Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та ніби поки не запльований)) трохи зле змивається порівняно з іншими випробуваними, а так то ок. Але він тільки місяць в мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Haidee чорний кран)))) я вже теж хочу такий... А душову інсталяцію не хотіли теж чорну?
    До речі, дякуючи вашій рекомендації, взяли Інтеркераму, в ванну і на кухню.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2018
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну настільки жертвувати практичністю задля краси я вже не готова ))) вигини важко відтирати від нальоту. На змішувачі біля крану вигинів майже нема. І в мене там задумка, що вся вертикаль біля раковини з чорними акцентами, а решта хром.
    Інтеркерамою думаю будете задоволені. Покажете, що вийде?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Маю душову з розсувними. Ті канавки, по яких шторка їздить вимити - то жестяк. В будинку категорично того не хочу. На зйомній квартирі була на ванні скляна шторка, що складалась, типу такої:
    [​IMG]
    Дуже зручно і легко доглядати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    мені така дуже подобається, планую нам купити як трохи гроші будуть, бо зараз важкувато з фінансами
     
  7. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Ті см коло інсталяції, лишіть, зашийте чимось напівпрозорим з освітленням, чи в тон інсталяції, зррбіть, як продовження її.
    Сушку з пралькою розмістіть разом, а розвернутий комод мені зовсім не сподобався, виглядає, ніби втискали меблі, щоб не викидати і розвертали їх в різні боки.
    Якщо вже робите на замовлення, то робіть вузький комод за вашими параметрами, полицями "до вас" . Я б обрала закриті полиці, щоб не захламлювалися дрібницями.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Kazkivnycja ви вже замовили? Мій варіант: розвернути пралку і сушилку на 90°, поставити одну на другу біля унітазу в кутку. Якраз буде доступ до сушки зліва. Над ними якусь тумбу (воно вам точно треба?). Раковину вже купили? Бо там би краще не врізна, а звичайна меблева або навісна. І тумбочку під неї легку. Між умивальником і машинками залишиться 60 см простору, при потребі пралку можна буде висунути, і закладати-витягати одяг більш-менш зручно. На косметику або шафку-дзеркало, або просто збоку від дзеркала високу вузьку шафку глибиною 15 см.
    З того, що ви намалювали: користуватися тумбочкою під сушаркою буде нереально, бо там дверка 45 см, яка не відкриється в простір 25 см. Тобто та тумба просто собі буде або ж кожного разу треба буде впихати руку в щілину між нею і унітазом, щоб щось дістати. Шафка, яка розвернута і глибиною 30 см - це до вічного безладу. На косметику досить 15 см, щоб поставити в один ряд і все було під рукою. Крім того, ви низького росту і верхньою полицею взагалі не будете користуватися. Те ж саме стосується раковини над пралкою. 90 см - це для людей вище середнього. Вам ідеально - 80, або ж 85, враховуючи вищих членів сім'ї. І так на перший погляд ті всі меблі там абсолютно не потрібні. В них можна напхати купу хімії і ще місце залишиться. Краще менше, але функціонально. Робити всякі щілини, зашивати, посувати як-небудь просто шкода, бо є можливість зробити гарно і зручно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Меблі ще не замовили, але вже тут живемо і то треба вже робити. Комод з поличками на 30 см дійсно заглибоко, 15 см таки достатньо, але вузької маленькою точно не вистачить. Вже мала, мучилась, тепер хочу більшу. В тому куті внизу планувався м'який кошик до брудної білизни, щось як в Ікеа є кошики для іграшок - без дверки мало бути як відкрита тумбочка
    Я вже думаю, може сушарку розвернути лицем до дверей, пралку залишити приблизно на цьому ж місці. Комоду не робити, а зробити підвісні полички біля дзеркала
    Умивальник вже купили раніше, врізний. І зробити столешню з штучного каменю від початку до кінця
    Фактично під умивальником тумбочка, далі пралка, далі відкрита тумбочка з кошиком. Над останньою сушарка лицем до мене і простір столешні до умивальника
    Але то все буде вирівняно на 60 см глибиною, пралка зараз стоїть на 45 градусів
     

    Вкладення:

  10. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    @Kazkivnycja А якщо сушарку поставити на пралку? Можна зробити фальш стіну з мдф біля умивальника ( або з гіпсокартону і обкласти плиткою, правда тоді 10см втратиться на стінку).
     

    Вкладення:

  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Так, то так спочатку і планувалося аж поки я не зрозуміла, що 1- якщо тре поремонтувати чи замінити пралку, то я не зможу її витягнути з куртка через меблі та унітаз
    2-через той фільтр на сушарці у нижньому лівому кутку
    Так, пралка зараз 45, а всі сушарки 60, тому ми плануємо вирівняти до 60
    Завтра приходять наші мебльовщики, накидають варіантів, покажу вам :)

    Можна й поставити той блок пралка+на ній сушарка біля умивальника, але я не хочу бігати по крем чи гель для вмивання до кінця санвузла, постійно оминаючи той блок
    А наставляти дріб'язок на столешні не люблю
     
  12. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    @Kazkivnycja У вас тумба під умивальником і можна навісні полиці розмістити з дзеркальними дверцятами для баночок та гелів.
    Я якраз і мала на увазі, що у вашій ситуації блок пралка +сушка розмістити зразу біля умивальнику.

    А ідеально було б блок пралка+сушка змістити в крайній правий кут, як на фото.

    EBDB9B87-79A3-4F3F-AFE0-57749A576EA5.jpeg 671326F6-DEDE-4E16-B8E8-EF65C327982B.jpeg
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 3 Січень 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ось таке поки що намалювали, тобто виходить, що ті 15 см за інсталяцією не активні
     

    Вкладення:

  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Назріла потреба поміняти умивальник і унітаз без ремонту всієї ванної кімнати. Питання: чи унітаз без обідка кращий, ніж традиційний? Може хтось має і може сказати. Бо в загальному читаю відгуки, що вони кращі (особливо з точки зорі гігієни).
    Щодо умивальника з тумбою, то останнім часом більш модні висячі, ніж такі на ніжках. Але в мене в ванній ширина обмежена (74 см) і боюся, що у висячій шафці поміститься значно менше. Чи з висячим дуже багато мороки при встановленні? Які ви маєте у себе?
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене 2 місяці без обідка. Доглядати за ним легше, а змиває він трохи гірше. Тумбу хочу підвісну, бо я просто терпіти не можу, коли щось десь затече і нема можливості там нормально витерти. Можна не надто піднімати над підлогою, то й місця сильно не пропаде. Але майте на увазі, що для такої тумби треба міцну капітальну стіну. Якщо позаду умивальника в вас перегородка з блоків і за нею труби, може бути завелике навантаження. В мене власне зліва капітальна стіна, а правий бік умивальника вже причеплений до перегородки. Не знаю, як би то так зробити, щоб і тумбу вчепити, і стіну не розвалили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Користуюся майже місяць безобідковими. Маю Devit Fresh та Devit Acqua. Обидва суперові. Мити їх дуже легко. Все змивається меншою кнопкою на інсталяції. Великою в принципі не користуємося, бо нема потреби.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Приблизний дизайн санвузла на першому поверсі:
    [​IMG]
    Сушка, крани, душ хочу в бронзі. Майстри відраджують, бо бронза з часом окислюється і колір буде мінятись. Чи справді так? Може тоді не вартує? Але я так не хочу нержавійки і фарбованих білих чи чорних теж не хочу:girl_cray:
     
  18. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @raspberry правильно майстри радять. Дуже швидко з'являється зелений відтінок.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Шкода, а яка альтернатива може бути, не хочу блиску, хочу під старовину щось:girl_in_dreams:
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а сатинові?....Бачила дуже гарні від jacob delafon
     
    • Корисно Корисно x 1
  21. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я хотіла мідь, латунь чи бронзу. Але вони всі з часом будуть мінятись. Хіба справді сатин. Там технологія виробництва інша.