У якому віці народжувати?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем viltis, 19 Грудень 2007.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так, дійсно. Від "вагітність та пологи наносять непоправну шкоду жіночому здоровю та часто унеможливлюють кар`єрне зростання" до "хочу велику родину за великим столом і вязати". І, на мою думку, серед тих всіх ситуацій важливо мати свою позицію, враховувати свої бажання, підтягувати чи організовувати можливості задля здійснення своїх мрій. І так як діти - це питання не тільки мами, а ще й тата - то ще бажано знаходити компроміс :girl_crazy:. В будь-якому випадку, діти - це добре. Клопітно, відповідально, та все ж добре :d25:

    І така ще думка. На рівні філософсько-духовного розуміння. Має значення, наскільки дитина бажана, наскільки жінка готова прийняти дитину ще на стадії зачаття. Десь я ту інформацію почула, що буває ніби і дитина народжується очікувано, і люблять її батьки, та по життю ця дитина йде якось нещасно, проблемно, бо на момент зачаття (перших днів чи тижнів) її мама мала дуже багато сумнівів щодо неї чи навіть хотіла обірвати вагітність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Та ну, то вже з теми "якась бабка собі придумала"...В кожного своя доля, думаю доля дитини більше залежить від того яка атмосфера була в родині, де вона зростала, а не від того, що там в мами якась думка промайнула. Але не тільки від цього. Скільки видатних людей виросли в сім'ях неблагополучних і в них все склалося. Тому думаю, багато факторів впливає на долю. Але я не вірю у фатум. В будь- який час, людина здатна багато чого змінити, було б бажання, а можливості знайдуться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Але воно і викликає резонанс. У одних, більш успішних (принаймні зі сторони, хоча б за матеріальним достатком, суспільною активністю :)) - мами "зречені", а у інших, нейтральних в загальній суспільній масі - мами пишаються та чекають своїх "менш успішних" дітей, приділяючи потрібну увагу та спокійно домовляючись про все: виховання дітей, розпорядок дня, поїздки, допомога тощо.
    Можливо, самі ідеальні відносини між дорослими дітьми та батьками - це коли відносини в любові та в незалежності (в самодостатності). І як же ж то зробити... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я з тих, що була зачата не бажано. І? Мої батьки мене любили, хоч спочатку були в шоці і реально думали про аборт. Не вважаю, що йду по життю нещасно. І мама в мене суперова. З недоліками. Але Бог їй розуму дав мене зберегти. І я їй вдячна).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А я дуже бажана. Мама кілька років лікувалася від неплідності, щоб я получилась.
    Сказати, що я нещаслива - не можна, мені дуже багато в чому пощастило і дуже багато чого Бог дав досягти. Але стосунки з нею в нас аут, років з 14-15 моїх.

    Не люблю ті роздуми "бажані, небажані діти". Ну тобто, про себе чи своїх дітей ніхто не заборонить "досужие домыслы" (с), а от коли починається мудрствування про інших людей - мене починає нудити.
    Може, тому, що я того всього переслухалась вже донесхочу. Був час, коли я плакала, бо мені давали почитати книгу, де токсикоз вагітності пов'язували з небажаністю дитини. І мені було страшенно гірко, бо Дмитрик був дуже бажаний, але я блювала далі ніж бачила. КР пов'язували з неготовністю до материнства. І т.д. Мені був 21 рочок, і такі брєдні страшенно мене ранили. Я надто багато дурниць почула протягом вагітності та немовлячого віку Дмитра про те, що "поспішила" з материнством, і в цьому немає нічого хорошого, а дитині доведеться "нести мої помилки через усе життя", якщо я негайно не почну їх виправляти. Бо ж у 19-20 неможливо хотіти дитину, це "хибне бажання", як мені казали. Так, тоді я ще не вміла "формувати оточення", а після лікарні з малюком я була готова вірити у що завгодно, тільки б це не повторилось. Тому і слухала це, хоч воно і тоді виглядало мені на повніший рідкісний брєд
    Тому на мою думку, з тими паралелями і висновками треба дуже вважати :)
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Як написала @cjomcjomka з такими висновками треба бути дуже обережними - ми не можемо заперечити емоційний і психологічний вплив жінки на зачату дитину, але стверджувати, що це буде мати негативні і непоправні наслідки теж не можемо.
    Моя п‘ята вагітність закінчилася на 21 тижні, і щодо неї я мала дуже багато сумнівів. І напевно, найбільшою проблемою після цього було не навісити на себе тягар вини, а прийняти неідеальну ситуацію, неідеальні думки і жити далі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так :). Тому і зазначила, що це філософське питання).
    Особисто мені ще "подобаються" ствердження, що жінка має бути зрілою особистістю, перш ніж думати народжувати дітей :). Типу щоб все *було добре* :girl_in_dreams:

