Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

 1. Lebidka

  Lebidka Well-Known Member

  У моєї родички цукровий діабет.
  Хоч вона має вже досить дорослу
  донечку (8-ий клас),
  але частенько задумується
  над ще однією мацьопою.
  А от лише хвороба стримує її -
  вона боїться за себе, за дитинку
  і взагалі переживає за перебіг вагітності.

  А щоб ви порадили в такій ситуації,
  чи зутрічалися в своєму житті з подібними випадками???

  І чи мож е вагітність "вилікувати" від хвороби?
   
  • Подобається Подобається x 5
 2. SovaBa

  SovaBa noctua

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Вилікувати- не вилікує, але під час вагітності цукор може і нормалізуватись, хоча тут невідомо як організм зреагує. Але ЦД- не категорична перешкода, просто треба до цього питання підійти з усією серйозністю: знайти хорошого ендокринолога, підібрати нетоксичні цукрознижуючі і т.д., наперед знайти толкового генетика, уздиста, акушер-гінеколога який буде приймати пологи і вести всю вагітність. І пам'ятайте: на все воля Божа! Часом у здорових жінок виникають проблеми, а у тих, в кого вони були вагітність протікає супер, "як книжка пише"!
   
  • Подобається Подобається x 11
 3. нталька

  нталька Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  У нашого знайомого мама дістала діабет у 20 років (нерви при навчанні). Але, дякувати Богові, жива і зараз і сина здорового народила. Просто вона за станом здоровя з тих пір постійно слідкувала, проходила всі необхідні підтримуючі процедури.
   
  • Подобається Подобається x 7
 4. галіна

  галіна Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Я ніколи немогла подумати що під час вагітності може бути стільки хворою:8:як не одне то друге:sad::bad:
  я ходила на УЗД думала що вже останій раз мені сказали що в першій пуповині малий кровоплин,води мутні,навкрух шиї пуповина:n:я це УЗД робила на джамбула потім пішла на Шота руставелі там вийшло зовсім друге.Пішла в родом до лікаря (Улашина)він накричав чого я не в них робила і назначив щераз.Я незнаю що робити:sad:
  Може взагалі неходити до тих лікарів до одного підеш повно хвороб знайде ,так і до других.
   
  • Подобається Подобається x 3
 5. Лідочка

  Лідочка Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Підіть в Інтерсоно на УЗД:shy:, мені здається там вам скажуть дійсну картину..ІМХО
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  я вже напевно десь писала про ситуацію, коли вагітній сказали, що нирки хворі і що з вагітністю проблеми серйозні, а виявляється, то просто мало мама заплатила за УЗД... це по-перше.. по-друге, не всі лікарі докорінно компетентні... так би мовити, в книжці не дочитали, теж знаю ситуації, коли жінці сказали, що плід не виживе, а другий лікар сказав що все буде ок.. вона йому не вірила, а він їй відкрив книжку і все пояснив і показав на картинках)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. галіна

  галіна Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  в мене набрякають ноги.Пю нирковий чай хоть з нирками все впорядку і ще таблетки Флебодіа і нічого непомагає.Я вже немаю що взутися:sad:
  Може в когось також є такі проблеми? порадьте що робити!
   
 8. Лідочка

  Лідочка Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Виключити з раціону сіль, копчене. Пийте тільки негазовану воду, узвар, компот свіжий...Ну все що знаю..
   
  • Подобається Подобається x 2
 9. Анютка

  Анютка Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  У мене сестра ходила на УЗД саме в Інтерсоно, сказали, що маловоддя, плід дуже малесенький і т. д. Вона шокована прийшла до лікарки, в якої на обліку стоїть та заспокоїла, і спитала - ти більше ніде не могла придумати піти на УЗД????????????????7:confused::confused: словом, її відгуки про УЗД в Інтерсоно лише негативні, повторно вона пішла на Лисенка - і там сказали, що все ок:confused::confused::confused:
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. МарянаК

  МарянаК Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Дівчата, може хтось підкаже як лікувати цистіт. ятільки завагітніла - може 1 місяць. Прописали амоксил, бо аналізи страшнючі. Може хтось знає як то всьо вплине на дитину? Дякую.
   
