хотіли, щоб набридав гостям + зекономили), музиканти виконували часково його функції - краще було взяти тамаду! або брати музикантів які повністю на себе це беруть.
    6. декілька конкурсів, особливо не пам'ятаю, запам'ятався лише перегляд відеоролика друзів, який вони для нас зробили (це був сюрприз)
    мабуть варто згадати тут про музикантів - гурт Андрія Вакули - просто супер! всі гості були задоволені! ще в нас окрім музикантів на сцені був колектив(скрипка, цимбали, акордеон), які ходили поміж столами під час застілля! - теж усім дуже сподобались, особливо скрипаль-віртуоз!
    7. Плаття - маг.Каміла на Південному (дуже багато переходила в пошуках плаття все здавалось банальним і проїдженим, а тут побачила те, що хотіла, трохи його "доробили" разом із спіробітницею салону(п.Олена), - получилось дуже креативно і оригінально - так як я хотіла) я дуже задоволена і отримала багато компліментів)
    чол.костюм + сорочку і галстук купляти в магазині (не пам'ятаю назви) в Арсені на Чорновола - теж задоволені!
    8. Букет і прикраси для авта - в тому ж салоні, де й плаття - все було в одному стилі), - дуже задоволена!
    прикраси для залу вибирала і купляла сама на гуртовому Шуварі, зал прикрашали подруги, крім столу молодих - замовляли окремо але не пам'ятаю де( але було гарно!
    як на мене то зайвого нічого не було і здається всього було достатньо!
    9. моя сукня), фуршетний зал (різні наливки, розливне пиво, яке можна самому наливати, запечене м'ясо), торт у вигляді гори, на якій сидять два альпіністи! (ми з коханим - альпіністи)
    10. манікюр (нічого особливого - я так і хотіла, простий і акуратний) робила сусудка, а зачіску - її співробітниця, обоє із салону-перукарні навпроти верхнього Шувару - задоволена, особливо зачіскою! (хоч вона й була проста, але й деколи можуть і це зіпсувати). З прикрасами окрема неприємна історія, яка сильно запам'яталась, купляла в бутіку "Аліса" в центрі біля Укрсоцбанку - дорого і неякісно! буси порвались в день весілля!(((
    11. - шкодую, що не було тамади,
    - шкодую, що так сильно за все переживала
    - купили забагато горілки і мін.води

    Галовна порада - робіть все так як вам хочеться, а не так як "треба бо..." - тоді отримаєте купу задоволення від свого весілля!

    п.с. думаю варто додати в статистику окремий пункт про бюджет весілля
     
  7. bedryk

    bedryk New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 13.08.2011
    2. Ресторан "Наша оселя" в с. Малі Підліски, 9 км від Львова по Київській трасі. Прекрасний ресторан. Гарна територія. Дуже смачна кухня. Чудові господарі, з якими легко працювати. Виконали всі наші прохання. Вміле і швидке обслуговування. Дуже багато додаткових "родзинок", які входять в ціну (яка є досить помірною), наприклад катання молодят в кареті, випускання голубів, на території знаходиться страусина ферма, відповідно в меню - страви з страусятини (входять в ціну). Ніхто нічого не крав і нікого не обманював. Все, що залишилось, забрали до дому на другий день. Нічого не пропало. Задоволені абсолютно і повністю.
    3. Святослав Чміль. Мегаталант. Всі фотографії живі і неординарні. Навіть такі дві колоди, як ми з чоловіком, на фотографіях природніми виглядаємо. Чудова людина, з якою легко працювати.
    4. Андрій Хом'як. Прекрасний оператор і дуже відповідальна людина. Відео дивимось на одному диханні. Не затягнуто, креативно і талановито.
    5. І тамадували, і грали брати Кунтії. Класна музика, гра на саксофоні і акордеоні. Особливо відчувають публіку. Цікаві конкурси. Не забагато і не мало, якраз в міру. Від гостей чула тільки позитивні відгуки і самі з чоловіком задоволені на всі 100%.
    6. Оригінальний викуп молодої з конкурсами, виїзна церемонія на засадженій квітами і екзотичними рослинами території ресторану, веселі конкурси від музикантів, різні фуршетні столи, розрізання короваїв (у Львові про таку традицію не чула, а чоловік з Хмельниччини - там таке є). І всім сподобався коровай, який привіз брат чоловіка з Литви - Шакотіс.
    7. Плаття пошите в салоні "Едем" біля Оперного театру. Саме те, що я собі завжди уявляла. Просте, але з родзинкою. Кажуть, що гарне і мені пасувало. Дівчата в салоні дуже привітні і дають хороші поради. Задоволена співпрацею. Костюм чоловік купував на Південному.
    8. Зал там прикрашений, нічого додавати не варто. Арку для виїзної церемонії теж прикрашав ресторан без доплат. Букет, прикраси для автомобілів з живих квітів, букетики для гостей, дружок-дружбів, старостів і інші прикраси та дрібнички в одному стилі робила для нас сусідка за зразками в польських весільних журналах.
    9. Мабуть, все те, про що писала в розвагах. Плюс ще брама на викуп молодої в українському стилі з кульок, дуже душевний священник в церкві і коробка для подарованих грошей у вигляді весільного торта.
    10. Перукар - Наталя з готелю Гелікон. Давно її знаю. Завжди задоволена її зачісками, а весільною особливо. Все так, як і хотіла. Макіяж - Оля, теж з Гелікону. Робила в неї вперше, але всім задоволена. Манікюр робила в знайомої. Професійно вона ним не займається, але зробила все просто і гарно. Мені сподобалось. Прикраси не купувала, одягла свої золоті сережки і браслет, а в тітки позичила золоте кольє.
    11. Варто не залишати нічого на самотік, а приділити увагу кожній дрібничці, тоді в день весілля все буде йти по плану, і можна буде спокійно насолоджуватись тим казковим днем, який ви собі створите з коханим.
     
