Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Згідно того малюнку, в мене тип 2 - вічне пузько. Незалежно скільки б я важила (було і 68 і 48) воно є завжди; зараз схудла, а пузо, хоч і зменшилося, але на місці (((. І що з тим робити, як харчуватися, щоб нарешті його позбавитися?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @AdFeja там ж в статті пише причину. Усуваєте її і все :)
     
  3. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    В мене чітко 5 тип. Сьогодні почала бігати! Бо тренуватись дома зараз просто нереально, така жара, а на вулиці ранком досить приємно)
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене теж саме. Я прозріла від прочитаного "нєрвний животік". Реально- прозріла, бо таки причина. Хм, от халепа(( Мені ніколи його не позбутись . Я якраз сьогодні зранку зробила фото в профіль, хотіла сюди виставити, щоб мені люди сказали, шо дєлать... валеріаною запасатись мені чи шо?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Не худнеться... 3 р. в тиждень інтервальне тренування, зміна харчування... і за 4 тижні -1 кг. І то, цей кг коливається туди-сюди...
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Provizor значить нема дефіциту калорій. Треба розбиратись детально. Або гормони. Або психосоматика.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Так не люблю ті підрахунки, але доведеться. Харчуватись намагаюсь просто правильно. Без мучного, солодкого. Сніданки зазвичай запіканка сирна/омлет, обід каша гречка, овочі, м'ясо індика/риба, вечеря тушені овочі, йогур, ряжанка. Обід часто в кафешках, але теж стараюсь щось норм. Проскакують шашлички, ще якісь "мінутниє слабості", але порівняно, як я харчувалась раніше, то все набагато краще. Попробую не їсти після 18.00... Раніше по Мірімановій з фіз.нагрузками худнула 4кг в місяць. Вікові зміни, чи шо...
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Provizor забери молочку з вечері і попробуй посувати час вечері, але не екстремально, аби голод не відчувався ввечері.
    Тако: на сніданок білок вуглеводи жир
    На обід білок вуглеводи клітковина
    На вечерю білок клітковина
    Вуглеводи ясно шо складні, простих по мінімуму. Хай в кожному прийомі їжі буде білок, обов'язково
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    А який то жир мається на увазі на сніданок? І що то таке їсти на обід, щоб білок без жиру?

    Надіслано від мого Lenovo A6000, використовуючи Tapatalk
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @kristas олія
    Філе птиці, риба біла, білок яєць
    Хочу собі купити пшикалку для олії, щоб чуть орошувати вечірні салати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не знала, яку тему засмітити, то покладу тут. Попереджаю, не сприймати надто всерйоз!
    MED GOblin
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ой-йой, в мене 1 тип: переїдання та солодке.
    Очевидні речі :).
    А так хотілось взнати, що зайва вага - від недостачі хм....ананасів там, чи авокадо. Зїж авокадо - виріши питання :).
    Ех. Сила волі, щоб її...
    Думаю розвішати мотиваційні фото, меню, нагадування тощо. Ну і авокадо захотілось :girl_crazy:
    Ще й другий тиждень без зеркал, то тіло бачу хіба в відображенні вікон. ;)
     
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Організм вам сам кричить sos,коли ви його перевантажуєте, лиш навчіться слухати його. Які вагоміші можуть бути нагадування.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    раджу, враховуючи вік дитини, організувати собі час на поспати, в першу чергу.
    а обмеження в калоріях (крім солодкого) може бути дуже шкідливе - на потім.
    Післяпологова вага - ніщо у порівнянні з тим, що може почати запасати організм.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    З цим біда:
    Вдається годинку "доспати" вдень - раз/два в тиждень. А так сон 5 годин, з перервами.
    Шукаю, шукаю сили стримуватись.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сили відновлювати треба.
    Зараз велика небезпека загнати свій обмін речовин в кут
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата. а хтось колись здавав аналізи типу "Проблеми зайвої ваги" ?
     
  18. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Оця фраза мене налякала (((
    Дитині 6 місяців,а мені вже так хочеться вдягнути сукню в яку я поки не той-во
    З донечкою вернулась в форму десь через рік-півтора
    А тут не знаю,як буде (((
    Бо вже вік не той
    Але з тої фрази розумію,що треба поки облишити всі спроби і не мучити себе ???
    Мені б 5 кг і я в формі
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не лякайтесь, просто візьміть до уваги, що організм, який силують до схуднення, може почати протидіяти. Серйозно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1