Токсикоз і печія

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем bilo4ka, 23 Вересень 2010.

  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Токсикоз, як один з не дуже приємних проявів вагітності. Чи був він у вас і як ви з ним боролися?
    Мене ця напасть мучила з 7 по 13 тиждень. Тошнило цілий день, але приступи рвоти починалися чомусь не зранку (як у більшості вагітних), а під вечір) На 12 тижні лягла в лікарню, бо вже терпіти було неможливо. Поставили 4 капельниці, і після того стало краще) Зараз їм все підряд, ні від чого не воротить, хіба от цибуля і свіжі огірки - так і залишилися прдуктами нонграта.
     
  2. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    У мене токсикоз почався на 6 тижні і тривав до тижня 14, навіть, зараз ще іноді, не дуже добре почуваюся. Як тошнило, то хотілось чимось заїсти, а як тільки поїла, то знову починався цей неприємний присмак і тошнота. Найгірше почувалась ввечері. То приходила з роботи страшенно змучена і старалась заснути, щоб не відчувати того противного стану.
    Зараз досі воротить від цибулі, печінки, ікри. Зате яблучка ням-ням.
     
  3. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    А в мене якийсь дивний токсикоз, триває від початку вагітності і до сьогодні. Зубки зранку не можу почистити, напевно подразнюю собі зубною щіткою ясна і в мене чищення викликає рвотний рефлекс, а от вже в обід такого "ефекту немає". А ще дуже багато пчихаю, мені мама постійно каже тепліше одягайся бо напевно простудилась. Як не могла на початку вагітності їсти м'ясного і жирного до сьогодні ні на запах ні на смак не переношу. Дуже хочеться чогось кисленького , але от огірочки мариновані чи квашені ну зовсім не підходять : чимось таким гнилим пахнуть і на смак якісь хімічні, хоч всі вдома ними ласують. А ще домашнє молоко, дуже люблю але інколи так мені пахне коровою, хоч дуже помагає від печії, яка мене періодично мордує. Ну і всі "запахи" навіть чоловіка духи і мої власні взагалі не терплю. А ще запах жіночих антиперспірантів мені не подобається, користуюсь чоловіка.
    На рахунок печії лікар дозволила на вечір посмоктати таблеточку Ренні , ну дуже помагає, практично відразу .
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    І у мене він був :) але може у менших проявах, як то буває у вагітних...просто мене постіно тушнило. Тушнило від запахів, від уяви, від вигляду...від усього (але до рвоти не доходило)
    Рятувалася -печеньком, яблуками :), мусила постійно щось жувати :girl_haha:
     
  5. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Та сама картина) Мене чоловік в ночі постіно вкриває, каже що змерзаю, і через то пчихаю)

    ну з запахами духів і антипреспіранті у мене вже пройшло. Певним період взагалі нічим не користувался, і чоловікові не дозволяла, бо мені все смерділо. Чоловік раз побрився і протерся лосьйоном після бритья, то я його помитися заставила:girl_haha: Так мене вже той запах нервував)
    Єдине, що позитивне в мому токсикозі, це що перестала пити каву. Мене тепер від запаху її мутить, хоча до того була кавоман з кількарічним чи вже мона сказати десятирічним стажем) Тому дуже дивуюся, коли вагітні жінки курять... і тошнить їх від тих цигарок (((
     
  6. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    а я на перших місяцях спала як ненормальна) лікарка сказала, що це така форма токсикозу)
    а ще ніс постійно забивався, не могла дихати, особливо, коли спати лягала...
    а зараз просто жах під назвою "печія"...........
    ні ренні... нічого не допомагає. хіба сидячи спати і не лягати взагалі... сьогодні цілий день задихаюсь. практично нічого не їла, бо таке враження, що нема куди)
    окрім ренні намагаюсь рятуватись молоком, Боржомі, також печені яблука, і не їм нічого смаженого та гострого взагалі... а ще допомагало насіння, а зараз вже не дуже... є ще варіанти, як з нею боротись?
    може, є ще якісь способи?
     
  7. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Моя сестра не лягала спати, поки не покладе під ліжко блюдце з нарізаним лимоном...казала, що їй так лекше з печією боротися...
    Сама ще цього методу не перевіряла, так як печії не маю, а термін вже майже такий, як у Вас :)
     
  8. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    У мене легесенький токсикоз був, хоч першу вагітність, хоч оце другу було. Як по графіку - з 20 години до 00.00. Якось трохи підтошнювало і я відчувала, що в ці години не варто їсти. Не рвала майже - хіба трійку раз за дві вагітності. То захитало в автобусі, то зїло козиного мяса і раз поїла після 20. Тривав токсикоз з тижня 4 по 12.
    Втомлюваність велика була, аж круги зявлялися під очима і спати багато хотілося. Ото і ввесь токсикоз.Печії в мене не було за першу вагітність, лиш один раз від... випитого апельсинового соку. А цю вагітність разів пять причому незнаю від чого. Більше не виникає. Мені наче це ще легко я відбулась.:girl_blum:
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    О-оо,я це двічі пережила,мені ніц не помагало окрім нартієвої мінералки,і то ненадовго.І та печія не одразу зникла після народження дитини,я вночі в пологовому спати не могла,так вона мене турбувала,потім вже перейшло.
     
