Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    В рідних є така, висить певне роки 4 в кухні, все ок, плитка як плитка /маю підозру на стандартний розвід - беріть те краще бо воно дорожче :) за час ремонту - не раз таке чула/. Собі теж схожу дивились але в наявності був дуже малий асортимент а вибирати по малюнках не хотіли тому зупинились на Атем, там є цікаві варіанти і ціна в грн не прив*язана до валюти (дивитись краще в салоні на Стрийській, а не на Городоцькій)
    +1 Дуже гарно воно виглядає.
    Ми ще на етапі інженерки це діло запроектували так що в нас буде фальшстіна за якою всі крани, лічильники, підключення і полиці з розсувними дверцятами і на підлозі нічого не стоїть. Проблему з водою вирішили встановленням фільтру пом*якшення-знезалізненя води теж за тою стіною. Все втиснули см в см (тому інсталяцію замовляни з наймншою рамою по висоті), але це того варта щоб так "заморочитись" один раз.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    Все таки я покинула ідею робити раковину над пральною машинкою (для мене вона буде надто високо). Придумала трохи інший варіант. Зліва від дверей тумбочка з раковиною шириною 50 см + дзеркало (скоріш за все з міні-шафкою для зубних щіток), в куті - півкругла кутова душова кабінка 80 х 80. Навпроти дверей - шафа, куди засунеться пральна машинка, і, напевно таки треба буде в тій шафі теж зробити дзеркало, бо там більше місця наприклад для того, щоб посушити голову і т.п. На правій стіні - сушка для рушників.
    Питання:
    1. чи не забагато дзеркал для такої маленької ванної (розміри ванної кімнати 134 х 175 см)?
    2. хочу на стіни білу (або світлу, максимально наближену до білої) плитку. Щоб трохи забрати ту стерильність від білого кольору шафка буде з елементами світлого дерева. Яку плитку-декор (в стилі мінімалізм, модерн) можна туди придумати, так щоб ванна не була перевантажена різноманіттям?
     

    Вкладення:

  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    в сусідній темці про кухні здається, @Kroshka Enot написала що за 4 роки на кухонному фартуху пішла плитка "павутинкою".
    Я спочатку теж дуже її хотіла, бо ціни зовсім вже бюджетні... але потім вирішила все-таки взяти
    Мій майстер як почув за Атем сказав лиш, що все що у них гарне - це вибір кольорів... І післав дивитися польську.
    Ми зупинилися на Tubadzin. Хоч млію за Ceramika Paradyz. Різні цінові сегменти.
     
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Маю шанс перевірити, бо все поклали.
    Моя не глянцева, під дерево, з різними узорами і потертостями, думаю павутину на ній не буде видно:girl_crazy:. А Тубадзін хотіли в ванну, але ціна декору на одну цілу стіну заставила довго думати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Ггг, аналогічно)) Зекономили десь 6 тис. на плитці в ванну.
    Атем маю матову на балконі. За півтори роки жодних нарікань.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Навіть з висотою пралки 70 см.? В мене тумба має 70 см. і раковина 15 см., якраз норм. А в шафу внизу можна вмонтувати ящик для брудної білизни.
    Дзеркала розширюють, збільшують простір.
    Можна зробити кант по периметру і в тон до нього плитку на підлогу. Або виокремити вертикальними лініями рукомийник, душ, сушку для рушників.
     
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    в нас пралка 85 см, якщо ще додати прибл. 12-15 см, то вже зависоко буде
    Зараз в нас умивальник на висоті 90 см, то мені зі зростом 164 см трохи незручно, часто вода до ліктів затікає(
     
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Можливо Ви цікавилися, до якої ваги розраховані інсталяції (унітази підвісні). Чомусь на сайтах я не побачила таких даних. Бо я боюсь і переживаю, чи витримають мого свекра... .
    Чи все таки, поставити один унітаз напольний...
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тут пишуть що до 400

    https://www.google.com.ua/url?sa=t&...vibrati.html&usg=AOvVaw3waIuvOSdYv-5d2f2i75zf

    https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiUopPF25XYAhUMCZoKHcZbD6wQFgguMAA&url=http://jak-zrobyty.pp.ua/2980-sistema-nstalyacyi-vitrimaye-vsh-vdpovdaye-geberit.html&usg=AOvVaw1fzGCjQOhvYUSDlXn9BVZh
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Zaychenya, я теж читала, що заявляють до 400, дехто пише 200-300. Ну, але на офіційних джерелах не зустрічала. Я бачила такого типу інсталяції за кордоном на заправках, то там вже стііільки людей через них перейшло.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Розкажіть, будь ласка, детальніше про це. Ця стіна повністю знімається/відкривається, щоб був доступ до рами від інсталяції?

