Ви щаслива людина?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Siania, 2 Листопад 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Не знаю чи є тут така тема...
    Сьогодні мені прислали такий "спам", але дуже цікавий:

    Ми переконуємо себе, що наше життя стане кращим, коли ми закінчимо навчання, отримаємо фінансову незалежність, здобудемо кар'єру, коли ми одружимося, народимо дитину, потім іще одну. Потім ми бачимо, що наші діти ще маленькі, і чекаємо, що все стане кращим, коли вони підростуть. Згодом ми переживаємо, що вони стали підлітками, і нам треба якось давати з ними раду, з усіма тими труднощами перехідного віку. Ми переконуємо себе, що, без сумніву, станемо щасливішими, коли вони виростуть зі своїх «надцяти» років. Ми кажемо собі, що наше життя стане кращим, коли наша сімейна половина закінчить свої справи, коли в нас буде красива машина, коли візьмемо відпустку, коли вийдемо на пенсію… Але істина в тому, що для нас не буде кращого часу, щоб бути щасливим, як зараз. Якщо не зараз, то коли? Твоє життя завжди буде сповнене подіями, тривогами. Краще сприйняти все як є, і вирішити бути щасливим, незважаючи ні на що... Дуже довгий час нам здавалося, що життя от-от розпочнеться. Справжнє життя. Але завжди виникала якась перепона по дорозі, випробування, яке потрібно пройти, робота, яку треба зробити, час, який треба комусь присвятити, рахунок, який треба оплатити. От зробимо це, переживемо, а тоді і заживемо. Щастя – це і є дорога. Тому насолоджуйся кожною миттю. Досить чекати закінчення школи, початку навчання, чекати, коли втратиш 10 доларів, заробиш 10 доларів, коли буде робота, до весілля, до вечора п'ятниці, до ранку неділі, чекати нової машини, до зарплати, до весни, до літа, до першого чи п'ятнадцятого числа, коли твою пісню прокрутять по радіо, коли помреш, коли народишся знову… перш, ніж вирішиш бути щасливим. Щастя – це дорога, а не пункт призначення. Немає другого часу для того, щоб бути щасливим, окрім як зараз. Живи і насолоджуйся кожною миттю.А тепер подумай, і дай відповідь на ці запитання:
    1. Назви п'ять найбагатших людей на планеті.
    2. Назви п'ять останніх «міс світу».
    3. Назви п'ять останніх лауреатів Нобелівської премії.
    4. Назви п'ять останніх лауреатів кіно премії Оскар.
    Важкувато, чи не так? Аплодисменти стихають!
    Призи вкриваються пилом! Переможців швидко забувають.
    А тепер дай відповідь на ці запитання:
    1. Назви трьох вчителів, які зробили внесок в твою освіту.
    2. Назви трьох друзів, які допомогли тобі у важкі часи.
    3. Згадай кількох людей, які викликали в тебе особливі почуття.
    4. Назви п'ятьох людей, з якими тобі було приємно проводити час.
    Здійсненно? Значно простіше, чи не так? Люди, які щось означають у твоєму житті не в рейтингу «кращих», не мають більше грошей, ніж інші, не виграли найпрестижніших призів… Це ті, хто піклується про тебе, дорожать тобою, ті, хто, незважаючи ні на що, завжди залишаються поруч.
    Задумайся про це на мить!
    Життя таке коротке! А ти, у якому ТИ списку?

    А який ваш рецепт щастя? І чи щасливі ви завжди, щоб не було, як ви цього добилися?
    Хотілося б ще зробити голосування, але то вже не в моїх силах:)
     
