Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Wikk, 13 Травень 2009.

  1. Wikk

    Wikk Member

    Моя подруга зустрічається з хлопцем пів року, але останнім часом у них виникаютть образи:umbrage: , часто сварятся, вони зустрічаються на відстані 8 км) але я дізналася, що той хлопець закохався в іншу дівчину і з нею зустрічається, в цей же момент зустрічаеться з моєю подругою.Як мені бути? :no: Говорити :no: про це подрузі??
     
  2. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    Повірте, вона сама про це дізнається і без вашої дружньої допомоги. А ви ще й ворогом станете. Думаю, ситуація не є настільки критична, що потребує вашого втручання.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    Що значить що вони зустрічаються на відстані 8 км.?
     
  4. Wikk

    Wikk Member

    Відповідь: Що робити??

    Ну їздять один до одного= такі стосунки бувають=)
     
  5. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    хм.... мій в центрі живе а я на Сихові, і я не вважаю це стосунками на відстані!!!

    А говорити нічого конкретного подрузі не потрібно... просто можете сказати що ви вважаєте його поганою людиною, що він вам не подобається і він нього можна різного чекати. Просто підготуйте її!
    А ще питання, скільки рокі вашій подрузі і її хлопцеві?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Wikk

    Wikk Member

    Відповідь: Що робити??

    Ви тільки не смійтесь,:) але ми ще маленькі, їй 16 , йому 19
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що робити??

    Ну це залежить наскільки ви близькі подружки. У мене є подруга якій я б сказала, а є такі до котрих я б не вмішувалась в особисте. Ви зачекайте ще тиждень-другий, якщо ситуація не зміниться, то відкривайте подружці очі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    Тут немає нічого смішного! Але мені здається що зрадливі хлопці і розбиті ніжні дівочі серця - це особливіть такого віку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Wikk

    Wikk Member

    Відповідь: Що робити??

    Так,звичайно, але це так набридло!!!!
     
  10. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    І я такої ж думки,своїй близькій коліжанці я би обовязково сказала,чим раніше тим краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити??

    Та ну, то ж класно! Потім буде купа спогадів. У такому віці життя лише починається. ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Wikk

    Wikk Member

    Відповідь: Що робити??

    Ми не особливі подруги, але все ж таки дівчину жаль,хоча може хлопець виправиться та й повернеться?? Думаю що через деякий час все дізнаємось,як воно буде))Просто я боюся,що якщо вона дізнається про зраду,вона буде ображатися що я мовчала=(((
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. simona

    simona Well-Known Member

    Або може наробити біди на довгий період часу. Це "медаль" - дві сторони:confused:

    А навашому місці я б сказала тому хлопцеві, вірніше як говорять поговорити по душам. Я колись тоже була в такій ситуації і учасником зі всіх сторін таких стосунків і теж почалось із 17 років. І що тепер? Мені 25 років вже так трохи часу пройшло та й було різне, ті відносини тривали до березня того року поки не сказав "вона вагітна і ми одружуємось, ти мала бути готова" (хоче рік назад пропонував мені та й до остатнього. Так, що я тепер сама. А кращі роки я вже втратила і є різниці, що в тому віці знайомитись і що тепер. Ото була хохма, як би ми двоє водночас завагітніли. А найбільша хохма, що все - таки його кохаю хоча водночас і дуже гненавижу, бо на ті граблі ставіала ой-йо-йой скільки зла. Вірніше зла найбільше на себе, що дурепа на них ставала. І най неприємніше, що про це знали всі і навіть найближчі людини і нічого вони не робили все кинули на самотьок. Лише його рідний брат, коли все дізнався, то втер йому , а так ніхто правда вже запізно він знив порозмовляв.
    Так, що щоб не бути крайньою поговоріть з ним, бо якщо при тому всьому я себе б не любила, то незнаю чи з вами зараз би переписувалась. Люди є різні сильні і слабні та по різному всі сприймають
     
    Останнє редагування модератором: 13 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити??

    Я люблю принцип, де двоє б'ються, третій не мішається.
    Ну, це якщо залетіти абощо... Гірші наслідки важко уявити. :umbrage:
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  15. Wikk

    Wikk Member

    скажу всім велике ДЯКУЮ, я вирішила не чіпати їхні стосунки , а просто бути третьою особою, глядачем, зі хлопцем думаю немає сенсу розмовляти, я з ним не дуже добре спілкуюсь,тому я зараз залишусь в стороні, а час вирішить все сам..
    :umbrage:
    хоча можливо,якщо він їй сам через недільки дві нічого не розкаже, можливо розповім я)) Хоча, це не моя справа...можливо промовчати?? Вона й сама здогадується, чи є в нього хтосЬ?? Але його друзі відповідають що немає!

     
    Останнє редагування модератором: 13 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    Не обовязково залетіти . Любов зла по любиш і козла.:confused:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити??

    Головне за нього заміж не вийти, а полюбити то таке - не трагічно. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що робити??

    Я дуже сумніваюсь що за такий короткий термін можна здогадатись. Якщо це ваша не найкраща подруга, - так, краще не пхайтесь:)
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    як на мене дуже хибна думка
    якщо вам 25 то що вже завтра могильника замовляти, бо бачте "кращі роки втрачено". бздура!
    Стрепеніться, підберіться і викиньте дурні думки з голови! Життя тільки но починається!!!! ось побачите! (але це за умови, що перестаєте думати про себе як про старшу паню-стару дєву) ;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити??

    Цікаво, що ви будете казати в 35 років: вже пенсія не за горами?
     
    • Подобається Подобається x 4