Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем atma, 9 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. atma

    atma New Member

    Пропоную в цій темі ділитись порадами, ідеями для тих хто тільки розпочинае нову справу (малу, велику) Або можливо у Вас щось не так йде. Для цьго потрібно написати саме чим бажаете зайнятись, а ті хто пройшов шлях, на який вступили Ви, дасть потрібну пораду. У Вас з"явиться інформація для роздумів. Всетаки набиті гулі дорогого коштують.


    Думаю це не рекляма. На форумі можна поділитись сокровенним, порадити як гроші заробити та де їх потратити.
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2011
  2. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Може не в тему, але пишу щодо Вашої косметики, думаю що таку натуральну косметику треба активніше просувати,бракує наочності: влаштовувати майстер-класи, презентації, бо якби Ви мені її не прислали, то б я не ризикнула спробувати...Притому що мені цікаві нові послуги і продукти у сфері краси...

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    я навіть розумію,що відштовхує - слово "грязі" ...
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Застереження: флуд відштовхує, може шкодити порожня активность. Дописів-підписів, "як грязі..."
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2011
  4. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Тут я з Вами згідна на 100%. Беру до уваги.
     
  5. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Шукаю поради у перекладачів-фрілансерів! Чи варто реєструватись на сайтах для фрілансерів (мається на увазі платити немалий внесок)? Наскільки реально початківцю знайти на таких сайтах клієнтів?
     
  6. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Маю намір відкрити декілька соціальних овочевих магазинів. Якщо маете досвід з овочевими магазинами, буду Вам вдячна за будь яку інформацію. Мене цікавить все, що слід робити чого не слід, деталі, ньюанси.
    Дякую.
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Цікавить можливо хтось співпрацював з іноземними (або конкретно польськими фірмами), коли наприклад купуєш в них товар, як це все відбувається. Як краще возити звідти товар, робити пересилкою( що я думаю буде дорого), чи возити самій
     
  8. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Дивлячись який товар, е товар який без дозволу скажімо міністерства (ліцензії) в Україну заборонено ввозити.
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    та я думаю не з таким розмахом
    одяг наприклад або всякі декоративні штучки
     
  10. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Якщо не далеко від границі та не часто то краще самому возити. Можна автобусом передавати, (ваші партнери щоб передавали)
    Можливо відгукнеться хтось хто мае досвід в цій справі. Бажаю Вам успіху.
     
  11. Rysyachok

    Rysyachok New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Помітила, що зовсім відсутні СТО в Карпатах при дорозі - от вам ідея для бізнесу. В травні не доїхали до Буковеля, бо зламався термодатчик і 30 км майже штовхали машину до Надвірної
     
  12. sani

    sani New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    є спеціальні хлопаки які возять, на митниці і тп. у них усе "схвачено", заплатити їм тай не паритись, так може дешевше вийти :)

    як з нижнім Шуваром збираєтесь конкурувати?
     
  13. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    найшла цікавий інтернет-портал в Росії бізнес-мам...саме цікавіше, що у нас нічого подібного немає, де б жінки могли отримати моральну та практичну підтримку своїх успішних колег, молодих мам в Україні. не має ресурсів на яких жінки в декреті могли б запропонувати або й найти собі роботу на дому та або неповний робочий час...Ваша думка?...
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    ще бю тих хлопак найти:)
    хлча думаю н митці я контакти найду
     
  15. Verina

    Verina New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Підкажіть скільки коштує створення сайту і його обслуговування?
     
  16. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Було б добре, якби у Львові зявився магазин з органічними овочами і фруктами, вирощеними без хімії.
     
  17. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    оо, я дуже хотіла б такий магазин відкрити, виношую цю ідею вже давно. Але там купа нюансів

    ---------- Додано в 14:17 ---------- Попередній допис був написаний в 14:15 ----------

    Сайт-візитка від 500 грн
     
  18. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    це з наповненням і хостингом? чи тільки сам сайт, як шаблон?
     
  19. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Овочі без пестицидів та хімікатів де взяти в великій кількості я знаю (У Львівській обл)
    Які ньюанси? Я думала що це просто овочевий магазин де продукти еко-чисті, сертифікати аналізів підтверджують. В кого сумніви не купуе або занесе в лабораторію на любому базарі, заплатить офіційно в касу, отримае документ, для переконань.
    Якщо колись відкриете такий магазинчик звертайтесь познайомлю з фермерами які вирощують без хімії, ціни одинакові.
     
  20. AnichkaVasylivna

    AnichkaVasylivna New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    як власник продуктового магазина я вам скажу, що львівяни не готові до такого! бо по перше де ви товар будете брати, а по друге ціни у вас будуть не конкурентно спроможними.

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

    не факт! знаєм ми тих фермерів!
    ви замахаєтесь кожному клієнту пояснювати! бо всяких там справок я вам сама надрукую мішок! і взагалі продукти то така сфера, яку б я ворогам не порадила б!
     
Статус теми:
Закрита.