Вередульки...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем dimalozz, 19 Грудень 2008.

  1. носик

    носик New Member

    Відповідь: Вередульки...

    привіт! незнаю чи це ще можна назвати вередульками але питаюся у вас тут.
    Моя Вікуся має майже 3 тижні. і останні 3 ночі починає фокуси показувати спочатку як я вимикала світло то був страшенний плач, але тепер є лавова лампа і якесь там світло вона бачить і не так ниє. тепер хоче "сісю". може півтора години мене мучити і заснути на 20 хв, а потім знов сісю... дурачок помагає тільки якщо на нього капнути молоко і то на 20 хв. дитина хоче уваги і все. в ліжечку не буде спати. вона крутиться, ниє;тільки я підійду відразу ж спокійна. і спати любить між мною і чоловіком. найголовніше те, що вдень спить і хоч танком не розбудиш. я її і мучу і лоскочу а вона на бочок і далі спанькає
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    це не вередульки, а нормальна поведінка для дитини такого віку.

    що робити?
    1. почитайте тему Поведінка дитини біля грудей
    2. почитайте Правила успішного ГВ
    ну і ще щось на ту тему ;)
     
  3. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Вередульки...

    Малий сьогодні мені таке показав, що я була в шоці. Я не дала йому мобільний телефон, а він сів на землю і давай ногами стукати, потіл ліг і нервується. Я не знала що то робити, бити, не звертати уваги чи що? Підкажіть як ви виховуєте своїх діток.
     
  4. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Вередульки...

    Я з меньшою такє мала,з цицею спала до 2,5 років, а потім вже до 4 років просто між мною та чоловіком,поки не освідомила що їй таки краще спати на окремому ліжку.Тож маєте самі обирати привчати спати в свому ліжку певно вже на довго,і доброго сна ви точно не отримаєте.Мала моя любила на пів дивана розлягтися,а ми з чоловіком як песики тулились в ногах.:girl_haha:Старший в мене з першого дня спав в ліжечку свому,тож проблем ніколи з ним немала.
     
  5. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Вередульки...

    Ні, це зовсім не вередульки. Дитина в перші місяці може хотіти цицю майже постійно, вам правильно радили - прочитайте тему про поведінку коло грудей, можливо знайдете рішення, яке вас влаштує. Зі спанням те саме - дитина хоче спати коло мами, це природне бажання для неї. Організуйте спільний сон, він полегшить вам життя і допоможе з грудним вигодовуванням.

    Звичайна істерика. Не звертати уваги, коли трохи заспокоїться - підняти, обняти, поцьомати, сказати кілька ніжних слів, щоб дитина не чулася покинутою.
    Коли пік істерики краще її ігнорувати, бо будь яка реакція сприятиме продовженню істерик і їх почастішанню, але після істерики обов’язково треба продемонструвати дитині як ви її любите і розумієте.
     
  6. Bjanko

    Bjanko New Member

    Відповідь: Вередульки...

    agalinka Моя кума психолог і вона мені розказувала що в такій ситуації найкраще і дієве це ігнорувати істерику, а коли маля заспокоїться тоді обяснити спокіно чому ви проти і чи недозволяєте щось! вона каже що найкращий метод виховання це спокійне спілкування з дитиною! Успіхів вам та надіюсь що ця істереика була в вас перша і остання!
     
  7. smsmarinka

    smsmarinka New Member

    Відповідь: Вередульки...

    у нас - таке саме- і за шапку і за одяг через голову! І ще штани - теж страшні "вороги"!!!
    нічого не допомагає!

    ---------- Додано в 12:19 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

    А деколи - просто істерика - і не знати що хоче!!
    Підкажіть які заспокійливі ліки можна вживати коли кормиш груддю. Бо інколи нерви здають!!!!!

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    ато він ще маленький -2 міс, а я інколи так на нього кричу, що потім аж жалко!! А стриматись не можу!
     
  8. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    кричите на 2 місячне маля???? Чим дитя так завинило? Дитинка ж може сильно налякатись! Плаче, мабуть, бо мами хоче! Взяти на руки, приголубити, дати цицю не пробували?
     
  9. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Співчуваю!
    Спробуйте переконати себе, що це все — норма.
    Все це минає з часом. Що всі ці проблеми насправді не є проблемами, таке буває в кожного. Головне — щоб дитинка була здоровою! Коли подивитесь на справді хворих дітей... власні "проблеми" здаються такими мікроскопічними, аж соромно за те, що комусь жалівся...
    В нас теж були важкі ситуації і зараз часто буває не легко, і стриматись не завжли можна... але ТРЕБА намагатися.
    Для заспокоєння потрібно багато гуляти, добре спати (звісно, що це нереально, але намагатися), добре харчуватися (вітаміни, мінерали, тощо). Чай пити з м‘яти, меліси, тощо. Можна купити валеріану (не спиртову, а в таблетках) тільки не зловживати нею..
    Звісно, я не експерт, можливо хось щось доповнить.
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2010
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Певно на руці,або цицю...воно ж ще зовсі малюньке, що йому для повного щастя треба, тільки МАМУ! Не зривайтесь на дитині, вона ж плаче, бо потребує вас.
     
