Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем хельга, 18 Листопад 2010.

  1. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    не втрималась знову, зробила нарешті шапочку для моєї сауни, звичайно у мене не художній виріб, от якби зробила Алекс, то точно був би витвір мистецтва.... але мені і так підійде :girl_crazy: квіток і оздоб я не вмію робити [​IMG]
     
  2. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Зваляла собі сумку:girl_crazy::wacko1::wacko1::wacko1:
    [​IMG]
     
  3. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    ну все, я хвора шерстю.. яка вона гарна і на дотик приємна.. Алекс, обкладинка, яку ти мені зробила, постійно викликає бажання погладити її роздивитись.Така вона гарна.....
    а я тепер шерсть скуповую і скуповую...хочеться щось зваляти, але і шкода використовувати таку красу... перетворююсь на якусь шерстяну маньячку:girl_crazy: Нарешті зважилась і зваляла шарф павутинку, боялась шо вийде надто плотний і твердий, то дала забагато шовку..то тепер то точно як павутинка :girl_crazy: але загалом нічого .. так як планувалось на подарунок то буде подарунком, а я собі зваляю чуть пізніше.. Тут такі речі хіба для себе робити зважаючи що майже цілий день треба, щоб зробити, та і всі ті волокна шовку , мериносу і т.п дуже дорогі... :girl_sad:
    [​IMG]
     
  4. korolyk

    korolyk Загублений

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    де можна купити шерсть?
     
  5. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Сподобався моїй сестричці шарф той, що я зваляла раніше, тому я вирішила зробити їй подарунок і зваляти шарф павутинку в її кольорах , у неї чорне довге волосся і блакитно сірі очі . [​IMG]
     
  6. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    :girl_crazy: як я тебе розумію )))). Дякую за компліменти, вони дуже надихають )))).
    Останній шалик дуже класнющий! Гарне поєднання кольорів, я зараз також зробила для себе комплектик в таких кольорах (намисто, пояс і сумку). Дороблю сумку і покажу вже все разом.
    А яку ти вовну береш для шаликів павутинок?
     
  7. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    дуже дякую Алекс!! я купила меринос 19 мікрон, тоншої на той момент не могла знайти, але розкладала дуже тонко в один шар, тільки щоб не просвічувалось дуже, але потім з двох боків накладала волокна шовку і шовк з волокнами водоростів, щоб то троха укріпити, але не уплотнити. Боялась що може буде вовна кусатись після валяння, але даремно бо вийшов мякий і ніжний.. чекаю з нетерпінням побачити твою красу, я собі теж планую щось зробити ( хочу сумку і валянки-чоботи і шарф і все решта :girl_crazy:)
     
  8. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Для шаликів павутинок використовують вовну Wensleydale, вона власне розкладається в один шар і не треба нічим укріпляти (декор покласти можна, навіть треба, але тільки для краси). То чудесна вовна! Ефект такий, як пухова хустка. Сама вовна має довгий волос і досить жорстка на дотик, а у виробі вона просто чудесна. Я її використовую, як самостійну розкладку, так і поєдную з іншими видами вовни. Шикарні ефекти!!!
    Мериноси, то також чіча-ляля, але для сумок краще брати 21 мікрон і вище, бо 18-19 мікронні сильно будуть кошлатитись.
     
  9. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    a вона не кусається? бо маю дуже вразливу шкіру... Саша, ти маєш щось у готовому виробі подивитись, як то виглядає?

    а я дальше не можу зупинитись, зробила в подарунок чобітки-валянки для доньки знайомої.. але вільної форми бо розмір дали неточний, подобається мені вовна тим, що можна готовий виріб підігнати розмір, або змінити форму при потребі..
    [​IMG]
     
  10. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Трошки жорстка, порівняно з мериносами
    Ось так виглядає зваляний виріб:
    [​IMG]
    я часто її на волани для хусток використовую, дуже симпатично виглядає. Як зроблю вдале фото, то викладу ще й волан.
    Сама м"яка і не кусюча вовна це "Бейбі альпака", але трошки важко і довго вона валяється. На дотик така м"якенька.... як киця )))). І майже не кошлатиться при використанні.
     
  11. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    в тебе дуже гарне вийшло полотно :girl_tender:
    можна спробувати але хіба як буду більші ляльки робити, бо для моїх мініатюр і 10см досить, тому тібетська лама якраз добре...
    я таке купила, правда сирець але дуже мякеньке... валяти не вийшло )
     
  12. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Потрібно було мені на роботу сумочку через плече для двох мобільних, ключів від кабінету і грошики. Ось що у мене вийшло. Допомагала і показувала мені коліжанка, яка вже має досвід у валянні:

    [​IMG]
     
  13. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Я сьогодні вперше в житті щось зваляла :) Ось мій експеримент у техніці "шіборі" (ці кульки не пришиті, а витиснені за допомогою намистин). Вовна - новозеландський меринос. Діаметр 11 см. Нічна зйомка спотворила відтінки, але хочеться негайно похвалитися :)

    [​IMG]
     
  14. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    [​IMG]
     
  15. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Покажу, що мене вразило сьогодні. Ну як, як можна робити таку красу?.. Просто немає слів.

    [​IMG][​IMG]

    п.с. Хто-небудь знає, як робити такі складки?
     
  16. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Знову була в гостях у знайомої. Поки наші чоловіки ремонтували комп. ми зваляли ось такі капці для моєї Софійки. Правий мій, лівий коліжанчин.
    То перше дом. взуття за період самостйного ходіння дитини, які Вона не знімає.

    [​IMG]
     
  17. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Ця техніка називається шибори
     
  18. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    я раніше купувала вовну в Мамату, зараз у них нема того кольору, що мені потрібно - скажіть, а де можна придбати ще. Потрібно терміново на сьогодні.

    Вже питання неактуальне - купила Арт Деко біля стрийського ринку.
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2013
  19. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Знову хочу поділитися красою. Роботи Nushkie

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  20. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Привіт! В валянні я новачок- біля 2 тижнів, як закупила шерсть і побачила її вживу)) Хочу поділитись тим що в мене вийшло)) Деякі роботи виконані напару з помічником- синочком)))
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]