Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем hitrynja, 18 Листопад 2012.

  1. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Зробіть повторний завтра ранком і здайте кров на хгч, це ще інформативніше. Коли мала затримка то рівень хгч низький і тому смужка така слабенька.
    У мене повторний тест на другий день вже ось так виглядав (я була у відрядженні то слала чоловіку фото).
     

    Вкладення:

  2. YliaVoridymyrivna

    YliaVoridymyrivna New Member

    В мене ось тут різниця в три дні
     

    Вкладення:

    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      83,3 КБ
      Переглядів:
      117
  3. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Скажу так як мені моя лікар порадила.
    Вона порадила здати кров на ХГЛ в прогресії через день і тоді з тими аналізами йдіть до лікаря (тобто у Вашому випадку здайте завтра ранком і тоді ще в четвер). А тоді лікар вас зорієнтує що і до чого.
     
  4. YliaVoridymyrivna

    YliaVoridymyrivna New Member

    Дякую за поради
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вони абсолютно позитивні.
    --- дописи об"єднано, 2 Жовтень 2017 ---
    Для чого гроші тратити? Жінка явно вагітна.

    Ще дев'ять місяців попереду - наздаєте аналізів - ще набридне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  6. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Щоб бачити який прогрес. То ж не я вигадала а загальна практика. Якщо приріст ХГЛ малий - може бути позаматкова або ще що... не хочу про погане навіть думати але то така дрібничка порівняно зі спокоєм і впевненістю що все розвивається як треба. Аже до першого УЗД де побачиш малечу ще так далеко, а якщо тривога є - краще здати кров.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, це не загальна практика. Не треба свої тривоги перевішувати на інших. Особливо не треба перевішувати "тривоги" лікарів.
    І ні, рівень ХГЛ може не показати позаматкову вагітність.
    Спокій і впевненість не залежать від кількості зданих аналізів - скоріше навпаки, бо будь-яке відхилення від залізобетонної норми трактується чутливою вагітною як кінець світу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    У мене Богу дякувати не було тривог) А от форумчанка хвилювалась чого в неї такі бліді полоски в тестах, і в повторному...гляньте уважно в її повідомлення. Звідти і моя порада. Навіщо хвилюватись вагітній (а багато з нас у такому прекрасному стані досить чутливі) якщо можна себе заспокоїти? Щодо практики здачі ХГЛ то з першою вагітністю такого не робила а от зараз і мене лікар направила, і кілька коліжанок, і на підтримці лежала то теж сусідки по палаті усі здавали.Звідти і висновки. Якби не мала такого досвіду - не писала б.Взагалі не маю звички радити аби що якщо не певна. Тому не розумію причину такої вашої критики. Хотілось би ваші мотиви зрозуміти.Тобто жінка переживає але нехай нічого не робить бо то зайві гроші?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    є такий тест, не можу зараз згадати його назву, коли я, не будучи абсолютно вагітна, його зробила - саме таку другу полоску він мені показував(в skorpionsha була ідентична ситуація з тим тестом), але точно не Еві. так що всяке буває...
    я б теж краще здала кров в динаміці(то при першій вагітності, а при теперішніх розкладах нічого б не здавала:girl_crazy:)
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я бачу динаміку. Просто ще сам початок і тести отакі бліденькі. Це нормально
    Хоча я з тих, хто здає ХГЧ в динаміці :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kudryashka

    Kudryashka Member

    А ось мої, десь рік не виходило нам зачати дитя,за цей час стільки тестів зробила, що вже звикла до однієї смужки, і цього разу роблячи очікувала що буде як завжди. Але як і в більшості коли вже дійсно не сподіваєшся що вийде, розслабляєшся, тоді все стається.
    Друга смужка появилась одразу, сказати що була шокована,це нічого не сказати.
    Щоб переконатись на 100% наступного дня зробила ще один, коли і він виявився позитивним побігла здавати кров на ХГЧ, до обіду були результати які відповідали п'ятому тижню вагітності.
    Завжди думала що коли настане цей день я плакатиму від радості, але було не так я дуже боялась радіти, переживала щоб не зірвалось.
    Зараз вже 19 тиждень, тепер радію хоч все ще боюсь, чекаю коли відчую рухи своєї квіточки.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не побачила страшних переживань. Тести з чутливістю 20, що від них хотіти. Бліденька смужка - це смужка. Ура!
    Я не люблю коли починають нагнітати. Жінка три хвилини як вагітна, а вже починається...
    Жодного разу не здавала ХГЛ в динаміці.
    За неускладненого анамнезу оці всі аналізи в перші тижні зайва брата сил, часу і тих самих нервів.
    І так, я не люблю коли вагітність перетворюють на хворобу.
    --- дописи об"єднано, 2 Жовтень 2017 ---
    У Вас анамнез трохи інший, тому я розумію чому Ви ХГЛ здавали. А так на рівному місці - ну хіба скучно )))
    --- дописи об"єднано, 2 Жовтень 2017 ---
    Я Вас розумію )))
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman у тебе троє дітей, що ти розумієш :)
    Деякі мої знайомі впевнені, що у мене "природний" підхід до вагітності тому, що "одним більше, одним менше" - тобто, через те, що не дуже я ті вагітності ціную, адже діти і так є...
    А я з сумних своїх історій для себе винесла один лише урок: що я не маю жодного впливу на тих ранніх термінах. Жодного.
    Ну і через те, що ніколи не здавала ХГЛ в попередні рази, тепер би навіть не думала здавати. Я ж не знаю, з чим порівнювати, що там було у попередніх здорових діточок... Чи недообстежених? :) Попробуй дай раду...
     
  15. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    І я не люблю. Ось думаю власне чи варто здавати скринінг другого триместру :)
    То будемо дружити) У мене 18 тиждень. Рухи вже чую але ще не так чітко як ото пригадую мала тарабанила. Все ще попереду! А от хто буде ще незнаємо, узд через тиждень. А я вже так хочу поглянути на малечу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Зараз от думаю: як я у вагітність Вірусею від тесту до УЗД в 34 тижні прожила так спокійно? :)
     
  17. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Залізні нерви :)
     
  18. Kudryashka

    Kudryashka Member

    В мене це перша вагітність, я часто прислухаюсь до свого животика, деколи здається що хтось там стукає, але напевно таки ні, бо всі кажуть коли почуєш рухи то будеш впевнена що це маля.
    Я була минулого тижня на УЗД але було дуже погано видно, ніби на одному фото видно що дівчинка,але все ще не впевнена.
    Хоч мені з самого початку здається що буде доця.
     
  19. YliaVoridymyrivna

    YliaVoridymyrivna New Member

    Дуже рада за вас, у вас яскраві полоски.
    У мене дуже бліденкі)
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Можливо ще залежить від тесту, я купляла свої в Польщі так як живу тут, може трохи кращі.
    Хоча в кожного все індивідуально, поки планували начиталась дуже багато різних історій, і з однією смужкою на декікох тестах дівчата таки були вагітні.
    Тож не хвилютесь, зараз головне спокій, для себе можете зробити аналіз на ХГЛ.
     
    • Подобається Подобається x 1