  8. Chikapina

    Chikapina New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 18,09,2010
    2.ресторан "Наша Оселя" 9 км за Львовом, с.Малі Підліски. зал дуже гарний,вдало прибраний.свого нічого не додавали тому що не було потреби. Господарі просто казкові. підказали що варто замовляти,чого ні. скільки всього треба) ціни взагалі нормальні(здається 240 грн з чол). ні за що не доплачували. своє було спиртне,фрукти і солодке.решта все іхня іжа. було смачно та багато. в подарунок зустріч на конях що було весело)))+ безкоштовний номер молодятам з сніданком)
    3.Володимир Німий. задоволена.цікавий фотограф.його ніде не було видно але всі гості є на память) 2 дні зйомки за 400 дол. молодець)
    4.була своя камера чого більше ніж достатньо на мою думку) і фотографу набагато зручніше працювати(говорю вам як фотограф)
    5.ми брали ведучого з радіо Ростика з його діджеєм) в мене гості до сих пір балдіють від музики і не можуть забути) тамада веселий,говорить в тему і нічого лишнього) а музика просто казкова)
    6.в мене з тим проблем не було.тому що був веселий тамада і гості просто шалені) чесно конкурсів було ну дуже мало але нам і так було весело)
    7. сукню я шила.так я мала те що хотіла і точно першого прокату)шила на Дорошенка "Наше весілля"(здається так) там дівчинка Маряна.дуже привітна і просто молодець.пошила так як треба(хоча я дуже переживала). а костюм для молодого ми брали в "Арбері" на Чорновола(біля готель Львів).там не дешево але якісно і гарно
    8.букет мені робила одна жіночка яка робить букети на дому.букетом дуже задоволена.не дешево але гарно та вишукано.кого цікавить номер можу дати.прикраси на машину брала на прокат,дещо сама робила.бокали та свічки прикрашала сама чому дуже рада.бо на ринках така фігня.жах.
    9.моє весілля моя родзинка) гості,зал,музика, ми щасливі...оце і була родзинка...пройшло майже 2 роки а мої друзі ще досі згадують саме МОЄ весілля)))
    10.перукар Міра. салон Мерелін на Богомольця.дуже задоволена зачіскою.без пробних.сказала що хочу отримала ще краще) там і макіяж зробила у Наталі(вона також перукар).дуже всім задоволена
    11.варто себе налаштувати на те що все буде добре! і щоб не трапилося бавитися! це ВАШ день і ніхто не може його зіпсувати)якщо ви будете позитивно налаштовані то все буде гаразд навіть якщо щось забудете(як було в мене).
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. квітень 2012
    2."Фламінго" - ідеально для невеликого весілля, дуже спокійні і ввічливі офіціанти, смачна кухня, особливо їхнє м"яско, салат капрезе, лисички в сметані, хороший стриманий інтер"єр, власники допомогли в організації.
    3 і 4 - La esposa і її чоловік. Швидко, якісно. Мінуси, гм, ніби їх не було)
    5.Тамади не було
    6.Розвагою для гостей було певне саме весілля ;)
    7. костюм нареченому купляли в донатто, , плаття я шила
    8.шлюбний букет - 21 біла троянда, ага, - і біла стрічка. а все решта - декори, прикраси для авт,залів - ми обійшлися за принципом - лучшее враг хорошего, оскільки ні машини ні зал в концепції нашого весілля додаткового навантаження "у нас весілля, а-а-а" не потребували
    9.тут треба гостей питати, шоу у нас не було, конкурсів теж, але якось люди залишилися задоволені. мабуть це і є родзинка.
    10.перукар - марафет, віталік. макіяж - там же.
    все без пробних і вимагання - зробіть, як на картинці. результатом, звичайно, задоволена.
    манікюр - не робила.
    прикраси - те що і завжди ношу - бабусині сережки і обручка.
    11.що вартувало зробити, а ми не знали - зрозуміти, що весілля - це наше світо і ми будемо розказувати про цей день дітям - на 3 місяці скорше.
     
