Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    Мої сусіди страшні люди, з якими не можливо говорити,які роблять усе на зло.Уже багато було з ними біди,тому наша сім"я старається зними навіть не зустрічатись і обходити 10-ми дорогами,але нажаль вони і на далі отруюють життя.Я живу у власному будинку,агараж сусідів за пів метра від мого будинку.У тому гаражі є димар і сусід кожний день розпалює в гаражі пічку(гріє своїм свиням їсти).На моєму подвір"ї відбувається екологічна катастрофа-весь дим зйого гаража суне мені у вікна і все подвір"я в диму.Сценарій такий-я закриваю усі вікна-дуже швидко і заганяю дітей до хати.А дим хочу зауважити не від дров,а від різного пластіку і сміття.Важко з цим жити.Щось порадьте,будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Чесно кажучи в нашій державі вирішити проблеми з ненормальними сусідами дуже важко, це я вже переконалася на власному досвіді, почала вирішувати справу в 2006 році, зараз вже 2008 і абсолютно ніякої перспективи вирішення її хоч колись небудь.
    Ви звичайно можете написати заяву в райвідділ по місцю проживання, сходити до участкового, якщо це не допоможе подати справу в прокуратуру, а потім суд, тільки можу вам сказати одне, якщо ви тільки почнете тим займатися вам потрібно буде запастися терпінням, часом та грошима, так, так бо у всіх тих установах нагло деруть гроші, деякі навіть ціну самі називають..
    Нема гіршого в житті ніж сусід психічно хворий, який живе над тобою. Повірте з нормальними людьми простіше вирішити проблему ніж псіхами, тому, що попри те, що лікар поставив діагноз такій людині, вона нікому не потрібна, держава немає грошей утримувати в лікарнях більш-менш здорових (ну подумаєш відхилення є, психічні розлади, роздвоєння особистості, постійне марення, розвинуті сексуальні проблеми на цій основі) як вони вважають людей. Міліція? де ви її бачили?, коли їх викликаєш вночі через те, що в цього псіха почалося загострення і він тобі спати не дає цілу ніч, вони гарно відповідають: В нас одна машина і та не заправлена бензином, прокуратура? там взагалі по-моєму поки не покажеш в дверях Купюрку ніхто тебе навіть слухати і не буде, участковий, та він як побита собака вічно бігає, киває головою, а потім пропонує сам вирішити справу таким шляхом, що очі на лоб лізуть! Хтось скаже поговорити з сусідом - та неможливо говорити з псіхом, який кричить, що я в його телевізори сиджу..Мало того, що жити не дає ні в день ні в ночі, так ще й час від часу затоплює хату (кран забув виключити) і що, думаєте в суд не зверталася? нічого йому не зроблять, він бідний, не працює, пенсія якісь там декілька грн бо ніколи не працював, до того ж хворий..
    Тому бажаю вам всіх лише здорових сусідів..бо ви не уявляєте, як може змінитися ваше життя, коли поселиться рядом психічно нездорова людина!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    У нас сусід курить кожні 30 хвилин. Ми вже засікали. Все, що робимо, просто часто відкриваємо-закриваємо двері на балкон.
    А якось о третій ночі прокинулися від смороду цигаркового диму. Не знаю, що і головне ЯК він курить, але ми задихаємося... :cesored:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Зараз я вважаю, що краще не мати взагалі ніяких сусідів,деколи навіть мрію оселитись десь у лісі. Ми не намагаємось з сусідом якось добалакатись,пробити його на совість(давно зрозуміли що нема у нього).Ми просто пристосовуємось до обставин,стараємось перетерпіти,не звертати уваги і зберегти нерви.А усім теж бажаю мати людяних сусідів.
     
