Україна має талант

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем kristina, 19 Травень 2009.

  1. kristina

    kristina Well-Known Member

    Україна має таланти - програма по СТБ
    Чи дивитесь, що думаете?
    Ну на відбіркових турах були різні люди і поржати можна було з їх завишеної самооцінки , а були дійсно достойні виступи.
    Минулої п"ятниці був пеший полуфінал. Виграла дівчинка паучок/ ну таке з своїм тілом виробляла/ і повненька жіночка Кувшинова. Голос просто клас. Аж мурашки по тілу. Коли вона співала укр . пісню на відбірковому турі.
    Подивимся що буде далі, адже відібрали в пролуфінали і талановитих діток, :y::y: і танцюристів і акробатів
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Україна має таланти

    Ще коли відборочний тур я багато з чим би не погодилась.і на рахунок відбирання з 150 людей 50, там теж багато спірних моментів.мені ще шкода, що не пройшов далі той хлопчина гуморист з Тернопільщини!!і ще дуже б хотілось, щоб ті двоє діточок шестирічних вийшли( що були як ляльки)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Ті дітки просто супер- впевнена до фіналу вони пройдуть
    Гумориста шкода. В нього може не так гумористичний а артистичний талант точно є.Як він казав: хочу міліон виграти, щоб тато з Італії повернувся, бо скучаю за ним.Справді шкода його.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Ще мені сподобались 2 хлопці- акробати, топлес виступали, гарний у них був номер. Сподобались чоловік з жінкою , вони були як ляльки на батарейках,танець живота /східний танець/, не сподобались 2 трансвистити, взагалі не розумію, для чого їх вибрали
    Я так поняла цю програму практично ніхто не дивиться:sad:
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Україна має таланти

    Та ще може сплять ті, що дивляться!!!!в того трансвестита що співав в принципі сподобався його голос!!!!!
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Україна має таланти

    Я бачила те шоу 1 раз, одним оком. З того що побачила - сподобалась дівчинка що танцює танець живота, і жіночка що співала, голос просто уууууууууууууууух:y::y::y::y: В момент як між ними обирали кого залишити, так було шкода те маля:sad::sad::sad::sad:але і жінка була достойна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Мені теж було шкода тої дівчинки. А от тим хлопцям, що двоє співали в одному жанрі (не знаю як називається) озволили пройти у фінал обом за умови що будуть виступати разом. Чому вони не пропустили так само тієї маленької танцівниці разом з тіткою:confused:, а то старшу пропустили, а маленька розплакалася:sad:. В такому віці можуть і комплекси розвинутися, вона така гарнюня, шкода мені її було:no:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    А мені сподобався хлопчачий гурт танцювальний - чи то з Тернополя, чи з Франківська. На Львівському відборі були останніми. Танцювали брейк під франц. шансон. І ще 2 акробати, Крістіна про них вже писала. Обидва номери мають бути в цю п'ятницю. Цікаво, хто пройде. Дуже б хотілось, щоб обидва:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Як ніхто не дивиться :)..ви що..я балдію від неї.:xaxa: В мене трохи своє бачення талановитості...тому посміялась під час відбіркових турів від душі..:)Кувшинова-супер..:y:така пампулька ,такий голос,така суперова підтримка чоловіка..умнічка словом.Дуже мене вразила та дівчина ,
    що з закритим ротом співає..:y:ми пів вечора так по-пріколу з чоловіком "чавкали"..і навіть одного слова не розібрати було:confused:!Ті хто на роверах скакав ,мечами бився,столи зубами носив:8:-то не моє.Більше переживала, щоб не покалічились - ніж вболівала.:bad:
    Дуже зачепив той хлопчина, що гуморески розказував ,зі Львова (здається):clapping:.

