Тонус: що це таке і чи треба лікувати?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Квітень 2010.

  1. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Ось це напевне основне. Щоб не було больових відчуттів. Бо в мене тонус був постійно і при тому живіт болів як на КД, майже весь час, і при ходьбі, і сидінні, і лежанні, інколи навіть заснути не могла. Лікарі мені казали, що я видумую:sad:. Внаслідок чого народились ми передчасно. А в той час співробітниця була теж вагітна, мала тонус, але більше нічого не турбувало її, то все ок, народила на 39 тижні.
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Моя лікар теж як чує мої розповіді то так підозріло на мене дивиться ніби я то з пальця висмоктала, бо на узд нічого не видно, і тому є моє слово проти того що бачить доктор
     
  3. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    дівчатка, тонус - то не хороба звичайно. але якщо тонум приносить неприємні відчуття,а тим більше, що ні зігнутись ні розігнутись - ну то звиняйте.
    треба на себе вважати. тепер родити недоношену дитинку - недозволена розкіш, та й просто попасти на підтримку теж не кожен може собі позволити, особливо,я кщо вагітність не перша.
    я другу вагітність що тільки не робила, як тільки не бігала, живіт тверднув і як камінь, і як кавун :) але ні разу та твердість не приносила мені болючих відчуттів.
    а цього разу - не тут то було. інколи так болить, ріже, хапає, що я кидаю все. й лягаю й молю Бога, щоб тільки на підтримку не попасти, бо тої розкоші з двома гавриками я собі дозволити не можу.
    вагітна першою малявкою в 30 тижнів живіт стверд, й почав підниати - результат - до 36 тижня пролежала пупцем догори в роддомі з загрозою передчасних пологів. але тоді я могла собі такий розвиток подій дозволити.
    так що бережімо себе, я вже писала, що тонус тонусу рознь. як болить вас, турбує, ляжте, не робіться геройками, лише собі гірше зробите, а чи сьогодні увечері унітаз вимиєте, чи завтра вранці - ніхто того навіть не помітить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    якщо ви про той тонус лише чули - то значить у вас його нема :girl_smile:Я майже 6 місяців вагітності з отим тонусом в лікарнях провалялася. Живіт - як камінь, тягне. Тільки після пологів мені сказали що це було наслідком патології матки. От і добре що відлежалася, а то могла і не доносити. такщо прислухайтеся до себе а
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1