Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем hitrynja, 18 Листопад 2012.

  1. hitrynja

    hitrynja New Member

    Привіт, дівчатка. Вирішила створити тему про тести на вагітність,її ніби нема на форумі.
    Кожна з нас, мабуть, пам’ятає як робила перший тест, коли вперше побачила 2 смужки, дехто зберігає перший позитивний тест далеко в шухляді і час від часу поглядає на нього, шукаючи впевненості)))) плануючі купують їх жменями і готові їх робити мало не щодня (до таких відношу і себе)…
    Давайте ділитись враженнями: які тести купуєте і коли вони показують результат/або не показують; нашими фото, які зробили нас щасливими; можемо разом розбирати фото плануючих форумчанок.

    Ну і коротеньке інфо)
    Коли варто робити тест?
    Для наших розрахунків візьмемо за основу тест на вагітність з чутливістю від 25 mUI. Тест реагує на наявність гормону вагітності ХГЛ в крові жінки. Потрібно знати, що гормон ХГЛ з'являється відразу після імплантації ембріона в стінку матки спочатку в крові, і трохи пізніше в сечі жінки, а імплантація в свою чергу відбувається на 7-10 день після овуляції. Але рівень гормону не підскакує відразу після імплантації до 25 mUI, а піднімається поступово, збільшуючись кожні 24-48 годин в 2 рази.
    Щоб краще зрозуміти, як росте гормон ХГЛ в перші дні після імплантації, подивіться на графік (зростання гормону ХГЛ відзначений зеленою лінією):
    [​IMG]
    Припустимо, що імплантація відбулася на 7-ий день після овуляції і виходимо з того, що в цей день рівень ХГЛ "підскочив" до 2 mUI. На наступний день рівень ХГЛ подвоївся і становить "цілих" 4 mUI. На 9 ДПО знову подвоєння і 8 mUI. Хоча вагітність вже наступила, але для тесту з чутливістю від 25 mUI рівень гормону ще дуже низький, тому тест все ще буде негативним. Тільки на 11 день після овуляції рівень ХГЛ перший раз перетинає межу у 25 mUI і тест на вагітність може в перший раз показати слабку другу смужку. А тепер уявіть собі, що імплантація відбулася не на 7-ий ДПО, а тільки на 10-й (теж норма!). Це означає, що за нашими розрахунками другу смужку можна побачити тільки на 14 ДПО.
    Зазвичай довжина другої фази становить близько 14 днів і саме тому виробники тестів радять проводити тести на вагітність тільки після затримки, тобто найраніше на 15 ДПО.

    Говорячи про те, що імплантація відбувається зазвичай на 7-10 день після овуляції, потрібно знати, що зрідка трапляється рання і пізня імплантація. Вірогідність імплантації залежно від ДПО представлена в списку:
    3-5 дпо - 0.68%
    6 дпо - 1.39%
    7 дпо - 5.56%
    8 дпо - 18.06%
    9 дпо - 36.81%
    10 дпо - 27.78%
    11 дпо - 6.94%
    12 дпо - 2.78%

    ну і мій позитивний перший тестик - Еві, показав результат за 3дні до М)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2012
  2. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Мені лікар давно ше сказала, що навіть дешеві тести досить чутливі, тому "покажуть" якщо щось вже після 2 -го тижня:). Я відчувала свій стан якось інтуїтивно, тому в двічі (зі старшим і молодшим ляліком) тести показали двотижневу вагітність. Зберігаю купу тестів з першого і з другого разів - сімейна реліквія:) чоловік колеться - тоже мені реліквія- смужки, на які мама попісяла :)
    Додам, на дуже ранньому терміні, другу полоску ледь-ледь видно, але якщо є то є;)
     
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    В мене перший тест показав щось типу смужки за 2 дні до місячних, яких уже не було. Це був тест, куплений в маркеті, Hometest (чи якось так), але чутливість 10. Як виявилось, тоді вже було 2 тижні і пару днів. За два дні до цього робила 2 тести - і хоч би один хоч би що)
     
  4. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    mamba, так давайте нам на цю сімейну реліквію глянути)))) то направду так тішить - глянеш на полотай тестик і не один - і знову віриш, що в тебе все вийде))) а коли їх буде багато в гілочці, то взагалі)
    пам'ятаю, якось лікарка казала, що тести з чутливістю 10, то маркетинговий хід, а показує дуже рідко - адже виходить, що десь 10-11 днів після овуляції і можна побачити 2 смужку))
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    я купляла тести з чутливістю 10, і дізналась про обох хлопців своїх в перший день затримки. Це були тести ББ
     
  6. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Я купила якийсь супер-чутливий тест з чутливістю 7 (якийсь російський, назви не пам*ятаю) і тест за тиждень до затримки показав дуууууже слабеньку другу полоску, потім зробила ще раз - за 3 дні до затримки той самий тест - то полоска вже була більш насичена... Фоток на жаль немаю викинула...
     