    Її всім було шкода,але вона ще маленька , в неї ще купа досягнень попереду,як там в Костенко:" і кожен фініш то по суті старт..",для неї це тільки поштовх,щоб знов пробувати і перемагати.А от для старших-то можливо і є той "останній"шанс для здійснення своєї мрії.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Не пропустили дівчинку можливо тому що б всі наступні теж просились:ninja: крім того вона справді професійно цим займається і є переможцем багатьох конкурсів:y:, а Юлія Кувшинова - домогосподиня і їй цей шанс справді був потрібніший. А мені найбільше сподобались сімя Акулових (силачі з маленькою дівчинкою) і хлопці-акробати з Донецька (шоу з вогнем), а їх не вибрали:sad:
     
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Вчора дивилась.:)як завжди класно і весело.:)Сподобались "Артван" І та дівчинка ,що "МАМО"співала:y:.Але мусила вимкнути завчасно :sad:і небачила результатів голосування:sad: .Дівчатка,хто там пройшов:)??.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Україна має таланти

    Пройшла та дівчина і силач!!так щкода що Івано-Франківські хлопці не пройшли!!!!!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Мда.силач-то той що рейки гнув??Ну, я щось такий талант не дуже сприймаю..добре ,що хоч та дівчинка пройшла.До речі, ніколи б не подумала ,що люди які зіїкаються при розмові,можуть так гарно не заїкаючись співати!Феномен!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Україна має таланти

    Так,дійсно цікаво!!але той силач теж вартував,він взагалі був інвалідом,на візочку!а потім взявся за своє здоров"я і от чого досяг!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Я вчора подивилась ту передачу вперше. Багато чула про неї, бачила анонси... але чомусь ніяк не виходило подивитись.
    Мені теж дуже сподобався дует Артван і 12річна дівчинка. Не відправила СМС ні за кого, бо ніяк не могла визначитись:confused::xaxa:. От лише зараз дійшло, що можна було за двох проголосувати:ninja::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Я цю передачу дивлюсь теж ..хоча, зовсім не згідна з тим голосуванням.На мою думку, краще б спочатку зробили Талант для дорослих, потім для дітей ..бо це так жорстоко....тим мацьопам казати, що вони програли якісь "великій тьоті" чи дядькам, які на мечах б"ються. Коли в останній відбірковій передачі вибирали вже ту 50-тку і діткам казали "НІ" я плакала як дурна.

    Просто маю досвід з тими змаганнями і знаю, що дитині пояснити, чому ні, чому вона вилетіла ...ой, як важко.

    Щодо дівчинки, що співає і Кувшинової. Так, є супер голос і т.д...Але, в фіналі (де тільки 10 місць вже 2 співачки). І, як би це жорстоко не звучало, для співаків є купа шансів -- Шанс, Караоке, Фабрика і т.д.....Ну, для танцюристів теж тепер є Танцюють всі ( хоча гурт з Івано-Франківська я б відправила в фінал). А що робити тим акробатам????

    Щодо вчорашньої програми, то ще дуже сильно сподобався хлопчик, який ірланський степ відбивав....Ви його спину бачили????? така осанка протягом всього номеру і ні на міліметр не осунувся! Я в захваті""
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Україна має таланти

    Мені і дівчина, і АртВан сподобалися, і той кучерявчик з "сіньйоріта, я влюбльон". і хлопчик (так вправно танцює)...тому теж ні за кого не голосувала:xaxa:

    Дуже позитивне шоу:) цікаве
    правда якось не до порівняння: сила, голос, танці, дорослі і діти...,
    Але, якщо уявити конкурс тільки серед акробатів, а потім так само серед співаків ... було б скучновато))) Мені більше подобається ідея розділити нагороди на дитячу і дорослу, і ще б якісь грошові призи першій 10-ці

    для справді талановитих є шанс "засвітитися"...підшукати спонсора
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  18. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Ви про того маленького"трубочиста"?Безподобна дитина!!!Уявіть як його мамі:такого таланта виростила!!!за 2,5 роки навчитись таким рухам..в нього ножки, як метелики літали..настільки легко,але вправно, він то витанцьовував.Добре що я пропустила голосування,а то б наплакалась..
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    А мені ще сподобався перший виступ барабанщиків. Особливо якщо врахувати що вони без музичної освіти, то просто супер:y:

    А під "сеньоріту" я повеселилась:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Україна має таланти

    Я в захваті від маленького "трубочиста".Весь виступ дивилась не відриваючись від його ніг.Хлопчик просто супер!
     
    • Подобається Подобається x 3