Весняний сюрприз для рукодільниці

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Nadijka, 6 Березень 2010.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Тут розказуємо і показуємо як робили свої сюрпризики...:girl_wink:
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Ну то я почну.
    "Вишиваний об'ємний будиночок для Касі":)
    В інтернеті ці будиночки були трохи іншого призначення. Вишивалися вони так само на звичайній канві, але пришивалися не на картон, а на пластикову канву. В середину насипалася якась трава (наприклад, лаванда) або висушені апельсинові скоринки. І все це мало служити як освіжувач повітря:girl_in_dreams:. Ну а я собі роботу спростила, та й канви пластикової не мала звичайно. Тому це чисто сувенірчик на поличку.

    Початок. Стіни.
    [​IMG] [​IMG]

    Як бачите, вишивальна частина тут доволі проста, якщо не враховувати те, що схемка була просто жахливої якості. Що і де вишивати я вираховувала навмання, благо, що хата - це симетрична штука:girl_haha:.
    Я собі вирішила трошки ускладнити роботу, тому жовті квіточки вишила французами. Так вони більше на троянди подібні.

    [​IMG] [​IMG]

    Дашок. Елементарно вишивається.

    [​IMG]

    Стіни вирізалися з припуском на підшивання десь 3 см. Картон брала з коробки, що з-під паперу ксероксного. Не грубий, але тверденький.

    Вже щось вимальовується:
    [​IMG]

    Ліва сторона, не лякайтеся:girl_haha:.
    [​IMG]

    Якщо придивитеся, то побачите, що кожна стіна картонна є вирізана окремо і покладена на вишивку із просвітом в 2-3 мм. Це припуск на збирання, інакше би воно вилазило при згинанні.

    Таким самим методом робилося дно: шматочок картону обшитий канвою. І дашок теж так само.
    Далі склала ті стіни, зшила по ребру. Пришила дно.
    Найважчим етапом було пришивання даху до стін. Ця робота могла би зрівнятися з тим усім, що було до. Добре би було залізти всередину і там пришивати:girl_haha:.

    Ну і готовий виріб, нарешті:

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Як бачите, не так вже й важко:girl_bye:. Але страшенно цікаво!
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2010
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Кіточко! Дуже гарна ідея і неймовірне втілення:girl_in_love: Заздрю Касі білою заздрістю))
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    ну розкажу і я.
    ще до жеребкування я готувалася до забави - в папці 8 березня збирали різні ідеї ( зараз як глянула - ну й фантазія в мене, троха дивакуваті:girl_haha:). були там і маленькі і великі картинки і не тільки...
    але перемогла манія величі, і я зрозуміла що таке щось мале - я не хочу. мушу найти не складне, оригінальне і весняне.
    після жеребкування я була вражена "наповал", так як я куратор Надійки я мусила не впасти "ліцом в грязь":girl_haha:
    усі певно знають, що я маю специфічний смак до вишивки, і тому я дуже довго вирішувала щоб таке вчудити. я дуже рівно дихаю до квітково-класичних композицій, але те що сюрприз був весняний, то мусило бути квіткове ЩОСЬ.
    ось я і вибрала цю картинку , що вразила мене своєю простою, кольорами, весною і СТИЛЬНІСТЮ. саме таким словом вона мені описується.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    ця картинка мала бути на зелененькому льоні, який я не знайшла, і замінила на молочний Цвайгарт, і зі світлою рамкою вийшло, як на мене не погано. хоч в багетці мою рівнюсіньку картинку в 2-х місцях затягнуло під паспарту і вона втратила свою геометричність.
    [​IMG]
    наступним було дуже легке завдання - знайти картинку для Вікусі:girl_in_love:, яка дуже любить мультик про Пуха. я здибала Хрюніка, який за стилем був схожий квадратиками до основної роботи і важливо - Хрюнік мав квіточку для Кусі.
    кольори трошка змінила на свій підбір.до речі, в цій картинці стільки 3/4 хрестиків, що мама мія, я ще стільки їх не вишивала.:girl_haha:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    коробочку для інтриги ( ну щоб не було видно одразу:girl_haha:) зліпила сама - тобто обклеїла. мала купу ідеї корисних для рукодільниці аксесуарів, але вирішила купити ниточки Надійці на новий процес, власне хотіла цим її простимулювати до нової роботи-Акварельні Маки.
    ну й залишилося все спакувати, десь годину пакувала :girl_haha:як не професіонал - кілограм скотчу пішло на все:girl_haha: ідейка з картками прийшла в процесі.