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    в мене сюсіди поверхом вище та ше й над нами , то просто оригінальній випадок. Мало того, що постійно заливають, останній раз я з роботи мчалася і чоловік, лилося все так по коліна води просто жах.... мусимо робити ремонт
    постійно їх внук скаче як коник , катається на велосипеді, гупає м"ячем. Тільки постукаю - тихенько, через 10 хв знову те саме. А зранку в 07.00 такий крик -то внук в школу "збирається". тому мрію жити десь в приватному будинку, де ніхто не гупає над головою і не кричить ))
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Постав довший димар! напевно за свій рахунок:bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Ми над цим питанням вже мізкуємо.А зараз поміняли вікна на пластікові.ще в планах покласти великий превеликий паркан між нами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    А в мене з сусідами теж біда. У сусідній квартирі (через тонесеньку гіпсову стіночку) живе не зовсім психічно здорова бабця з онуком-дауном підліткового віку. Як вона на того бідного хлопця кричить то жах якийсь. Причому влягаються вони десь о 1 ночі, а у вечері вона його "виховує". Себто кричить що він "тупой выродок ни кому не нужный". Щей б"є його:sad:
    А як в мене народилася донечка. І звісно плакала, то вона грюкала нам у стінку і у двері і кричала що треба викликати швидку щоб їй щось вкололи і вона замовкла:shutup::cesored:
    І що тут вдієш? :confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Сусіди напевно в кожного болюче питання.
    Коли я завагітніла, то мене все дратувало, а тут ще і сусіди через стінку. Живуть там 2 сестри, десь по 20 з лишнім років. Вони там напевно бордель зробили, тлму що ті звуки, які доносилися з квартири в 2-3-4 годинах ночі неможливо було слухато. Спала під подушкою, ще й накритою зверху ковдрою. А пянки, гулянки вже в печінках сидять, не досі цілий тиждень гудять, то якприходить субота, неділя, то спати неможливо. Вони в годині 22-23 збиралися на дискотеку, при чому включаючи голосно музику, і приходили ще після, включали голосно музику, на дискотеці їм було мало, що вже після цього спання не було.
    Не помагало нічого, ні міліція, ні мої істерики і гримання в двері.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    сусіди то дійсно страшна і сумна річ)
    мої недавно ремонт робили... не знаю, що то там таке робили, але свердлили мою стіну так, що в хаті можна було кричати і нечути свого крику(((
    благо то було лише декілька днів ,але з сусідкою я пересварилася... тому хоч я і люблю більше комфортні квартирки, ніж особняки - напевно останні все-таки кращий варіант...
     
  11. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Я вам співчуваю..в мене подібна історія..:scare: Саме основне, ніщо в нашій державі з такими проблемами не вірішиш :ireful1:
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Ну, мабуть зараз мені дістанеться...Бо мої сусіди теж про нас не найкращої думки. Був час, коли у нас стояла ванна, то десь там вода затікала, то сусіди постійно бігали до нас з криками, що ми їх топимо. Було, правда, пару разів, що дійсно ми їх порядно топили, але ремонт ми їм оплатили. Але одного разу я, будучи вагітна, сусідку з хати мало не копняками виганяла, бо вона зранку прилетіла та сама розлила нам воду на підлогу. Зараз ми робимо ремонт і я розумію, що їм не солодко, але ж ремонт зробити мусимо. І нехай вони прибігають і заявляють, щоб ми після 21:00 не сверлили, але ж є на то певні закони, а часу іншого для сверління в нас нема. А ще їм не подобається, що малий наш бігає по хаті та пізно спати лягає. Але то їх проблеми.
    Останньою краплею було те, що чоловік, вибиваючи підлогу, пробив дірку до сусідів:) Але одразу ж побіг до них та все їм замастив. Добре, що вони скоро збираються продавати ту квартиру:) Хоча невідомо, які інші сусіди будуть.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.


    ну з того всього все можна зрозуміти, крім свердління ввечері:rolleyes:
    бо коли ти приходиш додому після шостої і в тебе ще куча роботи за компютером, то воно тобі ні в кут ні в двері оте свердління. При ньому не те що робота, а й нічогонероблення напружує. До речі, я не вивчала закони що регулюють те питання, але рівень шумів і вібрації все таки мусить мати обмеження по любому,тому що так можна і захворіти.