  7. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Перший раз як я була вагітна і мала затримку тест на вагітність показав 1у полоску, через 2а тижні я зробила повторно дорогий струменевий, одразу було дві полоски. Особисто я не дуже тестам довіряю! Ось недавно знову мала неприємність- до МЦ ще було пару днів але мені раптово стало зле. Токсикоз, ранкова тошнота, рвота, запаморечення. Зробила тест "Евітест" показав дві смужки, але на душі буле наспокійно. Низ живота дуже болів, тягнув не так як на М. В день коли мали початись М зробила ще один було "-" але почались коричневі виділення, дуже почала хвилюватись. Пішла здала кров на ХГЧ, результат 4,2. Але далі затримка з невідомих причин.
     
  8. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    буває таке, що тест показує дві смужки, а потім приходять М. Серед інших причин "ложноположительного" теста, лікарі кажуть, що можливо була вагітність, яка не збереглась. ХГЛ почав виділятись, а потім, звісно побачимо від'ємний результат - бо вагітність зірвалась(
     
  9. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    [​IMG]
    Результат 4-денної затримки моєї подруги - еві-тест.(подруга поділилась фото, яке ми разом робили)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    А я хоч знаю, що ніби Еві найкращий, але перший раз робила ББ-тест на роботі в обідню перерву в туалеті після чтрьох днів затримки, то була одна чітка смужка, інша блідіша, але добре видна.
    Другий раз робила взагалі самий найдешевший за 3.50 грн.))
    Купувала малому в аптеці гематовіт і провізор не мала решти, то я собі так подумала що ніби вже М мали бути, думаю та ну й та візьму отой самий дешевший. Була певна на 99,9% що буде одна смужка. Прийшли до хати з малим, поки розкладала продукти, дивлюсь він вже тест з сумки добув і збирається ним бавитися)). Забрала, сховала, обернулась, дивлюсь вже крісло приволік і далі добирається. Та й ну думаю, використаю, а коробку віддам най дитина тішиться. Зробила, а там...:girl_crazy: Якого я тоді шуму навела і яка в мене паніка була, словами не передати. Так було образливо, що коли планували- нічого не виходило, коли вирішили що зараз для другої дитини аж ніяк не час- бац і на тобі. Зараз паніка пропала, молюсь щоб все було добре з дитинкою, а решта якось мусить бути.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Яке, яке? Діти і є чудіки)))
     
  12. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    я свої тести зберігаю всі до одного! як побачила бліденьку рожеву, то робила кожного дня протягом тижня і моєму щастю не було меж ,як полосочка яскравішала! купляла евітест
    [​IMG]
     
  13. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    [​IMG]

    Дівчатка, знаючі, скажіть, нормальна динаміка для 2,5 днів? у мене довгий цикл, який з плануванням збився вкінець...всередньому він був 35-37 днів. овуляція на 21-22 день була.
     
  14. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Мені здається, що по тесту відслідкувати динаміку не можливо. На першому тесті я взагалі нічого не бачу, а на другому вже є полосочка - це добре. Ви вагітна, вітаю! Але якщо хочете бачити динаміку то здайте ХГЛ.
     
  15. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    на першому тестику смужечку видно, але фотоапарат того не передає) правда вона була зовсім привидом)))) знаю, що краще динаміку дивитись по результатам ХГЧ. але як в домашніх умовах, то здається - зі збільшенням ХГЛ, смужечка теж яскравішає)))))) досі просто якось не віриться...
     
  16. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Ви праві, вона стає яскравіша (бачила такі тести на бейбіплані).
     
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Мій тестик заполосатився десь півтори роки тому Перший я робила десь на тиждень затримки, непамятаю як називався і він ніц не показав, а другий Евітест робила десь на 12-14 день затримки, ще з чутливістю 25, і там ... дві чудові смужечки:) Зараз цим смужкам 10 місяців, і вже бігає по хаті...:))) А от і фотодоказ:
    [​IMG]
     
  18. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Напевно у вас також була пізня овуляція та імплантація - тому так довго не показував. зараз тих фірм тестів маса, але Еві в кого не питаю сталисвідченням малюка в пузику)
     
  19. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Дівчата, що ви можете сказати з приводу тестів Home test? На одному з сайтів читала, що в дівчини була затримка, вона зробила цей тест, а він показав одну смужку. Дівчина з чистою совістю поїхала на море і влаштувала там собі активний відпочинок, впевнена, що не вагітна. А на морі стався викидень. Тест збрехав. Наскільки саме Home test правдиві?

    І ще питаннячко. Строк придатності тесту закінчується 12.2014 (йому залишилось лише 2 місяці). А дата виробництва - 2012 рік. Чи може такий тест показати невірний результат?
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

    Нормальні тести. мені показав на 26 день циклу, орієнтовно 11 дпо. А от Евік видав смужку вже на 9 дпо. Про ситуацію подруги важко сказати, бо затримка то таке діло. Може овуляція сильно посунулась і було ще зарано для тесту, тому і не показав.