Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Цю тему я створила для тих хто збирається народжувати у Львові.
    Ті жінки, які вже стали мамами, поділіться з нами вашими порадами та розповідями (адже Ви перш за все достовірно можете нам надати цікаву і корисну інформацію).
    Наведу кілька питань для теми, а від Вас чекаємо повчальної інформації:
    1.Скільки коштували Вам Ваші пологи і за що саме?;
    2.В яких умовах Ви народжували і перебували з Вашою дитиною (палата,скільки осіб і т.п.)?;
    3.хто був Ваш лікар і відгуки про нього?
    4.Всі "+" і "-"пологового будинку?

    P.s.: це тільки кілька питань. А від Вас чекаєм Ваших дописів
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    не чув ніц хорошого про пологовий біля краківського.....
    "на джамбула"...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    У нас там тітка працює. Ніхто з її близьких коліжанок там не народжував.

    Я народжувала на Вашинґтона. Мали сімейні пологи.
    Лікар Андрій Трохим. Забула по-батькові. :shy:
    Були дуже задоволені.
    У палаті було по двоє. З дітками разом.
    Лікарняна їжа, як то лікарняна їжа.
    Всі працівники дуже чемні та привітні.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    А я про жоден ПБ не чув ніц хорошого. Дома тре' народжувати! :)
    Nie ma jak w domu!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    лікарня залізничників -- моя сестра народжувала старшу малу, на батальній -- меншого, моя дружина -- на мечнікова......
    всі відгуки найкращі....
     
  6. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    :beee:
    1. Біля 250 у.е. (150 дохтір, решта педіатр, акушерки, куплені після пологів речі (абсолютно непотрібні, типу Нутрілон і т.д., але заставили купити) і т.д.)
    2. Жахливих, більше немає слів. http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=143512
    3. Спеціяліст може і нормальний, але страшна любитель стимуляції і шиття породіль. Оскільки моє негативне враження суб'єктивне, то вважаю недоцільним розголошувати ім'я (авось попсую насправді хорошу репутацію). Якщо цікаво - пишіть в приват.
    4. Плюсів ні я ні дружина не бачили, мо' погано дивилися...
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Хороша репутація - не псується...
     
  8. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Нє, таки знайшов плюс - почали задумуватись про варіанти природних пологів (може навіть і ДП).
     
  9. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Розкажу про роди моєї куми, які були відносно недавно (18.01.2008), бо я на них також була присутня. Родила вона в мед. інституті, по якійсь там новій системі. Тобто не на кріслі, а на ліжку. Все було дуже добре, була присутня я і її чоловік. Лікарка попалась дуже приємна, спокійна, врівноважена, взяла 120 у.е. Все пройшло прекрасно, народила дівчинку 4 кг. без розривів!!!! Побула в лікарні 2 дні і втекла додому, бо в післяродовій їх було 4-ро, всі з дітьми, відвідувачів пускали і вдень і вночі, що не дуже добре. А взагальному прекрасно! Я як зважуся на другу дитину, то тільки там буду родити!
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Родила і старшу і молодшу в медінституті, пологи сімейні. Останні обійшлися в підсумку 460 у.о.
    Один день лежала в дородовій палаті - це жах, не лягайте в лікарню наперед, "про всяк випадок", умови жахливі.
    Родзал нормальний, післяпологова на двох осіб з душем, санвузлом і холодильником, єдина незручність - ліжка, але то напевне і всіх лікарнях такі незручні ліжка, не відомо на кого розраховані. Дитину від мене не забирали навіть на 5 хв. за весь час перебування в пологовому, на тому щоб робити щеплення ніхто не наполягав і не переконував.
    Персонал нормальний в цілому, тілька одна санітарка умудрилась нахабно вимагати грошей. Відвідувачів ні в мене ні в жіночки з якою була в палаті особливо не було, хіба їсти приносили.
    О, ще є виписна кімната з дуууже нав"язливим сервісом, з легким скандалом, але прорвались через неї без "втрат".
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    І я в медінституті. Обурена тим, що впускають усіх, бо за кілька хвилин після народження малої в мене над головою стояла половина чоловікової родини, з квітами.... А ще й дитину 10-річну впустили, хоча до 14 років не мали би впускати.
    Оскільки "кращі" палати були зайняті, лежала в тій, де 4-ро породіль, а де там душ я так і не дізналась, в умивальнику, що стояв у палаті, цілодобово текла вода - було схоже на тортури...
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=240890&postcount=220

    Умови страшненькі(ше старі і ніяких ремонтів тоді ще небуло,кажуть шо зараз краще). З дитинкою перебувала постійно і з нами ще одна мамочка з доцькою.Душ один на цілий поверх деколи з холодною водою, а деколи взагалі без неї...туалет аналогічно. в палаті хіба що умивальник, але і там води не було.

    Вже писала, але ще разок повторюсь - Панькевич Мар'яна Володимирівна, взагальному мені дуже сподобалась...

