Тріщини сосків. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 11 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Скажіть, а якщо все-таки годувати, зціпивши зуби, чи можливе проникнення отої інфекції, чи шо то( я про стоматит), з рота дитини до молочної залози?
     
  2. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    в принципі можлива, і не обов"язково стоматиту, тріщини самі по собі є отвором для будь-яких інфекцій, тільки не накручуйте себе, що саме в вас проникне інфекція зараз, просто приділіть увагу зараз тій проблемі, щоб цього не сталося;
    можна спробувати годувати в іншій позиції, під іншим кутом, хоча дитина не маленька вже, не завжди заставиш, вони ж так люблять повикручуватись в такому віці, а ще й хвороба...
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Не знаю з чим пов"язати, але зараз біль вже не тільки коли Роман прикладається, а постійно...То пройде?
     
  4. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Треба шось з тим робити, бо болить тому, що дитина далі травмує соски і вони не мають можливості загоїтись. Між годуваннями треба чимось мастити соски, хоча би своїм молоком і дати висохнути.
     
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    я би порадила звернутися до лікаря (от тільки проблема до якого я не знаю чи до шкірного:dntknw:) можливо там є якась інфекція яку потрібно пролікувати, нагадує процес лікування молочниці (маму і дитину і не важливо що хтось із них може її не мати)
    я ніколи не є в захваті від такої ідеї, бо це може впливати на рівень окситоцину
     
  6. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    незнаю чи в цю тему, але як підготувати груди до ГВ? Що для цього потрібно робити? Бо мені свекруха радила розтрати після ванни груди вафельним рушником) Я відповіла, що зараз не рекомендують так робити, бо на те є різні причини, але як то кажуть яйця курей не учать, і кожен залишився при своїй думці)
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

     
  8. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Після народження дитини мала сильну тріщину соска на одній груді. Мучилася 3 тижні. Мастила пуреланом бепантеном нічого не помагало, а тріщина все збільшувалася. Вирішила викликати консультаната по ГВ, яка показала мені як правильно прикладати дитину до груді. І от вже тріщина моя заросла, а то вже чесно кажучи, в мене руки опустилися. Бо кожне прикладання дитини до груді в мене викликало сьози! Тому велика вдячність МаміНаті за допомогу!!
     
  9. Marysunka

    Marysunka New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Я користувалась Purelan і обов’язково повітряні ванни та годування дитини. Це все через неправильне прикладування дититни до грудей
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    а в мене трохи почервоніло..я не звертала уваги бо нічого не боліло... а тут раз і почервоніння пішло довкола соска, болить, але я телепень аж тепер зрозуміла шо то є. найгірше шо мала не хоче ту грудь брати..
     
  11. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Користувалася бепантеном,але в мене тріщини були десь тільки в перший тиждень і один раз,коли я не правильно приклала до грудей,то синочок мене вкусив :)
    Мені здається,що креми мало помагають, потрібно правильно прикладати до грудей,так можна уникнути тріщин.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    мажу оливковою олією і маслом ши... значно легше.
     
  13. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Завдяки йому ми спасли наше ГВ, спочатку праву, а потім ліву, то ліва аж гноїлась. Пробувала спочатку бепантен, мучилась, а потім все таки купила пурелан, за тиждень все пройшло.
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Мені, свого часу, дуже допоміг Purelan 100, загоїв невелику тріщинку, навіть краще ніж Бепантен.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    а в мене після двотижневих болей як рукою зняло - оливкове масло.
     
  16. Poludneva

    Poludneva New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Дівчата, чи можете порадити доброго мамолога? Ситуація така: дитині вже майже рік, але,ще досить активно на ГВ (нічні годування+1-2 денних). Близько 2-х міс тому раптово на одному соску з"явився маленький пухирець з рідиною 1-2 мм. Я не надала цьому значення, а потім на його місці утворилася невеличка тріщина, точніше - ерозія. І ось, певне, зо 2 міс з нею мучуся. Перепробувала - бепантен, пурелан, протигрибкові мазі, бо гінеколог моя настоювала, що це молочниця і все без особливого ефекту. У кого було щось подібне і чи знаєте куди можна звернутися? (щодо прикладання - все ОК, нічого не змінилося).
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Не знаю, чи вже писали, але є український аналог- мазь етоній. Продається в аптеках. Ціна біля 5грн. Чудово допомагає. Перед кормлінням треба змивати. Врятувала мої соски після цілодобового ГВ в ПБ.
     
  18. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    Якщо хтось "за" народні засоби пораджу наступне-пересмажена сметана. Мені мала першу дому з грудей не злазила, поробила страшні тріщини. Через два дні після компресів з сметаною як рукою зняло.
     
  19. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    але пурелан не потрібно змивати, перед годуванням
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Тріщини сосків. Що робити?

    сестра має тріщини. ще з пологового. купила накладки силіконові, поносила тиждень, на одній груді зажило, на другій - ні. дала малому грудь без накладки - до вечора знов болять соски. тобто болить не відразу, як прикладає, а за цілий день, бо малий на грудях майже нон-стоп. що робити? надалі використовувати накладки?
    молоком маже, ще якоюсь маззю ( я назви не запам’ятала ), повітряні ванни робить. але молоко дуже витікає, то мусить марлю підкладати.
    прикладає ніби правильно (в пологовому показали), малюк захоплює майже всю ареолу.