Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Зовсім не проблема, бо дуже хочу ту стільницю. Воно таке моє-моє...
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене стільниця тумби по ширині як умивальник просто, бо інакше не влазило.
    А так то мені дуже подобаються рішення як на першій картинці @Miamama
    А от по глибині, якщо буде на 9 см глибша тумба через глибину пралки, то не можу нічо коментувати, але може бути незручно нагинатися.
    Тре поміряти і якщо що, може буде варіант умивальник дати чуть вперед
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене не під умивальником, а в кладовці, закрита дверками. Мені зручно: відкрила двері, потім відкрила віконечко пралки, жодних незручностей нема.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2019 ---
    В мене теж так буде. Але я чомусь думала, що 45 см. діаметр - це нормально, а виявляється малий:girl_sad:Може ще розбрискування залежить від висоти крану, кута нахилу, сили струменю води... @Kroshka Enot, можеш поміряти на якій висоті в тебе кран і як виглядає? Бо я щось про таке як розбрискування навіть не задумувалась:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    6 см від отвору, з якого ллється вода, до верхнього борта умивальника.
    Приблизно на 10 см кран виступає над умивальником. Думаю, якби трохи далі заходив над умивальником, розбризкувалося б менше.
    Виглядає отак:
    50505D3F-BB71-47F3-AFC2-7B15B816B4B5.jpeg 69B7C8E9-582F-4642-9BDA-1144718B5489.jpeg
    До слова, при ось такій висоті CBB501D4-E8AC-4D18-A1AD-C08E7501B423.jpeg розбризкується набагато сильніше

    А взагалі, щойно дійшла висновку, що в ванній розбризкується не через кран, а через те, що умивальник маленький і просто ніде розвернутися рукам, коли миєшся.
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Так, знайомі також так говорять.. Це, мабуть, більше стосується вмивання обличчя.
    Я спочатку варіант із стільницею розглядала дешевший - шафка під умивальник Коло Его ~20тис. А тепер так подобається, що хочеться пожертвувати практичністю
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    І коли треба щось «запрати» - якусь плямку на одязі, чи попрати якісь, скажімо, шкарпетки. або намочити шматку під час прибирання.
    Коротше, воно часто буде захляпуватися.
    але маючи під руками мікрофібру, можна при бажанні довести до автоматизму звичку витирати після використання (ми так крани витираємо, інакше ті білі плями від води перетворюють їх в жах жахливий).
    На мою думку, така краса того варта
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Перечитала останню переписку - навіяли мені сумнівів щодо моєї ванни, мушу тепер винести на обговорення свої думки.
    Отож - в мене є метр місця на тумбу з умивальником. Спочатку хотіла робити стільницю (не дерев'яну , може акрил) з врізною мийкою. Потім побачила такі великі умивальники метрові з поличками по боках і вирішила, що не варто паритися зі стільницею
    IMG_1232.jpg
    А тепер знов думаю чи не повернутися до ідей зі стільницею , вчора ще таку картинку непогану знайшла, типу втоплено в стільницю, але є зовні гарний бортик
    [​IMG]
    Бо метр то таки немало, якось би то гарно оформити


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Особливо ті полички не використаєте - баночки-скляночки будуть ковзатись (ще коли ставиться "під стіночку" на умивальник косметика, то там більше шансів не збивати її руками). Якщо вже метровий умивальник, то нехай чаша умивальника максимальна буде.
    --- дописи об"єднано, 22 Липень 2019 ---
    Зараз в епіцентрі акція на тумби з умивальником Аква Родос.
    І ви знаєте, що фаянс різних марок дуууже відрізняється. А якщо ще ванна збоку і плитка біла, то назбирується багато білих відтінків.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Retaret
    Я голосую за стільницю або за подвійний умивальник (щоб двоє одночасно могли зуби чистити)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    підтримую
    треба трохи заморочитись, можливо дорожче вийде, але як на мене, набагато краще
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Retaret в нас метровий(тут я колись фото ставила) але без бокових крил, а суцільне "корито". Баночки під стінкою мають місце. Цілком погоджуюсь з вище написаним, що по тих бокових найперше, буде постійно хляпатись вода(колись таким користувалась), щоразу мікрофіброю треба буде витирати її.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    усьо, міняю орієнтацію :girl_haha: в сторону стільниці :girl_smile:
    Поговорила з нашим хлопчиною-проектантом, як ще один варіант запропонував вилити відразу стільницю зі заглибленням-умивальником з акрилу. Тоді воно суцільне все, нема ніяких швів, де допасовується раковина до стільниці. Що скажете? Може хтось таке має чи знає як воно в користуванні?
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я хотіла таке але суто через сам вигляд відмовилась, то просто справа смаку. В нас окремо лита стільниця+ вбудований умивальник.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Такого типу?
    IMG_2066.jpg
    І силіконом по колу зафіксовано? Мене цікавить як воно в користуванні, бо так бачила в готелі - той силікон по колу трохи потемнів і вигляд був неакуратний


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Retaret так.
    В нас білий силікон. Все Ок.
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    потребую двері в душову, 70 або 80см
    Хто що порекомендує, де взяти? які взяти?і бюджет.. бо наразі дешевше ні 4500не знайшли(
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А в тому коритці дитину купала до 6 міс.
    І тепер 2 дітей і 1 дорослий мають де стати зуби почистити коло широкого умивальника.
     
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Користуємося 7 міс- не потемнів. Задоволена дуже і столешнею, і умивальником. Зверніть увагу, що акрил м'якший ніж кварцит. Дуже легко царапається. На нашому кварциті ній не видно. Дуже легкий і швидкий у догляді. Можете зайти в Макдональдс на пр.Шевченка. Там є лита столешня з умивальником, без швів... Там з акрилу, мега поцарапаний
     

    Вкладення:

  20. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Завершуємо ремонт у ванній, і я тепер думаю, що ми не передбачили достатньо місця для зберігання
    Тумба зліва (з двома дверками) переділена поличкою, але більшість її верхньої частини займає сифон. Відповідно, для зберігання лишається десь тільки 2/3 тумби. За фасадною дверкою справа - вбудована пралка.
    Спочатку планувалося, що буде ще навісна тумба над пралкою, але чоловікові такий варіант не сподобався.
    Що б таке придумати там справа? Дві-три навісні полиці для косметики і т.д. в колір стільниці?
    Щодо фото 2, то я планувала в тому кутку три навісні полиці з Egger. Чи краще зробити там вішачки для рушника/халату?
    Bathroom_1.jpg Bathroom_2.jpg
     
  21. shelev

    shelev Member

    Kotenya, я б над пралкою поставила кутову трикутну поличку аж до стелі. З закритими дверками. Робити прийдеться мабуть під замовлення. Але повинно нормально виглядати і буде усього досить багато вміщувати. Навіть рушники з халатом і запасні тапочки можна буде покласти.
    Що стосується фото 2: все, що буде там стояти - буде мокрим від душу. Отож залишаться лише варіант з розміщення косметики для душу (шампуні, гелі, мило та ін.). Я б туди рушники не клала, халати також.

    А який саме у вас фільтр? Бо ми теж вирішили поставити, якраз акивно гуглю можливі варіанти, ніяк не можу остаточно визначитися з тими фільтрами. Єдине, з чим визначилася - що хочу щоб була система осмосу, але як почала їх передивлятись, фільтрів з осомосом так багато, що голова вже йде обертом та не може визначитись.
    Може порадите, який краще?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1