Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 27 Лютий 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тут пишемо ВІДГУКИ про роботу тамадів, операторів, музикантів
    Запитання "Чи чув хтось про лабуха Васю? Розкажіт мині,
    і дайте ціну з номерами телефону..." видаляються без обговорення!
    Прохання "порадьте когось" - аналогічно.

    Не знаєте - читайте попередні сторінки. Знаєте - поділіться.

    Нагадую, що гілка не ДЛЯ тамадів/операторів/музикантів, а про їх роботу, яку Ви бачили, чули.

    -------------- р е к л а м а ---------------
    -------------- р е к л а м а ---------------
     
    Останнє редагування модератором: 25 Липень 2017
  2. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Він. Безкоштовно. Я з ним бачився в грудні в Будинку Профспілок (тоді той ще не згорів), голос зірвав, температура 38. На пропозицію відпочити: "Тайди, потім колись".
    P.S. І до речі, разом з ним на нічному київському Майдані був ще один львівський ведучий Олексій Ломовський. То я так написав, щоб вам за Львів було гордо).
     
  3. kydryashka

    kydryashka New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Привіт всім!:) Недавно відгуляли весілля хочу поділитися з всім світом ))) вже вкотрий раз Я переконуюсь ,що на весіллі все залежить від музикантів і тамади! Якщо з музикантами можна домовитись, про репертуар і.т.д то тамаду потрібно обирати дуже обережно, оскільки в кожного з них своя спрацьована методика і стиль роботи. В нас ведучим був Юрій Федечко :dance: це просто бомба! Спочатку як він попросив написати коротний опис про гостей (щось цікаве про найближчих родичів,друзів), Я подумала для чого це....але коли він почав вести весілля це було вражаюче. Він був як свій, старий добрий знайомий, з яким завжди є про що поговорити. Він ніби відчуває, що і коли (а головне кому :) ) говорити.З Юрієм дуже просто і комфорто організовувати свято, з ним узгоджуєш , що подобаєтьс,що катигорично ні ( тобто весь сценарій свята) Він не строрював абсолютно ніякий незручностей, його не не було ні забагато ні замало...словом ПРОФЕСІОНАЛ! Щиро вдячні за прекрасне свято!!! Рекомендую:girl_yes::i-m_so_happy::i-m_so_happy::i-m_so_happy:
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Були на весіллі в друзів, де тамадою був Остап Цимбала. Такий кльовий:girl_yes2: Небанальні конкурси без всяких пошлостей, публіка від малого до старого веселилась разом! Море емоцій, дотепних і справді добрих жартів без шпильок та вульгарності. Гарно поєднав українські традиції з оригінальними побажаннями молодят. Розцінок не знаю. Думаю, що середньольвівські. Одним словом, рекомендую:girl_yes2:
     
  5. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Є ось така тема.
    Але можливо і краще, щоб конкретні відгуки були саме тут.
    До речі, з нетерпінням чекаю Вашого допису з відгуками :)
     
  7. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

     
  8. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    У нас на весіллі музиканти були - брати Кунтії, один з них і тамадував (Олег) - цікавий, дотепний, іноді кумедний. Задоволені ними на всі 100%! Нам їх порадили в ресторані, де було весілля. Перед весіллям двічі зустрічалися з Олегом, узгоджували всі деталі, наші побажання - усе так і було виконано! Репертуар різноманітний - від традиційних вальсів та польок до сучасних популярних українських та закордонних хітів. Музиканти гарно бавили гостей і під час танців, і за столами, конкурси цікаві, не заїжджені. А найголовніше, що ведучий приділив увагу всім гостям - від наймолодших (дітей) до найстарших (бабусь), які були були особливо тим втішені. Але й не нав"язувався нікому, що теж плюс. Від гостей теж чули тільки позитивні відгуки, тому однозначно можу їх рекомендувати:y::y::y:
     