    тішуся страшенно , що Надійці сподобалося:girl_in_love::girl_in_love:
    дякую усім за приємні слова.
    особливе дякую Кітці:girl_in_love:, що зауважила - сюрприз був продуманий до деталей, дякую Ніфертіті і Умі за приємні пп:o:o
     
  5. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    "Цьоця-кавоманка для Цокотухи"
    почну з того, чому я вибрала саме таку картинку. оскільки візуально була не знайома з тією, кому довелось готувати сюрприз, тож довелось підбирати по фото:girl_haha: отже, по-перше, тьотя з картинки має таку ж (або приблизно таку) стрижку, як і наша Цокотуха. по-друге, вона так само любить буси:girl_tender: по-третє, вона у таких же сонячних кольорах, з якими мені і асоціювалась Цокотушка :girl_smile:+по-четверте, подумалось мені, що оті візерунки на листочках ну просто мусять сподобатись мистецтвознавцю - логіка, нє?:girl_haha:
    отож, ось так "народжувалась" моя кавова цьоця:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    ...передостанній етап:
    [​IMG]
    і готова робота:
    [​IMG][​IMG]
    дуже тішуся (я вже то писала, але дозволю собі продублювати), що подаруночок сподобався власниці :girl_claping: нехай він зігріває теплом і позитивом нашу форумлянку-кавоманку :girl_bye2:
     
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Мій процесик.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Картинка ідеальна для офісу (планую і собі таку вишити). Тішуся, що вона сподобалася.

    Окремо хочу подякувати Надійці за чудову гру.:girl_in_love:
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Спробую і я. Дуже переживала як вишивала, бо чесно кажучи вперше в житті вишивала беком. схемку знайшла в нас в Годинниках.так як рамочка червона, вирішила що фруктики теж мають мати червоне!
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Собі вишию такий самий тільки певне в повному варіанті. там в схемі номери ниток погано видно тому підібрані на око!
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Спочатку думала робити дещо інше, але як побачила це крісло-ігольницю (не знаю як правильно українською), то захотіла зробити його. Взір в неті був геометричний і мені не дуже подобався, тому підбирила на власний смак. А ромашки - це тому, що Бурулька якраз вишивала картину з ромашками :girl_smile:

    Отже, схема Panna, підбір ниток власний, тканина - льон :girl_curtsey:
    Спочатку вишила беком контури деталей крісла. Далі вишивала ромашечки.
    Без беку
    [​IMG]
    З беком
    [​IMG] [​IMG]
    Далі вирізала деталі, підставляла картон і синтепон, затягувала нитками (як Кітка свій будиночок). І по беку зшивала то все докупи. Правда не розрахувала з товщиною картону, взяла затовстий, тому шов вийшов не дуже акуратний :girl_sad: , Бурулько, пробачте!
    [​IMG]
    І готовий виріб
    [​IMG]
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Чохольчик і маячок для ножичок.

    Вишивальні етапчики

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Вишивала віскозною мадейрою - важкувато. Ковзає, крутиться, і як то Люда приборкує шовкові нитки?

    Другу частинку роблю з льону та клеєвої тканини - то я захотіла щоб чохольчик був товстішим і туди можна було б і голочку ховати під ніком:) Зшиваю дві частини, щоб вийшов квадрат, під час цього також вшиваю петельку-застібочку.

    [​IMG]

    Останній етап зшивання не зазнимкувала, але з наступного фото надіюсь ви зрозумієте, зшиваємо дві сусідні сторони докупки, в процесі пришиваємо гудзичок

    [​IMG]

    Маячок вишила бісером, він дуже маленький, тому зшила його теж по периметру, а не як біскорню.

