Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Ну, я по собі можу сказати, що перше (інтуїтивне) сприйняття завжди виявлялось правильним. Оцей другий, третій погляд - вже починається вмовляння себе, самонавіювання. "Розказати" собі можно що завгодно. А в результаті все одно приходила до того висновку, з якого починала. Тому, після кількох разів, більше такого не робила.
    Але погоджуюсь з тим, що не треба впадати в крайнощі.
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2018 ---
    Ті самі чи такі самі?
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Такі самі, ну принаймні поки що подібні
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А де Ви їх берете? Може варто змінити оточення
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Спрацьовує підсвідомо щось. Це ще називають родовими програмами.

    Якщо нічого не міняти а йти по життю так як йдеться, то ви грубо кажучи повторюєте долю своєї бабусі. Варто включати аналіз.
    Яке б не було оточення, якщо підсвідомо тягне на такий стиль то іншого не побачиш. Буде просто нецікаво з іншою особою.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Якщо свідомо змінювати оточення, то розширяється кругозір
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ну це ви так вважаєте, але багаторічний досвід роботи показує дещо інше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Оточення, не повірите, хороше, ну можливо могло б бути ще кращим, але міняти нема чого, хіба додавати. Всі стосунки не дуже мають відношення до оточення

    Самі якось прибиваються до берега:girl_cray:

    Не знаю, навіть, як з цим боротися. Після розривів всі стосунки були обмусолені мною і вздовж і впоперек.
    Я й сама це розумію, саме за тим прийшла сюди. Що послухати чи почитати, самій якось можна з цим справитися? Може психолога шукати?
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2018 ---
    Власне, що цікаві одні, а трапляються зовсім інші:girl_mad:
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То додавайте :)
    Я про оточення мала на увазі, що оточення в якійсь мірі впливає на Вас як на особистість.
    Почитайте про самоцінність і про емоційний голод
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2018 ---
    А ті, які цікаві, взагалі трапляються в реальному житті? чи це просто набір бажаних якостей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Трапляються))
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2018 ---
    Та й в цьому плані зараз все гуд
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    на якому етапі ви розумієте що до вас прибилась тріска? відразу то видно? є якась загальна риса яка вам в них не подобається чи кожен по різному?
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Як для мене то найкраще ті речі аналізує і розкладає все по-поличках Шафранова. Вона зараз працює над книжкою тому ніяких занять не проводить, але навіть те, що є безкоштовно в неті є дуже розумне. Он кому я готова платити любі гроші. Її поради конкретні і дієві.
    Доречі, все що вона говорить я знайшла в англомовних джерелах які ген і близько не ведичні. Просто люди які працюють з енергією і квантовою фізикою розповідають те саме. Для мене це дуже захоплююче. Можу в тому копатись без відриву на обід.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може вам 20? По вас видно що вам 32? Є якісь докази?
    Я не жартую. Я знаю людей в яких в очах 20 років, хоч їм вже 40. Роки не мають марно проходити для людини.

    Конкретно можете сказати де ви знаходите странних товарісчей? Де знайомитесь? Що з ними робите?

    Сатья дуже специфічний. Але якраз для випадків зав'язування початкових нормальних відносин - він ідеальний. Ну але ще є призма сприйняття. І жінки не вірять що з'явиться нормальний, і заглядають в очі занадто.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дуже слушне зауважання. Оркім всього ще наш зовнішній вигляд про нас багато говорить. Може енергія одягу дає зовсім інші сигнали ніж людина собі думає. Доречі кожен колір, відтінок, біжутерія, зачіска про вас багато говорить. Відповідно й люди до вас тягнуться саме такі.

    На мою думку, цілісний підхід доречний в любій ситуації. Все починається з настрою, потім думки, потім всього решта.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Деколи одразу, деколи вже в процесі зустрічання.
    Найчастіший варіант, то що мене кілька разів десь запримітили і дізнаються через когось мої контакти
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Materynka а проаналізуйте може свої стосунки з такими чоловіками через трикутник Карпмана. Щось мені підказує, що то з тієї опери пісенька.
     
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не стверджую, але думаю, що Ви, занадто м'ягка, не можете відмовити зразу, а потім з'являється якась хитка Надія і .т.д . Мусите бути більш стійкішою, чи як.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Materynka , спробуйте записати собі кожну "лавсторі". Як і чому познайомились, як пішов процес зустрічань, коли-що-чому почало не подобатися, коли пішла тріщина в відносинах, що Вам хотілося змінити, бачити в партнері , як Ви це робили і т.д. Але, в першу чергу - чесно. Самій собі - чесно, не варто це робити за день чи 2. Дайте собі час. Відкручуйте в пам"яті і відчуттях події. Записуйте, повторно аналізуйте, доповнюйте попередні записи. Навіть такі дрібниці, які Вам будуть видаватися дріб"язковими моментами - часом, саме вони виявляються рушійними. Нехай навіть на кожні відносини напишеться окрема книга. За кілька місяців Вам чітко вималюються лінії. Саме ті лінії, які допоможуть зрозуміти що не так було. І чого Ви прагнете для свого щастя.
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
    там так все премудро, що можна себе ще глибше "закопати". І тоді вже точно без спеціаліста не обійдеться щоб витягнути до того "рівня", коли в той трикутник почав влазити.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2018
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @flame, чесно, абсолютно не хочеться в тому копатися. Так, кожен випадок був індивідуальним, і я в кожних стосунках теж була різною. Причини розривів були різними. Переживання мої були дуже сильними. І в ті моменти мені то все обмусолювання було важливим. А зараз....я навіть не знаю.
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @flame нічого там премудрого нема. Зрозуміти яку з трьох ролей я грала в стосунках, то не розбирання на атоми кожного трафунку (таке краще робити зі спеціалістом, якщо є потреба, з люблячою підтримкою, бо збурюється багато емоцій).
    Бажання розібратись в причині або є, або нема. Якщо нема (що може бути цілком природно), то про що балакати
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2018
  21. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Rona, отак навскидку, зразу, то напевне в різних стосунках я була і в ролі жертви, і в ролі переслідувача. От з останніх стосунків мені здається , що я вийшла, тільки завдяки ривку який переніс мене на інший рівень ( з -1 на +1). Якщо я правильно проаналізувала цю крихту нової інформації. ,
    Чесно, я ще чомусь думаю, що глибинні якісь причини тягнуться ще з дитинства. Оцей батьківський контроль, те що я маю бути "зручною дитиною", тому дійсно мені інколи важко казати ні, мені легше взагалі уникати таких ситуацій, ніж потім типу "розчаровувати" отим ні, самооцінка часто хитка, я потребую наче постійного одобрення зі сторони, чи навіть щоб мій внутрішній голос мені казав, що так правильно, ну ти ж добра, ти не можеш по іншому. Це напевне роль жертви по відношенню до батьків.
     
    • Подобається Подобається x 1