Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Скажіть бабі, що поскаржитеся на них її старійшині і поставите до відома весь їх збір. Вони того бояться, на людях все стараються бути такими добрими- добрими. Ну і поліція.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На місяць перекрили воду, остатки з системи засмоктало в бачок унітазу. Ітого в сусідки пляма через тиждень після "стопу" на стелі різко збільшилася, але тепер ніби стала. Я нічого не розумію, інколи, справді, чим ми вже її топили, якщо ні водою ні каналізацією ( окрім унітазу) не користувалися?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Сусіди по суміжній стіні??
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Божиться що не живе там, і сантехніка до хати оглянути не особливо пускає. Якщо і далі будуть такі качелі....я вже просто не знаю..
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    мусите з нею то полагодити, може бути погана водяна труба, навряд чи вода в хаті перекрита і спущена з труб, а тектиме по якійсь шпарці. Цікаво чи в нас можна знайти витік не колупаючи сильно стіни
     
  6. angely

    angely New Member

    ))) а нам сусіди на новий рік під двері наср.... нагадили
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2018 ---
    про рівень шуму, дійсно в гугл плей є щось схоже, але: 1. гупання та голосні співи це два різних рівнів шуму і різноманітні додатки, як і телефон не запрограмовані розпізнавати шум від голосного гупання, тобто не записується, бо такі додатки налаштовані на розмову (знайду статтю в і-неті кину). 2. щоби правильно виміряти, потрібний спеціальний шумомер. але якщо ви маєте з тим іти до суду (а в нас саме ситуація, така, що потрбіні ці заміри саме для суду), якщо шумомер не буде ліцензований, то суддя не прийме його показники до уваги. але гупання у нас надпотужне, іноді здається, що стеля провалиться
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2018 ---
    по закону щоби встановити камери потрібний дозвіл від всіх сусідів... інакше мають право розбити всі камери
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А можете дати посилання на закон?
    І там прямо так і сказано, якщо я згоду на встановлення камери не давала, то маю право розбити? :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Потребую мудрої поради.
    Куди жалітись на сусіда і його вівчарку, які живуть під нами і ніколи не виходять з намордником. Собака не з спокійних, і хоч водять її на повідку, всеж вже кілька разів коли я з дітьми розминались з ними на сходовій клітці, вона, мягко кажучи, кидалась на нас. Сусід її втримував всіма силами за повідок, а вона ставала на диби, вириваючись з гавкотом, і мені, якщо чесно, страшно, що колись вони можуть її не втримати. Мій старший син вже добряче переляканий, а меншу я як можу оберігаю від того, щоб не пересіктись часом з ними в підїзді. Але це досить стресово, я вам скажу(((.
    На зауваження щодо намордника - нуль реакції.
    Можливо можна написати кудись якусь колективну скаргу? Обурені всі сусіди, і погрози від них поліцією, скандали, сварки і т.д. не дали очікуваного результату.


    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    ОСЬ ЗАКОН! Штудіюйте, які статті порушує сусід. І напишете заяву участковому, бажано з відео. Перший випадок - штраф. Другий - конфіскація собаки. Ще спитайте , чи зареєстрований собака , і чи він за нього платить податки.


    ‎zakon2.rada.gov.ua/laws/show/n0001303-80
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я за цей тиждень напевно зійду з розуму. Наді мною живе дитина, яка цілими днями щось суває, їздить на біговелі, машині (спочатку думала, що то вони меблі переставляють). То вже просто здуріти можна від 9 до 01 00! Коли вже нарешті буде тепло, щоб вся та техніка перебралась на вулицю!
    Розумію що дитина, але мої нерви помаленьку здають :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Над нами теж. Вдень то ще нічого, по пів дня мене немає, та й не так чути. А ввечері - починає гонити на машині, вона ще й гуде добре, ніби з мотром, чи що... після 21 ( мої діти вже йдуть спати.). А після 22 то вже видно машину відбирають, совість є і закони знають, але те 3-річне так бігає до 23.30, як маленьке слоненя. Коридор довгий, то є де брати розгін. В садок не ходить, то вранці напевно відсипається... Але в мене певно нервова система міцна, дітей не будить, то ми з чоловіком тільки сміємось. Підросте, то все так не буде. Хоча своїх я контролювала змалечку, машинами дуже рано і ввечері - не можна, встають о 7.00 - то голосно гукати - не можна, бо є в будинку маленькі дітки, що ще сплять. Але багатьом то все по барабану, не контролюють і не обмежують ніяк. То все " переваги" життя на поверхах. Звукоізоляції немає . Хоча в селі, як приїду, то собаки і півні мені більше заважають спати; певно звикається до якогось діапазону шумів. Тут таке - або поговорити, або змиритися, якщо то не явне порушення громадського порядку, або обирати життя десь на хуторі...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну я не знаю як можна "обмежити" трирічну дитину. Хіба зв'язати.
    Діти є різні. А таких дітей що весь день будуть тихо сидіти я не бачила.

    Я кожен день тішусь, що в нас один сусід і той збоку (ну і там такий сусід - писати не переписати). Бо зараз коли і надвір особливо не підеш, дітей стримувати цілий день я не можу і не буду, бо то буде хата невротиків.

    І вони реально як слоненята тупочуть - Ядвіга 1 рік і 4 міс тупоче найголосніше. І що їй зробиш?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То ми нічого і не робимо. Якби будили моїх дітей, то можливо пішла б поговорила. Мої навчені лягати раніше змалку, бо о 7-й мусить бути підйом. Але гонити в 23 то трохи занадто, можна спробувати вже в такій годині зайняти дитину спокійнішими іграми. Там одна дитина поки що, то можна приділити увагу і якось заспокоїти. Вдень хай собі товчеться на здоров'я, моїм теж дозволено шуміти в світлу пору доби ггг.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    ГГГ! Шо, серйо? Наді мною жиє "дивна" сімейка. Там "дивна"мама, котра ходить в магазин в халаті з клітчастою торбою; дітьо, років десяти; і ще якічь чуваки.
    В загальному : живе дивна мама з дивним сином. Син - чудо! Постійно мав щось до бесіди і "доброго дня" постійно. Направду - хороше дитя.
    Але мама починає ремонт. У червні місяці 2016-го року. І до того часу. І бурінн-свердління-довбання починається о 21-ій ОО.А всьо чого? Бо дядько приходить в дев'ятій.
    І я, зла тьотка, пригрозила, що коли дядько затіє ремонт після девятої, то я моментом викличу поліцію. Результат: ремонт ще ся робить , дитьо зі мнов не вітається, мать бухає далі; швабра моє всьо.
    І так, щоб добити: в Рудого знизу сусіди - що мої зверху. Патаму: життя в селі - моє все. Чому я неймовірно тішусь: свого часу вернусь до себе і ніхто і нічого не буде мене дратувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    має свої прєлєсті:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    А то я не знаю! І все одно хочу в село.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так чудесно сьогодні в 7 ранку (точніше в 7-12) привезли трактором дрова. Спочатку не могли заїхати на двір,потім згружали голосно і дружно, супроводжуючи то все відбірним сільським матом. Тепер один рубає, двоє ріжуть бензопилами.
    Через хату сусід різав свиню. Крику було:girl_impossible:
    І вікна закриті, а чути так, що в мене голова зараз трісне. Шось такі всі робітні зранку:dntknw:
    мені певно десь на хутір на вИселки треба.:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я знаю таку місцину- сусідів нема, природаааа шикарна, джерельна вода і т.д, но умови- без умов.
    Мене там вистарчає рівно на від ранку до вечора))). Подихала і фатить

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1