Вагітність і цигарки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Квітень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ото натрапила нині на статтю й подумала, що варто мати не лише тему про ГВ та куріння, але й про вагітність і такої нехорошої звички також.

    Вагітна жінка, яка курить, може зробити свого майбутнього сина безплідним


    Про згубний вплив тютюнового диму на ненароджену дитину відомо давно. Нове дослідження британських вчених вписує додаткові рядки в список важких наслідків куріння в період вагітності для майбутньої дитини.

    У зрілому віці юнаки, народжені такими матерями, можуть страждати від зниженого кількості сперматозоїдів і взагалі стати безплідними. Таку ж небезпеку для майбутніх синів представляє і надмірна вага вагітної жінки.

    Ще в другій половині XIX століття лікарі встановили згубний вплив тютюнопаління на розвиток ненародженої дитини під час вагітності, незалежно від того, що курили майбутні матері, виношуючи дитя - махорку, цигарки чи дорогі сигари. Учені давно підтвердили, що куріння під час вагітності збільшує ризик викидня, передчасних пологів, завмерлої вагітності, позаматкової вагітності та смерті новонародженого.

    Нове дослідження, яке провів шотландський вчений, професор Річард Шарпі (Richard Sharpe) з Королівського інституту медичних досліджень в Единбурзі (Queen's Medical Research Institute in Edinburgh) приводить вченого до невтішних висновків: Європі загрожує різке зниження народжуваності, причому в зниженні фертильності молодих чоловіків континенту можуть бути винні їхні власні матері.

    Як показало дослідження, одним з основних факторів, що впливають на фертильність чоловіка, є комплекс дій, яким піддавалася його мати під час вагітності. Найбільше значення, уклав Шарпі, мають куріння і ожиріння матері, а також її контакт з пестицидами і вихлопними газами автомобілів.
     
  2. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Як на мене, то не лише шкідливо палити у такому стані, а й не красиво і вульгарно. Жінка, яка виношує дитинку під серцем, ходить з такими гарнюнім пузіком, повинна нести якесь світло, тепло, радість.... а з сигаретою вона показує, що на здоров"я її майбутньої кровинки грубо кажучи "наплювати", а це вже вибачте егоїзм. Кому це принесе посмішку дивлячись на таку вагітну жінку?!
    Ну це власне моя думка. Нехай жінка собі курить, але тільки тоді коли вона свідомо робить шкоду лише своєму здоров"ю. Для чого травити свою дитинку ще в лоні?! Як народиться і виросте нехай сама вирішить треба їй того чи ні.
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    згодна.і навіть не вагітній це аж ніяк не пасує.

    Я сама не курю,бережу себе і своє здоров"я.Правда от хлопець мій курить,і то мене трохи дратує. Я ж біля нього пасивний курець. Але кинути не змушую,от і чекаю - коли ж сам захоче.
     
  4. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    недавно гуляла з малою,то бачила іде молода пара,а дівчина десь 7міс вагітності,то взагалі в одній руці сигарета а в другій пиво...я прозріла
    і так собі спокійно прогулюються,капєц,я була в такому шоці шр відійти ніяк немогла...
     
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    В нас пари були поряд з роддомом на Мечнікова, вагітні регулярно ховались в хащах і курили. Мій одногрупник, солідний на вигляд, навіть так одну вагітну налякав. Підходить з поважним виглядом і просить представитись, каже через пару хвилин на обході поговоримо. То вагітна дуже скоренько ту цигарку тушила...
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Мене дивує, що гінекологи тим вагітним кажуть, що кидати під час вагітності шкідливо. Тут всі говорять одноголосно одне: завагітніла? це найкращий час, щоби кинути! І допоможуть вагітній це зробити, чим зможуть, у першу чергу підтримкою та відповідною літературою про наслідки.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    ага,мене то тоже дивує...моїй співробітниці так гінеколог сказав кожного дня по 3 сигарети курити,вона як то сказала,то в мене аж мову відняло...я їй сказала чи некраще взагалі не курити,то вона сказала,що гінеколог дозволив,значить всьо нормально він ж лікар і краще знає,ну а я не хотіла їй нічо доказувати,попробуй з вагітною посперечайся))
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Який жах. А може, їй яку літературку підкинути про наслідки? Така безвідповідальність...
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    ой,я колись пам'ятаю випадок.Подзвонила мені моя знайома,зустрітися захтіла.виявилося,що вагітна. їй було тоді 18,чи 19 років... Животик такий вже величенький.Ми сіли в якійсь кафешці надворі і тут вона витягає сигарети :eek:,власне зі словами, що так як курила ,ще як не знала,що вагітна, то і зараз кидати не можна.. Чесно,мені було соромно біля неї сидіти,на нас так люди заглядали..Я була шокована з того випадку.. Це страшна безвідповідальність і просто тупість...
     
