Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    В мене в ванні бежева матова плитка на стінах і на підлозі теж - ніяких проблем з тим не маю. Якщо на стінах з нею нема проблем, то чому мають бути на підлозі?
    Якщо в коридор світлу - то так, згідна, а в ванній болота ніхто не носить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Jabka

    Jabka Active Member

    Ми теж в процесі ремонту...Щодо плитки: на кухні у нас чорна плитка зі срібної патиною, не гладка- мила я її мила, і не відмила(, не знаю чи через те, що після ремонту чи руки в мене не створенні для миття)...; в коридорі - світла ( правда не однотонна, має по собі якісь "поволочки", типу під камінь), після ремонту, на вигляд чиста, а коли до неї приглядатись, то вона бруднюща, з купою маленьких хляпок, пилики і т.п.
    Вирішувати звісно Вам, але світла підлога однозначно краще і по догляду, і по дизайну...Крім того будь-яку підлогу бажано мити час від часу)
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    той саморозпорний карниз витримує? бо ми живе ще досі без шторки тільки через страх того, що вона гепнеться малому на голову. судячи з того, як він катається по дверях, шторка у ванній буде чудовою тарзанкою. десь тому і не хочу скляну шторку, бо теж спробує прокататися, а вона не залізна.

    + шторки тканинної для нас є те, що закриває тебе з 2 сторін, і ти ніби в кабінці, але ставити страшно капець. ті, що мені запропонували в епіцентрі - то курям на смух, якийсь тонкий пластик і ще тонший метал.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Тоді вам хіба вмурувати в стіну залізяку, або хочаб прикрутити кусок металевої труби до стін з обох боків))
    У нас стоїть нормально, ніколи не падала, ніколи ніхто її з місця не зрушував, але і на дверях ніхто не катається і карнізи ні міцнісь не випробовує)
    ну бо ті карнізи розраховані на шторку, ну я там ще часом рушник банний повісити можу коли батарея у ванні зайнята іншим рушником. Але на більшу вагу вони не розраховані, тому й не дають виробники на цю штангу міцний грубий метал.
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та я навіть себе пригадую, коли була просто від стіни до стіни штанга, то я інколи ловилася за шторку, щоби втримати рівновагу.
    та і не розумію я пластику в карнизі кутовому, ну ніяк. у вас суцільно металева?

    і кріплення до стелі теж не зробиш, а дитина хоч пару раз та і спробує, пояснюй-не пояснюй.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    У нас ванна не слизька, має дно в пупиріках, тому впринципі не ковзаємо.
    у нас кутового нічого немає якщо мова про штангу, а сама та її трубка металева, але не груба.
    смикнула зараз за шторку, наскільки вона міцно, то подумалось що якщо на ній повиснути, то скорше ті кільці-тримачі шторки розстібнуться і сама шторка впаде, ніж звалиться штанга.
    Кріпити штанку до стелі немає потреби, вона і так у нас 10 чи 15 см над стелею, діти до неї не дістануть при всьому бажанні.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну, ніби в одну вирву два рази снаряд не паде, але я страхуюся. замість пупиришків - резиновий, навіть не силіконовий, коврик. але всяко буває.
    так ту, що мені показали в епіцентрі - і вибору там не було в пятницю - там кут повністю з пластмаси, на яку накручується металічна трубка. і ще чогось пластик там де має закінчується труба кріпленням до стіни. то я так трошки в шоці.

    а от ту душову шторку я оцінила. клаааасна. вибору правда малувато, але тканина дуже хороша, і переться - це головне.

    побачила оголошення., що роблять з такої грубої труби - 16мм, пишуть, що нержавійка, але і ціна там - порядка 800 і більше грн, тоді як китай - 260 +-. будь мудрий.
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    підозрюю що у нас щось кращє стоїть, бо ми брали зимою, коли рванув доллар а ціни ще не перерахували, і заплатили точно більшу сумму ніж зараз китай.
    Але вагу дитини полюбому та палка не витримає. І не через те що там тонкий метал, а тому що сила розпирання між стінами меньша ніж сила тяжіння висячої дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, мушу обрати сантехніку, порадьте...при виборі ванни, унітазу, вмивальника на які виробники не дивитись, а на які варто звернути увагу? Ванну шукаю акрилову, хоч дуже мені нра на ніжках або подіумна, але такі гроші не дам за ванну((
    Зараз маю піддон в душі акриловий, в догляді нормальний, вже 10 років стоїть, але у важкодрступних місцях відмити важко, тому буду ванну брати найпростішу, шоб без зайвих вигинів, де може накопичуватись пил, накип водяний і т.д., але якого виробника коаще брати? І як визначитись чи обкладати плиткою чи вже із тими акриловими боковинами ванну купувати? Розкажіть, хто вже користується...
    Ну і, де купити? Епіцентр? через нет? Чи може десь знаєте гарні ціни є, маю обмаль часу на моніторинг, тому вирішила відразу до Вас))
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    свекри мають кальдевер вже 10 років, я і собі таку хочу
    умивальник-унітаз - церанзіт, але польські, вони хороші в догляді
     
