Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    я вже купила дельфін. тепер питання , там написано що покривати через 2 тижні після фугування, але при цьому пишуть що плитка з фугою цих 2 тижні не має використовуватись, тобто дельфін має йти по " незайманій" фузі )) А ми в середу вже будем ванну використовувати по повній, то може зараз дельфіном пройтись? І фуга буде одночасно з дельфіном підсихати. Може хто знає чому написано 2 тижні вичекати? бо живучи в квартирі це ж нереально...
    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2015 ---
    я Сопро обрала виключно через те що там багато відтінків бежевого, а мені треба було щоб фуга була ідентична до кольору плитки, тілки в Сопро змогла підібрати.
    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2015 ---
    і власне в церезіта помол найдрібніший, я порівнювала зі свою кухнею, де церезіт. Але на нашій Спроівський написано для швів від 1-5 мм, тобто наших 2 мм туда цілком вписуються.
    Вже й не знаю що кращє, менша зернистість фуги, але не зовсім той відтінок, чи відтінок точь в точь, але зернистість вища))
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2015
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Фуга має бути суха, щоб втягнути Дельфін, інакше від вістане(так кажуть:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дівчата підкажіть що робити-почистила плитку у ванній випадково засобом для чищення самої ванни -по чорній плитці негарні білі розводи які нічим не відчищаються може в когось таке було і знає як привести стіну до людського вигляду
     
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    спробуйте рідину для миття вікон
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Я тут спитаю, бо незнаю в яку то тему краще.
    Дівчата, чим відмити темні зафуговані шви від побілки після ремонтів? Тобто вони після міліонного миття далі біліють, а не темні...
     
  7. Grizli

    Grizli Member

    НЕ підскажете де таке можна купити?!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Olgazbr

    Olgazbr New Member

    Попробуйте в воде добавить подсонечного масла чуток. Мне помогло, если я конечно правильно думаю.... У нас на черной плитке такое было. Вот такая у меня плитка с черными швами. Все оттерлось.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mawa

    Mawa Member

    привіт. Де порадите дивитись плитку. Об"їздила пів Львова( Азов-Галичина вся, на промисловій, епіцентри, плиточка). біля цитаделі.Куда ще можна? Поки для ваної знайшла в Азов-Галичині, але плитки не має і невідомо чи буде, а вона мені в душу впала, хоч і ціна на сьогодні десь 400 десь
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Епіцентр, Леокераміка)
     
  11. Mawa

    Mawa Member

    була крім пасіки зубрийцької
     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Напевно вам подобається сам процес вибору, або у вас є багато часу, щоб визначитися. Ми теж так їздили-їздили, поки плитка на наших очах не почала дорожчати мало не щотижня: починаючи від 100 гривень, завершуючи 500 грн за метр. Щоправда, зараз не думаю, що буде якесь підняття цін, але все ж...
    Ми якраз три тижні тому купили плитку у ванну: їхала за однією, а коли приїхали, мені сказали, що її немає в наявності і хто зна чи фабрика почне виробляти. А з березня ціни мали зрости ще на 20%. Тому я обрала першу-ліпшу, яка підходила нам по ціні та й все). А плитка, яку ми брали в грудні на підлогу по 219 грн, зараз вже 490, я в шоці.
     
  13. Mawa

    Mawa Member

    З часо туго. Поки я бігали потих точках сама. Знайшла по 250 грн. Привела туди мужа. ніби одобрив, але зглупили, що не купили, бо він по роботі мав їхати на 2 тижні і поки плитку не має де завозити, бо ключі від квартири на поч. квітня дадуть. От на днях вирішили завезти до його батьків в квартиру, то дзвоню, а плитки не має і ціна на даний час 470. Вирішила поки почекати 2 тижні, бо можливо привезуть, ну а як ні, то навіть не знаю, що брати, бо і 470 грн то дорог, ну а платити ще більше за ту , що подобається точно ні.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    де є більш-менше вибір з цінами не по 10тис на меблі у ванну? чи може хтось робив на замовлення? дуже багато бачу аквародос.

    чи варто брати зразки виставкові? ніби не покоцаний, але я думала, що мдф не міняє колір, але при лямпочковому світлі виглядає мені жовтішим фасад, а основа біліша.
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2015
    • Корисно Корисно x 1
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Робила на замовлення ,вийшло дешевше, і так як мені хотілося, все під заміри.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Ми взяли меблі від Ювента. Конкретно наші меблі з серії Моніка.
    По грошах дешевше ніж аквародос, візуально нам дуже подобаються, все продумано, нічого зайвого.
    У нас поєднання венге с білим глянцем, виглядає дуже навіть пристойно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @HOPIC мені дуже подобаються меблі Аквародос, в ванну роблять з вологостійкого хорошого дсп ( вирізали дирку в тумбі-то майстер наш казав шо це справжнє вологостійке, що вони не дурять, показував нам якось як там відрізняти, але я вже забула), брали також у вітальню Аквародоса стінку, дуже задоволені. Всі тумбочки що в ванні що всюди з дотягами і блюмівськими системами.
     
  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ми взяли тумбу з умивальником Ювента Злата.http://vavilen.com.ua/prestige1/ZLATA-J/ZLATA-Zl-75-Bila На вигляд нам подобається. По надійності ще не можу сказати, бо яктивно не використовуємо. Правда ціна зараз на неї в два рази більша ніж ми заплатили.
     
  19. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    І у нас така)менеі дуже подобається)
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    покажу що у нас з ванною вийшло
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, підкажіть))). Треба плитку. У ванну і в туалет. Де зараз краще купувати - великі будмаркети чи маленькі магазинчики? Думаю, що в Епіцентрі вже закладений долар досить дорого, в магазинчиках може бути оплата просто в доларах. Але там певне під замовлення, треба буде чекати.
    І ще питання - були в тій новій Леокераміці на Липинського? Як там з вибором, чи краще іхати до них в Зубру? Дякую!!!