  11. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Вередульки...

    моєму похреснику 1,5 року, він робить все, що не можна, гримає дверима, лізе до резеток, газової плити і таке подібне. Знає, що не можна того робити, але все одно робить. Пробували сварити, просити, не звертати уваги не помагає. Не знаємо, що зцим робити. Може хтось з таким вже стикався, знає що робити?
     
  12. smsmarinka

    smsmarinka New Member

    Відповідь: Вередульки...

    та я все розумію, що не можна кричати і кожного разу кажу собі, що не буду, але....
    і пробувала все - і на руки носити, і на руки колисати, і цицьку пхала (ще більша істерика...) і в колисці і в люльці від коляски похаті ношу..... а толку від того не багато...
    інколи в люльці засипає, але треба з годину поносити, а спина відвалюється ( а я після кесаревого-то взагалі важко....)

    думаю ще шо хіба від животика, бо коліки постійні...
     
  13. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    В нас схоже було, здається трохи вже стишується (вже 2 роки маємо). В мене таке враження що в дитини енергії стільки, що може замінити атомну станцію, а куди застосувати ще не знає. Виховні заходи ніякі не помагали, хіба мультиками відволікати чи ще чимось супер цікавим. З чисто фізіологічних заходів рекомендую придумати куди дитині вивільняти зайву енергію: батут, "сухий" басейн, звичайний басейн, бігання по снігу чи по траві, ігри з важкими предметами (подушки, великі м‘які іграшки, м‘ячі), словом все на що фантазії вистачить... і часу...
    Паралельно можна подумати чи не можна зменшити кількість тої енергії та збудження. Наприклад від солодощів (пряме джерело глюкози тобто енергії) особливо цукерок/шоколаду в дітей тої енергії гарантовано в кілька разів більше ніж треба, в результаті дитина має або супер активність, або ожиріння... то вже в кого яка натура.

    Слінг треба мати обов‘язково. Для початку краще слінг з кільцями (недорогий, можна носити в різних положеннях, легко одягати і знімати). І вам на руки буде легше, і дитині від тепла матері, і хатню роботу можна багато яку робити з дитиною в слінгу. Нас він виручив дуууже!!!
    В період коліків крім маминого тепла і терпіння мало чим можна зарадити. (сподіваюсь, що про стандартні заходи ви знаєте, особливо про газовивідну трубочку).
     
  14. smsmarinka

    smsmarinka New Member

    Відповідь: Вередульки...

    дякую за поради. про слінг з кольцами ще не чула.... бо шось в мене таке враження, щоо з простого дитина може випасти...
    а до якого віку слінг використовують??
    ше десь читала про кенгуру - а що краще? (чи це одне і те ж?)

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

    а від коліків на допомагає "інфакол" - набагато краще "еспумізану"...
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Вередульки...

     
  16. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Слінга будете боятись поки вам ніхто не покаже наочно що воно таке. Випасти звідти нереально. Використовувати можна довго, до 2 років залежно від моделі (тканина, пошиття). Звичайні кенгуру де дитина висить вертикально на промежині (жах) я би нікому не радив. Коли буде дитина нормально сидіти то можна купити ерго - там вага дитини розміщується нормально і для дитини і для мами (не на плечі та хребет навантаження, а на пояс).
    Взагалі слінгам тут присвячені окремі теми, також можна глянути відео
     
  17. smsmarinka

    smsmarinka New Member

    Відповідь: Вередульки...

    дякую. обовязково подивлюся....

    ---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    ще питання- а хребет там не викривляється?
     
  18. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Може хтось стикався з такою проблемою - дитина не любить купатися. Нам минув місяць і кожне купання це плач, страшний крик при витягуванні з води плюс стрес у мене з чоловіком. Заспокоюється вже коли загорнений в рушник. Плач починається як починаєм роздівати, у воді хапається за чоловіка і дуже сильно плаче. Перепробували купу всього - різну температуру і кількість води, купали в пеленочці, ... не помагає... Може хтось щоь порадить?
    В мене враження що це після родовий синдром - дуже тяжко родився, води відійшли були 4 год. перед тим.
     
  19. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    В нас було схоже, теж здавалось ніби всі діти крім нашого люблять купатися. Потім ми вичислили що зранку купання відбувається веселіше (в цей час в нього взагалі був чемніший спокійніший настрій ніж ввечері) тому і почали купати зранку. Зараз вже ніби любить те діло, але іноді теж не хоче, особливо якщо затрималися в гостях і йдемо купатися пізніше 21:30.
     
  20. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Вередульки...

    Дякую, зранку покупати ми ще не додумались.
    І ще одне питання. Скільки часу ви гуляєте з дітками? Ми до місяця по 2 год спали на вулиці. А тепер годину і все, сьогодні взагалі хвилин 30. І в плач ... нас трошки коліки мучають, але колись вулиця дуже помагала щоб поспати добре ... Не знаю що робити- вже сусіди косяться як я з каляскою і ридаючим малим біжу додому ...