    Останнє редагування модератором: 2 Листопад 2009
  2. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Переглядаю якось темки на форумі - багато дівчат пише в Забилам би!, в "Желєтку", "Свекруха-бабуся" і т. д. І мені нема, що туди написати - В мене чудова свекруха, золотий чоловік, якого нема за що забивати:), нема таких наздвичайних проблем, всі здорові, вдома паную радісна атмосфера, за вікном - ясне сонечко сонечко! і така розкішна синява неба:), в душі - спокій і затишок... Чого мені ще хотіти?.. До повного щастя нехватає ще дитячого сміху, але це вже питаннячко часу:) Колись журилася, що в мене нема хлопця, що я мабуть пізно і невдало вийду заміж... а бачте, що вийшло?:) Все чудово.. тьху-тьху-тьху...:) Просто свого часу зрозуміла, що всьому свій час, і треба просто терпляче чекати СВОГО щастячка:) Мені аж лячно іноді - в людей бувають такі проблеми, а в мене рай... Просто завжди серцем звертаюсь до небес, щоб Бог дав доброї долі, не треба мені гори грошей, шмоток, хати великої і ще незнати чого. Мені достатньо здоровя рідних і спокій у сімї. Тому я, думаю, щаслива, чого бажаю і всім Вам!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Десь почула таку фразу:
    Відчути звичайне людське щастя мішає очікування ще більшого щастя.
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Повністю підтримую! Люди, на жаль, дуже швидко спішать дорослішати, а потім знову мріють стати дітьми. Потім, - часто втрачають здоров'я, заробляючи гроші, а потім, - втрачають гроші, намагаючись відновити здоров'я... Люди часто так багато думають про майбутнє, що забувають сьогодні настільки, що не живуть на повні груди ні сьогодні, ні в майбутньому... І не помічають, що щастя вже зараз, поруч...

    ще давно мені дуже сподобався афоризм Альберта Ейнштейна - "Є 2 способи жити - ви можете жити так, ніби чудес на світі не буває і ви можете жити так, ніби все в цьому світі є чудом".
    Вже довго вчуся сприймати кожну мить життя як диво, і насолоджуватися нею в повній мірі, і, по-моєму, мені часто вдається :)!
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    ну і що що в мене нема мільйону? на хліб є і того доста. Не парюся шоб в мене того мільйону не вкрали.
    ну і шо шо я не маю трьохповерхового особняка? не парюся його прибирати
    ну і шо я я самоьня? не переживаю щоб мене не зрадили і не покинули....

    і так можна продовжити далеко і довго.

    щастя то не то шо ми маємо і чого нам бракує для щастя. як на мене то це наше ставлення і підхід до цього поняття "щастя".
    у кожного бувають хвилини коли ми ніби найщасливіші і такі шо таке враження шо то вже кирдик усьому. Щастя в тому щоб бачити його навіть у дрібницях.
    От нині доповзла до нету і вже щаслива. Янаходить довкола ліжечка і тим щаслива. От ше виздоровію і буду з того щаслива.
    Щастя то вміння бути щасливим і я тому тільки вчуся.
    Я щаслива людина :) у мене є друзі шо підтримають (появилися зараз), у мене є донечка заради якої я живу, я знайшла більш менш постійну роботу по ретуші фото.
    Я - щаслива!
     
  6. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Дівчатка Ви молодці! Абсолютно з Вами згідна!!!
    Якось, товаришка поділилась своїм "рецептом" щастя. КОЖНУ свою реакцію починати із слів "Дуже добре..." Це настільки фантастично працює.
    Наприклад,
    оголосили карантин - дуже добре зможу врешті зробити вдома те на, що завжди часу бракувало;
    чоловік миючи посуд вилив м"ясний бульйон - дуже добре нарешті УСІ банячки опинились в його полі зору;
    не було води - дуже добре прогулялись до джерела на свіжому морозному повітрі і т.д.
    Мені дуже добре допомагає.
    Бажаю і Всім повсякчас ЗНАХОДИТИ довкола щасливі миттєвості!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Дівчата, чого ж так критично? Ну пишу всякі нервози щодо чоловіка. Але в той же час я однозначно щаслива!!!!
    В мене чудесний синочок, в мене адекватний чоловік, в нас чудова сім"я. Я в гармонії з собою! Набираюсь сили для побудови кар"єри.
    І я точно впевнена, що ми б не відчували повноти щастя, якби не було ніяких негараздів. Бо хіба було би з чим порівняти?
     