 11. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  може гріти можна? і нирокві попийте. - канефрон і 5НОК.вони не шкідливі для вагітних.
   
  • Подобається Подобається x 2
 12. Iryna

  Iryna Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  В мене теж є хронічний цистіт, то моя лікарка з ЖК прописала мені ренсепт, він ніби на травах і нічим не зашкодить дитинці, але я його не п"ю. Просто стараюся, щоб ноги завжди були в теплі, ніде не змерзати..... і аналізи стали кращими. А про цистіт під час вагітності можна прочитати тут http://pani-ua.info/vagitnist/vagitnist35.htm
   
  • Подобається Подобається x 2
 13. Відповідь: Вагітність і хвороби

  Як на вагітність впливає вітрянка, якщо мама не хворіла?
   
 14. tanchyk

  tanchyk хочу миру в Україні

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  дівчата у мене є телефон дуже хорошогоспеціаліста на УЗД, вона приймає на Лисенка, на Котика, і на Медової печери. Я всю вагітність ходила до неї і дуже задоволена. Лише її слова були правдивими. Родила чудового синочка в грудні. До речі ця лікар : гінеколог-генетик. В ПП можу дати контакти
   
  • Подобається Подобається x 2
 15. tslezinska

  tslezinska Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Якщо ви про Прокопчук Н.М., то про неї тут вже всім добре відомо, і телефони її також десь є. Ще раз можу підтвердити, що вона чудова жінка і лікар, суцільний позитив, а це дуже важливо для вагітних!
   
  • Подобається Подобається x 4
 16. tanchyk

  tanchyk хочу миру в Україні

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Так! саме про неї. Вона просто зробила мою вагітність щасливою. А почала я ходити коли ніяк не могла завагітніти. І після 2 місяців я вже була у неї на УЗД і вона мене обрадувала. Просто чудовий спеціаліст і насамперед чудова людина. Мій чоловік, який взагалі ненавидить усіх лікарів, тільки її поважає, і жодного разу не пропустив наші з пузіком відвідини УЗД, Сьогодні нам 2 місяці і 10 днів.
   
  • Подобається Подобається x 4
 17. Пупсик

  Пупсик Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Дівчата, може хтось в курсі чи інфікування вірусом гепатиту С є причиною повної відмови від можливості вагітніти чи все-таки є надія? :no::no::no:
   
 18. tslezinska

  tslezinska Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  З точки зору жінки: Гепатит С при неефективному лікуванні призводить до цирозу печінки. Оскільки під час вагітності печінка жінки фактично працює за двох, то вагітніти не можна, поки не буде проведено курс лікування і хвороба не перейде у безпечну стадію. Далі, думаю, треба постійно перебувати під пильним наглядом лікарів.
  З точки зору дитини: вірус гепатиту С практично 100% передасться дитині. То нащо наражати її на таку небезпеку?
   
 19. амелі

  амелі Well-Known Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  Гепатит С и беременность

  Гепатит C - наиболее тяжёлая форма вирусного гепатита, которую называют ещё посттрансфузионным гепатитом. Это значит, что заболевали им после переливания крови. В настоящее время вся донорская кровь обязательно тестируется на вирус гепатита С. Достаточно часто заражение может произойти через шприцы у наркоманов. Возможен половой путь передачи, а также от матери — плоду, но они случаются реже.

  От момента заражения до клинических проявлений проходит от 2-х до 26-и недель. Это в том случае, если не диагностировано вирусоносительство, состояние, когда вирус многие годы находится в организме, и человек является источником заражения. При этом вирус может напрямую действовать на клетки печени, приведя со временем к опухоли печени. В случае острого начала болезни начальный период длится 2-3 недели, и как при гепатите В, сопровождается суставными болями, слабостью, расстройством пищеварения. В отличие от гепатита В, подъём температуры отмечается редко. Желтуха так же малохарактерна для гепатита С.

