Тільдоманія!

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Orman, 28 Листопад 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тільдо-равлик :)

    правда ще без рум"янців

    [​IMG]
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    бачила - дуже гарний магазинчик :)

    тіло равлика - льон, а раковинка - стара блузка, але то така тканина тяжка до шиття, я вже зареклась. Дуже ковзає. А сіточка золота по хаті валялась, от я її і вчепила, але вона знімається, це такий святковий варіант :)
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

  4. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    В мене потрохи починається тильдоманія:girl_crazy: Це тильдик Івасик
    Тканину фарбувала, корою дуба, вийшов гарний рівномірний колір, крильця фетрові, тільце і піжамка 100% бавовна:)

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

     
  6. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Ще один піжамамен :). Грубасик сніговичок.
    [​IMG][​IMG]
     
  7. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    Моя перша тільда-ангел. Дата народження - сьогодні, 18 лютого, зріст - 50 см, ім'я ще остаточно не обрано :) Тільце зшито руками, в процесі визріло рішення придбати швейну машинку, що я й зробила, так що спідничку вже строчила на своєму Зінгері. Моя особлива гордість - крильця, пацьорки на яких теж вишито вручну.

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Парам-пам-пам! Я таки пошила свою ляльку-тильду! ні щоб почати з чогось простенького, мені відразу конче треба було ляльку ( я її не планувала шити - вона мені просто приснилась :), ну а вже як сниться, то вже мус зробити, навіть як не вмію ).Нехай ще трошки кострубатенька, але така файна і МОЯ, тішусь як дитина, якій купили ляльку :girl_claping:

    Фотозвіт чекайте як тільки зарадиться фотоапарат.Заодно і гортензії покажу, вчора трошки поколупала в свекрухи. Вчора взяла на пробу з собою до свекрухи вишивку, то мені всі умови створили, тепер буду тим зловживати :girl_haha:

    Відповідаю на питання з карми:

    Маруся висотою десь 40-45 см. Висока дівчина :)
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2011
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ІГРАШКА СВОЇМИ РУКАМИ

    І моя перша тільда :) Я так собі думаю, що, певно, Маруся. Така трохи задумана і романтична панянка. Зшита повністю вручну, з підручних матеріалів. Так як я ніколи ніц не шила,то трохи кострубатенько, але на перший раз досить незле. Ну в крайньому разі мені подобається :)


    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    ого! а з якої серії?
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Ну я не настільки просунутий тільдознавець, щоб їх ще по серіях розрізняти. Але шила по викрійці пляжної дівчинки, якщо то тобі щось скаже. З таких худеньких ще є садівниця, здається.
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    бум торбинок для білизни позаду, тепер наступають тільди:girl_haha:
    я вже давно марю, тим, щоб її пошити, мою тільдофеЙоангела, але покищо ніяк...
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    залежно чим має пахнути. Деякі травки можна і в аптеці купити (мене базарні не надихають).

    йой - ті феЙо такі файні, але я ще їх боюсь чіпати.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2011
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Ти боїшся??? Не вірю! А я вже на них зуби гострю, приміряюсь і думаю де б то взяти швейну машинку, бо вручну шось трохи тяжко...
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    ну "мы долго запрягаем, но быстро ездим ..."
     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    і я давно марю, накачала тих журналів з тільдами валом))))
     
  17. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    А в мене готується нова тільда, але не антропоморфна (не янгол і не дівчинка) :)
     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    І я:connie_pull-pigtail. Познаходила купу сайтів, вже навіть схемки видрукувала деякі, і тканинку виділила, і проаналізувала в голові весь технологічний процес:girl_in_dreams:... А часу на то не маю і все.
     
  19. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    І я до тільдоманів приєднуюся :) Тканинок накупила ще пару місяців назад, і навіть вже взялася трохи до роботи, але ще не придбала наповнювач для іграшок. Хотіла спеціальний, але, мабуть, прийдеться купити синтепон.
     
  20. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Може, раз планується така хвиля тільдоманії, створимо окрему темку для тільд? Я, наприклад, хоча й сама ще геть новачок, але хотіла б поділитися деякими секретами їх виготовлення, які знайшла в інеті або дійшла сама.