Тріщини сосків. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 11 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

     
  2. Kitten_Kicia

    Kitten_Kicia New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

     
  4. Kitten_Kicia

    Kitten_Kicia New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Скажіть, чи правда, що коли є наявні тріщини, то на вулиці годувати не варто. легко простудити груди. Чи то в "перли"???
    Маєм в планах пікнік сьогодні, а в мене катастрофа...живого місця не має...
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    то можна занести інфекцію.
    Простудити груди - то в перли.
     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    щодо простуди перл,

    якщо збережені всі санітарні умову, то чому ні? тут немає значення чи на дворі чи ні просто залежить умови які.
     
  8. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Допоможіть, будь ласка, бо вже ніяких сил немає-маю на обох сосках тріщини, вже майже до середини доходять-болять страшенно, я вже маю страх перед ГВ, переборюю себе, стискаю зуби і годую, після годування соски печуть і не перестають, а ще там де ранки на одній груді трошечки гноїться. От вже і лактостаз заробила-вже другий день температура скаче з 37 до 39,6. До лікарів йти боюсь, бо в пологовому самі сказали, що має боліти коли годуєш і ніхто не вчив правильно прикладати до грудей(.
    Ще маю питання-пишете прикладати кожні 1-1,5год, мій малий зранку десь дві години ссе і вночі так само, а потім спить вдень по 4 години - то, що його будити? Він візьме груди?
     
  9. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Так не можна! Нічого з того доброго не вийде. Якби ГВ мало спричиняти такі страждання, то ніхто не те шо довго, а взашалі б не годував ніколи і ми б вимерли давно як вид. Ті, що вам розказують, що має боліти, самі скільки годували? Якщо бажаєте успішного ГВ, то варто фільтрувати порадників, звертати увагу на їх досвід.
    Стосовно ваших тріщин - однозначно треба виправляти прикладання, звідси і лактостаз і через постійні тріщини може бути і мастит (не хочу вас лякати, але через тріщини в будь-який момент може потрапити інфекція). Дзвоніть Наталі 067-857-52-92(на форумі mamaNata)
    Можна не будити, а спробувати через сон погодувати, коли в дитини фаза швидкого сну (очі під повіками рухаються, ручками, ніжками рухає) прикладати до грудей і дитина може смоктати не прокидаючись.
     
  10. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?



    Slobodianka, однозначно потрібна очна консультація.
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2010
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Останнє редагування: 22 Листопад 2010
  12. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Дякую дівчата! Та виявилось, що температура не від того. Як тільки виправила прикладання-груди перестали боліти. От тепер получаю ліки при яких грудне вигодовування не можливе-сьогодні перший день, тому годуєм сумішшю, надіюсь, що це не надовго, переживаю, що синочок не привикне до неї і знову буде гамати цицю, а за той час і тріщинки заживуть-купила мазь.
     
  13. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    які саме ліки? сьогодні багато є ліків сумісних з ГВ, а як ви дізналися, що не сумісні? якщо зі інструкції, то там і буде писати протипоказ - ГВ, бо вони не роблять таких досліджень на сумісність.
    дуже шкода
    тріщинки-то заживуть, а от прикладання через пляшку явно не покращиться, тому тріщини можуть з"явитися знов.
     
  14. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Дякую Вам дівчата за допомогу!!! Блін! Нікого не буду слухати крім спеціально навчених людей-ні лікарів, ні мам, а то нарадили мені тут! В мене вже все налагодилось з ГВ, і малий вже бере нормально-тільки спочатку трохшечки болить і тріщинки заживають і я заспокоїлась, бо то було настільки боляче, що останнім часом я просто сиділа і плакала біля тої дитини, бо боялась дати їй груди. Дякую Богу, що Ви є і що натрапила на Вас, бо не знаю, що би робила!!!
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Лактостаз чи мастит? що робити?

    mamaNata, вибачте, що мо не в тему, але як реально можна пришвидшити процес загоєння соска (наполовину відгризеного і після лікування молочниці)?? дуже тра пораду!:girl_cray:
     
  16. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Лактостаз чи мастит? що робити?

    основна причина тріщин - неправильне прикладання, в даному випадку ще й ускладнено молочницею. Якщо біль нестерпний, то краще відлучити дитя на 12-72 год. від хворої груді, сціджуючи її регулярно, годуючи маля з іншої груді і якщо є потреба догодовуючи сцідженим молочком через шприц, ложку, а не через пляшку. Як рана затягнеться навчитися правильно прикладати, перевірити також потрібно вуздечку, бо це також може заважати дитині правильно захоплювати груди.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Грудень 2010
  17. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    дякую, я, власне, їй так і казала робити, щоправда, дуже повільно загоюється, бо наполовину відгризений сосок((
     
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    ну а друга грудь яка? можна пробувати вчитися прикладатися спочатку на найбільш здоровій, а потім переходити на виздоровшу другу грудь.
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Кожного разу як Роман смаркає в мене з"являються тріщини. Зараз маю таку проблемку. В Ромка в роті стоматит, в мене тріщини...чує моє серце це може чимось нехорошим скінчитись. Пордьте щось. Мо не годувати тою грюддю що потріскала? Мо чимось мазати. Ще й прикладання кульгає, бо ніс в Романа закладений.
     
  20. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    можна на трохи відлучити, якщо рани дуже сильні, якщо кровлять, то желе Солкосерил, маи поки не стягнеться (змивати не потрібно), ну і зціджувати щоб лактацію підтримати