  10. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    я б підкинула,але це було кілька років тому((
     
  11. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Моя сусідка по палаті у пологовому будинку (на Батальній) не соромилась курити у туалеті, а мені і ще одній вагітній жінці доводилося іти після такого на примусові прогулянки на свіже повітря - у палаті деякий час неможливо було знаходитись. На наші зауваження вона не реагувала, а її лікуючий лікар (завідувач того відділення) жодного разу нічого їй не сказав. До речі, медсестри розповідали, що таких випадків тепер - багато.:girl_sad::girl_sad:
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    ой, я не переношу запаху диму взагалі а особливо сигар, як добре що мій чоловік ніколи не курив а тим більше коли я була вагітна.
     
  13. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    А я коли лежала в лікарні на підтримці, то майбутні матусі в туалеті курили. Тут ніби лежать в лікарні, щоб зберегти маля, а тут шкодять йому. Не розумію. А для таких як я (з жахливим цілодобовим токсикозом) це була взагалі каторга. Як на мене, то такі люди зовсім безвідповідальні - не думають ні про себе, ні про свою дитину, ні про людей, які їх оточують...
     
  14. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Колись пішли з чоловіком на футбол. Поряд сиділи дві пари молодих людей. Одна дівчина була вагтна, але всі четверо курили і ще й пиво пили. Я не могла на то дивитися і ми пересіли. Щось казати в таких випадках чужій людині.. мабуть, не допоможе. А була така компанія, що й получити можна було від них.
    Не раз писала,що до батьківства треба дорости. Ті хто курить і не може відмовитися заради дитини, ще не доросли однозначно. У мене подруга курила багато років. Проте коли з чоловіком задумалися над поповненням сім"ї, двоє кинули то діло. При тому кинули і лише через рік почали працювати над поповненням.
     
  15. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    А хтось може пояснити мені логіку отого "під час вагітності не можна кидати курити"? Декілька років тому я таке чула від подруги. Вже не перший місяць вагітності був, дивлюсь, а вона палить, дивлячись на мої круглі очі говорить: "Не можна зараз кидати палити, бо дитина вже привикла до того, і як я зараз кину, то їй буде погано". Причому та дівчина медсестра... З того часу в мене думка про неї, як про "тупу" людину. Звідки взагалі такий міф пішов?
    Я розумію, що в майбутніх матерів є залежність від того, потрібно себе виправдати. Але ж є люди сильніші духом, але наслухавшись таких нісенітниць і не подумають..
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    знаю одну таку лікарку, яку дуже хвалять і тут і взагалі - не буду казати хто така. то моїй колєжанці вона казала, що сама курила в свої вагітності - і нічого. то й колєжанка - вже маючи перейми - ше перекурювала їх

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    тепер?? моя свекруха коли народила сина (мого чоловіка) - то попросила в свого чоловіка шоб той приніс сигарету - зняти стрес. вона курець - ше той. 56 років курить
     
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Міф для слабохарактерних ними ж створений. І совість чиста, і власні потреби задоволені.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    В мене вікна виходять на шкільний двір: скверик... і замуроване крильцо колишнього входу в школу. Так от на тому крильці завжди хтось збирається... чи хлопці пиво випити, чи матусі з возиками посидіти на сонечку погрітись....
    І от вже пару місяців як приїзжають сюди дві мамаші з калясками ( дітки там ну дуже ще малесенькі) і одна їх коліжанка з пузом. І сидять собі троє і курять. І то так багато курять, як не гляну в їх сторону чи то гуляючи чи то з вікна - практично завжди пихтять. Оце просто дико виглядає...... ну якщо ті двоє з дітками годують малих з пляшки ( сама бачила) то ще нехай курять, то їх справа, але їхнім діткам пасивними курцями бути аж ніяк не потрібно, а та вагітна.... то вообще абзац.
    Я сама курила, до вагітності протягом 6 років, більше...меньше...але щодня це точно, і перед тим як планували вагітність стала свідомо себе обмежувати, старалась взагалі не курити ну але бувало... а як взнала що вагітна відтоді не курила.... Трохи звичайно був дискомфорт але за дитину переживала більше аніж за свою ломку.
    Зараз.... чесно, деколи про сигарети не думаю, а деколи мій Parliament за мною аж ходить. Вже як мала народилась і була трішки більша пару разів таки курила. Сказати що зовсім не хочу - не можу, бо хочу, але поки годую малу свідомо тримаюсь.
     
  19. Tagonga

    Tagonga New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    Дівчата, нажаль, проблема не в кожній окремій історії, а набагато глибше: це вже соціальна хвороба суспільства, яку треба лікувати на державному рівні. І доки ті люди, що мають "нести ясность в массы" будуть навпаки пропагандувати хоч в якійсь мірі користь або хоча би нешкідливість куріння, нічого доброго не буде...
     
  20. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Вагітність і цигарки

    То є так але чи хто насилу дає тим вагітним цигарки? Це ж вже дорослі люди які мають силу волі і бажання народити здорову дитину. Колись звісточка про мою першу вагітнісь змінила повністю моє життя і погляди на деякі речі. Раз і назавжди, так дуже я хотіла бути найкращою мамою своїм діткам.