Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @raspberry є лаковані, вони не так швидко окислююьься. От фірми не пораджу, бо то два роки тому було.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    маємо отакого плану ванну

    конче треба нам до неї карниз і шторку, бо вся підлога і стіни мокрі. Була на днях в 2 Епіцентрах(ходила не за тим, просто при нагоді глянула, мо погано шукала), але не бачила там нічого такого "підходящого". Або рівний карниз, або 90х90. Все...А немає нічого такого, щоб дугою було? Чи який то роблять в такій ванні?
     
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Карниз для ванної Wela w 3738
    Щось таке шукаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчатка, хтось має кам'яний шпон у ванній? Надумала я тут поекспериментувати і навіть вмовила чоловіка. На кусок стіни, бо ціна кусь-кусь. Тепер шукаю, де вживу глянути.
     
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Потребую допомоги. Потрібно зробити пенал в душову. Маємо таку картину:
    душова_4.jpg
    Це з проекту. Плитка на стінах така ж. Трохи темніша в реальності.
    Проект пеналу в нішу (замість відкритих поличок, виглядає ось так:

    701_Діти_душова.jpg4.jpg
    Всередині 701_Діти_душова.jpg5.jpg

    Фасади плануємо сіро голубого кольору (такий, як є на плитці). Віконечко - матового кольору. Відкрита поличка - для якогось ароматизатора і декору.

    Мене чомусь воно муляє. Щось бракує....
    Зберігатися повинна побут хімія, частина рушників, туалетний папір.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2019
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Zaychenya, скажу за себе). Отже, я б не робила ніяких відкритих поличок, віконечок, матових тим більше. Нащо воно вам треба, ті деколи у туалеті)? Розумію, що спочатку хочеться). В мене гостьовий туалет з вікном, відповідно з підвіконником. Там навіть колись якийсь вазонок стояв. І ще якась фігня. Вже нема))). Як дуже хочеться чогось цікавого, то можна якийсь цікавий набір для туалетного паперу, мильничку тощо. Я б зашила той пенал глухими дверцятами. Маю такий у ванній, запакований по саме немагу, і ще мені місця бракує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Матиму ще таке в ванній
    viber image 2019-03-09 , 22.34.39.jpg
    Тобто, місця на рушники-хімію, мало б вистачити? Чи нє? . Внизу - на брудну білизну. Вгорі - мило і всяке таке. Антресоль - всередині рушники, на скляних полицях - пінки-гелі.
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Zaychenya, я б відкритих полиць або не робила), або по мінімуму))). Може я хвора), але мене оте наставлене дратує). Ясно, що стоїть купа всього, але якщо ще збільшувати для цього площу поличками), то я б застрелилась))). Знову ж таки у ванній в мене підвіконня). І там зараз доньчині штучки всякі, бо відразу поруч пеленальний типу столик, під яким теж є поличка, на яку зараз не можна ніц ставити, бо одразу летить кудись. Одним словом, я б лишила одну поличку на зубні щітки і пасту, все решта в пенали, тумбочки тощо. Ну але то я така). І ще. Ніколи не буде забагато вільного місця))). А, згадала. У вас яка зубна щітка? Бо маємо зараз електричну, то добре, що поруч розетка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Корисно Корисно x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а я б взагалі ту тумбу з поличками не чіпала б. Якось воно тисне на голову, залишила б саме дзеркало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Буде 2 скляні в ванній. Нижня на пінку, крем, і змивку. В нас мало такого причандалля. Верхня - для парфумів.
    Зубні щітки в стаканчику, пасти в другому стаканчику
    там 80 см голої стіни. Я хочу рушники там поскладати. Вона буде делікатніше дивитись, аніж на проекті. Побачиш ;)
     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Прийшов певно час показати мені і наші ванни. Одна трохи недоукомплектована. Ще не купили сушильну машину. Ну і речі ще не лежать на своїх місцях. Ще з часом куплю різні органайзери. Хто пам'ятає проблеми з місцерозташуванням пралку і сушки. То ось таке рішення компромісне IMG_20190319_101522591.jpg IMG_20190319_101537394.jpg IMG_20190319_101546181.jpg IMG_20190319_101623086.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    І ось це на другому поверсі
    IMG_20190319_102943051.jpg IMG_20190319_102936783.jpg IMG_20190319_102923717.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, яка у вас ревізія? Ось той квадратики доступу до сифонна ванни?
    Ми замурували і посадили на фугу плитку, з огляду на досвід попередніх 15 років за яких жодного разу не виникло потреби до нього лізти. І ось маєш. Дитина відкрутила цвяшок з закривалки сифона, він впав в сифон. Коли ми викликали сантехніка, він зняв ту плитку зі стіни, а там виявилося багато води. Частина то конденсат, не робіть моєї помилки. А частина з чогось натекла, скоріш за все сифон десь протікав, чи прокладка була скручена. Стіни під ванною мокрі, смердить затхлим. Може хто знає скільки то часу сохнути буде?
    Так от тепер думаю, як зробити гарний доступ до сифону. Як у вас?
     