  Наибольшую опасность представляет собой хроническая форма болезни, которая нередко переходит в цирроз и рак печени. Хроническое течение развивается примерно у 70–80 %больных. Сочетание гепатита С с другими формами вирусного гепатита, резко утяжеляет заболевание и грозит летальным исходом. Лечение гепатита С — комплексное и во многом схоже с терапией при гепатите В. Опасность гепатита С ещё и в том, что эффективной вакцины, способной защитить от инфицирования гепатитом С, не существует. В последние годы выявление вируса гепатита С по анализу крови не представляет трудностей.

  Внутриутробное инфицирование ребенка или "вертикальный" путь передачи вируса гепатита С (ВГС) от беременной женщины ее будущему ребенку представляет собой очень актуальный вопрос для здравоохранения. В среднем распространенность антител к ВГС среди беременных женщин составляет 1% и варьирует от 0.5% до 2.4% в разных географических зонах. Приблизительно у 60% беременных с позитивным тестом на антитела к ВГС имеются признаки размножения вируса (т.е. у них определяется РНК ВГС).

  Существует два важных аспекта этого заболевания у беременных:

  1) влияние на здоровье матери;

  2) риск инфицирования ребенка.

  Результаты научных исследований в этой области несколько противоречивы, однако, большинство из них свидетельствуют в пользу того, что ВГС не оказывает какого-либо отрицательного влияния ни на течение беременности, ни на рождение ребенка. По результатам ряда наблюдений автора, во время беременности у женщин снижается уровень сывороточных трансаминаз и уменьшается количество циркулирующего вируса. Вероятно, это связано с изменением иммунологической реактивности у беременных и повышением концентрации в плазме женских половых гормонов (эстрогенов).

  Беременность не влияет на течение гепатита, а он - на состояние матери и плода. При хронических формах возможно повышение частоты синдрома задержки развития плода и недонашивания.

  Как узнать, что вирус гепатита С был передан от матери к новорожденному?

  Во время беременности и родов антитела к вирусу гепатита С могут попасть к ребенку через плаценту. Как правило, они циркулируют в его крови первые 12–15 (иногда — 18) месяцев, а потом исчезают.

  Для того чтобы утверждать, что мать действительно инфицировала новорожденного, необходимы следующие условия:

  1) антитела к ВГС должны циркулировать в крови младенца более 18 месяцев от момента его рождения;

  2) в крови младенца в возрасте от 3 до 6 месяцев должна определяться РНК вируса гепатита С, более того, этот тест должен быть положительным при повторных измерениях не менее двух раз;

  3) у ребенка должны быть повышены сывороточные трансаминазы (ферменты, которые косвенно отражают воспаление печеночной ткани);

  4) генотип вируса (его разновидность) должен быть одинаковым у матери и ребенка.

  В среднем, риск инфицирования ребенка от матери составляет 1,7%, если у матери определяются только антитела к ВГС. В том случае, если у матери циркулирует в сыворотке крови РНК ВГС, то риск инфицирования ребенка составляет в среднем 5,6%. Этот показатель варьирует в зависимости от географической зоны. В качестве примера следует привести клиническое исследование, проведенное в Италии. В него было включено 2447 беременных женщин, 60 из них имели антитела и РНК вируса гепатита С. Эти женщины в 13.3% случаев инфицировали своих детей, однако через 2 года наблюдения только в 3.3% случаев у детей сохранялась РНК вируса гепатита С. Таким образом, реальная частота инфицирования составила только 3.3%.

  www.gepatitunet.ru
   
  • Подобається Подобається x 4
 20. ксюня

  ксюня New Member

  Відповідь: Вагітність і хвороби

  привіт усім,я теж була в інтерсоно на УЗД, сказали що все добре тільки є незначній гіпертонус передней стенки матки, випивсали дюфастон , сказалі попити 3 тижня по дві таб. і 2 тижня по одній, я попила 1 тиждень по 2таб. іпару днів по одній, мені від ньго дуже тошніло, тепер сижу і думаю , я сама собі йго відмініла не пошкоде то нам з малятком..в мене 14 тиждень вагітності.