Трудоголік: звичка чи хвороба?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Divchyna vesna, 28 Червень 2012.

  1. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я не вважаю себе трудоголіком. Але я люблю свою роботу. Тема виникла спонтанно, на грунті літніх відпусток.
    Останній раз я відпочивала минулого року 5 днів. Відпустка була за рахунок невикористаних відпусток за минулі роки. Цього року не планую відпустки. А якщо вона і буде, це будуть або вибори або вихід на роботу. Беру відпустку і все одно швендяю на роботу, постійно на телефоні і на нервах.
    Найгірше те, що під час відпустки (чи лікарняного) я не можу перестати думати про роботу. І відповідно робочі дзвінки не дозволяють мені розслабитись.
    Хочеться почути думку вельмишановних форумлянок з цього приводу. А то я хочу, але не можу... Анекдот.
    Пи.Си. Приймаються до уваги всі розмірковування, але без хамства і висновків.
     
  2. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?


    Цікаво!!! А ким працюєте?
     
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Я і не сумніваюсь. Ці слова - підстраховка власного его, боюся хамства )))
    Працюю я на фірмі, яка займається виготовленням та продажем промислових запчастин, помічником директора филії та заступником генерального (який є власником) по оптових продажах.
     
  4. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    це просто така специфіка роботи. в моєї сестри схожа, то також постійно на телефоні і у свій вихідний, і у відпустці. Ви ж не можете собі дозволити просто виключити телефон, якщо з роботи телефонуватимуть по якійсь справі?
    а те, що думаєте про роботу, лише показує, що Ви відповідальна людина. звісно ж, якщо ці думки не заповнюють весь вільний час. або, наприклад, обдумуєте вирішення якоїсь ситуації, але по суті саме в той момент нічого вирішити не можете і лише прокручуєте ту саму думку знову і знову, не доходячи до якогось висновку. таке я б вже назвала трудоголізмом.
    якщо Вам здається, що думки про роботу відсувають на задній план усе інше, то поможе установка: "Якщо в цей конкретний момент я не можу зарадити ситуації, то нема сенсу через це перейматися".
     
  5. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Я вважаю, що трудоголізм - це "хвороба". В нас на роботі є такий класний жарт. Шеф у відпустці, телефонує і каже: "Вам добре, ви працюєте, а я змушений відпочивати..."))
     
  6. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Власне для мене - це не жарт. Перебуваючи на відпочинку я постійно думаю, що робиться на роботі... Мене це напрягає, але й співробітники не дають можливості розлабитися постійними дзвінками.
    Ще ні разу не було, шоб мене не потурбували під час відпустки або лікарняного.
     
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Я працюю помічником приватного нотаріуса, вона в мене просто СУПЕР, але має свої "тарвкани". Мене все влаштовує, працюю 5 хвилин від дому, школа малої просто поруч, треба мені завезти малу на танці-співи - не вопрос! Але вона в мене ТРУДОГОЛІК! Наприклад сьогодні я виходила до обіду на роботу, щоб поприбирати (хоча мені за прибирання ніхто не платить), є у всіх свої нюанси, менебагато чого не влаштовує, але ті, хто знають скільки часу я шукала роботу, то я просто шикарну дляжінки роботу знайшла для себе, а далі буде видно.ле я настільки помішана на тій роботі, що віддію себе повнфстю і мені ця робота подобається!
     
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Я вас розумію... Беру відпустку, але все-одно ходжу на роботу, бо просто не можу. Причому вихідні для мене спасіння, бо можна забутись, а дес там, на рівні підсвідомості вже думаю, що буду робити в понеділок...
     
  9. sani

    sani New Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    а що буде якщо ви звільнетесь, контора закриється(збанкротує)?
     
  10. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    може просто не маєте наразі в житті чогось цікавішого за роботу? от тому і всі думки про роботу
    от я нд сьогодні вихідна, але не було планів, то ввечері з дому працювала, бо чоловік був весь день і вечір зайнятий
    а робота для мене цікавіша за телевізор, тому :)
     