  9. Martusjka

    Martusjka New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Відгуляли ми своє весілля)))от і вирішила поділитися з вами досвідом і відгуками)))

    ---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    Отже:
    1) тамада. чи то пак ведучий. був у нас МАКСИМ ДІДЕНКО. дуже ним залишились задоволені. Дотепний, з хорошим почуттям гумору, вихований. Вів весілля зі знанням своєї справи.Гостей не турбував зайвий раз і давав всім спокійно поїсти-поговорити. Це всі гості потім відзначили. Уважний до всіх деталей і побажань, а ще, дуже толковий! Було у нас кілька моментів, де він швидко все організував не турбуючи при цьому ні молодих ні батьків. Всіх,хто приїжджав до нас виступати, також зустрічав і організовува він. Ми просто залишили ім його номер телефону. Сценарій весілля навіть до кінця не обговорювали-сказали наші побажання, а далі довірили справу професіоналу і він нас не підвів. А в один момент просто врятував наше весілля. Бо музиканти виявились гімнюками, вибачте за слово, і його діджей більше години крутив нам музику і веселив молодь.так,що всі наскакались і натанцювались. Тому його дуже рекомендую

    2) тепер про горе-музикантів. нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ гурт ВЕЧІРНІЙ ЛЬВІВ!!!!!!!!!! хоч і чула про них непогані відгуки. та й тут,здається, щось читала. але вони виявились справжніми ХАЛТУРЩИКАМИ. Після першого столу щось трішки пограли. А після другого тільки почнуть грати гарну пісню,народ збіжиться танцювати, а вони влупили повільний танець. Це після другого столу і в розгар забави! от всі і порозходились знов-а потім попробуй збери людей назад,якщо на вулиці погода ще й гарна.Хоч ми кілька раз підходили-говорили їм це. Ну але слідкувати за кожною піснею,звісно, не було ні в кого сил.Потім ведучий побачив ,що біда і ніхто не танцює і попросив діджея свого нам трохи покрутити музики. от тоді і натанцювались. А музиканти в той час пішли у ту підсобку, де було їм накрито- пригощатися!!!! і навіть не виходили звідти доки не почали знімати фату!!!!після знімання фати, ми домовлялися,що вони ще заграють одну-дві пісні. про це просив їх і ведучий. то вони почали щось таке грати, що люди почали розходитись по домах. а вони-раді-раденькі теж почали збирати манелі. Аж не хотілось їм платити, чесно.І ведучий з ними теж розсварився в кінці. Вони нам дуже підпсували весілля і настрій. за такі гроші і з їхнім ніби-то досвіом їх не повинні вчити молоді і родичі що і коли грати.вони повинні самі відчувати гостей. тому якщо не хочете зіпсованого настрою НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ гурт ВЕЧІРНІЙ ЛЬВІВ!!!!

    3) ресторан у нас був РАФАЕЛЬ. все було дуже гарно-напишу вже у розділі " у кого де було весілля"))

    4) декор ми брали у весільному агенстві "твоє весілля" iline,здається,називаються вони. грано все прикрасили-і зал, і всі дрібнички такі як свічки, бокали, столик для привітань, candy bar...я бачила не раз їхні роботи-все гарно і зі смаком зроблено

    5) фотографи у нас були Галина і Арсен ІЛЬЇНИ. виклалися на всі 100%. Галина фотографувала нас зі всіма гостями біля банера вже у сутінках і явно після першого танцю, як було домовлено спершу. Арсен підхопив нашу ідею з відео під певну пісню і настільки позитивно то все організував!а нас було 10 людей разом з дружбами і дружками))) ми отримали просто масу хорошого настрою під час зйомки кліпу.а на площі Ринок навіть люди зупинялись і знімали нас на телефони))) Надіюсь,що отримавши оброблені фото і відео ми залишимося такими ж задоволеними....)

