Ваш улюбленний музичний стиль

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем mileelen1, 17 Січень 2010.

  1. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Який музичний стиль Вам найбільше подобається?
    Що вплинуло на формування Вашого музичного смаку?
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Нелегко сказати, що я прихильниця якогось конкретного стилю....

    З 7-го класу слухаю Рамштайн, шалено люблю, як співає Петриненко, заспокоююся, коли в навушниках грає підбірка Рондо Венеціано чи Джованні Марраді... Чомусь скептично ставлюся до "клубняка", попсових зойків, і... французької музики :) Ну не можу слухати, і все :)
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    класика завжди-і для відпочинку, і для роздумів,для пізнання чогось нового, бо так склалося життя :girl_smile: Для душі люблю послухати іноді джаз, або блюз, або щось таке змішане. З української поп-музики подобаються мені старі пісні Мандрів і ОЕ, також старі пісні, нове це вже не то, це вже просто попса...Для мене поп-музика і попса це є різні речі, люблю якісну по-музику-Лара Фабіан,Гару,Брюно Пелетьє,Челентано :girl_in_love:, а попса-це така дешева, дуже проста,одноманітна музичка,якої особливо на нашій естраді вже давно перебор...на жаль....
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Альтернативний рок. Але не цураюся якісної попси, танцювальних напрямків. Вллинули певно друзі музиканти, однокласники, які з цим напрямком познайомили. В машині і на технохаус пробити може)
    Люблю також джаз, але в живому виконанні.
     
  5. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Я люблю класику, навіть не просто люблю, а обожнюю.:girl_in_love:
    Скоріш за все вплинула музична школа в якій я навчалася 7 років, навчалася грі на фортепіано, грала практично класичні твори, ще в нас спец.уроки були, де ми слухали тільки класику.
    А ще люблю українську музику, як сучасних виконавців так і народну творчість.
     
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Нью-ейдж до вподоби...і звичайно класика...
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    А я гопацульки й коломийки люблю... :)

    [MP3]http://www.playcast.ru/uploads/2009/08/24/1161792.mp3[/MP3]

    [MP3]http://www.neskoreni.lviv.ua/_muzuka/moskali.mp3[/MP3]

    [MP3]http://www.neskoreni.lviv.ua/_muzuka/moska2.mp3[/MP3]

    Хуліганська натура...
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2010
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Попси не любила ніколи, в "дискотечному" віці слухала клубну музику і була фанаткою "Скорпіонз". Зараз слухаю Джо Кокера, Рея Чарльза і розумію, що це та музика, яка мені подобається найбільше, тобто здебільшого - блюз!
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Я найбільше люблю рок, особливо люблю старий російський і український рок (БГ, Воскресенье...), з новішого готік метал - це коли настрій активний, коли хочу помедитувати це прееважно інструментал, класика, але в основному скрипка чи орган.
    А вплтнули певно друзі на формування смаку такого)
     
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Почала Бітлз, переслухала все тогочасне, закохалась в ленінградський рок, потім, звичайно, Нірвана, Металліка і сотоваріщі, потім чогось "впала" в польський рок... потім був H.I.M... U2 forever, тепер насолоджуюсь джазом, Lamb, Gnarls Barlkey, Morcheeba, Sweetback, Vonda Shepard... а ще засіла на берлінського музиканта Nader Rahy - вельми незвичайна людина та цікавий музикант.
     
  11. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Люблю рок, рок балади, і дійсно хорошу музику зі змістом, щоб слухав і мурашки по шкірі йшли від почутого.:girl_claping:
     
  12. Pola

    Pola New Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Я люблю R'N'B,хіп-хоп і попсу.Pussicat Dolls,Shakira,Beyonce,Rihana,Світлана Лобода,Lady GaGa...
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    що вплинуло? хм.. звісно, що оточення... вуйко - шалений меломан, колекціонє таааку музику! вітчим - теж меломан, тобто період, який я з ним жила відзначився якісною музикою.. ну і Коханий... а потім вже сама фільтрувала....
    Зараз слухаю готику, рок, тріп=хоп, джаз/блюз, класику, психоделік... Та купу всього, от чого НЕ переношу, так це панку, репу, попси (отої примітивної, москальскої особливо), а сам поп-стиль можу слухати
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    А я залежно від настрою маю три напрямки на вибір : рок, класику або щось танцювальне:)
     
  15. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    "Началось всё с Евровидения.

    Подумала, ведь у многих исполнителей есть музыка гораздо круче, чем та, с которой они едут на конкурс. Вот и стала искать другие песни А.Рыбака.

    Нашла, слушала вторую неделю, хоть и нравиться его музыка начала раза так с третьего. Просто я не люблю сладкоголосых мальчиков, терпеть не могу, а вот скрипачей... В общем ,думаю ,дожила в 23 впервые испытать фанатические чувства.

    Особенно влюбилась в одну песню: "I'm yours". Обуреваемая двоякими и непонятными мне чувствами, уж было думала признания любовные Александру писать.:girl_in_love: Стыд!!!:girl_mad: Благодаря этой песне, решила-таки серьёзно за английский взяться. Слушаю её просто часами.

    Но сердце ведь чует подвох.

    Где то читала, что Рыбак пел песни Джейсона Мрза. Стала сегодня искать. Нашла. Так вот, какой-то болван выложил её как Саши. Оказалось, что "I'm yors" просто его любимая композиция, да и как-то он её перепел .

    Jason Mraz за "I'm yors" "Гремми" получил. Скачала с MYZUKA.RU 3 альбома этого исполнителя. А.Рыбак конечно молодец, но до такого ему ещё ой как далеко.

    ЛЮДИ как вы можете знать о том, что есть такая потрясающая музыка, и не кричать об этом на весь мир!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Надоело мне слушать диджейские треки. Да и не музыка это для меня, так, фон. Надоело, как слепой крот искать по Ин-ту блюз, гитаристов. Надоели псевдо сексуальные куры на нашей сцене. Ну не верю я, что у людей нет вкуса. Хочу, чтобы люди гордились своей "разностью". Чтоб не стеснялись себя.

    Я портниха. Женщины! Мужчины! Учитесь носить красивую одежду. Не смотрите на подиумные вещи круглыми глазами. Люди вы же прекрасны!!!!!!!!

    Хочу просто кричать от удовольствия, слушая, песни Джейсона. А от "I'm yours" просто какое-то физическое удовольствие получаю. Неприлично, даже как-то.:girl_wink:"


    Цей пост датується 2009.06.02, але для мене досі актуальний. Хоч, правда,"I'm yours" для мене тепер просто хороша пісня.Тепер іноді жалкую що у мене лише два вуха:girl_crazy: , бо не можу слухати всі його пісні одразу! А у мене тепер їх майже сотня.

    Тепер "Try,Try,Try", "Kickin It With You", "Down Under"- Jason Mraz постигла участь "I'm yours".:girl_smile:
     
  16. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Все залежить від настрою та стану душі:слухаю класику,танцювальну,ліричну музику,R'N'B і інколи шансон :)
     
  17. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Залежить від настрою...Головне, щоб вона заряджала енергією, піднімала настрій і викликала емоції
     
  18. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Я СЛУХАЮ МАЙЖЕ ВСІ СТИЛІ, АЛЕ НАЙБІЛЬШЕ ЦЕ РОК -ОКЕАН ЕЛЬЗИ, ГРУПА КИТАЙ,PINK, TOKIO HOTEL.
     
  19. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    люблю блек,трохи дезу.етно,фольк,французький шансон,класику.
    терпіти не можу панкуху,реп,еренбі,рус.шансон і поп.
    зараз торчу від цього
    http://www.youtube.com/watch?v=rCJo9JsoigU
     
  20. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Слухаю рок всіх жанрів від панк-рока до етно-рока. Обожнюю рок-балади:girl_dance:
    Хоча це не означає,що з інших напрямків в музиці мені нічого не подобається... Напевно, в кожному стилі є пісні, які мені подобаються, хіба шансончик не слухаю взагалі:girl_nea:
    Погляди такі сформувались під впливом друзів, як і у більшості.
    Зараз рок - це для мене щось більше, ніж просто музика. Це моє захоплення, це мій емоційний стан виражений в піснях, це мої друзі-музиканти....:girl_in_love: