Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Бурулька, 11 Лютий 2008.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)


    Мою першу вагітність чоловік сприйняв "на ура". Ми тиждень святкували. Другий раз було не планово, але коли дізнався, то дуже зрадів (від початку мріяв про донечку). третій раз ми дізнались трошки пізно, але чоловік відразу сказав, що якщо буде знову хлопчик, то далі вже будемо застерігатись, а не бавитись в естафету "а коли ж дівчинка нарешті". зате коли народилась донечка, то його щастю не було меж. Не можу сказати, що він її любить більше синів, але ну чомусь хотів дуже доню.
     
  2. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми дуже-дуже-дуже-дуже хотіли донечку і тому, коли я подзвонила чоловікуо 6.30 (він на нічній зміні був) і тихенько сказала, що незабаром він стане татом, він сказав так само тихенько"Слава Богу, що у нас народиться доня".І був правий - у нас дійсно донечка.
    Більше дітей не плануємо - черрез багато причин.
     
  3. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    То певно трохи не в тему, але розкажу одну історійку. Моя сусідка, їй вже біля 60 ніколи не ходила до церкви бо немогла там встояти через шалені болі в поясниці. І одного разу священник, наш сусід сказав їй, що то через великий гріх - бо вона зробила аборт і то її тягне. І справді в молодості вона була вагітна, але чоловік не хотів дитини і вона зробила чистку. Потім за порадою та жіночка відчитала покаянні молитви, подарувала якийсь набір новонародженій дитині і почала нормально ходити до церкви, незнаю наскільки то правда але розказувала моїй мамі що болі як рукою зняло. Що я хочу сказати, що які б ситуації не були, незалежно від реакції чоловіка ніколи б не робила аборту бо то величезний гріх:girl_yes::girl_impossible:
     
  4. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мій чоловік дівчинку хотів, я пупса великого , що на пузі лежав, купила, сказала доця. Але незабаром отримали новину-тест і полоски. І тут все було зовсім наоборот. Я в шоці, чоловік радіє. Якось вибила мене та новина з колії. Він пішов на роботу, а ввечері повернувся із квітами, із ніжними словами підтримки, що все буде ок, що ми справимось і БАНКОЮ КИСЛИХ ОГІРКІВ.:girl_haha: От тоді мене попустило. Радості не було меж.А огірки пішли як в сушу землю.:girl_blush2:
     
  5. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мій чоловік дуже перший раз хотiв хлопчика,але пiсля того, як на УЗД сказали,що в нас буде дiвчинка-вiн сказав:"Значить так мало бути... донечка...:connie: !!!"
    А коли планували другу дитину,то думали ,що буде теж буде дiвчинка (особливо чоловiк),хоча менi багато разiв снилося, як я народила хлопчика.В моєї куми, брата, чоловiкового брата та в бiльшостi знайомих по двi донечки, тому коли на УЗД нам сказали, що буде хлопчик-багато близьких та знайомих в це не вiрили...
    I от напередоднi 1 вересня (моя Соломiйка тодi йшла у 1-й клас)-я народила синочка!
    Ось такий "подарунок" -першокласницю донечку та новонародженого синочка -отримав чоловiк на свої 30 рокiв (день народження в нього на наступний день)!
    Дякуєм Богу, що в нас є донечка та синочок!!!
     
  6. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Візьму на замітку - про наступну дитину постараюсь сказати саме так - у чоловіка буде шок (тому що дома готує він) :girl_haha: Цікаво чи так і сталося Цей допис написаний досить давно) - бачу у Лідочки карапузу вже більше 8-ми місців

    ---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    Як таке може бути? Ми собі навіть тепер пригадати не можемо як ми жили без нашого милого чуда? Це перевернуло наш світ!
     
  7. starfish

    starfish New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ой, дівчатка, довели мене до сліз, плачу як дурненька, аж самій із себе смішно:girl_haha:. Я така рада за всіх, хто вже пережив таку хвилюючу мить в своєму житті!!!
    Я мало не щодня уявляю, як скажу своєму коханому ці такі бажані для нас двох слова!!! І вже на 100% знаю його реакцію - плакати будемо двоє:girl_in_dreams:. Аби ж то тільки швидше це трапилося...
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Нічого подібного - тест мочили двоє:) Дуже вже чекали на цю звісточку:)
    А в мене з моменту пологів, якесь відчуття чи підсвідомий страх, що я скоро знов завагітнію...я не проти, але психологічно ще не готова до другої лялі, я ще синочком не натішилася, чи то дитиною ніколи не натішишся? Ну короче не знаю, все мені сняться тести, риба, от післявчора, що я на УЗД пішла, таке от.....
     
  9. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми планували з чоловіком вагітність, то я кожен тиждень робила тести, щодня міряла температуру. Я його вже забембала, сюрпризом для нього це не було. Десь на шостому тижні я, відчула, що вагітна, але на тесті була друга смужка ледь помітна, та я була впевнена, бо дуже хотіла лялю.
     
  10. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Прочитавши дописи, мені теж закортіло поділитись такими приємними хвилинами. Коли в мене була затримка на тиждень я купила тест і показало дві полоски. Від несподіваної радості, , мені дух перехопило. На той час чоловік поїхав на город. Я одразу передзвонила і розповіла. Він був дуже радий таке почути і сказав , що я йому подарую сина (а я хотіла тоді дівчинку). Вийшовши з кабінету УЗД, я плакала. Ті що стояли на коридорі, подумали , що напевне маю якісь проблеми. А я так з радості!!!
     
  11. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Успіхів Вам ! Все вдасся...Це найщасливіші моменти в житті і їх памятаєш постійно...Неповторні передчуття.. Усім дівчаткам бажаю здійсненння таких "світлих" мрій та бажань,всім міцного здоров"ячка і Божого благословення!...
     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А мені вдалося зробити подарунок чоловікові на ДН. Якраз закрася підозра про вагітність перд його ДН. Напередодні купила тест. Теж ледве втрималась до того дня. Зранку, коли він ще спав - розбудила, привітала його і повідомила приємну новину)
     
  13. lapusik

    lapusik Загублений

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми планували,готувалися, а все рівно чекали цілих 7 місяців.поки це нарешті станеться! Були на сьомому небі!Разом народжували,ось саме після пологів і став мене більш жаліти)
     
  14. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А для нас з чоловіком ця новина була трошки шоком. елемент неочікуваності))) ми ше не планували дитятко і ніяк не думали, шо воно вже вдалося))) я навіть не відчула затримки, чекала на місячні, бо болів живіт, як завжди в пмс. і коли логічно подумала і усвідомила, що затримка уже 10 днів - пішла за тестом. прийшла, зробила, вийшла з ванної - 4 тести і 8 полосок. чоловік втратив дар мови і пішов курити... я з того шоку плакала -шо ж я буду робити з дитям???? я ж нічого не вмію!!!! нічо не знаю..... повний шок! прийшов чоловік з балкону, обняв, щасливий.. я ще поплакала півгодинки і відтоді я найщасливіша жінка на світі! обожнюю своє маля і дуже чекаю його появи на світ!
     
  15. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми з чоловіком одружилися майже 2 роки тому, але дитину ще не планували, бо я вчилася(хоча я дуже хотіла) А в листопаді цього року вирішили, що час починати, бо я вже задовбала чоловіками з постійними просьбами і сльозами, що хочу дитину. Ну, і коли ще не було затримки, мені здалося, що я вагітна, а потім прийшли місячні.... Я була дуже розчарована.. Зате, на наступний місяць у нас все вийшло:girl_dance: Затримка була вже 7 днів, але я чекала на місячні, згадуючи минулий місяць:girl_cray:
    Але їх не було.. Тоді я купила тест, він показав другу слабеньку полосочку. Чоловік зрадів, хоча казав, що це для нього дуже незвично - знати, що скоро наше життя зміниться, що в нас буде маленька ляля. Через кілька днів я знов зробила тест і він показав вже 2 чіткі полосочки! Я дуже щаслива, що в нас буде дитина!
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А в мене було : ""Дім,на постав десь на горизонтальну поверхню" і просунула руку зі смужкою крізь двері туалету:girl_crazy: Хоч,я пізно спохватилась і коли робила тест, то , перепрошую , толком попісяти на нього не встигла, я появились дві темні-темні полоски))) Два місяці пройшло,а до чоловіка тільки доходити почало) Та і я тиждень робила тести що два дні, повірити не могла. Хоча обоє йшли до того свідомо:girl_in_love:
     
  17. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    В нас дуже схожа ситуація:girl_smile: Коли в нас нарешті щось почало прояснюватись з житлом, вирішили: Час!!!! Але перший раз прийшло разом з місячними розчарування... Я, наслухавшись від знайомих про те, скільки людей не можуть зачати дитинку, плакала. Охопив майже панічний страх... Чоловік в мене не такий, звісно, панікер, як я... Давав експлуатувати себе, скільки завгодно:girl_in_love: і на наступний місяць місячних ми так і не дочекались... Чоловік зрадів більше за мене, бо мене наче підмінили - заспокоїлась і стала чекати найщасливішої миті в житті :d64: ....
     
    Останнє редагування модератором: 26 Січень 2011
  18. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ледь не од першої зустрічі мій чоловік почав натякати про дитинку...а у мене син від першого шлюбу (на той момент йому було 10 років), налагоджений побут, активне спортивне життя (дуже важливе у моєму житті), хороша робота...Я так йому і натякнула, що маленьке дитинча не є поки що у моїх планах...Помітила, що коханого такі слова засмутили.
    Пройшов рік, почуття зміцніли, і у березні ми святкували день народження моєї половинки. За той рік, ми, правда, розбіглись на місяць, і думали, що стосункам кінець... Пішли до ресторану, я одягла свою найспокушливішу сукню:girl_in_love:, потім пішли додому і я зрозуміла, що - пора...Відчула, що цей чоловік - саме те, до чого я йшла, про що мріяла...Саме у ту ніч я завагітніла. І то був найкращий, найжаданіший подарунок :girl_in_love:
    Момент, коли я йому розповіла...верталась з роботи, а чоловік мене зустрічав. Кажу - "у мене затримка!" Він так втішився...з того часу я жила як у Бога за пазухою....мої улюблені фісташки, і авокадо, і хурма...Мням:)
    Зараз, коли дивлюсь на свого маленького хлопчика (а йому вже 2 роки і 2 місяці), думаю - як же я могла його не хотіти?!
     
  19. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    а ми з чоловіком чекаємо на синочка:girl_in_love: і коли ми пішли на перше узі то я щось таке неймовірне побачила в його очах коли він дивився в екран узд на нашого малюка:kiss: стільки любові і ніжності! я мабуть ніколи не забуду цей його вираз)
     
  20. Francesca

    Francesca New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми планували дитинку) Коли робила тест на вагітність, чоловік чекав на результат за дверима) Потім обидва скакали як слони від щастя!)))