  12. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Взяли собі і ми і батьки Церезіт, бо на попередній квартирі гарно прослужив років 12, але якістю зараз взагалі не задоволені. Я ще й кришку на унітаз взяла на металевих підйомниках(ну те на чому та кришка опускається/піднім), то вона за пів року вся зіржавіла і пустила ту іржу на сам унітаз.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та от і я чула не раз вже, що Церзаніт зіпсувався. У нас в квартирі теж 10 років унітаз і умивальник цієї марки і претензій нема.
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2015 ---
    покажу Вам пару картинок, підшуковую собі дизайн...подобається мені поєлнання у ванній із деревом, плетеними кошичками під рушнички.
    У нас ванна-мансарда буде, із даховим вікном. Ось знайшла, дуже сподобалась стеля, але плитку хочу світлих тонів, можливо навіть білу: dom-s-ogromnymi-oknami-v-ispanii-14.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми вже той етап майже пройшли. Тому хочу дати Вам одну цінну пораду: не беріть плитку, яку буде проблемніше покласти, зафугувати, доглядати. Виберіть щось простіше, але легше у догляді. Бо ми собі такий менінгіт на голову взяли, що я тепер ніяк не можу з цим змиритись. Маємо плитку у кубіки 5 на 5 см, вигнуту у різні боки. Її нормально зафугувати - не реально. А в мене виявилась фобіія на ідеально зафуговану плитку))). Тому я вже надцять днів витратила на підправляння, і тепер мені взагалі хочеться її вишкрябати і зафугувати то все заново. Чоловікові, звичайно, і так нормально, він не може зрозуміти чому я так мучаюсь, але я не можу нічого з собою зробити))). Як би мені зараз цю плитку давали безкоштовно - точно б не взяла, а купували ми її свого часу не дешево. Ну кухню купили нашу українську, 60 на 30 см. Ну ніяких проблем, і виглядає вона не гірше. Де у той час була моя голова - не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а можете викласти фото тої "горе" плитки))?
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2015 ---
    це щось таке як в мене на останньому фото?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та щось типу того. Бачила в неті купу фото невдалого викладення плитки кабанчик. Вона мені дуже подобається, але після тих фото я її відкинула, зато вибрала ще більший менінгіт.
    Зараз пошукаю.
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2015 ---
    http://posydenky.lvivport.com/threads/vanna-kimnata-vid-a-do-ja.74657/page-63#post-2133845
    Ось тут її викладала. І найцікавіше те, що ті кольорові фугуються нормально, вони просто випуклі рівномірно. А просто біла (а в нас вона основна), то жах, вона вигинається в різні боки. загалом виглядає класно, якщо не приглядатись скрупульозно до швів, але я так не можу))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    з мого досвіду - плитка пряма найкраще. рівна, без нічого, середнього розміру. а то я гаратнула велику, знала, що буде тжко, але не аж так(( українська плитка від інтеркерами на підлогу - дуже класна
    ми все взли на південному. перед тим звозила чоловіка в епіцентр, сама ще була в азов-галичині, кераміці і тд. взагалі все вибиралося методом купимо попростіше, потім поміняємо. тільки коли порівняли наш дніпропетровськ (навіть не ювенту) з рештою, то був жах, я тоді зрозуміла, чого на мене подруги дивилис як на хвору на голову, що у ванній будуть кісь меблі - в них все розлазилос по швах. унітази церезіт відкинули зразу, шукали інші варіанти, де б злив працював, а не пішов спати за пів року. ванну нам рекомендували все-таки брати колер пул, ніби дешевший аналог раваку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, де гарний вибір підвісних тумб з раковинами до ванни? Треба щось оригінальне, ще й маленьке, 60ка максимум...Була в епіцентрі, леокераміці, агромат, кераміка нп Промисловій.. АзовГаличина варто уваги? А той аутлет кераміки що на Шевченка?
     
  21. Jabka

    Jabka Active Member

    Був хороший вибір на Городоцькій ( біля АзовГаличини), точно не памятаю номер ( коли їхати по Городоцькій, то біля дороги є інсталяція з дівчиною, яка миється в душі).Там було багато підвісних тумб польського виробництва).
    Ми купили в АзовГаличині ( на вул.Шевченка), тумбу фірми Буль-Буль), по дизайну вона ідентична тим польським, тільки ручку треба замінити, по якості не знаю...
    Влітку, коли ми там були, вартого уваги не було нічого(
    Ще можна подивитись на Південному.