    Останнє редагування модератором: 31 Травень 2012
  10. OlkaBarabolka

    OlkaBarabolka Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 22 липня 2012 року
    2.Княжий двір, Сокільники. В загальному все було чудово, власниця Таня дуже приємна і багато чого порадила... Ціна з людини 250грн, але в нас вийшло більше 270.. доносили багато продуктів своїх, пиво було їх, каву робили на барі (для мене чогось це було дуже важливо). Можна і серця запускати і феєрверки (немає заборони по годині)). З мінусів, офіціантки були трошки сонні, тре було нагадувати включити кондиціонер, дехто з гостей каже що не подали качку (яка була замовленна), але до кінця ніхто точно сказати не може :girl_phone1:
    3.Роман Жук. Дуже-дуже-дуже задоволенні! Я була розстроїна що падав дощ, то він зміг мене краще заспокоїти від мами чи нареченого, і яке було моє здивування коли на другий день я побачила перші фотки :girl_cool:
    4.Микола Походжай. На весіллі його майже не помічала, кажуть то плюс операторів.. відео ще нема, але думаю не підкачає :girl_cool:
    5.Богдан Гациляк з студії Магарич. Скажу правду, то хороший знайомий чоловіка, замовляли його за символічну ціну, тому нічого особливого не очікували. Але все було підготовлено на вищому рівні і зроблено дуже-дуже добре. Однозначно професіонал свого діла :girl_wink:
    6. З цим всі було "чотко", гості дурачились і під підготовлені конкурси і просто самі по собі :girl_dance: Лео-Сіті грали закордонні і українські молодіжні пісні, це + настрій гостей зробили своє діло
    7. Сукня була куплена в Крісталі, костюм в Зарі
    8. Якось побачила в контакті букет своєї мрії і без вагань замовила, до дня весілля я навіть тих квіт "вживу" не бачила, але все було класно.. весільного кортежу не замовляли, друзі повозили.. Зал прикрашали флористка, яку порадили в Княжому Дворі, день перед весіллям подзвонила шо напутала з кольором квітів :girl_devil: але кінцевий результат був такий як має бути
    9. на першому місці ми :girl_tender: Владіслав Левицький виконав "Соколята" для танцю з батьками, то було наааймилішою ситуацію на весіллі, гості і ми самі аж про-сльозились :girl_in_dreams: сюрпризом стало зняте відео-привітання він друзів і організація танцю-флешмоб від старости :girl_claping:
    10. Манікюр і педикюр був зроблений в майстра перевіреного роками, те саме з зачіскою і макіяжем, тому задоволена на всі 100 :girl_spruce_up:
    11. Ми все зробили так як має бути! Дякуючи всім гостям, батькам, фотографам, музикантам, тамаді все пройшло як і задумувалось.. не без нервів звичайно, але як буз того :girl_wink:
     
  11. Tyktyk

    Tyktyk New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    Ой ))) моя черга ))

    1) 5 серпня 2012 року
    2) високий замок, зал "Класичний"... сподобалось абсолютно все - сам по собі зал дуже гарний, плюс кухня смачна .. все просто шикарно, вийшло 380 з людини і їжі було валом
    3) фотограф Юра Помажак - фоток не бачила, але задоволена теж. Ну дуже він хороша людина
    4) відеооператор була подруга сестри.. що з того буде поки ще не ясно
    5) тамада Максим Вишкварок - супер. інтелігентний, все розрулював ( просила його то всіх зібрати , то навпаки вивести на перекур на 10 хвилин, щоб ми танець готували, то просила 30 хвилин позабавляти гостей поки ми в парку фотографувалась - то він так забавив, що нашої відсутності майже ніхто не замітив ))) )). мінусів нема
    6) розваги - це роль тамади )))
    7) плаття купувала в Оксани Мухи, аврора-2 - шикарнюче просто, мені його там тримали майже до останнього дня (в хаті ремонт був), костюм в Києві в торговому центрі :)
    8) букет на іскрі за 300 грн - гарний, прикрашали 2 авто - ручки, дзеркала і капот - бантиками. гарно, нічого лишнього
    9) родзинкою був наш підготовленний перший танець, про якого ніхто з гостей не знав - гарну атмосферу ми з ним зробили..
    10) перукр - Світлана з Авентіну - супер, манікюр і педікюр там же - теж гарно, прикраси брала золото в подруг
    11) вартувало б пофотографуватись з гостями більше і потанцювати повільні танці з батьками ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1) 29 липня 2012
    2) Ресторан "Гетьман" в Винниках, сподобалось все (кухня, обслуговування, інтер"єр), з людини обійшлось 290 грн. + своє спиртне, всі напої, солодке і фрукти, + ми ще робили селяньський стіл. У ціну 290 грн. входить вже кава-чай і морозиво. Все, що ми принесли зі свого нарізали безкоштовно, обслуговували фуршет також безкоштовно, оренди залу немає! Таких умов при такій ціні з усього що ми бачили не зустрічала! + в залі є проектор, слайдшоу гостям дуже сподобалось. Єдиним мінусом була спека, але ресторан в цьому не винний... Кондиціонери б справлялись якби їх не виключали гості, яким постійно "дуло"...
    3) Фотограф Юра Помажак, хороших хлопчина, позитивний, впевнена, що фото будуть супер, принаймі передвесільна фотосесія 5+
    4) Тарас Галишко, нашого відео ще немає, але дивилась його роботи і мені подобається.
    5) Тамада п.Юрій, нам його порадив Назар Бійчук. Мужчина 45 років, не напряжний і ненав"язливий, добре організував забаву, за що вдячна!
    6) Розваги - Олександр Божик (задоволені на всі 100%, він не тільки талановитий скрипаль адле й чудова людина!), також замовляли ростові ляльки - двох величеееезних білих ведмедів, які годину розважали малят і дорослих.
    7) Плаття - Крістал, костюм-смокінг в Кінг Кросі в італійському магазинчику на 2 поверсі, назви не пам"ятаю...
    8) Все, що пов"язане з квітами робила моя хресна, зал прикрашала п.Уляна (її завжди радять в Гетьмані) - оформлення хоч і дороге, але воно того варте!
    9) Родзинкою були ведмеді, скрипаль, перший танець, торт, бомбоньєрки...
    10) Зачіску робила дома перукар Олеся, загалом задоволена, правда від тої спеки трохи порозпускались локони... Візаж - Оля з салону на Тарнавського - дуууже задоволена. ( допишу коли знайду візитку)
     