    ну ось ніби і все. Якщо будуть якісь питання чи треба пораду-звертайтеся;)))
     
  10. sleepygirl

    sleepygirl New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Дуже прошу Вас дівчатка порадити мені в питанні вибору ведучого на весілля! Я вже віддала завдаток Дмитру Благому... І була цілком задоволена вибором ведучого аж доки знайома, в якої він вів весілля все не спаскудила і не сказала, що ведучий - кошмарний... Так ще й напився під час весілля і слава Богу хоч музиканти трохи вели весілля...
    Тому прошу Вас дуже й дуже написати як він Вам... Можливо вів Ваше весілля або ж Ви були присутні на весіллі, де він був ведучим... Напишіть якомога швидше!!!!
     
  11. Osin

    Osin Member

    Була дружкою на весіллі, де тамадою був Сергій Купрієнко. Не сподобалося. Трохи пошлості, недоречного гламуру (створив доволі безглузду презентацію історії кохання, в якій обличчя молодять убого "присобачив" до тіла голівудських акторів. мало бути смішно) + проводив для дружбів конкурс з алкоголем, хоча його попередили, що один дружба взагалі не п"є алкоголь.
     
  12. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Була на весіллі, де ведучим був п.Олег з гурту "Брати Кунтії". Дуже сподобалось! Все було на найвищому рівні, жодних "проколів", ніяких конкурсів з алкоголем, ніяких недоречних жартів. Бавилися всі: від малого до старого (окремо був конкурс для діток, що приємно здивувало). Та й сам гурт впорався зі своєю роботою на 100%. Не халявили, не фальшивили, репертуар чудовий (ніякої "ах адєси" чи "бєлого лєбєдя", взагалі- виключно українська та закордонна естрада+польки і вальси - все як має бути на справжньому українському весіллі).
    Я давно так не танцювала, навіть коли хотілося присісти відпочити- знову лунала якась гарна пісенька, так, що гріх було пропустити :)
    Словом, рекомендую всім!

    Додано:
    хм, бачу, я майже дослівно повторила відгук форумлянки Vilanda, але то таки правда!
     
  13. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    У нас Дмитро був ведучим на весіллі, і я всім дуже дуже сильно задоволена.
    Двічі до весілля ми зустрічалися, погоджували всі конкурси, розписували таймінг;
    все пройшло дуже файно, весело, вчасно, легко, і під його контролем)))
    Гості наші були дуже задоволені, потім запитували де ми знайшли такого чудового ведучого)
    Не було в репертуарі ідійотських конкурсів, всі жарти були влучні, а конкурси веселі. Особливо радо наша молодь скакала в танцювальних батлах) А ще Дмитро гарно співає. Одним словом, ведучий дуже класний, і ні про яке "напився" не може бути мови.
     
  14. halmi

    halmi Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Сьогодні була свідком такого собі непорозуміння... Сестри синочок виступав в садочку на святі осені. Батьки замовили відеооператора для всієї групи. А одна мама замовила для своєї дитини окремо оператора. Ним виявився вже згадуваний тут не з кращого боку "пан" Ігор Процайло. Той "пан" нахамив жінці, яка проводила зйомку для групи, потім ще й почав штовхати її. Батьки були в шоці від побаченого, просили забрати його геть. А потім ще й виявилося, що вони з ним десь попередньо хотіли домовитися, але їм не підійшла ціна, бо була в 2 рази вища, ніж в тої жінки.
     
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    littlebird
     
  17. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

     
  18. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

     
  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

     
  20. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів



     
  21. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    В нас є весільні фотографії. Я ж написала, що нас фотографував знайомий і грошей за це не брав. Ну але це в нас була така можливість.
    Взагалі я почала цю дискусію не через те, що не потрібно фото і відео на весілля. Тут кожен для себе обирає оптимальний варіант. Мене просто зачепив той факт, що вони беруть оплату в у.о. не дивлячись на курс. А ми в переважній більшості заробляємо в гривнях. І зараз 600 доларів(до прикладу) не те саме що 600 доларів рік тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1