Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

     
  4. Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    І в нас така. Тільки от майстер її добре попортив.
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Кому цікаво, від сьогодні дозволено фізичним особами завозити імпортні товари на суму до 1000 Євро, проте 50кг. все ж залишилось. Але ставка мита була з 20% зменшилась до 10. Так що хоч якесь полегшення.
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2011
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    А що сталося?
     
  7. Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Наносив фугу, так що весь той бісер позабивався, і не тільки по краям, а повністю по всій плитці. А потім брав щітку і нею стирав ту фугу, хоча воно мало що дало, а напилення з бісеру місцями постирав, тому вже немає такого блиску.
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Дякую, що написали, плитку буде класти тато, треба його попередити, щоб такого не втнув.
     
  9. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Можна зробити нішу, щось ось таке
    [​IMG].
    Заодно ще декілька фото з моєї ванни, я дуже люблю вазони тому вони у мене всюди,
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Хто користстується гідробоксом, поділіться відгуками: які саме моделі, в чому мінуси і плюси? Хочемо придбати гідробокса, але щоб у ньому було поменше наворотів, типу масажерів для ніг і електронних пультів, просто цікавить закрита конструція. І ще, де саме у Львові великий вибір недорогих гідробоксів?
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Ну то вам потрібна просто душова кабіна. Бо гідробокс тому власне і гідробокс бо має всякі гідромасажуючі прибамбаси. Гідробокси в нас майже все - Китай. Чоловік їх колись продавав, то каже, що дуже неякісні, був випадок, що складали гідробокс, поставили скло, проїхав грузовик на вулиці, а воно від вібрації розлетілося на малесенькі кусочки. Взагалі, якщо гідробокс, то польський, чи чеський, ну тільки не китайський. А вони дорогі. Тому краще взяти польську душову, вона вийде за ціною китай. гідро-са, але якісна.
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Хм, мене приваблює те, шо він закритий, з "дашком". Знаю, що гідробокси всі китайські, але ціни на той Китай дуже різні - від 2 тисяч і до 20 і вище. Знайомі мають той же китайський, користуються вже декілька років, кажуть нормальний. Тому і шукаю відгуки, невже весь Китай такий паскудний:girl_sad:
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    китай китаю рознь. В нас гідро/паробокс Аполло. Абсолютно немаю претензій щодо якості.Дивились на душові польські, то там набагато шкарадніша якість, а наш досить добротний. Ну але аполловські досить дорогі і у нас неає їх. Тільки під замовлення везуть. Ми в київ їздили за ним, доречі ціна там була на 3000 менше ніж нам пропонували у львові.Плюс ми там брали всю решта сантехніки то е і загальну знижку отримали дуже хорошу
     
  15. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    от от і я так подумала коли той коврик побачила!!
    такий гарнюсінький!
    моя свекруха купила собі ванну з гідромасажем (певно здуріла, бо обійшлось їй то не дешево), але я по доброму заздрю! вже чоловікові казала що я лишаюсь на вечір в неї, бо хочу купатись в її ванні!
    тепер і собі думаю над таким чудом, але маю великий і просторий душ, який часто використовую, і меншу ванну, в якій нууу дуже рідко буваю! тому, немає сенсу для таких покупок!
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    наш 150*150 коштував 25 тисяч
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Ну може за 20000 і добрий, тільки я не бачу сенсу в боксі за 20 штук. Просто ви писали
    а якщо недорогі, то неяксні. Ні, ну може пощастити звичайно, але то лотерея.... ---------- Додано в 15:56 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------
    Ну власне. Я ж кажу про наші середньостатистичні магазини, майже все "ге". А форумлянка питала про недорогі, то я й так описала, як знала. Я все задивлялася на них, а чоловікові сказала, то він сказав, щоб я й не мріяла в нас такого ніколи не буде:) ліпше проста польська душова.
    Ну або гідробокс - але якісний. Ну але так як в нас є місце на ванну, а я не дуже захоплююсь душем, то мені ліпше якісна ванна.
     
  18. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    А як Вам такі умивальники:girl_smile::
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ідея з тазиком класна!навіть показала вчора чоловіку,як ідею для дачі.
     
  20. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Тільки не можу зрозуміти для чого там сантехніку душову поставили, як для душу трошки зависоко:girl_smile:
     
  21. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    То певно не повноцінний душ, але щоб можна було голову помити :)))