  13. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 25 серпня 2012
    2. Ресторан Акварель - залишились дуже задоволені! З людини вийшло 390 грн.( в ціну все входить, крім алкоголю) Кухня смачна, дуже привітний персонал, в усьому йшли на поступки, багато продуктів дозволяли довозити самим.
    Красива територія, озеро, тераса, велика парковка. В подарунок подарували номер для молодят, та багато інших приємних дрібничок було з їхньої сторони.
    Кухня всім сподобалась, все смачне, та свіже! Є окрема кімната та холодильники під продукти. Плюсом це екран, проектор, на якому показували наші ролики, та єдиним мінусом в них з звуком якісь проблеми були, під час показу, роликів.
    3.Фотограф Олена Кондрашова та її напарниця. Задоволені!! фото весільних, ще немає, та мають бути класні!! Судячі по лав сторі, яке Оленка нам зробила , всі були в захваті, ми також, бо побачили ролик вперше зі всіма.
    4.Андрій Тихий, та його напарник! веселі, креативні хлопці! Роботи бачила нам подобаються! тому має бути добре))
    5.не зі Львова. дууууже задоволені
    6.Розваги , ведучий мав багато цікавих конкурсів, від друзів була велика програма, спеціально складена для нас з нареченим пісня. решту до родзинок пишу.
    7. Плаття White One by Pronovias Костюм нареченого RAMSEY. мінус піджак пустив колір на сорочку, сорочку поміняли на нову.
    8.Оформлення флористами були Софія, та її сестра, тканини, стенди- Оксана. Дууже задоволена! До оформлення ставилась дуже ретельно.
    Все було в живих квітах, арка, чотирьох метрова доріжка на столі наречених, екебани, за столом, та на столах в гостей, фуршет, машини. Букети для мене і дружок також в захваті!! На весілля замовляли гортензію з Голандії, мали бути ще піони, та на жаль не приїхали(((( в ресторані біля озере стояла арка, та біла доріжка вела до неї, коли заходило сонце картина була супер!
    Оформлення живими квітами створило надзвичайну атмосферу, і ми аніскільки не жаліємо, що витратили значну суму на нього, тому по можливості раджу робити , це дуже красиво.
    9. Родзинками було шоу з феєрверків, замовляв мій тато, без нас, казав, що будуть, як на день міста, та ми не приділили цьому ніякої уваги))) дивлячись ми була в шоці, тааак класно! Гості до тепер згадують про нього!
    Небесні ліхтарики ми з гостями також запускали. Трьох ярусний торт, живі квіти, свічки)) романтично! Запрошення, План розсадки гостей, номрки на столи, меню з стравами, які будуть на весілля, іменні картки, коробка для побажань з нашими фото, для рецептів міцного шлюбу, все виконано в одній колекції, та кольоровій гамі.
    Виконання нашого друга нашої улюбленої пісні на французькій мові. Подарунки гостям вазони з фіалками. Наші фотографії в рамках розставлені по залу. Два ролики, з нашими фотографіями ( дитинство т.д) та лав сторі. Хтось і чотири пари дружб та дружок в однакових нарядах, відносив до родзинок.
    10. Зачіска Богданка салон Беллара, моє довжезне волосся, я хотіла підняти до гори, трималось до кінця, і голова на диво боліла менше ніж я думала від кількості гренадель, в моїй голові)) та майже чотирьох метрової фати))) Макіяж Уляна Матвіїв, спершу трохи сильний був, але пізніше касно, ну і на фото не виглядав так ,як мені здавалось. Загалом задоволена, тримався також до кінця.