  8. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    :girl_smile:Мабуть, зараз така темка найактуальніша і дуже потрібна. А то всі тільки прислухаються до себе і шукають у себе симптоми незрозумілої хвороби. То можна так здуріти!:girl_smile:
    Чи щаслива я? Відповідь на це питання залежить від настрою. От на вихідні гуляли в лісі. Така чудова погода! Все жовто-золоте-подекуди зеленкувате. Замилуєшся! Під ногами шарудить листя... Море позитивних емоцій! Прийшли додому всі зі здоровим рум'янцем, з новими силами, веселі, активні. Таки щасливі.:girl_wink:
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Я рада що є в нас щасливі люди:)
    І Лояль, бути щасливим не означає не жалітись в забилам би:)
    Просто не зациклюватись на тому, позлитись, дати доброго прочухана, і дальше бути щасливою:)
    Просто в нас зараз такі часи що одиниці дійсно є щасливі, всі нахмурені, все в них не так, а так хочеться щоб ми стали трішки щасливішими, тому й вирішила написати тут, щоб кожен прочитав і задумався:)
     
  10. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Дозволю і собі вставити 5 копійок, як я розумію щастя))).
    Воно не залежить від зовнішніх чинників, впливів. Щастя всередині, це гармонія із самим собою, із оточуючим світом, задоволення від усвідомлення самого процесу життя, незалежно від того, що там відбувається... Це внутрішній спокій та внутрішня посмішка самій собі :girl_smile:
     
  11. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    аааа, забула додати, чи щаслива я ...
    так, звичано, але зауважу, що усвідомлення щастя - велика робота над собою, самопізнання, самоусвідомлення, це дуже непросто і процес триває постійно :girl_smile:.
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Цікаве запитання...Чи ти щасливий???? Думаю люди часто бояться задавати собі таке запитання...бояться наврочити.!! Я довго думала над цим питанням і напевно сама відповіть мінялась. .....Та я всетаки щаслива! Що таке щастя??? Мені здається, що маю усе для щастя : я маю коханого чоловіка, який так симпатично похрапує вночі, який дозволяє мені сідати йому на голову (часом) -хіба це не причина???? В менеє хороші друзі, які завжди допоможуть, в мене є здорові батьки...і накінець...в мене є велика-велика мрія....народити здорове малятко.!
    І розумієш як тут не відчувати щастя, адже мрія є, а це вже досить багато, є до чого йти, прагнути...А що ще може бути міцнішою основою для народження лялюсика...тільки щаслива мама. Це мій стимул)))))))))
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Я щаслива........
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    я дуже щаслива..............:girl_blum:кожної секунди,а найбільше коли сміється моя Софія, а поруч коханий чоловік:girl_bye:
     
  15. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Щаслива ! У мене є два маленькі ангелятка,за ради яких я живу і радію ,дивлячись на них.
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Якраз пару днів тому ми говорили про це з чоловіком! Говорили про той час коли ми починали зустрічатись, і в мого тоді ще хлопця почалась чорна полоса в житті, закрилась його фірма, він взяв кредит на хату, а продали йому фальшиві документи від хати, він попав в аварію, машину відвіз на шрот, а іншу машину продав щоб погасити хоч якусь частину кредиту. Я, в свою чергу, втратила "друзів", які не могли дружити зі мною через фінансову ситуацію мого хлопця. Кароче, то був капєц! Попри те все в нас стосунки були дуже ніжні, теплі.... З того часу багато чого помінялось, в чоловіка є робота, купили дорогу машину, їздимо відпочивати, ходимо на вечірки, в ресторани зі знайомими (з друзями ми зав"язали, вирішили що найкращими друзями є один для одного). Але!!! Ми думали що це все нас буде гріти! Виявилось, що ні! Грієм один одного ми і те що маєм здорових, люблячих батьків, велику родину! Ми щасливі!
     
  17. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Рідко задумувалась над щастя, бо сприймала всі події навколо себе як просто позитивні або негативні. І тільки коли недавно відчула втрату близької людини, зрозуміла, що хочу бути щасливою не лише заради когось чи через когось, а хочу відчувати щастя всередині, відчувати гармонію з сама з собою, навколишніми та оточуючим світом. Справді, я жила очікуванням, що ще трішечки і скоро все зміниться і т.д. І зрозуміла, що сама не змінювалась, не прагнула того справжнього щастя (а не фальшивого). Я така рада, що так багато людей котрі написали тут є щасливими. Ми всі повинні до цього прагнути...
     
  18. Girl

    Girl New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    вибачайте, що ваші відповіді не прочитала..якось сьогодні терпіння до того нема..)))

    скажу, що щастя швидкоминуче...не зустрічала ше особи, яка б завжди себе щасливо відчувала...проте впевнено можу сказати, що для щастя багато не треба...
     
  19. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Я щаслива тільки тоді коли біля мене мій коханий!...Я щаслива!!!
     
  20. Іннуська

    Іннуська New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Залежить від настрою.......