Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Там де легко чистити, я спершу пшикаю хімією. якою чищу душову, а потім легко все це відмивається, навіть не прикладаю сили. Але через той важкодоступний силікон чоловік мусить хоча б раз на 6 місяців повністю здирати силікон і наново пересиліконувати душову. Мене це дуже дратує. тому і душової кабіни не хочу, через ту чорну плісняву, якщо поставити ванну, то умивальник нема де поставити...
     
  3. YaOlya

    YaOlya New Member

    у нас душевая с поддоном уже 3,5 года; муж периодически (где-то раз в год) полностью снимает силикон и наносит новый слой, а иначе чернеет, при тщательной мойке отстает, образуются щели и вода попадает на пол. По-поводу "равака" - пробовали, также чернеет.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Golgy

    Golgy Member

    поділіться, будь ласка, досвідом: чи буде достатньо електричної рушникосушки і в якості "обігрівача" ванної (площа 4,5 м кв.)? більше жодного опалення немає
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо не кутова, не 1 поверх, без вікна, з нормальною вентиляцією, то +- велика електрична рушникосушка піде, і може і плісняви не буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    дівчата, чи є сенс брати чугунну ванну? В Польщі зараз все акрилові ванни, не можу сказати , що дуже мені подобається цей матеріал, але можу стерпіти, а чоловік хоче чугунну і маєм зараз проблему, бо ніде нема. і от думаю, чи переконувати його на акрил, чи таки почекати тиждень два, бо стільки нам кажуть чекати на замовлення. плюс до того ціна її не мала...
    --- дописи об"єднано, 4 Вересень 2015 ---
    а, і ще , плитка керамічна Tubądzin,польська, хтось має, знає якість
     
  7. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    а взагалі, якщо наприклад раз в рік той силікон здирати і новий ставити, є ще якісь негативні моменти в тому, крім того, що це дуже дратує? часте міняння якось шкодить? Бо я задумуюсь над душовою з піддоном, тепер вже й не знаю)
     
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    дівчата, а його хіба так просто зняти? ми якусь шпару силіконили , і розмазали трохи-то я потім то чим тільки не шкрябала...
     
  9. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Чоловік знімає силікон таким канцелярським ножиком (такий що лезо висувається і можна його змінити). Мучиться десь пів дня щоб усе здерти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    дівчата, ванна акрилова, фірми Roca, Pool spa ( яка є тої ж ніби ірми Рока тепер) і Ravak, яку мені дівчата радили і я була настроєна на неї, а продавщиця завела пісню, що вона буде дорожча тих і неоправдано, бо ті також добрі. Є якісь відгуки про ті Раваки?
     
  11. PNL

    PNL Well-Known Member

    В сестри ванна roca PRINCESSA металева вже 7 років, дуже задоволена
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені виглядала дуже навіть нормально, не крива, без браку, нормально різалася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Урааа! В нас буде Равак :dance3:. Хром. Фух, виборола
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @Vittoriya В нас Ravak Chrome, правда користуємось поки не довго, то дуже чогось сказати не можу,загалом подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    теж мене цікавить питання рушникосушки , прошу поради.
    нам теж треба обігріти ванну, а ще вони бувають різної форми , є такі що мають ребра однакові, а є такі що двох рівневі, які зручніші,хто має поділіться досвідом. А ще дуже цікавить на яку фірму звернути увагу,щоб надійна була. І цікавить не менш важливе питання чи їсть багато електроенергії?
     

    Вкладення:

  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну ми маємо неелектричні, але
    маємо, то в користуванні мені дуже зручно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Двохрівневі однозначно зручніші у користуванні. Маю зараз пласку, а на новій квартирі двохрівневу.
    А є ще такі дизайнерські круті, але дорожезні.

    За обігрів не скажу, у нас крім того ще буде обігрів підлоги, ми мали можливість труби з опалення у підлогу пустити на новій квартирі.
    Але зараз рушникосушку використовую реально для сушки рушників. Висохли - виключила. Тобто більшість часу вона в мене виключена.
    Тобто ванну кімнату я нею не грію. Хоч опалення у ній в нас нема.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    а яка фірма? і чи їсть багато електрики?
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Чоловік на Городоцькій у магазині кераміки купив, та що біля хлібзаводу і Карпат. За електрику не скажу не засікала. Якогось "ривка" у оплаті не помітила. Але як я написала, користуюсь не активно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То може в Леокераміці? Зорієнтуйте, будь ласка, який там ціновий діапазон на такі рушникосушки.
     
  21. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Так.
    То було ще до подорожчання доллара... Десь 9 місяців назад. Наша ціна вже точно не актуальна.