     
    • Смішно Смішно x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    пригадуючи як я конала з дівчатами, - ні
    токсикоз - це своєрідне очищення організму або боротьба з несприятливим середовищем.
    розпливчасте твердження. Не існує ж абсолютної зрілості. От наприклад, я мала чоловіка, роботу, навчання на державному, хороший рівень здоров'я. І вважаю, що станом на тоді і для тієї конкретної дитини я була зріла. А отак абстрактно сказати "20 років" - і одразу уявляється майже-підліток.
    Все всередині
    --- дописи об"єднано, 11 Січень 2020 ---
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member



    І про токсикоз, але вже серйозно - всі три рази вагітності хлопцями - токсикози абсолютно різні: від майже невідчутного з першим (легкий дискомфорт під час їзди на авто чи маршруткою) до обнімання з унітазом пів дня під час другої вагітності. Третя, четверта вагітність - нудило, але недовго і до унітазу ходити не треба було.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2020 ---
    у моєї подруги різниця між дітьми 26 років :) ( а наприкінці 80- х справді, то було досить таки " для розмов": коли дві подруги моєї мами завагітніли у 36 років вдруге і старшим дітьям було по 13-14 років, то таки було пізно. Мені самій тоді було 14 і я думала . що це шалено велика різниця і "тьоті на старості" подуріли :)
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я такого не уявляю: як може чоловік бути поганим, і при цьому він - хороший батько. Те, що діти його люблять чи ні - інше питання (дурний приклад, але все ж таки: мої діти обожнюють бабусю, яка годує їх солодким і мультиками неперервно). Дітям може здаватися, що він хороший, але чи зможе він чомусь хорошому їх навчити? Мабуть це просто не вписується в мою картинку світогляду і досвіду.
    Вірю, що людина може бути хорошим чоловіком, але виявитися нікудишнім батьком (бо не готовий і тд), але тоді і чоловіком він автоматично стає вже не таким хорошим, якщо не може нормально підтримати дружину у вихованні дітей.
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви розглядаєте з такої цілісної моральної сторони "хороший/поганий", тобто, з цього погляду, людині, яка в чомусь допускається поганої поведінки, моральне звання хорошого вже ніяк не може належати. А @сніжна, мені видається, більше говорить про площину стосунків, поведінки, тобто, наприклад, чоловік з дітьми проводить час, дбає про них, але, наприклад, веде брудний бізнес, і об'єктивно, не є порядною людиною, але з точки зору дітей - у них хороший батько, він є в їхньому житті, вони відчувають свою важливість, про них дбають, їх люблять, захищають, чи не це основні функції хорошого батька? Щодо того, чому їх навчить - можливо, він і сам не хоче, щоб і діти йшли його шляхом, усвідомлює свої хиби, можливо, замовчить свої темні справи, а, може і навчить тому, як сам живе. Але то є правда життя, як не крути, батьки мають такий привілей, як передавати цінності своїм дітям, якщо вони з ними близькі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Це велика проблема наших жінок - допустити реального батька до дітей , а не чекати, поки він стане ідеальним; паралельно розказуючи дітям, що він «поганий», і їм «здається».
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо чоловік вміє ідеально приховувати свою неприязнь до жінки (не сваритися, поважати, не насміхатися....), то ще є маленька ймовірність, що він може бути хорошим батьком.

    На початку цієї дискусії наводився приклад чоловіка-тирана, який може бути не тираном щодо дітей. Так от не вірю. Якщо в чоловіка є бажання тримати дружину під контролем, то чому в нього не виникне тримати і дітей під таким самим контролем. Тим більше, що то діти (менші, залежні, «мусять слухатися»).
    Також був приклад про чоловіка, який доводить дружину «мало не до психіатрії», а батько для доньок чудовий. То як так може бути? Який вони приклад чоловіка бачать?
    Для мене чудовий батько, то не лише забезпечення матеріальних потреб, то і виховання здорової психічно дитини. Хіба якщо батьки розлучаться. І раптом в батька (який поганий чоловік) все стає на свої місця, тоді він може дітей чомусь доброму навчити (зокрема не згадувати поганими словами маму). Але не перетворитися при цьому на тата-гаманця (такі приклади я бачила: мама спонукала свого дорослого сина працювати, а батько був «хорошим» і просто давав гроші)
     
    • Подобається Подобається x 3