танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Леся хоч як персона симпатична і багато хто її любить, тут можна повірити, що глядачі витягають навіть при скромних оцінках журі. А Кума... Хоч би танцювала гарно, а то справді ніяк. В минулих сезонах були деякі артисти, які мені не дуже подобались, але я завжди "зацінювала" об'єктивно, коли був класний танець. А Кума - це той випадок "ні до красивих, ні до розумних", а якось пропихається...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    йому лікування на Кубі або в Гєрманіі оплатять:girl_wink: І гонорар певно потроєний, щоб мовчав і "улибався".
    --- дописи об"єднано, 7 Жовтень 2018 ---
    от вам і спростування міфу про те, що "ніззя впіхнуть невпіхуєме". аксана може, аксану засуджують і тільки народна любов іі рятує. Отак.
    --- дописи об"єднано, 8 Жовтень 2018 ---
    А, і мораль нинішнього ефіру: Могилевська знов поправилась:girl_sad: Таки не має сили волі кубіта, любить смачно поісти:girl_wink:
     
    • Смішно Смішно x 4
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Пішла якогось милого читати коментарі на сторінці Куми. Люди пишуть "Самый лучший танец вечера" :dash1:
    Вони сліпі???? :hang1:
    Я думаю, якщо вона, не дай Бог, буде у фіналі, то голосування нагадуватиме вибори президента часів Ющенка і Януковича :skull:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Могилевська канєшно книжки про худання видає, а сама втримати вагу не може... ну і співання під фанєру ніяких емоцій не викликало в мене особисто... ну не сприймаю я того відкривання рота в пусту... нема емоцій тих, навіть з тими гарними дітками...
    а танці як танці, глянула кілька нарізок. Якось так то всьо ні про шо... Біличка о ужас, що з нею??? Це ж кошмар ....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я б зробила поправочку
    хоча і тут з вееееликою натяжкою:girl_feminist:.

    Берінчика шкода. Хоч і боксер, але старався танцювати. Молодчинка:girl_cray:.

    А, і я напевно буду єдина, кому сьогодні Іраклій не сподобався. Заважкий він мені був як для Майкла Джексона, і горбатенький. От в минулому ефірі був класний, а в сьогоднішньому не моє:girl_yes2:.

    А і Ласточкін мене сьогодні приємно дуууже здивував. От Чаплін то його. Так вони вже органічно з Ілоною станцювали:girl_claping:. Я навіть з Юрчиком перестала його порівнювати.

    А Сенічкін, як і Леся Іванівна, мені просто симпатичні:girl_tender:. Тому від коментарів я утримаюсь, бо то вже дуже суб'єктивно.
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дивлюсь вчорашній випуск, і в шоці від Білик, вона виглядає як підтоптаний трансвестит:facepalm: Вона вагітна чи то груба кістка?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Щойно на ІГ побачила якийсь ролик в партнера Марченко, такого не бачила ні в кого. Ото, баблоси роблять кіна. Я йому там трохи підпсувала карму в історіях.Чекаю на бан:)))
    Йду гляну на Ластачку і Іраклія і Вишнякова, більше ніхто не цікавить.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ага, а Лессся- йой, йой
    Іраклій- ню, я знала, що то ризиково. І він такий мені кумедний в тому костьюмі)). Не зле, але такоє
    Вишняков-шо це було? Ні, я посміялась).
    Ластівка- в мене мурахи. Ах, ти ж йолки, як кльово. Ілона- навіжена)). Цю планку їм втримати буде важко. То Аніта вчора про половинку говорила, бо її партнер з ними в танці.
     
  9. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Правильно! Леся і Руся наше ффсьо! Не чіпати!))

    Я ще, правда, тільки дивитимусь ввечері.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Inglor ,про. Іраклі я такої ж думки.Він мені більше в ролі холостяка імпонував
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Всі вже бачили?
    Ну що я можу сказати? Туди тобі і дорога!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Made in USSR блага вість! Дякую:girl_in_love:
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2018 ---
    Ах, шкода Аніти(
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ну треба ж було "уйтІ красІво".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А шо, теж вихід :girl_crazy:. "Запомни меня молодой и красивой...."
    Та їй гикалось вже певно так, що нічим не можна було зупинити, от і мусила...
     
  15. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    А шо, так можна навернутись на танцях, шоб зламати два ребра??? Певно, партнера до нервів довела, шо гахнув нею об паркет гг Новина пречудова! Ще на початках треба було їй так зробити, жеби коє-хто на Лесю помилувався))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не знаю чому, але щось мені то всьо мутно. Нє, най йде і зализує рани, але меня терзают смутниє сомнєнья, чи вже тим телевізійникам довіри нема:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    От, як думаєте, хто повернеться, замість Марченко: Маша, Аніта, Берінчик?
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    взагалі є два "вакантних" місця.
    Тож там ще якась одна на самих початках "по састаянію здаровья" здулась.
     
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Слава Камінських, але
    я думаю, то вже б давно когось залишили. А так, то сьогодні в "Сніданку" говорили за одну пару.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Подобається Подобається x 3