Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 27 Лютий 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тут пишемо ВІДГУКИ про роботу тамадів, операторів, музикантів
    Запитання "Чи чув хтось про лабуха Васю? Розкажіт мині,
    і дайте ціну з номерами телефону..." видаляються без обговорення!
    Прохання "порадьте когось" - аналогічно.

    Не знаєте - читайте попередні сторінки. Знаєте - поділіться.

    Нагадую, що гілка не ДЛЯ тамадів/операторів/музикантів, а про їх роботу, яку Ви бачили, чули.

    -------------- р е к л а м а ---------------
    -------------- р е к л а м а ---------------
     
    Останнє редагування модератором: 25 Липень 2017
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    От читаю тут про Парасюка і дивом дивуюсь - що такого дивного, коли людина хоче отримати те, за що заплатила? На мою думку, він мав б віддати відео на монтаж комусь з "конкурентів" і сам з ним розраховуватися. Це не має бути проблемою молодят. Вони заплатили і крапка. Політичні погляди, уподобання, форс-мажори не мають на це впливати. Можна ввічливо перепросити і розрулити ситуацію. Звісно, йому зараз не до весіль, але кинути своїх клієнтів - не гідно.
    ГГгггг... Та ясно:d23:
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів


    Ну ви серйозно? Якщо б ви заплатили зубному за пломбу $100, а він вам тільки дирку просверлив і сказав, що поверне $30 по старому курсу. Бо не може зараз доробити , все на купу, дуже зайнятий. Це було б нормально для вас? Ви б не просили всі гроші повернути? За $30 вам пломбу доробить будь-який стоматолог в будь-якїй клініці :) а може і він сам вам доробить, але пізніше :) бо йому зараз не до цього.
    На мою думку, взяв гроші за роботу - зроби роботу, або відшкодуй фінансово.
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Тепер перед замовленням послуг відеографа чи фотографа треба питати: "А Ви в політику не збираєтесь?" ;)
    Згідна з Seshat, варто віддати незмонтовані роботи комусь із команди (наскільки знаю, в студії "Одна любов" їх є декілька).
    Чесно, щиро вдячна Володимиру за цей його крок, але якщо сам вимагаєш відповідальності (маю на увазі януковича за події на Майдані), то будь і ти відповідальний.
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Спробую залишити не так свою думку, а нашу спільну, навіть більше чоловіка. Не буду багато розказувати, де як і хто "майданився", але нас теж не оминув важкий процес роботи вперемішку зі всіма подіями. Глобально ситуація в процесі виглядала так - практично все, що було зроблено до різдвяних свят, було хоч і трохи затягнуто(починаючи з кінця листопада), але +/- все віддали. Проблеми пішли власне після свят, і таких з нашої сторони "проблемних" робіт з відео було 4 штуки. Робились вони повільно і важко, але тим не менше, ще пару тижнів тому були всі віддані.
    Тепер однозначна думка мого чоловіка - квадратні очі - а як-то так? Ну добре, нехай затягнув, ну нехай було стільки роботи, що акурат революція пішла в рух...але ніхто комунікації з клієнтом не відміняв, тим більше, якщо було оплачено 100%. Якщо було оплачено 100%, то клієнтові відразу після весілля віддаються всі матеріали в будь-якому зручному для перегляду вигляді, хіба би клієнт категорично хотів би чекати, поки все буде готове. Можна оригінали притримати і то з причини швидкості передачі. Архів на 80-120Гб просто довго копіювати. Тобто коротко суть з точки зору клієнт-виконавець власне виключно зі слів замовника. Виконавець неправий на 100%, відсутня будь-яка комунікація з клієнтом тільки додає негативу, виконавець теоретично може ще покращити комунікацію, але справа власне кажучи доходить до маразму, коли виконавець посилає клієнта, клієнт безпорадний в такій ситуації і теж не знає що робити. Як варіант виходу з ситуації, спробуйте все-таки якось скомунікуватися самі, якщо хочете отримати хоч якісь вихідні матеріали. В даному випадку з точки зору хоч якоїсь архівації - забити на гроші, забрати всі чернетки, якщо забрати частину грошей, то вже вирішувати самим, чи закривати очі на безповоротну втрату частини фінансів чи ні. Чому? Тому що в нас бардак у юридичних відносинах клієнт-виконавець. Клієнт може підписати договір і це навіть досить корисно, але...толком договір не працює. Тобто все вирішується в особистих стосунках. Відповідно хтось мусить бути поступливіший, а з моєї точки зору архів домашнього відео все-таки вартує того, щоб залагодити ситуацію мирно. Звичайно, що це ненормальна ситуація, але як на мене, це найпростіший шлях виходу.
     
  6. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Тут трішки не те, я ж пояснив, недороблено роботи на 50-100уо і якщо він повертає 200 то це ще адекватно у випадку форс-мажору (потрапив в тюрму, зламав руку, терміново виїхав за кордон, тощо). Але золоте правило — "клієнт завжди правий" — ніхто не відміняв. Головний гріх імхо (про який тут сказали вже згодом) - ігнорування клієнтів по телефону, це вже зовсім-зовсім неправильно.
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Вийшли на знайомого Володимира, який намагається сам забрати всі чернетки.
    На сьогодні стоїть питання забрати хоча би відзнятий матеріал, але навіть на це виконавець немає часу.
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Ні, просто давати 50% авансу, а решту при отриманні готових робіт. Але чесно не розумію що людина робила 5 місяців до подій майдану, чому так затягнув?
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Вважаю за потрібне повідомити, що віддали чернетки і частину суми. На цьому конфлікт вичерпано.
     