  10. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    я вже так скучила за лимонами, але зараз і капельки нікуди не даю, бо певно б згоріла))
     
  11. opko

    opko Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Ви один один до одного описуєте мою теперешню ситуацію. Є дні, коли просто сиджу на воді.
    Вчора попробувала поїсти лише молочні продукти: молоко, сир, йогурт без наповнювачів. Їм порціями не більше 100 грам. Виключила з раціону чай. До речі, напої радять вживати теплими, а не горячими. Ніби трохи попустило. Ще мені допомагає мін. вода "Лужанська". Сьогодні прокинулась зранку перед 7 год. з відчуттям голоду - це вже прогрес.
    Десь вичитала в літературі, що можуть допомогти лісові чи мигдальні горішки. Їх (2-3 шт.) потрібно повільно розжовувати до отримання білої кашки, а тоді ковтати.
    Ось декілька рецептів травяних напоїв
    P.S. Зовсім забула - мені допомагає морозиво.
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    я писала в темі для майбутніх мам...повторюся і тут..
    по-перше,"відкриваємо2 вікіпедію і дивимся,що ж то таке за слово-токсикоз?
    Токсико́з, интоксикация (греч. τοξικός — ядовитый) — болезненное состояние, обусловленное действием на организм экзогенных токсинов (напр., микробных) или вредных веществ эндогенного происхождения (напр., при токсикозе беременных, тиреотоксикозе).
    Чому одні мають його-інші-ні?
    2 причини (але суто моя думка,зроблена на основі прочитаних мною книг(Синельников,Тильден та інші),статей та форумів)..
    1.) фізіологічна..організм жінки зашлакований токсинами(від способу її харчування,вживання алкоголю,таблеток).тому радять перед зачяттям прочистити організм,поголодати,попостити.коли ми вагітніємо,наш організм відбирає усе потрібне маляті від нас і віддає дитинці,проходить "відбір" корисного,а не корисне,ядовите просто виходить "наружу"..тому токсикоз треба сприймати як сигнал до зміни способу харчування,намагатися їсти менше солодкого,мучного,хліба,а процентів 60% споживати фрукти,овочі,горіхи,семечки:)
    наприклад,коли людина ввечері перепє,то зранку вона блює,то організм виводить токсини..те саме і з вагітними..то сигнал,шо треба трошки шось міняти!
    2.)психологічна.несприйняття мамою вагітності,страх перед майбутнім,страх перед пологами,сварки з чоловіком,спосіб !уйти" від роботи і просто пошлангувати на час вагітності..тут причини суто індивідуальні і прочитавши книгу Синельникова "возлюби болезнь свою" ви можете сами себе полікувати (саме ця книга дала мені зрозуміти реальні причини моєї загрози цього разу і поговоривши чесно з собою-я ліквідувала її сама:)))

    так шо,любі мамусі майбутні.радості вам бажаю,добра і миру у ваших серцях і душах.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    ага... сир, молоко... боржомі, морозиво.... все те ж саме)
    тільки от трави ще не пробувала... бо від чаїв зелених і трав*яних одразу пече)
    а.. ще насіння допомагало, але щось вже не дуже. може, вам допоможе, спробуйте)
     
  14. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    У мене з першою вагітністю був страшенний токсикоз перші 4 місяці ( рано, ввечері та вночі), нічого не допомогло, потім все пройшло, а зараз при другій вагітності ані разу не бекнула!!!! Лише зараз трошки пече печія, рятуюсь насінням соняшника, допомагає!!!
     
  15. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    В моєї сестри зі всіма 8 вагітностями був токсикоз. Добре що мама живе в сусідньому будинку, а то б бідні діти були голодні. Їй так було погано, що з ліжка встати не могла. А потім все пройшло)
     
  16. MazDa

    MazDa New Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Я при токсикозі рятувалася заспокійливими капсулами Седасен, вони і від токсикозу теж ( почитайте інструкцію), а від печії класно допомагає кефірчик Лактонія.
     
  17. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    ну не можу я промовчати просто... так мене той токсикоз мучив, що згадую з жахом, що я тільки не пробувала!
    - в моєму випадку це неможливо, адже я не палю і не п`ю, шкідливу їжу не вживала багато років від початку моїх схуднень.

    тут вже цікавіше, можна приплести все, що завгодно, адже і так ніхто толком не знає. З собою я розбиралась постійно: і сама себе аналізувала і чоловіка просила, аби говорив зі мною - такий психоаналіз влаштовували, Фройд би плакав... В плані самокопання ми не новачки - чоловік багато років практикує йогу, медитації, я також колись пробувала аутотреінг, раз "провалилась" - перестала. Так що в цих питаннях - ми продвинуті користувачі) І що? нічого! абсолютно нічого не допомагало!!
    Мене також "виховував" мій друг - психолог, що це я собі придумала. Мене такі твердження взагалі виводять зі стану емційної рівноваги, адже це явище настільке незбагненне і непердбачуване, що ніхто (я дуже багато всього перечитала) не може дати чіткого пояснення чому так і як з тим боротися. Мої слова зрозуміє лише та, хто це пережив.
    Я також вірю у психосоматику і що наші хвороби, здебільшого - від голови, але не це! Так, я можу затримати цикл перед важливою поїздкою, або навпаки, пришвидшити. Не дати наступити простуді чи ще щось, але з токсикозом анічогісінько зробити не могла!
     
  18. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    Цілком з вами згідна!! ніколи ситий голодного незрозуміє, це саме і з токсикозом хто його не мав, ніколи не зрозуміє ту жінку яка його мала))
    Як на мене не треба над цим так глибоко замислюватися, токсикоз або є, або ні. Якщо у вас його ніколи не було, то вважайте вам повезло)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    О, це єдине, що мене певний час рятувало від печії.
     
  20. classic

    classic New Member

    Відповідь: Токсикоз і печія

    від токсикозу мене рятує лимон або яблучка...