    [​IMG]

    Готово:girl_claping:

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2010
  10. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Ви жартуєте?:eek: :girl_mad:
    Я ще чоловікові показувала і казала, що дуже цікаво зшито. На це він мені відповів, що маю ще чому вчитися :) :girl_cool:

    Я зовсім забула про фотографування процесу :girl_cray: Так захопила творенням подарунку, що в голові нічого не залишилося :girl_in_dreams:
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    В мене процесу як такого немає, бо шо там було фотати? коли я вишила, то довго вагалась що з того зробити, і зупинилась на саше. Дістала швейну машинку, яку зо 5років точно не відкривала і сталася прикра халепа - вона чогось перестала шити, а я вже відстала від того що там з чим. Тому занесла до знайомої зшивати :o І вона трохи, як на мене завелику зшила. Ось такта торбинка виглядає повна
    [​IMG]
    [​IMG]

    отут на дампі лежить моя схема Львова. Кольори там вибрані на око, на них не опиратися, бо не знаю що вийде. Просто на око підібрати залишки і вишивати. Ще одне на схемі купа купезна петітів. То я вишивала на рівномірці і ті маленькі петіти, то по аналогії з херітажівськими хрестиками. Тобто на аїді навряд чи така схема вийде.
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    А можна і мені сюди? У мене фото багацько, правда. :girl_flirt:

    Ото мій початочок був.
    [​IMG]

    А то вже з'явилися квіточки...
    [​IMG]

    Тут уже готова одна сторона обкладинки. Все вишите й "забекане".
    Канва синя, але на деяких фото "втратила природній колір". :girl_crazy:
    [​IMG]

    Квіточки зблизька. Я дуже переживала, що колір бантика контрастує з мереживом. Комплексувала через то жахливо. Мордувала Романа кожен день, аби сказав, як виглядає. А він не зразу зрозумів, що треба сказати "гарно", а не "нормально". :girl_haha:
    [​IMG]

    Так виглядали мої заготовки. Всередину я вшила композицію із темно-синьої аїди та білого фетру. В процесі складання зрозуміла, що взяла забагато матеріялу для наповнення й довелося зробити з прямокутника два квадрати й прибрати білий фетр з одного боку, аби книжечка не вийшла подушечкою. Дуже дякую Кіточці, якраз вчасно вона показала свій процес зішивання стін будиночка й написала про те, що мусіла лишити місце на згин. Я за тим самим принципом зробила зі своєю вставкою. Стрічки перешиті двічі, оскільки їх доведеться часто тягати, то мають міцно триматися.
    На цьому фото бантик внутрішньої сторони ще без беку і літер нема, бо я ніяк не могла знайти щось, що би мені до загального дизайну пасувало.
    [​IMG]

    Нашила "сторіночки". Але я з цим фетром намордувалася. Він узагалі не хотів краятися нормально. Я вже і папір підкладала, і під кутом різала, то була одна з найскладніших частин, про що я би ніколи не подумала.
    [​IMG]

    Вже після нашивання фетру згадала, що не зазнимкувала вигляду внутрішньої сторони із буквами, що позначають ім'я та нік. Я довго шукала літери, але вкінці взяла свій улюблений "різдвяний" алфавіт. Чомусь жоден інший мені так не подобається, як цей.
    [​IMG]

    Повитягала голочки з коробочок і повкладала у сторіночки. І добре, що так зробила, бо на пошті дядько би казав усе одно так зробити. Виявляється ті речі по кілька грам важать.
    [​IMG]

    Бантик-гвинтокрил. :girl_haha:
    [​IMG]

    І сама книжечка в закритому вигляді.
    [​IMG]

    [​IMG]

    Дуже сподобалося робити таку річ. :girl_claping::girl_in_dreams:

    Дякую Надійці та Хомочці, що допомогли мені цей давній план втілити в життя!
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2010
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

     
  16. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    А мені як сподобалось!!!!!! Хоч не до кінця зрозуміла.
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)



    Дівчатка, всім щиро дякую за високу похвалу! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: З токсикозом і справді було нелегко це робити, але ми його побороли! :girl_flirt:
     
  19. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    Мій процесик подушечки
    Спочатку вишивала ангелика, схемка дуже простенька:girl_smile:
    [​IMG]Для подушечки використовувала льон, досить товсте плетення, мені сподобалось на такому типі тканини вишивати
    Льон сильно торочився прийшлось обшити краї тканини
    [​IMG]
    пришила мережку(маю трохи слабість до неї:girl_smile:)[​IMG]
    Всі частинки зшила , набила синтіпоном. :girl_curtsey:
    [​IMG]
    для комфортного перегляду телевізора підкласти подушенку під шийку :girl_smile:
    тішуся, що мій подаруночок сподобався іскрі:girl_claping::girl_claping:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Весняний сюрприз для рукодільниці (процеси)

    І не тільки їй! Чудова річ! :girl_claping: