Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну не зовсім оздоровче, бо 10 днів я там знуджусь, хочеться відпочивально-оздоровче, ну і щоб не просто басейн з хлоркою, ну і щоб не був радянський стан.
     
  3. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Трішки поділюсь) : 3 тижні тому їздили з чоловіком разом з колективом з роботи в тур на Закарпаття : Невицьке (Бункер)-Косино-Бене-Виноградів-Лумшори. Ну дуже задоволені)), відпочили від душі + з погодою дуже повезло..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми зупинялись в цьому готелі років 3 тому на 2 ночі.
    Напевне, в Береговому це дійсно один з кращих варіантів, але я, після купи прочитаних позитивних відгуків, була дещо розчарована.
    По-перше (і для мене найважливіше) там було не достатньо чисто.
    По-друге, персонал якийсь непривітний. По приїзду (приїхали рано-вранці) хотіли залишити на рецепції свої речі, бо до заселення було ще добрих 6 годин - нам відмовили. Довелося волочитися містом з важезними наплічниками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vinnytska

    Vinnytska люблю....




    Нічого собі...Мінус величезний. Всі готелі практикують "речі на зберігання", при умові, що рецепція працює.
    Колись таки мушу попасти (я ще та, із поглядами Фреймут), якщо безпосередньо захочемо в Берегово зупинитись, тому що поки були тільки проїздом, дуже людне містечко для нас).Хоча вже ніби і запланували із Виноградова заїхати в їхній бар, але меню особисто для мене дуже обмежене.
    Щодо питання чистоти. Якось відпочивали в одному комплексі на Дністрі, що у Чернівецькій області, адміністратор з рецепції (дівчинка) провела нас у наш будинок, це потрібно було проходити через територію і при вході в будинок адміністратор.....роззувається))Але там дійсно все випуцувано і, взагалі, класно,є чим зайнятись навіть не виходячи за межі комплексу.Так що теж рекомендую до відпочинку в Україні.Особливо, коли потрібно влаштувати романтику, хоча і розваг для сім"Ї з дітьми є море)Туристичний комплекс Услад | Унікальний відпочинок на березі Дністра
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Можливо, ми просто на таку зміну потрапили, не знаю :dntknw:
    То була година 6-7 ранку, може якраз у людей зміна закінчувалася, стомлені були.
    Але після такого "теплого" прийому проводити час в готелі розхотілося, приходили лише ночувати; харчувалися за межами готелю, графік мали досить насичений, тому з іншими представниками персоналу близько не познайомились.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Хто знає, в якій годині відправляється Карпатський трамвайчик з Вигоди? Як його там точно застати і не пропустити? А то в неті є інфо лише різних організованих екскурсій.
     
  9. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Там в більшості і розраховано на екскурсії. Вони здається двічі на день катають, в червер і неділю. Зателефонуйте в турфірму і спитайте коли орієнтовно ви будете на трамваї, думаю таку інформацію вони нададуть)
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В 11:00 і в 15:00 виїзд трамвайчика. Можна дзвонити і бронювати для кількох осіб, бо часто всі місця вже забукані.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Може хтось поділиться інформацією про відвідування Чернівецького університету. Там тільки організованим групам проводять екскурсії, чи можна якось вже на місці приєднатися до тих груп, чи самому купити вхідні квитки? І чи кожного дня відкритий університет для екскурсій?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, може, хтось бачив сайт з фестивалями 2018 в Україні (Захід, Закарпаття, Прикарпаття...)
    Хочеться щось побачити :)
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Жили В Береговому в іншому місці, з дні. За цей час жодного разу не прибирали, і не виносили нам сміття. То я дуже дивувалася, як так. Але тепер думаю, що то для них норм.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Як думаєте, в березні вже можна кудись поїхати на 1-2 дні, щось цікаве побачити?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    як на мене їздити можна от зара)
    в березні сумніваюсь, що буде краща погода..
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    може хтось захоче на наступну суботу прогулятись:girl_in_dreams: Екскурсія
     
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    Через яку фірму краще замовляти тури Україною на 2-3 дні? Хто їздив, поділіться враженнями, зокрема цікавить напрямок Закарпаття та камянець-Подільського, а також які автобуси (чи комфортні, чи достатньо місця), враження від готелів? Дякую
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Бачу в програмі екскурсію на сироварню "МУККО". Була. Дуже сподобалось. Тепер часто купую їхні сири, бо на власні очі побачила стерильну чистоту, почула про виробничий процес та складники, бачила альпійський кіз IMG_0436.JPG і тому можу бути впевнена, що продукт відповідає характеристикам, вказаним на упаковці.
    Ну і молоді власники - такі молодці. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Їздять в Нідерланди, Італію, вчаться у тамтешніх фермерів, як то має бути.
    Коли бачу ТАКУ молодь, віра в світле майбутнє України відновлюється.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Корисно Корисно x 1