    Дівчата, чи хтось має сучасну чавунну ванну?
    Як я розумію, на нашому ринку їх пропозиція невелика - Рока та Джейкоб Делафон. Переглядаю відгуки про Контіненталь (Рока) та Соіссонс (Делафон), то ті відгуки не найкращі. Так виглядає, що їх навіть не варто порівнювати зі старими чавунними ваннами. Чи це так?
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Dominika, я про вас навіть на корпоративі пам"ятаю:)))
    Фото з ванни в готелі, тільки в мене підлога з плитки, а тут піддон зі зливом посередині .
    готель душ.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Є ще кальдевей. Принаймі два роки тому. Гарантія на емаль була як і в сталевих.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та не може та стіна зніматися. Але я не розумію, чого такі страхи відносно інсталяцій. Там звичайний пластиковий бачок за стіною, а до самого механізму є доступ через отвір для кнопки. Інсталяція прикручується до стіни (і потрібно, щоб та стіна була капітальна, бо ясно, що перегородка з блоків чи пів цегли не витримає), потім вся стійка зашивається вологостійким гк, зверху плитка. Наша родичка-архітектор дуже страшила, що в інсталяцію треба обов'язково датчики протікання води, бо вони мають схильність тріскати. Я не знаю, з якого дива воно там має тріскати, то суцільний кусок пластмаси. Ну і після того, як вона купила собі в квартиру ліжко, а воно не влізло в спальню, я не дуже довіряю тим теоріям:girl_crazy:Ми собі в будинку поставили дві інсталяції і один класичний унітаз, мамі в квартиру теж поставили інсталяцію. Класно виглядає, а прибирати в тій зоні - казка!
    Ванну маємо Контіненталь. Працює в жорстких умовах в нас більше року. Ми там ще не живемо, плиткою ванна не обкладена, але влітку користувалися щодня, та й зараз раз в тиждень чоловік зі свекром нещадно її експлуатують після ремонтних справ. З плюсів: виглядає гарно, міцна (в ній вже був пісок, падали металеві предмети (при встановленні кранів))- немає подряпин), тепло тримає нормально (я вже забула, як то в старих чавунних ваннах, але можна полежати і не мерзнути. Немає відчуття миття в пластмасовій мисці (в акриловій мене то напрягає сильно) і отого специфічного звуку биття води об пластик (то я вже напевно надто доколупуюся). З мінусів - важко мити. Акрилову легенько протерла шматкою і краса, а цю мадам після мила треба добряче терти з миючим засобом і то не завжди мене влаштовує результат. Я взагалі тихо ненавиджу прибирати санвузол, для мене то суттєвий мінус. Але її переважно чоловік миє (поки що))). Емаль гладенька, не знаю, чому така чіпуча. Загалом Контіненталь мені більше подобається, ніж акрилова Коло (до речі, взяла таки Коло за порадою дівчат з теми - не маю до неї претензій поки що), але то зовсім різні цінові категорії, матеріали, то певно їх некоректно порівнювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    ГК стінка фальшстіни закладена плиткою - приблизно 1,30 м. Зверху розсувні дзеркальні двері в ширину стіни, майже до стелі. Це зручно бо є доступ до полиць , кранів, лічильників, інсталяції (зверху) і фільтру пом'якшення-знезалізнення води щоб досипати таблетовану сіль.
    Якщо нема бажання робити двері, то для самозаспокоєння, можна встановити такий ревізійний люк (фото з нету, не моє, перше що попалось) і все зашити плиткою.[​IMG]
    (В ідеалі, якщо герметиком замазати шви а потім рівно їх розрізати, закритий люк має бути не таким помітним як на фото)
    теж таке поставили, правда це не пов'язували суто з інсталяцією, таке ставили і в кухні і в ванні. "Якщо є шанс зробити сусідам ремонт і поміняти свою підлогу то я краще підстрахуюсь." - Цитата чоловіка )

    Років 15 користуються /в режимі хардкор/ рідні такою ванною, тільки уточню чи це саме чугун /точно не акрил/. Дуже добре виглядає ванна як на такий час експлуатації.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2017
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, скажіть, будь ласка, чи має хтось рушникосушки укр.виробника Laris або Paladii?....Є дуже гарна італійська Devit, але на 1500 дорожча....Не знаю, чи шкурка варта вичинки, це ж всього-навсього рушникосушка?...
     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене у Львові є той Ларіс -такими синіми літерами написано ніби, це я так пригадую по пам"яті. За 4-5 років нічого їй не є, гріє, не поржавіла. Ніби нормальна.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    маю питання до власниць стільниць-раковин із литого мармуру ( штучний камінь?) @Rodionochka , @arushka , якщо не помиляюся - ви у ванну таке ставили.. Цікавить, чи нема нюансів після тривалішого часу користування. Я дуже хотіла круглу мийку зверху на столешні а під тим всім й пралку втиснути. Й довго й нудно хотіла тільки так а не інакше, але сьогонді в магазині протестувала таку висоту й зрозуміла, що з моїм зростом, а тим більше дітям - то все тектиме по руках, то прийшлося відмовитися від такої ідеї. Але в тому ж магазині цілком випадково визріла нова ідея з тою литою плитою :girl_crazy:. п.с. ну й цікавить, якщо сама форма умивальника , як на фото, чи не проблематично оті кутики вимивати. ну й друге - чи замовляв хтось душові дверки/стіни для душу укр.(львівського) виробника San Vetro? Ціна значно привабливіша ніж в луцького Agnes. Якщо не помиляюся, це їхній сайт
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2018
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ти маєш на увазі " в розетку" чи звичайні "в стіну"? В нас "в стіну" якісь різні , з Південного, найдешевші . Є кран: закрив - відкрив - на пів перекрив, від котла температуру відрегулював. Я не знаю, що можу їм такого зробити, щоб не працювали Отою білою "штучкою" собі рівень нагріваня ще підкручую.
    IMG_20180128_000725.jpg IMG_20180128_000918.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Тетянка, в ванній ні, маю на кухні натуральний камінь, в догляді люкс
     
    • Інформативно Інформативно x 1