Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Jabka

    Jabka Active Member

    Думаю, що ні).Мені дуже подобаються такі ванни, але були у майже всіх магазинах з сантехнікою у Львові, то ціна на них 25-35 тис.грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А де купуєте змішувачі для ванноі/душу?
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ДІВЧАТА, позичте плиточника на 1 день, в якого руки і голова ростуть звідки треба! маю катавасію з відкосом, треба виправити 4 плитки.
     
  5. Bublyk

    Bublyk Member

    Ми купили церсанітівську плитку(сподобався дизайн і ціна), але ще не клали. Побачимо як там буде. Я поки оптимістично налаштована :)
    А де є великий вибір аксесуарів для ванни/туалету??
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Мене це теж цікавить. Ми щось ходили-дивилися, якусь нам радили гуртовню у Винниках, там ніби якісний Китай. В епіцентрі радили українського виробника Mixxen ( я з тими цінами на німецьку сантехніку навіть не дивлюся тепер). Потім заїхали на Південний і там купили перший ліпший кран у ванну (турецький). Але ще треба і в кухню, і в душ. На Пд.ще радили якусь чеську сантехніку (хоча я мало вірю, що це чехи)
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Напевно, Imprese.
    Маємо всю сантехніку цієї ТМ в ванній, за 2 роки нарікань немає (ттт). Я розумію, що 2 роки - це не строк для сантехніки, але з нашою водою, і то добре.
    В кухню теж шукаємо щось цієї ТМ.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    6-ий рік на кухні, жодних нарікань. В будинок теж взяли багато їх кранів, вони Грохе поступаються дизайном трохи і асортиментом, а якість дуже хороша. І то таки не Китай, а чехи.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, які вже пережили ремонт у ванній, не жміться, киньте телефон нормального плиточника. Дуже треба, бо наш втік))). Певне, знайшов кращий об"єкт, і так не гарно поступив...
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2015 ---
    Чесно, я від того в шоці, що соь так посеред ремонту залишусь без майстра...
     
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    чи вартує ставити верхній (нерухомий) душ+гнучкий? чи досить гнучкого?
    585959_650x650.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Т.зв. "Тропічний дощ" - це надзвичайно зручно і кайфово.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Нікуся ,однозначно вартує! Я тим малим майже не користуюсь. Ну але це від вподобань залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    чи зможе він нормально функціонувати, якщо вода з бойлера(маю на увазі напор)?
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В нас так само. При купівлі наголосили, що дуже важливим для нормального напору є діаметр картриджа в змішувачі. Тобто сама стійка тут великої ролі не відіграє.
    Ми взяли картридж 40 мм, то нам цілком нормально. Бойлер в нас на 80 л. Якщо бойлер, наприклад, на 30 л, то води на сім"ю може просто не вистачити. Тут вже від стійки чи картриджа напор не залежатиме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    картридж має бути більшого чи меншого діаметру?
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Для львівської води нам радили більший діаметр. Стандарт - ніби 35 мм.
    Хоча от зараз шукаємо змішувач на кухню, то ті продавці вже таке чешуть, лиш би впихнути. Що і картридж не має значення і т.п.
    Коли ставлю питання, а чому ж тоді картриджі бувають різні - починають заїкатися. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи хтось мав можливість тестувати "дельфін" на силіконі? від нього теж жовтій затирка? чи задоволені тим, який взяли? зараз нам рекомендували мапей, але щось мене затирка не вразила - воду тягне вовсю((
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    в якійсь темі проскакувало, про засіб, яким обробляються скляні дверцята душові, і на них менше утворюється нальоту.
    можете щось порекомендувати ?
     
  19. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    В мене якісь розбіжності у почуттях до душової. Нова ванна кімната в нас не дуже велика, якщо ставити ванну - то місця на пралку і вмивальник не вистачатиме, але маємо зараз душову кабіну (економніше від ванни, і навіть якби стояла ванна. я не люблю там лежати ) - дратує дуже ті почорніння силікону, у тих місцях де важко дістатися щіткою. Скоріш за все буде таки душова, спершу хотіла душову трап (вимурувана з цегли і обшита плиткою зі скляними дверцятами), але переживаю. що за кілька років будемо затоплювати сусідів знизу і можливо утвориться грибок під плиткою від вічної вологості. Чоловік каже ставити душовий бокс, щоб нічого не силіконити - а я так їх не люблю, вони якісь без смаку. напічкані тим. що взагалі не потрібно у душі. Хочеться сучасну ванну у себе, але не знаю що ж ставити для прийняття ванни-душу?
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Теж таке цікавить.
    Поки що не знайшла для себе іншого виходу, ніж витирати насухо мікрофіброю після кожного використання + раз на тиждень основатільно мити антикальком.
    --- дописи об"єднано, 18 Серпень 2015 ---
    Підкажіть, а в тих місцях, де можна дістати щіткою, Ви видаляєте той почорнілий силікон? Бо я боюся дерти сильно, щоб не віддерти його і цим самим не розгерметизувати душову (ми в багатоквартирному будинку живемо, затопити сусідів дуже не хочеться).
    Бо зараз (через 2 роки використання) силікон вже досить сильно почорнів. Не знаю, як дати з тим раду.

    Пи.Си. в наступному житлі точно буде трап. Бо ванна - це не наше з чоловіком, нам тре змитися швиденько, і бажано не нахляпати по цілій ванній кімнаті, а от душова з піддоном супер підходила б, якби не той силікон.
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    нам рекомендували силікон равак, як той, що не чорніє. не знаю, ще не випробовували) за що купила, за то і продаю.
     
    • Корисно Корисно x 2