Тележурналісти

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Liliyah Romanova, 14 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Може, я занадто прискіплива, але скільки не дивлюся львівський "Репортер", вічно в мене до них купа претензій.
    У ведучої в окулярах відбиваються монітори... Жодна ведуча ще ні разу не посміхнулася на завершення програми. Майже в кожному репортажі незрозуміле ходження туди-сюди, чомусь вони вважають, що конче треба пройтися (навіть якщо то зовсім не має сенсу - від смітника до смітника:girl_crazy:), бо так цікавіше... цікавіше кому?? А від інтонацій та фиркання ми з Романом взагалі вмираємо.
    Загалом інформація цікава, але те, як її подають - ні до чого!

    Поділіться й ви своїми позитивними та негативними враженнями про тележурналістів. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Тележурналісти

    о мене це так нервуууууууує


    а моя мама тележурналіст :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    А де? І які в неї стандарти?
    Бо от ми коли дивимося новини на RTVI, то я від Лізочки млію!

    А коли в "репортера" проблеми з якимось репортажем і ті мавпи (ведучі) навіть не вибачаться, а просто ведуть далі (після кількасекундної !!!!! паузи) - я би їх затовкла!!! Ну, як так можна??
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Тележурналісти

    не у Львові, але також на обласному каналі.
    Новини вона не веде, робить сюжети і програми (про мистецтво, подорожі, медицину, тощо). Має програми в прямому ефірі - щось типу ток-шоу, з тих що я пам'ятаю - по щепленнях, по правах дітей, по комунальному господарству.

    Вона як тільки починала працювати то ми їй робили зауваження, що вона кожен сюжет озвучувала "замогильним" голосом, але вона скоро виправилася.

    Вона готується перед тим як й ти на подію (особливо медичну).

    А на каналі в них також постійно накладки з ведучими новин.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Мене в нашому "Репортері" страшно нервують інтонації....Бррр
    При чому таке враження,що вчили їх тій інтонації в одному "інкубаторі".

    Навіть коли ми вчили фонетику (і зовсім не журналюги), то нас вчили правильної інтонації, де вона повинна опускатися, де підніматися. А в них то якось усьо дивно :confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Тележурналісти

    о згадала, перед ефіром робить зарядку для язика щоб слова добре вимовляти
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тележурналісти

    Не всі далеко не всі. Справа тут Лілю не в ведучій просто під час ефіру головний РЕЖИСЕР. Він каже у підслушку що робити і вибачатися чи ні.Бувають різні ситуації але режисера слухати обов"язково це негласний закон всіх телеефірів.
    Щодо того чи посміхається ведуча зазвичай я дивлюсь всі львіські новини ведучі на "Нашому репортері" таки дійсно не посміхаються, але такий в них стиль вони навіть блоки новин тепер незрозуміло пошарували.
    П,С А зарядку потрібно робити не лише перед ефіром а кожен день в мене щоранку в ванній 33 кораблі лавірують та не вилавірують
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    Офтоп трохи - про зарядку.
    Пам'ятаю, на першому курсі, коли нам вимову ставили, оту зарядку з дзеркальцем "protrude", "neutral" :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    Правда, Oddly? :girl_wink::girl_wink:
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Фіговий у них режисер, матолок точніше, бо іншого слова не знаходжу. Вони ще НІ РАЗУ за моєї пам*яті (а дивимося щодня вже давненько) не вибачалися. Порівнюю з УТ-1. Там теж проколи бувають, але ведучі завжди чемно вибачаються.

    100%, і в одного вчителя. А їхній ведучий - у борсуків, так смішно повітря носом спускає замість крапки. :8:

    Наша улюблена Лізочка теж не посміхається протягом новин, бо чого. Але коли прощається, то завжди посміхнеться. Те саме на УТ-1.
    А в Репортері якесь похоронне бюро. Правда, новини вони часом таким радісним тоном оголошують, і то доволі сумні новини. Я мабуть, зовсім тупа, бо їхні закони не доганяю... Як можна радісно сповіщати про те, що на таксі впала балка???
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    а мені дуже подобалося вранці дивитися на Грильяжку, правда тепер вранці дивлюся підйом :)
    Новин на щастя вже майже не дивлюся, але деякі ведучі відверто дратують, це пришвидшує вимикання каналу :)
    Приємно дивиися на Іванну Коберник [​IMG]

    Олесь Терещенко теж приємно слухається :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    А ми тільки новини дивимося. То на УТ-1 завжди наприкінці гарно посміхаються, а ті провадять усе замогильно й закінчують так само.
    Ростикове "гараздів вам" взагалі вбиває наповал! :lol:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    А я дуже люблю Наталю Мосейчук (тепер уже з "плюсів")
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    Із останніх зауважень до журналістів "репортера". :xaxa:
    У репортажі про Унів підписують людей як пан Андрій, пані Оксана тощо. (імена випадково написані)
    А в інших репортажах про громадський транспорт підписують водіїв трамваїв та маршруток просто як Андрій, Оксана.
    Невже водії маршруток не заслуговують на оте пан та пані перед іменем??
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    А спорт хлопчина читає і головою мотиляє, ніби великий теніс дивиться.
    Але зе-бест то погода на 12 каналі, дивитись не передивитись, я розумію що лахи тре рекламувати, але вже не так нагло...
    І взагалі, львівське телебачення не для слабонервних:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    Це Ростик? Він ще й руками не знає, що робити. :xaxa:
    А реклама-оголошення про штукатурку перед спортом??
    Хоча добре, що вже не горілку рекламують. А то було доволі дико, коли спортивний коментатор рекламував горілку. :girl_crazy:
    Я дивлюся тільки "репортер". Мушу сказати й про позитиви. У Марічки Крижанівської завжди цікаві репортажі, Сергій Барашевський єдиний (із чоловічої частини журналістів) із нормальною інтонацією. До речі, коли були оці забавні чутки про чупакабру, мені було цікаво, ЯК можна про це зробити не тупий репортаж, і Сергій дуже приємно вразив, доказавши, що навіть із глупої новини можна зробити цікавий репортаж.
    Крім того, вони молодці, що звертають увагу на проблеми неповносправних людей та тих, хто у потребі, як безрукий хлопчик, котрий на море поїхав, неповносправна дівчинка, що не мала візка, бабуся без холодильника, котра готувала лише на один раз, або й не готувала. Це ніби мізер, але це надзвичайний приклад того, як суспільство має піклуватися про тих людей, яких воно так безжально забуває.

    І ще з мінусів. Хтось бачив хоч один випуск новин, де би НЕ показали Садового??? Я на новий рік жартувала, що в репортері буде привітання від Садового, а мій жарт виявився правдою. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    не було б садового то і не було б трк люкс
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тележурналісти

    Та я свідома того, що він гроші дає, але вже так його оспівувати в кожній програмі... Сам би Садовий мав розуміти, що то вже смішно. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дякую Олю:girl_flirt:

    Спробуйте попрацювати може в вас краще вийде?
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    хамити нащо?
     
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Тележурналісти

    А то той "чахлик невмирущий", що про спорт розказує?:girl_crazy:

    Да ладно....я одного разу наткнулась на програму "новини Сокаля" чи щось типу того, то подумала, що то якийсь прикол:girl_crazy: Ан нєт, то всьо було сурйозно. Ми з мужом плакали:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 5