Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :-)

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Consuelo, 7 Травень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    наперід перепрошую, якщо така тема вже є, але пошукала і не знайшла...

    отже, надихнула мене на створення такої теми моя бабця після того, як в черговий раз розповіла, яка історія трапилася з нею.
    Взагалі, попри всю свою хоелричність, чомусь в таких ситуаціях бабця ну супер вміє тактовно вийти зі ситуацій :girl_crazy: Усі випадки звісно за раз не розповім, та й там не про бабць, а про всіх)) Ну але почну.

    Бабця в мене їздить ще з 23 років (я десь писала з 18, помилилась) і до тепер. Ну а в ті часи, то ж були ГАИ, а не ДАІ. Ну якось зупиняє її міліціонер, ну і каже, що щось там Вона порушила і каже "все пані, мусите їхати зі мною в ГАИ"... Бабця на нього глянула і каже "та пане... я вже застара, щоб з вами по гаях їздити.." :girl_crazy: (знаю, що є тема про смішні випадки за кермом, та все ж це трішки не те)

    ще з її шкільних років:
    був у них якийсь розбишака, а в ті часи писали перами і були у всіх чорнильниці... ну так він всім підставляв ті чорнильниці на крісла... раз бабця вирішила його провчити... а він сидів перед нею... взяла, налила чорнило на папір, тримає в правій руці, лівою похлопала по спині того хлопця, ну покликала, він обертається - і вона тим папером, як торто, йому по обличчю заїхала :girl_crazy: більше він чорнильниць нікому не підставляв.....

    і як таку бабцю не любити :girl_in_dreams:
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    згадала ще смішну історію знайомства однієї американської пари

    ми були в Пітсбургу і там був туалет, який весь світився. Як виявилося, то повністю автоматизований туалет, двері відкриваються/закриваються самі, вода аналогічно. Ну от робочий день, велика черга. Зайшла та жінка, зняла штани, сіла і тут... двері відкриваються... і для того, щоб вони закрилися треба встати :girl_crazy: ну словом, якось з горем пополам вони закрились, але власне в черзі перший після неї стояв її теперішній чоловік))
     
  3. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    падаю під стіл, але не можу повірити. вони один одного на той момент ще не знали? і він її покохав зразу, як побачив в тій позі?:girl_haha:
     
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    ні, не знали :girl_curtsey: ну за що і як він її покохав, то історія замовчує))
     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Я від тої історії досі ржу:))чесне слово..то ж треба так)))
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    ще згадала, випадок мого друга.))
    десь був на якомусь святкуванні, ну і випив зайвого.

    Наступного ранку прокидається... в абсолютній темряві... поворохнутися не може... Спереду дошка... ззаду дошка... він не знає, чи лежить, чи стоїть... ну що б Ви подумали? як попав туди не памятає.... як потім виявилося, він проспав в себе вдома між вхідними дверьми :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Тоже знаю історію з закордонними туалетами:0 Мій батько з товаришем працювали в Австрії. І от товариш пішов в віденський туалет, після зроблених "справ" не міг вийти. І так крутився і сяк, а двері не відкриваються і все! Десь так хвилин 20 мудрував, що то треба зробити. Виявляється там туалет не відкриється якщо не спустиш води:girl_crazy:
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Ага, а в мене навпаки було:) В юності, в одни з перших виїздів в "цивілізацію", себто Польщу, туалет десь, здається, на заправці. Було теж весело - я хвилин з 10 шукала, де та вода спускається, а вона спускалась при відкриванні дверей:girl_crazy::girl_crazy:
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    з туалетами))
    колись ще в школі, в якомусь кафе, пішла я в туалет (в нас). Ну роблю все, що тре, і тут раптом світло вимикається і ключ в дверях повертається... виявляється мене закрили))) нічо, хвилин з 10 грюкала в двері, то відкрили)):girl_crazy:
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Я теж про туалети не нашенські знаю історії. Розповідали таке-значить туалет такий платний, кидаєш копійку,двері відчиняються, ти там робиш шо треба і виходиш. Наш народ вельми економний і значить вирішили на одну копіціку скористатися кільком.Один виходить,тримає двері,щоб не закрилися,заходить другий,двері закриваються і весь туалет починає "митися",тобто всьо поливається водою. :) Зрозуміло,що той другий вийшов дуууже мокрий звідти.просто там після кожного відвідину проходила дезінфекція..Ось до чого призводить необдумана економія.
     