  10. HappyOk

    HappyOk New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    У сестри був фотограф Ярослав Щупаківський - дуже приємна людина, адекватні ціни. Бачила в роботі - професійно і невимушено, вміє знайти підхід. Повірте, я маю з чим порівняти)) Можливо він і не настільки "розкручений" (хоча судячи по всьому займається фото не один рік), але враження суперові і головне - результат - фото по формату і стилістиці всім дуже сподобались - без зайвих надмірностей і "понтів". Чула і раніше про нього гарні відгуки, дивно, що тут про нього нічого не чути ...
     
  11. Shams

    Shams New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    В нас він теж був! Все, що вище сказано - підтримую повністю. Просто професіонал і нічого зайвого!!!! Він нам і хрестини донечки знімав і знайомим рекомендували!
     
  12. Frozzy

    Frozzy New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Була на весіллі цих вихідних. Мені пощастило бути дружкою. Звичайно, щоб весілля було успішне потрібно, щоб був хороший тамада. То можу сказати, що Юрій Федечко так завів і розважив публіку, що ніхто байдужим не залишився. Навіть найскромніші люди, які не дуже хочуть брати учать у конкурсах з великим задоволенням залучились до розважальної програми. Цей веселий чоловік знайшов підхід не лише до людей свого віку, а й до старших і зовсім молодих людей. Ми всі залишились дуже задоволені. Якщо хочете, щоб весіллі справді вдалося, то цей тамада вас не підведе:)
     
  13. Optimistka

    Optimistka New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Найкращій тамада це Юрій Федечко!
    Це сама позитивна, сонячна, привітна і добра людина.
    Він дуже професійно і досконало підійшов до своєї роботи. Протягом всього весілля Юра розважав нас різноманітними конкурсами, яких я ще не зустрічала раніше.
    Не навязувався і не жартував усілякими пошлостями.
    Настільки легко йому все вдавалось, що наші гості без запрошення та заохочування самі брали участь у всіх конкурсах та забавах. Весь час посмішки не сходили з наших облич.
    Юра побалував нас своєю творчістю та написав, не лише нам молодятам, вірщі, але й нашим близьким та рідним. Все це було представлено у юмористичному форматі, з душею і повагою. На його лиці була щира посмішка і радість за нас та наше щастя.
    Юра це людина з широкою душею та глибоким внутрішнім світом. Таких людей як він тепер лише одиниці. :girl_tender:
    Ми змогли повноцінно довіритись і покластись на нього. З ним нереально цікаво і пізнавально спілкуватись. Він вміє дивувати і ніколи не навязує свою думку.
    Професіоналізм, людяність, щирість і доброта - його основні риси.
    Дякуємо, дякуємо і ще раз дякуємо! Все було просто ідеально і неперевершено!
    Ви просто найкращий.:kiss: :girl_in_love:
     
  14. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Федечко проплатив собі рекламу!!!
    Додам трошки антирекламу: коли я його хотіла замовляти на весілля то він взагалі забув про нашу зустріч, і коли ми вже сиділи в кафе, трошки почекавши подзвонили спитати чи все добре, він за нас згадав, але позитивні відгуки про нього зробили свою справу і ми вирішили його замовити, подзвонили щоб домовитись про зустріч щоб дати завдаток, сказав що передзвонить пізніше, скаже точну годину, вже з 2011 року по сьогоднішній день дзвонить ;). Для мене то взірець безвідповідальності!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Frozzy i Optimistka, навіщо було заморочуватися? Треба було просто скопіпастити. Дата реєстрації і активність на форумі зооооовсім вас обох не видають:girl_haha:
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Та нє, в Optimistka ще є один допис в "Суха весільна статистика", де вона зазначила, що
    Родзинкою весілля був тамада. Хм...цікаво.
     
  17. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Федечко - тамада, який не потребує реклами - за нього говорить його робота. Якщо ж дівчатка хотіли поділитися своїми враженнями - нічого особливого тут не бачу - це ж гілка відгуків. А щодо того що він колись забув передзвонити - з ким не буває, я би по тому не судила про людину, хіба з Вами таке не трапляється? Бувають різні ситуації в житті. З особистого досвіду знаю що Юра - це людина відповідальна і щира, і він дуже любить своїх молодят, усіх :) Знаю це, бо він був у нас тамадою і потім у багатьох наших друзів!
     
  18. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Запхаю свої 5 копійок, я теж була дружкою цієї осені, і там був Федечко, і мені теж дуже сподобалась його робота, і я тепер його всім рекомендую)))
     
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Вчора розмовляла з Юрою. Він дуже засмучений, що слова дівчат так сприйняли. В однієї із них весілля було раніше, а на днях вони зустрілися і на запитання, де можна залишити відгук, Юра порекомендував ДП. І не тільки для відгуку, але і як корисний форум для молодої матусі. Інше весілля було на минулих вихідних, пройшло дуже вдало, за словами Юри. Він досі під позитивним враженням.
    Можливо, збоку так виглядає, як ви пишете, та Юра - людина, що не потребує рекламних "трюків"
     
  20. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Перепитаюсь, а це не Юрій Федечко був на майдані, стрибав і розважав всіх зі сцени???
    Якщо так, то мені здався приємною людиною, хоча особисто не знайомі.
    От тільки цікаво чи то була його робота чи все ж поїхав як патріот? Хоча можливо то не є аж так важливо, просто любопитність жіноча.
     
  21. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Якщо Вас цікавить, чи за гроші він їздив - то ні, без плати і за свій рахунок :) Причому навіть в той час замовлень не брав, бо не знав, яка буде ситуація в країні. І після 19-го лютого знову поїхав до Києва