    Нашим весіллям залишились більш ніж задоволені. Не думали, що вийде так, завдячувати треба нашим гостям, батькам, за дружну сімейну атмосферу на нашому святі! Якби могла б щось змінити, то нічого б не міняла. Одне, що ми забули при підготовці, це корзина для грошей)))) але ресторан нам допоміг вийти з ситуаці.
     
  14. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. НАШ ДЕНЬ - 22 вересня 2012 року
    2. ресторан "Високий замок", зал Білий. сподобалось - все:)
    3. фотограф Олександр Данчевський - супер. хоча ми і не великі любителі фотографуватись, але він зумів знайти до нас підхід і розрухати нас, а фотографії говорять самі за себе
    4. відеооператор - Юра Русиняк - справжній професіонал своєї справи, бачила дуже багато його робіт. абсолютно не напрягає, а навпаки допомагає, підказує, радить, як правильно щось зробити, куди піти і.т.д.
    5. тамада - неодноразовозгадуваний Юра Федечко - кращих тамадів у Львові нема. була на багатьох весіллях і кожен раз в цьому переконувалась.
    6. розваги - конкурси (у банкетному залі і в танцювальному: переціловування жінок, "футбол", танцювальний конкурс), пускання хвилі, співання по-новому "хто родився..."; музиканти - гурт "Двоє з перцем" (брати Богдан та Тарас Малафії з "Василини") - дуже добре відчувають публіку, не роблять пауз між піснями, а голоси - ммм
    7. плаття - у Весільному домі, костюм - RAMSEY. однозначно рекомендую!
    8. шлюбний букет, декори, прикраси для авт, залів - це і багато чого іншого робили нам наші флористи-декоратори. задоволені їх роботою на 100%. насправді такі дрібнички і складають усе весілля, задають тон йому і створюють відповідний настрій
    9. родзинки - просто неперевершений фейєрверк, може, не скромно буде сказано, але навіть на День Незалежності таких не бачила. +виступ Ірини Федишин з її шоу-балетом - зуміла усіх завести і класно розважити. +виступ племінника (7 р.), переодягнутого у Дзідзя - просто бомба, співав "Каділак" і "Бузько" і вітав нас "фірмовим дзідзьовим сленгом"!
    10. перукар - Марта, макіяж - Таня (салон "Візаві") - дуже задоволена, все протрималось прекрасно, манікюр (френч) - Таня - все робилося вдома, наперід мала пробну зачіску та макіяж у салоні. прикраси - тонесенький золотий ланцюжок з хрестиком, заручальний перстень (на 4 пальці лівої руки), квіти в волоссі
    11. що вартувало зробити, а ми не знали - нема такого:)
     
  15. Gudz

    Gudz New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.Вересень 2012
    2.ресторан "Сьоме небо" Рудно,сподобалось все!!!
    3.Андрій Заяць(+)
    4.Ігор Живицький (+)
    5.вели музиканти "Перехрестя" Дрогобич на всі 1000%(+)
    6.сюрприз для гостей-танець "прікол" я,чоловік і наші дружби;цигани:girl_dance:
    7.плаття від Оксани Мухи(+),костюм "Відіван"(+).
    8.флорист-знайома!
    9.Перший танець,танець-сюрприз,цигани,дружки в червоних сукнях,торт,наші музиканти(саксафон,труба і т.д.),світомузика,диммашина,розсадка гостей по столиках,бомбоньєрки і ми:girl_wink:
    10.перукар Ірина Майба(+),візаж-Уляна Матвіїв(+)
    Все було як по плану,задоволена на всі 100%
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Саша К.