    Нажаль не пам'ятаю ні одного "+", тому що взагалі нічого не сподобалось...
     
  13. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Сердечно Вітаемо.Головне по більше здоров'я))

    Додано через 32 хвилини
    Шановні жінки та мужчини(прошу вибачення у syavych та інших)))!!!!!
    а хто з вас чи ваших знайомих мав кесарські пологи-скільки вони зарас коштують?бо хоч на разі я ще другу дитину не планую народжувати та всеодно цікаво.Бо в 2003 році з мене тільки лікарка взяла 150$ не рахуючи все решта...Народжувала я на Мечнікова у лікарки Филими.Я нею дуже не довольна і роддомом теж.Лежала на першоу поверсії.Для ще вагітних палата була на 4 вагітних(5 а то і 6 чоловік було потім коли родила вже.бо на той час всі п.б були закриті).1 умивальник на палату,1 туалет на поверх(на вагітних і породіль)-причому хай як би це не звучало смішно і гидко-1 унітаз у туалеті,душ-вічно холодний або й не працював взагалі.Загалом про особисту гігіену важко було дбати.У палатах для вже новоспечених мам навідь шторів не було(а ти ж годуюча мати та й взагалі-жінка).у діточок були від не догляду всякі молочниці,стафілококи.І про прививки нам ніхто нічого не казав-самі робили і не питали.ті мами які вже мали досвід-щось більше знали то нам підказували.Я наприклад багато чого не знала.Вперше народжувала і мене ніхто не просвітив.Як правильно годувати дитину ніхто не прагнув навчити.тим більше правильно пелинати(хоч ми і просили і навідь за гроші на халяву показували).
    СКАЖІТЬ МОЖЕ У НАС ВЖЕ Е ЯКІСЬ ПРИВАТНІ П.Б?ТАК І ТАК ТРЕБА ПЛАТИТИ.то хоч сервіс буде гарним .я рахую що це необхідно для породіль та вагітних.Але ще й гарних спеціалістів)))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Народжувала своїх двох дітей в ПБ на Джамбула у лікаря Данкова О.В.
    Лікарем задоволена, а умовами в той час не дуже, зараз дівчата говорять що там і ремонт зроблений і умови покращились.
    Під час перших пологів лежала у палаті разом з 8 дівчатами, під час других разом з 5. Харчування таке як у всіх лікарнях, переважно родичі робили передачі, а продукти зберігали в загальному холодильнику на коридорі. А взагалі медичний персонал хороший і доброзичливий, не треба всім і всюди в кишеню давати, якщо не маєш то на тебе косо не дивляться, звичайно були і винятки.
    А діток нам приносили на годування, мили і переодягали їх медсестрички, а так всі дітки лежали в дитячій кімнаті. З одної сторони добре бо поки не принесли дитину на год. я могла собі поспати,поїсти і піти передачу взяти і з рідними при зустрічі поговорити і на огляд до лікаря сходити, а з другої сторони дитинки не було завжди поряд.
    Пологи мені коштували 100$ лікарю який приймав пологи, акушерка 10$,
    дитячий педіатр який слідкував за моєю дитиною 50$ ну і медсестрам за різні процедури які нам робили по пару гривень давали ( 2-10грн.)
    Перші і другі пологи мені дорого не обійшлись і лікарем я задоволена і з дітками в пологовому все нормально було, цілком я задоволена.
    А то що умови не дуже були то таке, головне щоб лікар був кваліфікований і під час якоїсь критичної ситуації все зробив як належне і дитинка здоровою родилась.

    Додано через 7 хвилин
    Я знаю що у лікарні " Богдан" можна народжувати, там і умови і харчування і догляд хороші. А лікар у якого я народжувала Данков О.В.там приймає пологи, він і на Джамбула і в Богдані по виклику працює, якщо когось цікавить можу дати телефон цього лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Ггг... :)
    Ви оцю гілку читали?
    Я спосіб знаю...
     
  16. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    На залізничній колись був хороший спеціаліст. але загинув з малесенькою донечкою на Скнилівському летовищі, а зараз не знаю. На Мєчнікова мені не сподобалось, постійно до дружини з глупими питаннями приставали, типу: "дитину не хочете залишити?". На Київській дитину педіатриха навмисно не приносила до дружини бо хотіла 10 баксів взятки (12 років тому), а те, що дитина голодувала, то колола в голівку глюкозу (півголови були синя від підшкірного крововиливу).
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    піпец.:ireful1: ....вибачаюсь за слово, вколоти б їй щось посильніше, щоб розуму набралась, хоча коли Бог розум роздава то вона за дурістю стояла в черзі:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    А чи знае хтось скільки вони коштують?


    ні не читала)))).але зарас подивлюсь
     
  19. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    у мене настрій тоді був аналогічний.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Для неї більше підходить вислів: Ума нет, считай калека:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.