Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Zlju4ka, 7 Жовтень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Тю, давно
    Тута, тута і тута-шукайте про каблучку
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    imel,дякую!Я така як з танку вилізла:girl_haha::girl_haha::girl_haha:,не чула,не здогадувалась.:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    • Подобається Подобається x 8
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Тимошенко возглавила список самых сексуальных мировых лидеров. Путин и Обама не попали даже в первую десятку

    Премьер Украины Юлия Тимошенко признана самой сексуальной из мировых политических лидеров по итогам голосования на сайте Hottest Heads of State. Второе место занял глава правительства Норвегии Йенс Столтенберг, третье - 28-летний король Бутана Джигме Кхесар Намгъел Вангчук.

    Российский премьер Владимир Путин, чей обнаженный торс вызвал восхищение в том числе и на Западе, не вошел даже в первую десятку, оказавшись на 18 месте из 172 возможных. Его позиции оказались ниже, чем у президента США Барака Обамы (15 место), хотя ранее опросы, проведенные рядом западных изданий, показали, что его фигура котируется меньше путинской.

    При этом оба "соперника" неожиданно уступили белорусскому "батьке" Александру Лукашенко, который попал на 12 позицию. А вот итальянский премьер-ловелас Сильвио Берлускони, замешанный в разного рода сексуальных похождениях, занял в рейтинге всего лишь 65 место.

    Французский президент Николя Саркози удостоился 28 места, грузинский лидер Михаил Саакашвили - 35-го. На 41 строчке оказался глава Афганистана Хамид Карзай, на 48-й - президент Ирана Махмуд Ахмади Нежад. Надо отметить, что в первой сотне "засветились" лидеры большинства стран СНГ. Так, Нурсултан Назарбаев (Казахстан) занял 55 место, Гурбангулы Бердымухамедов (Туркмения) - 59-е, Курманбек Бакиев (Киргизия) - 64-е, Тигран Саргсян (Армения) - 88-е.

    Предпоследняя строчка в рейтинге досталась Папе Римскому Бенедикту XVI, а замыкает список "самых сексуальных мира сего" северокорейский лидер Ким Чен Ир. Президент России Дмитрий Медведев в список не попал вообще.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 6
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    їх уже четверо :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    А хто вони ?:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Ніколь Річчі з мужом-падружка Періс і Брітні (залатая маладьож)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Шер не разговаривает со своей дочерью, ставшей мужчиной

    Пол года назад Честити решилась на смену пола и недавно завершила последнюю операцию и официально стала мужчиной - Чезом Боно. Наконец то Частити-Чез обрел самого себя: "Самое важное, что внешний облик соответствует моему внутреннему состоянию. Теперь я живу в своем теле, и мне действительно хорошо".

    Вот толко с матерью 63-летней Шер контакт пока не налажен. Шер не желает общаться с новоявленным сыном.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Стиль зірок

    О, мова пішла про Владочку Литовченко, колись, ще в кінці 90-их, я нею захоплювалась, але тепер вона, як людина, в мене викликає огиду.

    [​IMG]
    оця фотографія ЖОДНИМ чином не стосуєтьсчя стилю Влади Литовченко, бо це стиль Айни Гассе, ось коментар з Таблоїду:
    Влада там в ролі моделі-що вдягнули-в тому ж і вийшла.

    груди Влада давно відтюнінгувала, як і обличчя

    а ще фотошоперів
    на жаль, закрита сторінка, на якій колись висіли фото Владочки без фотошопа-маленькі оченята, асиметричні бровки (результат невдалої кугової підтяжки), проблемна шкіра (вся в прищах)-ЖЄХ одним словом

    цікава стаття на Бульварі, або вся правда про ВЛ, трохи нацитую:
    Повний варіант тут

    Повія одним словом.
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а хто то? хоч і інших не знаю, але то явно не українське прізвище. але бачила в позитиві пару разів одного не то грузина, не то хз кого, себе великою звіздою вважає. мо то воно він?
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    :lol:
    то дует з двох сестер
    не то вірменки, не то грузинки
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    оо мати василева, як я відстала від життя. цікаво скільки ж у нас ще тих "рідних звьозд"?
     
  14. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    Одрі,прийди якось на КВН в Довженка - стільки тих "звйозд" побачити зможеш,аж очі розбігатися будуть))))всякі там Зоряни,Наталки Карпи,Лілі Ваврін і те.де)))
     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    вони тама народу показуюця ва всєй красє? гг
     
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Грузинки. Колишні лвів"янки, тепер киянки. Колись їх група називалась "Чорний вересень". Подобаються мені ті дівчатка:)
     
  17. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вихвалялки

    Не те слово:girl_crazy:інколи перелякатися можна від їхньої "краси":girl_crazy:
     
  18. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    А мені здається, що кожна жінка часом мріє, щоб у її житті з'явився чоловік, який ВСЕ для неї зробить!!! І не для кого не секрет, що за кожною відомою жінкою (із шоу-бізнесу, телебачення) стоїть, або коханець, або багатий татусь.
     
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Або все ЗА неї:))))
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    правильно - то моя однокурсниця тамара і її сестра
     
Статус теми:
Закрита.