    Саша К. New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 29.06.2013
    2. Великий зал гот. "Дністер". Дуже сподобався (напишу відгук в окремій спеціальній темі). Радила б усім цей ресторан, оскільки він і вдало розташований, і смачно та професійно готують, і тераса і т.д.
    3. Євген Гурський. На фото ще чекаємо, тому відгук опісля отримання альбому.
    4. Юрій (прізвища не знаю :girl_flirt:) на відео ще чекаємо, тому відгук опісля отримання зробленої роботи.
    5. Остап Гладкий. Супер-супер. Це саме той тамада , якого ми шукали і хоч не мали рекомендацій. а довірились інтуїції - не прогадали. Він сподобався і старим і молодим, його було стільки скільки треба, жодних "пошлих" і дурацьких конкурсів, високий професіоналізм ще у процесі підготовки до весілля і що головне під час забави нам з чоловіком вже ні за що не треба було хвилюватись, бо він навіть допомагав деколи передаючи якісь прохання на кухню чи адміністраторові. Відпрацював свято на всі 100%.
    6. У нас були конкурси з подарунками гостям і бармен-шоу, опісля якого бармен весь вечір робив безкоштовно різноманітні коктейлі гостям. Всім дуже це подобалось, бо ні в кого такого ще не бачили на весіллях. Мохіто він готував краще ніж у деяких львівських коктейль-барах :)
    7. Костюм нареченому купували на південному. Сукню нереченій купували в салоні "Імпреза" - чудова і уважна власниця салону Маряна. Індивідуально підходить до кожного клієнта. Підібрали саме той фасон і колір. який мені пасував. Пошили швидко і якісно.Сукня вийшла акуратна і ніжна.
    8. Букет - Deko Line , замовила сумочку, але попросила зробити її молочного кольору . Таке враження, що малювали її ввечері перед весіллям. Фарба не висохла і сумочка липла до рук та вимазала одяг та руки нареченого та мої. Тому я її практично не носила і гості думали, що я взагалі не мала букету. Цей промах зіпсув все враження про дану компанію, хоча до клієнтів вони відносяться уважно.
    декор на авто - робила самостійно, придбавши штучні квіти та спеціальні присоски і не пошкодувала, машини рідко попадають в кадр на весіллі
    декор залу - за порадами адміністратора ресторану замовили спеціальне освітлення і не пошкодували , було дуже святково. Замість флористики . придбали живі орхідеї і горшки до них, які я задекорувала в кольори нашого весілля - гості казали що вийшло дуже душевно, так само сама робила номери столів, посадкові картки, запрошення, кошик для грошей та цукерок
    бонбонєрки гостям - робила сама придбавши смачні айзербаджанські цукерки ulduz з їхньої весільної серії.
    9. Родзинок було дуже багато, бо робили забаву для себе і гостей, дуже хотіли щоб всі гарно відпочили та повеселились.
    Отже :
    1. Гурт Лемберг Хілс файний, драйвовий колектив, який відпрацював весілля на 110%
    2. супер тамада, про якого я вже писала
    3. Бармен-шоу, про це теж писала
    4. Різні родзинки ресторану : цікаві тістечка, фонтан з мартіні.

    10. Перукар Марія , з однієї Сихівської перукарні дуже вдало підібрала мені зачіску. Макіяж Оля - супер, майстриня фанатка своєї справи, тому дуже старається підібрати вдалий макіяж, але бажано робити перед цим пробний.

    11. Все зробили вдало, в тому числі і завдяки ознайомлення з цим форумом та спілкування з форумчанками. Через 2 дні захотіли з чоловіком ще раз відгуляти весілля, настільки нам сподобалось. Шкодую про невдалий і дорогий букет, а також про те, що з деякими вендорами не торгувались на предмет зниження вартості їхніх послуг :)
     
    Останнє редагування модератором: 5 Липень 2013
  17. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 27 липня 2013р.
    2. кафе-бар "Аякси" на вул. Вол. Великого, 29. Зал спільний і для гостини і для танців. Весілля було на 55 людей, тому місця вистачило. Зал дуже гарно оформлений. Все в бежевих тонах. Страви смачні були, порції доволі великі. Дозволяють привозити деякі свої продукти. Чудове оформлення фуршетного столу. Офіціанти працюють на 5+.
    3.фотограф Іринка La Esposa та 4.відеооператор Назар (чоловік Іри) - тут лише плюси, багато-багато.
    5.тамади ми не замовляли, у нас був староста, який повністю його замінив.
    6. музики з кафе "Аякси". враження найпозитивніші! забавляли гостей по повній програмі.
    7. плаття шили в салоні "Іванна". сукня вийшла просто шикарна. костюм нареченому купували в магазині "West Fashion". +
    8. букет був жахливий! салон "Гламелія " на Стуса. на картинці мені показали одне - а зробили інше, ще й зі зів"ялих квітів. декор машин замоляли у Юлії Нікітіної (+).
    9. Родзинкою були ми ))))
    10.Зачіска - перукар Галина з салону "Росана", візажист - Іванна Маніна, зробили з мене цукерочку. Величезні плюси їм.
    11. Все вийшло ще краще, ніж я це уявляла.
     
