Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    майстрам з висоти впала дрелька. зробила виїмку, але без тріщин далі. користуємося .
    в батьків 15р польська марка лексус, то навіть мій малий її не добив.
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Мене теж цікавить питання ванни. Чи може хтось знає який дешевший замінник ванни Roca Continental? Батьки хочуть чугунну, а не акрилову, ця має дуже хороші відгуки, але трохи дорога.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    BLB або кальдевей. Троха дешевше, але нам їх хвалили.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось має у ванні такого плану душ? Yak-samostiyno-zrobyty-dushovu-kabinu-u-vanniy-kimnati.jpg Підкажіть, будь ласка, яка повинна бути рама і чи дійсно скло так дорого коштує? Бо нам заспівали лише 20 000грн. за скло:girl_sad: Можливо є провірені майстри, котрі таким ділом займаються? Можна в пп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Десь так коштує. Рами може і не бути, просто скло. Виглядає дуже круто, але чистити треба після кожного купання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Мені кілька тижнів тому вицінили одну лише дверку розміром прибл. на 1,8м в висоту (і вже не памятаю ширини, але така, що можна нормально вміститися в ту кабінку) в 240 доларів (зі всіма кріпленнями). Космос просто...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В нас такий душ,але сі в нас такий душ,але ми робили три стіни,а скляною буде лише дверка....Ціна на неї дійсно велика,то задумуємся над пластиковою(хоча б на першу пору).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    а можна фото? щось смутно собі це уявлю, стіна займатиме більше місця+ темно, якость мені здається, буде в середині самого душа?
    можна контакти в пп, це все ж таки дешевше виходить, ніж ми знайшли)))
     
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Так,в самому душі темнувато,але так,як в нас в тому санвузлі є вікно-то ми не хотіли,щоб душова стінка була прозорою.Йду фоткати)))
    --- дописи об"єднано, 30 Червень 2017 ---
    IMG_1223.JPG IMG_1224.JPG
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого майстра до ванної кімнати.
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Перегородку скляну нещодавно ставили равак - 250$ (2 м висота 80 см ширина приблизно). Були дешевші варіанти, але вже хотіли перевірену фірму.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, акрилову ванну, крім равак, які марки можна брати? Треба щось надійне, але хоча б трохи дешевше.
     
  14. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    а де саме? і як вам з тією, що маєте, дійсно важко доглядати? які враження?
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А kolo дешевші? В нас є і равак гентіана, і коло (інше житло), то на раваці щось впаде, і скол, а тій коло хоч би хни вже більше 10 років.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Мушу уточнити в чоловіка, здається, на олх ноунейм якась фірма.
    А щодо догляду, то буду пізніше знати, бо дуже мало часу пройшло з дня встановлення. Поки все гуд.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Коло разів в 3 дешевша. Я навіть боялася в її бік дивитися, а тут і Ви, і в карму мені її радять. Йду придивлюся уважніше до них.
     
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І я kolo маю)))Діти в ній товчуться,в догляді нормальна...ніц їй не є...)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee я вже колись писала тут- в нас Коло. Ми брали по акції дешево на тимчасово))- вже 5-ий рік і пережила вона ремонти і не дуже ми її шанували. Ні царапинки. Але, якщо не помиляюсь, то є виробники різні тої марки. Краще натрапити не на UA.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    В нас такого плану душова, ціни на скло не памятаю, значно дорожче коштували завіси, близько 800 у.о.
    В догляді аж такого страшного нічого не має, витираю раз на тиждень, хоч миємось щодня, краплі стікають, та коли висохне розводів не видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Haidee, маємо душову від Раваку і ванну від Коло. Так от на тому піддоні вже є нюанси, а з ванною все ОК. Тому не факт, що дороге=якісне. Хоча за душову ми свого часу багато заплатили.
    І відносно догляду за скляними перегородками - силіконовий шкрібок у поміч. Суперова штука, ніяких розводів.
     
    • Подобається Подобається x 3