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Знайома ( вже за 50 їй...) йшла за квитками на концерт "ВІАГРИ" , крім того ще потрібно було щось від нежеті купити. Так от, квитків вже не було, вона заходить в аптеку , все думає про той концерт і каже : "Дайте мені , будь ласка, гомеопатичну "віагру"". Аптекар перепитую : "А Вам для чого?" Вона : " Від нежеті, звичайно!" :)
     
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Один друг моїх батьків в такому ж стані прокинувся, лежить в темноті, тісноті, спереду дошка. Виявилося, що вночі закотився під ліжко. Серце йому мало не стало, правда пити після такого не перестав :)
     
  13. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Дівчата нині насміяла від душі)))
    Пішла викидати сміття... коло смітників болото було, тому блтзько підходити не стала. Короче, в смітник я непопала, полетів мішок за смітник... Чую, не характерний звук для падання мішка....Гикнув ніби хтось. ... Заглянула за смітник, а там, за смітником, мужчина вирішив нужду справити. Ну.... я в нього ненароком попала... У нього такі очі перелякані були.... Короче то описати неможливо словами.
    Сміялася я довго.....
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Очі... Я собі уявляю! Він напевно ніколи вже поза туалетом то робити не буде:) А може і в туалеті не буде:girl_crazy::girl_crazy:
     
  15. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    хтів дядя по-маленькому сходити, а сходив зразу і по-большому :girl_crazy::girl_crazy:

    У нас така була весела історія.
    Поїхали ми з чоловіком відпочивати в Солотвино і зупинилися в приватному секторі. Посмажили шашличок і полягали на сонечку. Щоб часу не гаяти, я вирішила освіжити свій манікюр - намалювати нігті лаком. Намалювала, аж дивлюся - у чоловіка такі гарні волохаті ніжки, думаю - тре намалювати і йому, гг Запропонувала зробити йому масаж ніг, поки він із заплющеними очима балдів - я скоренько намалювала йому нігті на ногах рожевим перламутровим лаком, він і не зчувся :girl_crazy:
    Побачив він свої нігті за кілька годин, після прогулянки та ходіння по території. Першим мій шедевр побачив господар будиночка. Треба було бачити його ліцо!
    Але я тоді повеселилася! А чоловік образився і дотепер не визнає, що це було смішно.
     
  16. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Теж згадала, в Угорщині зайшла в туалет,виходжу,а там стоять дві жіночки,як потім виявилось полячки,шукають де вода відкривається,а я вже знала,бо стикнулася із тим раніше.Виявилося треба було внизу ногою на педаль нажати,а вона ще там якась непомітна.От подумала, не я одна така затуркана не знаю цивілізації:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    В мене сезон прокату костюмів дійшов вже до тієї стадії, коли то навіть затурканістю називати буде занадто м"яко:))) Вчора клієнтка виходить і прощається, в цей же момент дзвонить телефон. Я тій, що йде кажу: "Ну все, алло!", піднімаю трубку і кажу "До побачення":girl_haha: Та, з котрою "попрощалась" видно й сама здогадалась, що вже "все алло", а от той, хто дзвонив:girl_crazy::girl_crazy:
    Епізод другий: дзвінок, відчиняю двері, стоїть мужчина, обличчя знайоме, значть за костбмом. Я йому: "Ви киця???". Він не розгубився і каже: "Ні, я метелик!". Ще дві кобіти, що були в мене, реготали довго:girl_haha:, кажуть - ну ми то тут в курсі, а от якщо цю розмову хто з коридору чув, певно подумали, що тут який наркопритон:girl_mad: Хоча моя сусідка, казала, що коли почула під під"їздом розмову по домофону: "Хто там?" - "Це Жар-птиця" - "Відчиняю, залітайте!" - то мааааайже не здивувалась:girl_crazy:, ну хіба трохи...
     
  18. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Ото думала куди написати в "анекдоти, чи історії ... життя і вирішила, що то таки" історія...".
    Багатий шотландець настановлює на смертному одрі сина:
    - Хочу відкрити тобі секрет успіху в житті.
    Щоб досягнути успіху, важливі всього Дві якості:чесність і розсудливість.
    Чесність - щоб завжди виконувати взяті на себе зобов"язання...
    - А розсудливість?
    - Розсудливість - щоб ніколи їх не брати.:girl_curtsey:
     
  19. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Мені покійна бабуся розповідала, що після того, як вийшла заміж, залишилась погостювати в селі (бо потім мала вже жити у Львові) Прокинулась зранку, взуватись, а шлюбних мештів нема. Вони на той час кльові були-Біла шкіра, пальці трохи відкриті і ще по поверхні декілька красиво вибитих дирочок... Ось її тато (мій прадід) і взявся їх зашивати і латати :) бо дівка до міста їде а всьо в дирах.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :)

    Баба, ще довго плакала, во він так позалатував, думав що в подертому ходить. Але тепер смішно, як можна було,скажем, з босоніжок закриті туфлі зробити :)