  18. Bybyka

    Bybyka New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 2011.09
    2. ресторан СВ. Практично все сподобалось: смачна, свіженька їжа; гарний зал; комфортне розміщення гостей і т.д. Єдине, що хотілося б, щоб на вулиці були мякі, зручні диванчики зі столиками, а не дешеві столи і парасольки.
    3. Щупаківський Ярослав, оціню на 4. Трохи не вистачало фантазії.
    4. Роман, правда, не пам"ятаю його прізвища - на 5-. Відео класне, оброблене, проте оператор забув, які моменти ми просили не вставляти... доводилось ще трохи йому правити.
    5. не було, частково, виконували функцію тамади музиканти, в них були заготовлені забавки і конкурси.
    6.розваги придумував музикант в ресторані, дружки ж продумували забавки під час викупу. Зверніть на це увагу, що не почалось весілля сухо.
    7. шили сукню в весільному салоні "Христина" - гарно, сукнею задоволена, проте трохи сварилась з ними через те, що невчасно встигали шити з тим як ми домовлялись. Орієнтували на мою дату весілля, а ми доповились про пошиття сукні за 2 тижні до нього.
    8. букет обирав наречений, повністю довірилась його смаку, з прикрас обрала класику - перлини (кульчики, намисто, браслет).
    В залі декорація була лише столу наречених - причому робили її ми самі. Справа в тому, що зал і так нарядний був: гарні штори, святкові накидки на кріслах - тому його не було потреби дуже обрамлювати і, як наслідок, зовсім про це не шкодую.
    9. танець - довго готували і вийшов він в нас на славу!
    Далі - зникнення навреченої (тойсть мене:), що супроводжувалось багатьма конкурсами. Правда, дуже вже моя свекруха нервувала з того приводу... :girl_dance:
    10. перукаря і візажиста замовляла, дуже задоволена!
    11. все таки варто було брати тамаду, не скажу, що було скучно, але піся того побувавши на весіллях з тамадою - все таки він рішає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    1. 10 cерпня 2013р.
    2.ресторан "Стрілецький Замок" село Стрілки Старосамбірського району. (все сподобалось: приємна жіночка адміністратор, яка все нам гарно пояснила ще до весілля, страви були смачні, свіжі. До нашого весілля була там пару раз - сподобалося. Територія з фонтаном, альтанками, лавочками, квітами, яблунями:)) фуршет був окремо від головного залу. На фуршеті був шоколадний фонтан, за який ми нічого не доплачували. Козацький стіл був на терасі. 250грн/за дорослу людину, 150грн/дитину, 300грн/молодят і дружбів-дружок. Наше було лише солодке, горілка, вина, шампанське, коньяки та інші напої на фуршет).
    3.фотограф - Олександр Данчевський. Оцінюю на 5+. Нам обом сподобалось з ним співпрацювати. Гості казали, що і не помічали ні фотографа ні оператора: все робилось непомітно. Веселий, жартівливий. Атмосфера була невимушена, ми з коханим поводились природньо, багато чого нам підказував, радив.
    4.відеооператор Юліан Ткач і асистент Женя:)) Також 5+. Дуже приємний молодий чоловік. Навіть мій коханий, який не дуже полюбляє фото і відеозйомку, почував себе природньо. Дуже задоволені!
    5.тамада Оксана Шевчик з Калинова. Оціню на 4. Багатьом гостям сподобалась, багатьом - не дуже)) Обирали ми її вже дуже пізно, коли майже усі були замовлені... Не дуже хотіла прислухатись до наших побажань, завжди кричала, що у неї програма, що вона мусить все виконати, не зважаючи на те, що ми хочемо пофотографуватись з рідними і друзями.Людина, в якої були часті зміни настрою. Випивала протягом всього весілля і навіть забагато... Все, що я хотіла було проведено, але багато чого було зайвим і надто нав*язливим.
    6.розваги - конкурси з переодяганнями гостів, які проводила тамада. Вийшло дуже весело. Музиканти - гурт "Водограй" з Самбора. безмежно задоволена ними. 5++++ Зранку приїхали до молодого, де грали на подвір*ї, потім з молодим приїхали до мене і грали біля брами. В залі також суперово веселили. Співають чудесно! Скрипаль з ними безподобний, вигравав на скрипці віртуозно.
    7. плаття шила в Едемі у Львові. Пошили все так, як я хотіла. Мереживо на платті навіть не порвалось, хоча шлейф я не підчіпала, ходила і бігала з ним на фотосесіях. Лише поділ плаття запорошився і трошки заплямився, бо після обіду падав дощ.
    Костюм-смокінг купляли в магазині Рамсей. Всім задоволені, там його і підшили без додаткової плати.
    8. Шлюбний букет замовляла за місяць з коханим. Були білі піони, фрезії, білі і червоні троянди. Троянди мали бути дрібні, а дали мені середні... Але все було чудово. Забрали в п*ятницю ввечері, бутони піонів були ще напівзакриті, а коли коханий прийшов до мене в суботу - я побачила як гарно вони розпустились! З декору я замовляла композицію на стіл молодих (до речі, все у червоно-білих тонах), композицію на лімузин, білі букети для дружок, дружбів, декор бокалів квітами, свічок і алейка в церкві з пишних маргариток. Квітковим оформленням задоволена. Дуже гарно виглядали квіти в церкві. У нас таке роблять вперше, тому людям дуже сподобалось. І також замовляла букет, який кидала дівчатам. Все нам обійшлось у майже 2000грн.
    9. Родзинкою можу назвати наш перший танець, який ми не готували заздалегіть, але протанцювали так, що всім сподобалось. Під час танцю запалили холодні вогні і хлопушки з сердечками. Також родзинкою назву пісчану церемонію, яку я організувала, а тамада це втілила. Такого у нас не робив ніхто.
    10.перукар Христина Улей з Самбора - робила пробну зачіску і такуж отримала на весіллі:) Дуже приємна дівчина, прислухається до всіх побажань. Зачіска витримала до кінця.Манікюр - Лєна з Самбора, салон Ажур. Зробила гелевий французький, на безіменному зробила невеличкий червоно-срібний завиток. Макіяж - Олена з Самбора. Робила пробний тому на весіллі було все без несподіванок. Макіяж очей в коричнево золотих тонах, тон я робила своєю мінеральною основою, бо ніякі тональні на моїй шкірі не лежать гарно, дуже помітні, пливуть. Прикраси - купувала 3 рази))) Спершу хотіла лише сережки, без підвіски на шию. Вибрала біжутерію з Аксесоріз. Приміряла вдома - не гарно виглядають на вухах. Купила срібні сережки - надто бідно, непомітно, на шию також кулончика не знайшла. А потім випадково мама придбала мені набір біжутерії сережки і кулончик, до якого я прикупила срібний ланцюжок і на цьому історія з біжутерією закінчилась))...
    11.вартувало швидше вибирати тамаду, ми спершу думали, що не будемо замовляти, а потім поспіхом передумали... А так - то все йшло за планом, без запізнень. Мені хочеться ще раз пережити цей прекрасний день, тому чекаю на фільм:)

