Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Вроді як її Хюррем і компанія прибили, але Сулейман так впевнено каже Ібрагіму, що вона відіслана в монастир "гріхи замолювати".
     
  2. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а в якій то серіїї Ізабелла?
     
  3. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ні. Це було свято обрізання шехзаде Мустафи і Мехмета.

    ---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

    Після того, як служниця Махедевран її ледве не вбила і сильно покалічила ножем, її виходили і видали заміж.

    Ой, не знаю як кому, а мені найбільш симпатичний Балі-Бей. Я просто млію від цього актора, шкода, що він не буде у фільмі до кінця...
    [​IMG]

    Яка для вас була сама драматична сцена в фільмі? Я плакала, коли Матракчі Вікторію топив. Зревілася вся...
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    О, так...Красавчик. І хоч я не прихильник надмірної рослинності на обличчі, навіть вуса його не псують...:girl_in_love:


    тут на одному з форумів нарила таку от думку:
     
  5. LuBimaya

    LuBimaya New Member

  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а є вже 71 - 72 серія в перекладі?
     
  7. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Яка Ізабелла, який Балі-бей?? Не розкривайте секретів, тут деякі на 1+1 дивляться...
     
  8. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А ше мені цікаво...якось так не спрведливо получається, що всі жорстокі речі які робила Махідевран по відношенню до Гюррем султан засудив і фактично сприяючтсь на це розірвав з нею близькі стосунки а от Гюррем виявляється теж робила дуже жорстокі речі.Якшо чесно здавалося вона взяла Сулеймана добротою, а виявилося...Хоча вбити чи покалічити когось я бачу в той час було для них нормою.
    І ше дуже здивувало шо в фільмі вона з Криму!Де Крим а де Хотин!
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Сулеймана то взяла добротою, а от гарем добротою не візьмеш... і на одній доброті в гаремі не протягнеш довго.
    Спершу коли почала дивитись серіал, вразив образ Насті - інтриганки, мстивої, зовсім не такої як малювала мені її уява. Деколи я дуже шкодувала Махідевран і навіть вболівала за неї. Але вже зараз на 50-х серіях чітко видно наскільки там все жорстоко. Ну нереально вижити, навіть маючи за спиною 100% покровительсво Володаря в кодлі, не живучи по тим жеж законам. Там або ти когось з"їсиш, або тебе ...

    :girl_smile:
    Сорі)))
    А з ким поговорити-пообмусолювати тоді, спитати що неясно, якщо не тут?
    Поки 1+1 до тих серій дійде, вже і мислю втрачу:girl_phone1:
     
  10. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    та вона і не з Хотину. А з Рогатину.
    а у фільмі кажуть, що вона з Криму тому, що саме з Криму вона потрапила до Турції. Там вона перебувала в полоні у татар, які і привезли її до Криму з рідних країв. А вже потім продали, чи подарували (не пам"ятаю точно) в гарем до султана.
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А з ким поговорити-пообмусолювати тоді, спитати що неясно, якщо не тут?

    Став просто під детальніше. бо дійсно багато тільки дивляться на 1+1
     
  12. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а ще за Ібрагіма і його кохання до сестри султана, з одної сторони з дитинства сам один на чужині, дуже любить і підтримує Мустафу з Махідевран вірний слуга Сулеймана, а з другої інтриган ще той, підступний, хитрий дуже ну і швиденько його кохання притупилося). В принципі дивлячись цей фільм неможливо бути байдужим, дуже все емоційно. І правильно пишуть дівчатка там постій потрібно боротись за своє щастя і життя, слабкі просто не виживали. Дивлячись серіал часто ловлю себе на думці що дуже мені пощастило родитися в наш час:girl_crazy:
     
  13. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    угу. І Хюрем такою зробили самі ж. Вона ж не винна, що потрапила в полон, потім в гарем, що її покохав володар, що вона народила йому дітей. Вона боролася за своє життя і щастя. Де-які методи я не підтримую, звичайно, але як мати я її розумію.
     
  14. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ой, то шось помутніння розуму, ну з Рогатину...
    Прийшлося передивитися першу серію, от що буває як дивишся серіал і паралельно з донею в ляльки бавишся...там була така фраза "типу дочка кримського хана" я думала вони про Гюррем говорили а то про Валіде.:girl_crazy:
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Вчора з тим тирнетом змогла подивитись тільки половинку 71-ї серії. Зараз на роботі хіба буду додивлятись, бо вдома далі поганий зв’язок. :)

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

    Млію від того турка... дивлюсь на його знимки щодня. Молодий, і такий... Ней бере мене в полон. :girl_crazy:

    ---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

    71-ша вже є (з неділі). 72-га щойно вийде на екрани в четвер, 8-го листопада. Якщо знаєте турецьку, то можете в оригіналі переглянути.
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ггг
    не знаю:)
    а може є де з перекладом вже?
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    наперед нема.
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    то точно!
    Людоньки, він мені вже сниться.
    Вже не дочекаюся, коли додивлюсь до тієї 72-ї серії (я вже на 63-й). Бо то так не можна. Я по 4-5 серій за день дивлюся! Чоловіка вже нудить...
     
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А я часом перемотую, щоб пошвидше дізнатися що тама далі... І з субтитрами дивлюсь...
     
  20. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    так-с, під впливом посиденьок і я до вашої касти )).
    подивилась лише перші дві серії, ще не можу сказати, що в страшному захопленні, але для розваги в сірі осінні дні - як раз те, що треба - любовні пристрасті, інтриги, чудові прикраси, гарні лиця на екрані.
    до речі про лиця. маю таке спостереження
    султан сулейман нагадує ніколаса кейджа
    [​IMG] [​IMG]
    Гюрем схожа на дрю беррімор
    [​IMG] [​IMG]
    махідевран дуже красива і подібна до нашої сніжани онопки в її кращі часи
    [​IMG] [​IMG]
    ну і нехай не ображається на мене єва лангорія, але валіде - розкішна жінка, і єва через років 20 мала б виглядати так само ))
    [​IMG] [​IMG]