$ UNICE!

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем tachik, 3 Жовтень 2017.

?

Чи знайомі Ви з Unice?

  1. Так, користуюсь

    12,5%
  2. Ні, перший раз чую

    87,5%
  3. Ні, але цікаво спробувати

    0 голосів
    0,0%
  1. tachik

    tachik Active Member

    Привіт, красуні!:girl_smile: Unice зовсім молода компанія в Україні, їй ще немає і 1 року. Я сама тільки тільки почала нею користуватись, поки що задоволена (як на мене, приємні ціни - гарна якість):ok:
    Ось що маємо:

    - є електроний каталог Каталог | UNICE Multibrand декоративная косметика, парфюмерия, товары для детей и дома
    - щось цікавить - замовляємо в мене
    - щось цікавить, але дорогувато - реєструємось БЕСКОШТОВНО тут
    UNICE КонÑультант ШагинÑн ТатьÑна | РгиÑÑ‚Ñ€Ð°Ñ†Ð¸Ñ і маємо знижку 20% 30% або 33%
    - також після реєстрації можна зібрати свою команду і досягти наймовірного успіху (ну це для тих, хто знайомий з МЛМ) + знижки, подарунки

    Як бачите, все дуже просто:pardon:

    Так от які розділи маємо в каталозі:
    декоративна косметика
    Каталог | UNICE Multibrand декоративная косметика, парфюмерия, товары для детей и дома
    парфюмерія Каталог | UNICE Multibrand декоративная косметика, парфюмерия, товары для детей и дома
    догляд за шкірою Каталог | UNICE Multibrand декоративная косметика, парфюмерия, товары для детей и дома
    догляд за тілом та волоссям Каталог | UNICE Multibrand декоративная косметика, парфюмерия, товары для детей и дома
    wellness cafe Каталог | UNICE Multibrand декоративная косметика, парфюмерия, товары для детей и дома
    чистий дім Каталог | UNICE Multibrand декоративная косметика, парфюмерия, товары для детей и дома

    2.jpg
    В кого є питання, мій Viber 0991977947
     
  2. tachik

    tachik Active Member

    Новий каталог!!! з новими акцiями та новинками #12.pdf
     
  3. tachik

    tachik Active Member

    А вот отзыв Светланы Мискевич, Директора по продажам Unice, о Золотой маске-пленке со стр 109
    нового каталога #12 (Новинка):

    «Привет всем! Хочу поделиться впечатлениями от использования золотой маски пленки! Понравилось это ничего не сказать! Я нанесла ее средним слоем и дала очень хорошо высохнуть, примерно 20 минут. Когда начала снимать, жестко, вынимает все из пор, даже нежеланные волосы, если есть такие) осторожно наносите в области бровей, иначе можете потерять пару волосков). Снимайте аккуратно, придерживая кожу. Очень переживала, что она сильно подсушит кожу, но этого не случилось. Наоборот ровный цвет, на ощупь как бархат. Через минут 15 выделился естественный подкожный жир и лицо на ощупь как у младенца. Тоесть если у вас жирная или комбинированная кожа можно крем не наносить. Как на меня чаще чем раз в неделю такую маску не нужно использовать! Маска появится на приходе в среду! С углем еще более очищающая поры, а золотая омолаживающая! Вот и я помолодела! Прикрепляю фото как доказательство, что снимается легко!)»
     
  4. tachik

    tachik Active Member

    Цена треба бачити...
     
  5. tachik

    tachik Active Member

    Трiшки свочiв вiд мене... Матова рідка помада
    14.jpg
     
  6. tachik

    tachik Active Member

  7. tachik

    tachik Active Member

    Львiвяночки, дорогенькi, шукаю партнера у Львовi! Хто хоче спробувати попрацювати у мережевому бiзнесi? В Unice дуже не поганая якiсть та доступнi цiни. Пишiть кому цiкаво, всiм вiдповiм :)
     
  8. tachik

    tachik Active Member

    Новий каталог Unice - це маса акцiй та новорiчних пропозицiй!!! Не проходьте повз нього #14.pdf
     
  9. tachik

    tachik Active Member

    Доброго дня всім!

    Повідомляю що в місті Івано - Франківськ пройде презентація можливостей від компанії Юнайс!

    Вхід: вільний
    Дата: 20.12.2017
    Місце: готель Станіславів
    Адреса: вул. В. Чорновола 7
    Час : 13.00 - 16.00

    Спеціальні гасті:
    Сінан Шен - власник компанії
    Руслана Микита - дивизійний менеджер
     
  10. tachik

    tachik Active Member

  11. tachik

    tachik Active Member

    Перший каталог в цьому роцi!!! #1.pdf
    Дууууже багато суперцiн!
     
  12. tachik

    tachik Active Member

    Шукаю партнера!!! По бiзнесу Unice розбирають як гарячi пирiжки! Але чомусь не у Львовi, точнiш не на форумi... Кому всеж цiкаво, що я тут такого знайшла, вiдповiм з привеликом задоволенням
     
  13. tachik

    tachik Active Member

  14. tachik

    tachik Active Member

    Только в каталоге #Unice Multibrand этот шикарный набор бренда Thalia со скидкой, всего за 450грн.

    Безсульфатный шампунь 300мл
    Шампунь для тела 300 мл
    Спрей для тела
    Крем для рук и тела
    Жидкое мыло
    Натуральное кусковое мыло 150грамм
     
  15. tachik

    tachik Active Member

    Новий каталог #7.pdf Дуже крутий!!!!