    у темі про тамадів і операторів є уточнення. Кому цікаво - почитайте.

    ---------- Додано в 16:10 ---------- Попередній допис був написаний в 16:06 ----------

    Юліан Ткач на відео все так гарно змонтував, що навіть тамада була показана у хорошому світлі!:)
     
    Останнє редагування модератором: 13 Лютий 2014
  20. Blaue Augen

    Blaue Augen New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 10 серпня 2013
    2. "Злата" в Пустомитах - прекрасний ресторан!!! Чудова кухня (330грн з особи), гості були дуже задоволені. Солодке, води, алкоголь, звичайно, організовували самостійно. Фуршет у нас був на балконі, пивний стіл надворі, танцювали теж надворі. "Злату" всім рекомендую однозначно!!!
    3. Володимир Іваш - не можу сказати остаточно, ще не маю готових фото
    4. Андрій Кобрин - аналогічна ситуація. Але в процесі роботи хлопці сподобались.
    5. Тамади як такого не було, вела весілля солістка гурту "Злата". Чудова дівчина, виконала все так, як ми домовлялись. Коли по ходу весілля потрібно було поміняти програму, все виконувалось чітко і так, щоб гості не нудьгували.
    6. Музиканти в нас були зі "Злати" - справжні професіонали! Гості просто не хотіли йти з танцмайданчика :)
    7. Плаття шила в Едемі. Дуууууууууже красиве, за хорошу ціну, але... коли мене одягали, на мені поламався замок.... Дошивали плаття колективно тато і дружки, після викупу ще і наречений поправляв. Сукня витимала до кінця весілля, всі нею захоплювались, але спогади трохи стресові... Костюм нареченого купували на Південному, магазин Clan. Наша сім"я там постійний клієнт, завжди гарні та якісні речі.
    8. Букет і оформленні робили дівчата з DecoRicco. Надзвичайно приємні в роботі, зробили все, як ми просили. Можете знайти їх в контакті.
    9. тут є що рахувати: 1) їхали до шлюбу і в ресторан на ретро-автомобілях, Audi з відкритим верхом та BMW, дуже ефектно; 2) в ресторані нас зустрічали козаки пострілом з гармати, потім з неї ще стрілив чоловік - ще ефектніше! всіх позакладало вуха, але всім сподобалось, всі задоволені:); 3) запросили виступити "Юність" - чотири пари так затанцювали гопак, люди просто фанатіли! професіонали, які круто підняли публіку; 4) також були в нас Rockoko- це струнний квартет, який грає кавери на різні пісні, я обрала з їх програми декілька рокових, популярні поп-композиції і ще вони спеціально для мене обробили2 пісні Океан Ельзи. всі були в захваті, ці хлопці просто бомбезні!!! 5) я співала чоловікові "Коли навколо ні душі" Вакарчука, сестра акомпонувала на синтезаторі. чоловік плакав, місію виконано:)
    10. Манікюр - Мирося, зачіска - Галина, обоє з салону на Південному (навпроти церкви), візаж - Валерія Василькова. Всім 5+!!!!
    11. Наше весілля не було б таким крутим і бомбезним, якби не наші гості. 150 людей - і всі близькі, щирі люди, які справді прийшли за нас порадіти і відгуляти файну забаву. Оце, напевно, і є головна складова весілля, окрім вигляду молодої пари.