Весільні запрошення

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем bilo4ka, 7 Серпень 2009.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Так в кінці писала
     
  2. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    100_4633.JPG
    Я отримала масу задоволення, виготовляючи наші запрошення. А головне - навіть коханий допомагав)))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Підкажіть шрифт, яким ви скористались.
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дівчата, а хто де останнім часом купував-замовляв запрошення? В сестри скоро весілля. Шукає щось оригінальне і не за всі гроші.
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На жаль, вже не згадаю. Комп замінили, тому і глянути нема де (
     
  6. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Де купити гарні конвертики за лояльною ціною для запрошень? Підкажіть.
     
  7. Yylanka

    Yylanka New Member

    Весільні запрошення робила власноруч. Я одразу знала,які я хочу.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  8. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Може трохи не по темі. Напишу ми були на весіллі, ну і давали коробочки з солодким вкінці. Поїли ми зранку солодке...вже викидати коробку. на ній намальвано 3 церкви. я ще втішилась кажу..о наша церква де ми шлюб брали...а потім читаю " Солодкий спомин"
    Перше я подумала що читати не вмію і там пише Солодкий спогад...а ні спомин)))
     
  9. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я ризикнула і замовила запрошення в неті. Вживу їх не бачила і не мацала. Ми з чоловіком серед всього їхнього різноманіття запрошень обрали сувій.
    Вони просто шикарні. Я і сама не сподівалася , що вони настільки якісні. Твердий, імпортний щільний дизайнерський картон, розмір А4, колір фонових візерунків і тексту ми обрали під колір весілля. Плюс, ми хотіли наші ініціали в колечку зверху . (такий же ж візерунок з ініціалами є і на зворотній стороні). Чесно, ми попередньо все узгодили навіть не зідзвонюючись а просто переписуючись в месенджері )) . макет запрошення нам зробили буквально за 2 дні. Приблизний текст запрошення можна самому написати, а можна попросити щоб прислали, зразки . самі собі щось оберете з їхнього, або зкомбінуєте декілька в один.
    Імена гостей в запрошення вони можуть вдруковувати (якщо ви хочете іменні запрошення) безкоштовно. Також, вони можуть робити запрошення з вашим фото. Друк фото в запрошення теж безкоштовний.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ми дуже задоволені залишилися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ShumukTaras

    ShumukTaras New Member

    Як на мене то запрошення справляє перше враження про весілля.
     
  11. olika

    olika Member

    100%
    я сама робила дизайн запрошень, друкувала в друкарні, конвертики і стрічки докупляла окремо. Обійшлося набагато дешевше, аніж куповані чи замовлені.