Тур вихідного дня Україною

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ola-lyola, 26 Лютий 2010.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    На 1 день зі Львова куди податись?
    Хочеться без дітей погуляти, щоб на ніч додому вернутися...
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Мукачево. особливо, якщо ви не своїм ходом, а електричкою
     
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хочемо на 18-20 травня махнути на фестиваль повітряних куль в кам'янці Подільському і заодно заїхати в хотин-бакота-тернопіль-може ще Заліщики. Одну ніч хочемо в кам'янці зупинитись, а одну на бакоті.
    Цікавить будь яка інформація про ці місця: житло, їжа, гарні місця, погані дороги))))
    І ще, як думаєте, з дитиною 2р.6м. можна буде на бакоті в наметі? Не буде холодно?
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На Бакоті минулого року розглядали "Теремки" - на нашу думку, найкраще співвідношення ціни та якості. Інше житло, яке гуглилося, на добрий порядок дорожче. Якщо шукаєте житло люкс-класу, гляньте "Услад".
    Якщо вирішите зупинятись в наметі - навпроти Теремків (на протилежному березі) в минулому році були підготовлені галявини для кемпінгів (стіл+лавки, вичищена від очерету площа і захід в воду, місце для багаття; туалет - в кущики, смітники - забиті).
    Про гарні місця - Кам"янець-подільський і Бакота - це неймовірно мальовничі куточки України. Якщо ще не були в Кам"янці, дуже раджу виділити на нього мінімум цілий день. З урахуванням фестивалю - два.
    Стосовно того, чи не буде з дитиною холодно в наметі - не підкажу. Ми були в серпні з 5-ти річною дитиною, то дитина спала в машині (але цілком могла б і в наметі, на той момент земля не була холодна).
    Про дороги - не знаю, чи правда, але дорогу від Хмельницького до Кам"янця-Подільського вроді ремонтують, місцями капітально (із всіма витікаючими - реверсивним рухом і їздою по гравію).

    Буду дуже вдячна за відгук після поїздки стосовно стану дороги, бо батьки в червні туди збираються.
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось подорожував Тернопільщиною?
    Що цікавого бачили?
    Там теж замків багато , але якось не розрекламовано...
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Печера Кришталева досить цікава.
    Подивіться на сайті туроператора Відвідай, куди вони возять Тернопільщиною
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто їздив в Камянець-Подільський туром на вихідні? Хотіли своїм ходом їхати, але не дуже з машиною виходить, тому думаю над тим варіантом. Вийде звичайно дорожче, але от чи він виправдає сподівання? Як вважаєте варто, чи все таки самим набагато краще (більше всього побачити, відвідати)?
     
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Arika я їздила кілька років тому, то дуже сподобалось) В тур входили Кам*янець-Подільський, Хотин і печера Кришталева.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Їздили минулого року на початку жовтня, на 4 дні автобусним туром. Два роки перед тим їздили машиною, то таки було важче, бо дорога втомлює за кермом. А в турі відвідали Чернівці (класно, є на що подивитися), далі Кам’янець-Подільський (тут дві ночі в готелі), були екскурсії, а між тим і до Хотина, Бакоти, і звичайно печери. Дуже сподобалось!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, чи є щось цікаве по дорозі в Шацьк, куди варто заїхати і на що подивитися. І де смачно перед Шацькому поїсти?
     
  12. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    вже, мабуть, не актуально, але в самому Шацьку є суперова піцерія "Фелічіта". Мені там дуже подобається!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Хочемо маму з татом з нагоди 8 бер звозити кудись. Вільний день лише неділя. Маршрут з м. Трускавець. Бажано не в бік Львова.
    Думали над Польщею, але відсутність торгівлі трохи створює сумніви.
    Можливо хтось порадить щось цікаве. На ніч треба вже повернутися назад до Трускавця!
     
  14. shemely

    shemely Member

    @Gajka, та моде скелі Довбуша, чи Тустань, якщо активні батьки?
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2019 ---
    Форельки, грибної юшки поїсти...
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну так не мус же ж до магазинів прив"язуватись. Перемишель і Жешів такі гарні містечка, середмістя, архітектура, костели, музеї. Можна поїхати в замок в Красічині - там гааарноооо, або в Ланьцут заїхати - і палац і орхідеї. Рекомендую особливу увагу звернути на каретний двір. Оооо, це - вирви мозг!!!!
    Можна трохи далі поїхати: в Замосць і Хелм [/OFF]
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2019 ---
    ну: Тустань, Довбушеві скелі, Славське, Нагуєвичі - Шепільська (переїхатись по маршруту).
    можна Львів минути і "золоту підкову " зробити: Олесько-Підгірці-Золочів.
    Не минути монастир Василіан біля Підгірців . Там так спокійно і благодатно:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Оооооо, шо я туплю - ГОШІВ!!!!! Там не далеко. Так, там можна за 15 хв все подивитись,

    а можна і на пів дня зависнути. І під цю поїздку підв"язати
    або до Івано-Франківська чи далі поїхати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Хтось можливо в курсі в якому стані дорога на Синевир? Якщо не позашляховик, краще пожаліти авто? І їхатиї туди на Великодні-травневі то погана ідея?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в термали вже не хочете)? Ми якраз завтра хочемо туди махнути на пару днів. Змінити обстанівку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    :)
    Теж прийшла радити термали, а також хочу поїхати на Закарпаття в час цвітіння сакур в Ужгороді, плануємо дві-три ночі побути там, але цього року сакура-фест припадає не на Великдень і травневі, а на тиждень швидше 19-20 квітня.
    Синевир - краса неймовірна:), але, наскільки мені відомо, дорога жахлива((
    А від термалів мої діти просто в шаленому захваті:)
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я теж хочу на сакуру, але хочу на свій дн) а на фест не хочу, не люблю збіговиська людей, і так маю халепу з своїм днем народження на травневі:)
    Які термали порадиш?
    То ви не були на Синевирі? Чи просто давно і не в курсі дороги?