    Вкладення:

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Доступ залишити однозначно. До сифону в мене зараз просто пластмасова дверка, бо біла плитка і її там не видно. Але в мене в ревізійний лючок до лічильників, який на найвиднішому місці. Поставили магнітну дверку. Там вмуровується рамка, а на дверку клеїться плитка. Якщо доступ нечастий, можна зафугувати і забути. В мене доступ постійний (перекриваємо воду, змінаємо покази), тому майстер заробив білим силіконом. Звичайно, видно, що там щось не зовсім те, що в інших плитках, але чоловік з водоканалу не знайшов цей люк:) мамі такий самий робили під ванною. Дверка (разом з плиткою) знімається повністю.

    20190325_121426.jpg 20190325_121445.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Є таке:
    Сантехнические люки под плитку | Актуальные цены в Украине
    Але під розміри нашої плитки колись не було, та й було задорого, то чоловік робив імпровізовані " рамку " з профілю для гіпсокартону, плитка до цього "вікна" припасовується на магнітах. Шви не фугували, а заклеїли силіконом в тон фуги (його і на кутових стиках використовували), після висихання гострим ножем той силікон дуже акуратно прорізали, і тепер при потребі та плитка знімається спеціальною присоскою. Такий люк є над унітазом, там лічильник і фільтр, і під ванною. Під ванною спочатку не прорізали, прорізали аж як задумали перевірити, чи нічого не тече, то було все о.к., то видерли старий силікон і заліпили новий. А там, де лічильник і фільтр, то заглядається щомісяця, то так і є розрізаний, але якщо розрізати акуратно і трохи "під кутом", то як не знаєш, то майже не видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчата хто має в кухні змішувач на два вили води (незнаю чи правильно написала), окремо фільтрована і окремо звичайна? Чи вартує таке ставити?
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не знаю чи правильно вас зрозуміла...Ми маємо на кухні один змішувач великий на звичайно воду з водопроводу. І менший кран на два види води з фільтру: звичайну фільтровану і мінералізовану. Я не впевнена, що існує змішувач один на водопровідну воду і на фільтровану. На фільтр завжди йде окремо. Ну але мо я чогось не знаю. Те, що фільтр треба ставити - однозначно. Ми до фільтру мили чайник від накипу раз на 3-4 дні. Тепер миємо може раз на 3-4 місяці, і от як згадаємо))) Мені чоловік показав на третій день, як ми поставили фільтр, кількість тої бяки, яку він назбирав всередині. Ну я була трошки в шоці. Але в нас загалом поганенька вода на районі. То Личаківська.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене окремий краник на фільтровану воду.
    Щодо змішувача на 2 види води - не боїтесь, що фільрована вода, йдучи по тому самому каналу, де і звичайна з трубопроводу, буде "збирати" те, що фільтр відфільтрував? Може я дурницю написала, але я так собі уявляю, що кавалок шляху буде таки спільний і він буде ПІСЛЯ фільтрації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Dominika @Kroshka Enot тобто це має бути два окремих змішувача, я правильно зрозуміла?
     
  21. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Lemeshchuk так. Ось як то виглядає. Той тоненький кран - фільтр.
     
    • Подобається Подобається x 1