  11. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Чудово Вас розумію...сама така. Не вмію я закрити двері фірми і відключитись від роботи, як інші працівники. Постійно телефонні дзвінки, робота в онлайні, навіть зараз, будучи на відпочинку, перериваю відпустку, бо планується масовий захід, переживаю, щоб нічого не пропустити.
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    І я своїй роботі віддаюсь на 100% і теж постійні дзвінки, постійно мені треба ще кучу часу провесту вдома за роботою. Така вже в мене специфіка. Трудоголік страшний, працювала навіть і в неділю, за суботу мовчу, бо це в мене робочий день. Навіть як хвора і то ходила на роботу. А зараз думаю собі, яка я дурна, цього і так ніхто не цінить і тому зараз я сильно всім тим не переймаюся.Одним словом стала я лінтієм, може це в мене і з вагітністю пов"язано, бо до того я б собі ніколи такого не дозволила. Мені аж одна людина минулого тижня сказала, що я дійсно люблю свою роботу, бо зараз таких відданих людей, а тим більше якщо це не твій бізнес немає. Можна працювати в режимі нон-стоп, якщо 1)ти немаєш сім"ї 2)ти немаєш де діти свої амбіції 3)тебе цінять на роботі.
    А у Вас Divchyna vesna дійсно просто специфіка роботи така - Ви там значить незамінна людина. Це дуже добре, якщо Ви отримуєте гідну зарплату за свою працю, ну і всі там привілейчики:girl_wink:
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Дівчата, я не хочу нікого образити, але який трудоголізм може виправдати присутність на робочому місці працівника з захворюванням, яке передається повітряно-крапельним шляхом, відповідно, можуть заразитися інші працівники, клієнти і т.д.? Або ж якщо це захворювання не передається, то все одно від цього страждатиме сам хворий, якому, вочевидь, доцільніше було б зберігати постільний режим чи банально сидіти вдома в теплому кріслі і лікуватися. ІМХО, здоров"я в трудоголіка повинне бути як в коня (пардон за порівняння) - міцне-міцне. Тому його треба берегти, щоб не ходити на роботу хворим (а трудоголік піде на роботу в будь-якому випадку, правда ж?), не наражати на небезпеку себе та інших :) Таку сумнівну "розкіш" як болячки і недуги можуть дозволити собі хіба що трудоголіки, котрі трудяться вдома (інша річ, що і ефективність роботи тоді дуже низька). Ми дуже часто переконуємо самі себе: я мушу йти хворим/ворою на роботу, бо...бо..бо... Але, якщо розібратися, то існує мізерно мала кількість "бо", які направду вимагають від хворої людини її присутності на роботі.
    Це не камінь в чиїсь ворота, зокрема, прошу не ображатися авторку процитованого мною тексту, це просто викладення моєї позиції. Дуже мені подобалися оті біг-борди, що висіли колись на вулицях: "Захворів? Сиди вдома! Прості речі рятують життя!".
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Насправді це погано, працівники мають чітко знати що їм робити. В форс-мажорних ситуаціях, хіба що, звертатись за допомогою у вирішенні проблеми.
    Може проблема у правильності організації роботи? В нас на фірмі такого нема, без директорів і заступника офіс працює в звичному ритмі.
     
  15. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    погоджуся з mrochkizm на рахунок роботи і хворіб. от я цей тиждень прихворіла, то працюю з дому. добре, що робота така, що в принципі нема потреби бути в офісі. поки хворий, все одно в повну силу не можеш працювати, + затягується одужання. тому ліпше полікуватися і працювати в нормальному ритмі, ніж пересилювати себе, щоб потім треба було лікуватися довше і серйозніше.

    [​IMG]
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    може я чогось не розумію, але чого б не вимкнути телефон? (я ніколи не даю особистий номер)
    не можете що?

    на синдром відмінниці схоже

    чи така собі спотворена манія величі, типу "без мене там все завалиться" - не завалиться ;)

    + багато
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    скажу свою думку.
    1. є варіанти коли люди настільки люблять свою професію -що можуть присвятити їй життя. є лікарі/вчителі/ і т.д. - що поклали себе в "жертву".і це був їх вибір. звісно, не факт , що вони були щасливі у сімейному житті.
    2. ну і більш прагматично - вважаю що якщо варіант "типу "без мене там все завалиться"" - це НЕПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗОВАНИЙ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС. робота має виконуватися завжди, а не крутитися навколо однієї "незамінної "персони. в такому випадку - висока ймовірність "людського фактору"
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Цікаво, а ви вважаєте їх гіршими через це? Або себе кращою на фоні "пофігістичних" працівників? Я без сарказму, просто питаю, як ви думаєте.
    В якійсь мірі така думка "а от я так не можу", вивищує роботолюбця в своїх власних очах. Типу- вам все рівно, а от я!!.
    Корисний підхід, якщо це гарно відображається на оплаті. Якщо ні- то сумно.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    О! підримую на всі 100!

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

    а толку як навіть ця оплата потім на ліки йде?
     
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Трудоголік: звичка чи хвороба?

    Ой, був у мене випадок, думала, що вже вагітна (Ура!!!), так мій директор спереживався більше, ніж я. Вже потім мені признався, що переживав, що тобуде, коли я піду в декрет.
    Моє життя вже само по собі є цікавим, бо я живу. Просто я дуже люблю дану роботу і колектив. Якщо не брати до уваги вибори (бо то моє 100:wacko:, за останніх десять років де я тільки не працювала... На теперішній працюю вдруге, бо свого часу звільнилась, потім знову вернулась.

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    Повністю з вами згідна. І якщо перечитати мої дописи раніше, це мене ж і дратує. Смаркають одні, а лікуюсь я. Але лікуванням це важко назвати, коли я під крапельницею, а в мене дзвінок, що робити. То вже в тему, де була не раз. Забити!!!
    І до чого я веду: я ніколи не дозволю собі подзвонити співробітнику, коли він/вона на лікарняному, у відпустці, в лікарні з дітьми, родичами, на похороні, в ремонті і т.д. Мої дозволяють собі дзвінки, навіть тоді, коли я наголошую, що з третьої (другої, першої, дванадцятої) я зайнята. По-барабану!!!

    ---------- Додано в 23:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:53 ----------

    Оплата праці в мене нормальна, відповідно до обєму виконуваної роботи, і остійне дякую від керівництва.
    І лікування не вимагає стільки затрат, навпаки, якщо хворію, то втрачаю фінансово.
    А от відносно організації робочого процесу, ось тут напевне я "загналась":sorry:
    Дякую дівчатам, пора задуматись...