    П.С. Якось під час ремонту завітав до мене в гості тато. Я мала багато роботи, а він приліг подрімати... і тут як почалось оте свердління. Він потерпів годинку... Я за той час тричі побігла до ремонтників і просилася щоб перестали, бо в мене гості, а вони ніяк. А от вже як підійшов до них тато і настрахав їх всяким (а він в мене такий що і президента налякає:lol:) то вони заспокоїлися... а ввечері прийшла сусідка і викрикала щось про захист законом, одним словом тоді ми і посварилися...
     
  14. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Багіра
    На скільки мені відомо, до 10 вечора шумовий бар"єр практично не обмежений. І сусідів можна зрозуміти сьогодні вони роблять ремонт завтра ви. Вони ж не навмисно вам по голові товчуться. Я як і tslezinska сусідка зараз найгірша, бо робим ремонт і чоловік і досі чимось там гуде. А що робити? Якщо будем дуже тягнути, то лялю не буде куди принести. Тай майстрам в робочий час не дуже відпочиниш. Цікаво, а Вам би сподобалося, як би наймані робітники в робочий час байдики били? Думаю ні. Тому інколи і сусідів треба розуміти.

    Про своїх можу лише сказати, що хіба питають чи допомогти не потрібно, на шум ще ніхто не нарікав.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Я все розумію і перетерплю як є дійсно потреба в людей: ремонт і.т.п.,я засуджую тих,які навмисне і на зло і через заздрість шкодять тобі і твоїм дітям насамперед отруюючи повітря,а на шум і інші шкоди ми вже і не помічаємо.А якщо є в людей по
    треба в ремонтах-то іншим потрібно піти на уступки,тому що це явище тимчасове .
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    звичайно,що в кожного свої потреби у житті, і своя позиція... і ми опиняємось в ролі того хто робить ремонт, а потім в ролі того, хто терпить ремонт сусідів... це палка з двома кінцями... але ж завжди можна знайти консенсус... можна домовитися або хоча попередити і подібне... а отака байдужість або спеціальні підлі вчинки не сприймаються напевно ніким...

    зокрема в моїй ситуації сусідка попередила б мене, я б змінила свій графік і пішла б в кіно, ресторан, а роботу зробила б на вихідних...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    А мої сусіди вчора ні з того, ні з сього ремонт затіяли. Я нічого про це не знаючи положила малого спати в його ліжечко, а сама пішла прибирати в іншу кімнату. Тут вони як засверлять, ще й за стіною, де спала дитина, то я аж сама підскочила. Прибігаю до малого, а він такими переляканими очима на мене дивиться. Десь годину не міг відійти від їхнього довбаного ремонту. Хіба то по людськи, знають ж, що дитина через стінку спить, не можна прийти сказати? Я ж розумію, ремонт може і потрібно, але не так...... А сьогодні вже голова болить від їхнього сверління, що говорити дитині!!!!!!!!
     
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    А мої сусіди страшенно сильно гримають дверима коли їх закривають! Не раз мені навіть малого будили :sad: Я вже їм говорила певно разів 20, реакції нуль. Ще раз збудять мені дитину я вийду і гримну по голові! ЧЕСНО! Я ЗЛА!
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Мої сусіди переплюнули всіх :) Але я знаю їх проблему - їх просто дусить справжня українська жаба. Я вже просто не звертаю уваги. Дві непрацюючі жінки клімаксного віку без чоловіків знайшли собі заняття. Останній прикол була заява в міліцію шо мій чоловік її побив. Добре що чоловік в той час був у відрядженні за кордоном..
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Ваші сусіди-ваша біда.

    Справді, до 10 вечора можна що завгодно робити, але ми ж не вар"яти. Одне діло стінку довбати залізобетонну, а інше діло-гіпсокартон сверлити, то зовсім навіть не шумно, просто в наших дурних панельних будинках все жахливо чути. Але ж я не бігаю до сусідів сваритися через те, що чую постійно їхні крики...Ми натомість на підлогу шумоізоляцію постелили, може допоможе...
    У вас, напевно, просто золоті сусіди!
     
    • Подобається Подобається x 1