Вакуум аспірація

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Snow gween, 7 Жовтень 2013.

  1. Snow gween

    Snow gween New Member

    Хто стикався з таким на ранніх тижнях вагітності? Через скільки часу можна вагітніти і чи дійсно такий аборт дає менше шансів завагітніти вдруге? Який відсоток, що може друга вагітність знов завмерти? Хто через це пройшов-відгукніться
     
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Вакуум аспірація

    Де Ви таке прочитали!??? Цей тип чистки є навпаки менш травматичним, ніж кюретаж. То ще пощастило, що мали змогу зробити вакуум- багато де просто немає пристрою для цього.

    І "через скільки" - коли відновиться цикл, то вже можливо, але треба дивитися по індивудуальному випадку. Універсальний "рецепт" - почекати 6 місяців для відновлення організму, але то після природніх пологів теж такий мінімум дають, навтіь після кесарського часом пишуть про 6 місяців. То якщо вагітність завмерла на 5-6 тижні (а вакуум роблять лише на дуже ранніх термінах), то організм ще і не встиг "витратитись" на той плід маленький, так як жінка. що носила дитину 30 чи 40 тижнів. Так що кожен вирішує сам. Взагалі кажучи, можна перевріитись за той час, здати якісь аналізи, для самозаспокоєння в когось проконсультуватись....
     
  3. Snow gween

    Snow gween New Member

    Відповідь: Вакуум аспірація

    мені вроді лікар казав вже після 3 місяців.... хоча в неті читаю то і дійсно не раніше 6.... але не знаб... було б там все ок, то вде і через тиждень вагітніла... дуже хочу дитину(((
     
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Дівчатка поділіться через скільки вагітніли і чи успішно після цієі процедури.
     
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Було завмирання і викидень на 11 тижні. Три місяці утримувалися від статевих стосунків (радили 2). Після дзвінка лікарці зразу після викидня і виходу з лікарні, яка вела вагітність, робила якийсь аналіз крові, де був у великих показниках цитомегановірус. Може це стало причиною, хз. Раджу запитатися, бо через певний час це буде запізно. Чимшвидше треба зробити, щоб бачити картину.
    Потім 7 місяців не наступала вагітність. Знайшли і видалили поліп невеличкий. Через приблизно 1-1,5 місяці я завагітніла. Вагітність пройшла вже вдало.
    Після завмирання і викидня я півроку не посміхалася, багато переосмислила. Дуже важко і я, і чоловік це пережили, навіть маючи 2х дітей. Попередні вагітності були легкі.
    Заспокоювати не буду, просто поруч з Вами постою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Мій стан є нормальний ,я не в депресіі ,хоч і багато переосмислила..теж. Стараюсь зібрати інформацію щоб розуміти для себе що робити далі.Дякую ,що поруч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Gorbywka після ЗВ десь до пів року береглись. І це не тільки через фізіологію, то була перша вагітність і був страх, розгубленість. Як тільки захотіли, відразу завагітніла без проблем.
    Все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    хай так і буде в мене ,вірю в краще,дякую