Танці-шманці спортивні і різні

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Peris, 6 Січень 2007.

  1. Peris

    Peris New Member

    Я теж хожу в Євроспорт вже пів року. Перевагу надаю танцям ( танець живота, танго, сексі стайл, латина). Це була моя дитяча мрія - займатися танцями, ось зараз і надолужую згаяне :)
    Цікаво, Умо, може ми зустрічались на уроках беллі дансу?

    Доречі, хочу ще записатись в танцклуб Скандал. Хтось про нього щось знає?
     
  2. ROMASHKA

    ROMASHKA Guest

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ремонт у Скандалі уже закінчився, там ціла купа різноманітних секцій. Єдине що незручно- добиратися, це аж біля Левандівського моста. :sad:
    Хтось знає чи є поближче до центру якісь танцшколи, а то я все збираюся кудись податися, тільки, поки що не можу визначитись куди. Пліз, допоможіть!!!
     
  3. Духмяна

    Духмяна Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Ой чим я лише не займалася... Починаючи від танцю живота і закінчуючи техно, диско. Більш за все я люблю латину. Там пристрасті багато. Та нажаль, нормального партнера не знайдеш.
    Зараз я не танцюю, бо танці вплинули на суглоби. І тепер в мене великі проблеми:sad:
     
  4. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я ходила (правда недовго і кинула через свої причини) в Україну (колишній Спартак). Там є два ніби клуби: один здається тільки силовий зал, інший (в той, який я ходила) - має купу гуртків (чи як його правильно обізвати?): йога, піталес, шейпінг, аеробіка, степ-аеробіка і т.д. З кожного виду занять (а ось і слово!) є свій тренер. Залежно від часу відвідування - ціна (ранком дешевше). На рахунок душу - не знаю, бо близько живе сестра - я до неї ходжу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я займаюсь Аргентинським танго , щось схоже але більш чуттєве і навідлміну від латини яку дають на бальних таки на веденні слідуванні і повна імпровізація.
    До речі в мене проблема суттєва з колінами. так ось за 3 роки занять жодного разу не було загострення, навідь навпаки чим більше танцюю тим рідше згадуюю про свої коліна.хібаяк лікар задзвонить і нагадає що давно не заходила
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А я недавно записалась на аргентинське танго)))
    не екзотичне, але заворожує... Супер, я задоволена
    :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Теж хочу з вересня записатися на танці. Виникло бажання після перегляду фільмів "Потанцуем" та "Грязные танцы". Танці це і гарна фігура і приємні емоціі, і нові знайомства :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    :dance:
    :dance:

    Там все дуже просто- приходь і займайся, в вівторок на 19.00 і в суботу на 11.00 год. :dance:
    У клубі аргентинського танго ”Люди вулиць” десь 50 членів різного віку. Наймолодшим — 18, найстаршим — близько 60. Уроки танцю в Клубі творчої молоді і юнацтва на вулиці Чернівецькій, 4 щовівторка та суботи проводять тренери Віктор і Зоя.:dance:

    Додано через 1 хвилину
    Заняття з аквааеробіки проводяться в школі біля нового цуму, номера на жаль не пам"ятаю)))))
     
  9. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я ходила туди на індивідуальні заняття з вальсу, дуже сподобалось. Детальніше розташування: вул. Уляни Кравченко, 8, це територія чи то автобази якоїсь, чи складів. Досить пристойний зал, нове покиття, зручні роздягалки. Десь в мене був розклад, але зараз не можу знайти :sad: Пам'ятаю, що там багато цікавих курсів: латина, танго, стриппластика, сальса, танець живота і теде. Влаштовуються танцювальні вечірки. Ціна була тоді 120 грн. З тренерів сподобалась Юля і Поліна. З іншими просто не знайом, але думаю, теж хороші.
    Якщо Вам недалеко добиратися, хайлі рікомменд :)
     
  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    про танго можна почитати тут www.tango-club.lviv.ua
    зараз якраз набір, можна приходити без партнера :)
     
  11. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Не можу знайти цю вулицю по карті. :sad: По якій стороні Городоцької вона є, і чи за мостом, чи перед?

    Я колись ходила на танці, дуже хочу знову.:)
     
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Вже знайшла.
     
  13. Peris

    Peris New Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    http://www.skandal.com.ua/
    Тут можна отримати інформацію про данс клуб Скандал)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. 12323

    12323 Guest

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дуже хочу на танці хіп-хоп!!! Підкажіть, будь-ласочка, де Львові є такі
    данс клуби? Please...
     
  15. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    дівчата а хтось чув шось про стрип-денс. я тут нарила дешо про нього http://wwwomen.com.ua/ukr/articles/strip_dens_masterklass/ та й коліжанка висловила бажання на нього піти. Я б пішла б на якісь танці, як не буде того, то думаю мабуть танець живота б підійшов :)
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Стрип-денс то те саме,що сексі-денс,заняття в 62-ії школі,Театральна,15.
    Я вагітною трохи на ті танці ходила,а тепер дивуюся чого моя дитина як зачує музику одразу дупцею крутить:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дуже дякую :):):)

    А взагалі як вам сподобалось ходити?
     
  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А вам взагалі подобається танцювати? Відчуваєте себе сексуальною...любите себе? Якшо так, то вам сподобається...впевнена на 100% Це надасть вам впевненості в собі, головне викладатись і віддаватись на повну....

    Я колись чисто випадково попала на одне заняття...і мені не сподобалось...Я не люблю танцювати взагалі...і поряд з красивими, худими і сексуальними дівчатами я почувала себе дуже не комфортно...йшла звідти мало не з плачем,але то чисто мої таракани:xaxa:
    А вам Мар'янко обов'язково сподобається....і не забудьте написати нам відгуки:y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    все як тільки піду то одразу напишу ;);):dance:
     
  20. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я рахую що повнота тіла тут взагалі нідочого, то правда НАШІ таракани!!! Просто коли любиш рухатись, то має бути море по коліно!!!! Я колись так само як і Nadijka прийшла в групу школи танцю "Жасміновий сад", і почувала себе "паралізованою" після 15 років простою, (до того я закінчила Львівську державну хореографічну школу), думала що більше вже не піду, але нічого...мій параліч пройшов на заняття 5-те!!! :xaxa:
    Інколи появляється своєпрідний комплекс: вони такі гарні, так гарно рухаються...а я...я якась не така, ноги не такі, руки не такі...ага точно...я інопланетний гість:xaxa:!!! То все ТАРАКАНИ!!! Хто там на кого дивиться, всім далеко і глибоко як ти рухаєшся! Я правда з усмішкою згадую наші походи з подругою в цю школу танцю...бо вона (подруга) точно була "паралізована"!!! А на рахунок стріп денсу...мені здається, що це не є для кожної з нас, так може танцювати тільки людина без комплексів, або під "мухою"! Я собі себе так не можу уявити, хоча хто знає, що буде завтра! ЛЮБІТЬ СЕБЕ!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1